Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5751 12 lipca 2011, 10:02

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Witajcie, u mnie dzisiaj słonecznie, właśnie czekam na rodziców, chłopaki pojechali po nich na dworzec, oj to będzie cięzki tydzień...byłam już na zakupach, oszukali mnie o 4zł! wściec się można...! Ciekawe jak tam Marta? Miłego dnia mamuśki...

jak oni mieli sumienie ?? pff
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5752 12 lipca 2011, 10:05

agf Supermama
Dobra, kawka wypita, idę po jakieś śniadanko, bo coś mnie ściska w żołądku ;)

Zgłoś nadużycie #5753 12 lipca 2011, 10:05

gosias Fajna mama
Zobaczymy, przyjeżdża też 7-letni kuzyn Huberta więc...no zobaczymy...Ja sięwysilać nie będę, właśnie robię pomidorówkę :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5754 12 lipca 2011, 10:07

agf Supermama
Gosia - weźno jeszcze trochę posap, usiądź od czasu do czasu, bo ci słabo i wszyscy będą biegać :) Mmmm, pomidorówka- moja ulubiona!

Zgłoś nadużycie #5755 12 lipca 2011, 10:09

gosias Fajna mama
Wiesz Olka ja nawet udawać nie muszę, wystarczy, że wejdę po tych naszych nieszczęsnych schodach i już sapię :) Pomidorówkę też lubię, i dość tania i szybka...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5756 12 lipca 2011, 10:11

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Wiesz Olka ja nawet udawać nie muszę, wystarczy, że wejdę po tych naszych nieszczęsnych schodach i już sapię :) Pomidorówkę też lubię, i dość tania i szybka...

mojego męża też ulubiona zupka :D

Zgłoś nadużycie #5757 12 lipca 2011, 10:33

schmetterling Supermama
dzień dobry :D
Wczoraj byłam na wizycie u gin.A naczekałam się do 20 aż ,a umówiona byłam na 18:30 :| myślałam że tam się uduszę.No więc zaczął się 34 tc ,mała waży 2074 kg i obróciła się główką w dół,czyli tak jak ma być :) szyjka się nie skraca,serduszko bije miarowo,pobrała mi wymaz.Co tam jeszcze,ciśnienie 120/80 ,a pozatym jestem ogromnym słoniem i nikomu nie powiem ile już przytyłam
:| :| :| tragedia !!!!
jeszcze nigdy tyle nie ważyłam !!! :| :| :|
no ale najważniejsze że z małą wszystko w porządku,gin powiedziała że podejrzewa że tak do około 3kg urośnie ,nie więcej.

Zgłoś nadużycie #5758 12 lipca 2011, 10:39

Brioszka Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

Wczoraj byłam na wizycie u gin.A naczekałam się do 20 aż ,a umówiona byłam na 18:30 :| myślałam że tam się uduszę.No więc zaczął się 34 tc ,mała waży 2074 kg i obróciła się główką w dół,czyli tak jak ma być :) szyjka się nie skraca,serduszko bije miarowo,pobrała mi wymaz.Co tam jeszcze,ciśnienie 120/80 ,a pozatym jestem ogromnym słoniem i nikomu nie powiem ile już przytyłam
no ale najważniejsze że z małą wszystko w porządku,gin powiedziała że podejrzewa że tak do około 3kg urośnie ,nie więcej.

a moj gin w 28tc powiedział, że prawdopodobnie bede miała cesarkę, bo młody jest zle ustawiony... jakoś mi się wierzyć nie chciało, że nie zdarzy się ustawić odpowiednio... do 34 tc mam jeszcze tydzień wiec czekam co mi powie na najblizszej wizycie.
3kg... ehh zazdroszcze, mój młody to prawdopodobnie do 4 dobije, jak nie więcej...

Zgłoś nadużycie #5759 12 lipca 2011, 10:39

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

no to wspaniałe wieści :)

Zgłoś nadużycie #5760 12 lipca 2011, 10:41

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

a moj gin w 28tc powiedział, że prawdopodobnie bede miała cesarkę, bo młody jest zle ustawiony... jakoś mi się wierzyć nie chciało, że nie zdarzy się ustawić odpowiednio... do 34 tc mam jeszcze tydzień wiec czekam co mi powie na najblizszej wizycie.
3kg... ehh zazdroszcze, mój młody to prawdopodobnie do 4 dobije, jak nie więcej...

to dorodnego synka będziesz miała :) przynajmniej nie będziesz bać się wziąść go na ręce :)

Zgłoś nadużycie #5761 12 lipca 2011, 10:44

Margolcia napisał(a)

to dorodnego synka będziesz miała :) przynajmniej nie będziesz bać się wziąść go na ręce :)

ale najpierw musze go urodzić, a jego rozmiary mnie przerazają... ale co tam, wole się pomęczyć przy porodzie, niż mieć cesarke.

