Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5731 11 lipca 2011, 19:32

agf Supermama
Ja czekam na info od mojej lekarki czy da mi jeszcze jedno skierowanie na usg czy musze prywatnie zrobić.
A dziś wlaśnie wróciliśmy ze sklepu - zamówiliśmy wózek, przy płatności gotówką 10 % rabatu :) I wychodzi taniej niż ze strony prodcuenta...
Wahaliśmy się nad kolorystyką/wzorem - ale w końcu stanęło na tym, co za pierwszym razem rzuciło mi się w oczy i został wybrany wózek w kwiatki (szaro biały, z drobymi błękitami). Trochę się wahalismy czy nie wziąć w kółka, ale były takie bardziej pospolite. Przekonał nam pan sprzedawca, który stwierdził, że nie jesteśmy jedynymi, którzy biorą z kwiatkami dla chłopca. Tym bardziej, że kolory wózka są takie bardziej chłopięce ;)

Zgłoś nadużycie #5732 11 lipca 2011, 19:46

Konto usunięte
z siateczki lepsze będą, wkońcu nie od dziś wiadomo że rana wietrzona goi się lepiej ;)
tez nie wiedziałam że ten spirytus na receptę :/ bez sensu! :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5733 11 lipca 2011, 20:06

agf Supermama
Receptę na ten spirytus z tego co mi koleżanka mówiła to jej dali w szpitalu

Zgłoś nadużycie #5734 11 lipca 2011, 20:08

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

byłam w aptece, kupiłam te podkłady, aż z ciekawości otworzyłam jedną paczkę bo jej rozmiar mnie przeraził, o zgrozo, jakie one są wielkie! i to bez żadnego "wzmocnienia" pod spodem, kurcze i to nie przecieknie? majciochów nie kupiłam bo siateczkowe były tylko w rozm 38-40 więc raczej byłyby za duże, szczególnie że normalne majtki nosze w rozm S/M, a z mniejszych były tylko takie pełne, więc nie brałam poszukam gdzieś tych z siateczki, chyba będą bardziej przewiewne. A i chciałam kupić spirytus 70% to pani mi powiedziała że tylko na recepte... dziwne myślałam że tak od ręki można kupić, powiedziała że jedynie z tego co ma to są takie pojedyńczo pakowane nasączone gazieki LEKO, myślicie że mogłyby być zamiast tego spirytusu? bo kurcze nie wiem czy będzie mi się chciało bawić z rozcieńczaniem normalnego spirytusu... teraz dopiero sobie uświadomiłam że mogłam się zapytać po ile mają laktatory i aspiratorki bo to jest jedna z najtańszych aptek w mieście, no nic będę musiała przy okazji tam wstąpić jak będę w centrum

Mogłaś chyba wziąć te siatkowe w rozm 38, bo chyba mniejszych nie ma? Przynajmniej jak szukałam to nie znalazłam mniejszych, a na Allegro to w ogóle są w rozm. uniwersalnym (taki w fasonie jak bokserki, firmy Hartman). Gaziki Leko są fajne, ja mam w domu sporo (odkażam urazy syn) są nasączone alkoholem ale o jakim stężeniu to na opakowaniu jednostkowym nie ma informacji,ale nie wiem czy się będą nadawały do pępusia- jakoś mogą być chyba mniej delikatne niż bagietka z watką.  Jakoś rozieńczanie mnie by nie bawiło i tak będzie kupę innej roboty.  A te podkłady to fakt olbrzymie, jak 15 lat temu rodziłam syna to szpital oferował