Zgłoś nadużycie #5762 12 lipca 2011, 10:46

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

ale najpierw musze go urodzić, a jego rozmiary mnie przerazają... ale co tam, wole się pomęczyć przy porodzie, niż mieć cesarke.

na prawdę ?? ja będę mieć cesarkę ale to dlatego że moje Kropelki są ułożone posladkowo :(

Zgłoś nadużycie #5763 12 lipca 2011, 10:55

Konto usunięte
czesc Dziewczyny :) ja niedługo na wizytę jadę :) teraz czas się szykować...
później Was poczytam ;)
co gorsza... kolejny konkurs na aktywność - już mi się spawać chce, znów będzie 500 stron wszystkiego do przeczytania. a większość to zapychacze...
miłego dnia, później się odezwę :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5764 12 lipca 2011, 11:02

Margolcia napisał(a)

na prawdę ?? ja będę mieć cesarkę ale to dlatego że moje Kropelki są ułożone posladkowo :(

a w którym jestes tygodniu? bo mi powiedział ze dziecko jest "jakoś tam ułożone" ;) a że to mój pierwszy poród to nie dam rady i prawdopodobnie bedzie cesarka...

Zgłoś nadużycie #5765 12 lipca 2011, 11:02

schmetterling Supermama
Brioszka ,dziecko jeszcze może się obrócić.Jak byłam na wizycie w 31 tc to mała też była ułozona pośladkowo i myślałam że już się nie obróci,bo nawet nie czułam jakiegoś takiego gwałtownego ruchu w brzucholu,a tu proszę wczoraj się okazało że fiknęła koziołka i główka na dole,nie ma reguły mi się zdaje na to.Moja znajoma miała mieć cesarkę a mały w ostatniej chwili zmienił pozycję i rodziła siłami natury.
Tak tu piszecie o tym ,że ktoś zmarł ,żeby zrobić miejsce na nowe życie.Wydaje mi się że coś w tym jest....Mam tylko nadzieję że nie odczuję tego w mojej najbliższej rodzinie :| :| :|

Zgłoś nadużycie #5766 12 lipca 2011, 11:02

agf Supermama
Ania- miejmy nadzieję, ze ci się już mała nie przekręci. Mój był już glową w dół, a potem zaczął chyba fikołki robić, bo czuję, ze jest inaczej :( Najważniejsze, że jest wszystko ok, a co do wagi to nie jesteś jedyna, która jeszcze tyle nie ważyła.
A konkurs - z jednej strony lubię, bo można fajne nagrody wygrać, a i tak siedzę tu codziennie, z drugiej strony osoby, które pojawiają się tylko na czas konkursu i ilość postów... przytłaczają.

Zgłoś nadużycie #5767 12 lipca 2011, 11:04

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

Brioszka ,dziecko jeszcze może się obrócić.Jak byłam na wizycie w 31 tc to mała też była ułozona pośladkowo i myślałam że już się nie obróci,bo nawet nie czułam jakiegoś takiego gwałtownego ruchu w brzucholu,a tu proszę wczoraj się okazało że fiknęła koziołka i główka na dole,nie ma reguły mi się zdaje na to.Moja znajoma miała mieć cesarkę a mały w ostatniej chwili zmienił pozycję i rodziła siłami natury.
Tak tu piszecie o tym ,że ktoś zmarł ,żeby zrobić miejsce na nowe życie.Wydaje mi się że coś w tym jest....Mam tylko nadzieję że nie odczuję tego w mojej najbliższej rodzinie :| :| :|

Ja mojego lekarza wymaltretowałam o to położenie, ale generalnie powiedział żeby w ogóle o tym nie myśleć, bo dzieci nawet tydzień przed potrafią się obrócić. Nie ma reguły! 96% dzieci układa się w dół, to tednak natura, więc Brioszka ten twój lekarz to coś głupotki jakieś ci naopowiadał... ;)

Zgłoś nadużycie #5768 12 lipca 2011, 11:05

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

a w którym jestes tygodniu? bo mi powiedział ze dziecko jest "jakoś tam ułożone" ;) a że to mój pierwszy poród to nie dam rady i prawdopodobnie bedzie cesarka...

jutro zaczyna się 33 tydzień

Zgłoś nadużycie #5769 12 lipca 2011, 11:05

Mam nadzieje, że się przekręci. z reaguły jest bardzo żywotny, chociaz główkę czuje ciagle w okolicach pępka, a nogami daje mi po pęcherzu...

Zgłoś nadużycie #5770 12 lipca 2011, 11:06

agf napisał(a)

Ja mojego lekarza wymaltretowałam o to położenie, ale generalnie powiedział żeby w ogóle o tym nie myśleć, bo dzieci nawet tydzień przed potrafią się obrócić. Nie ma reguły! 96% dzieci układa się w dół, to tednak natura, więc Brioszka ten twój lekarz to coś głupotki jakieś ci naopowiadał... ;)

też tak mi wszyscy mówią, nie wiem co go podkusiło, żeby mi takie rzeczy mówic w 28 tc... ehh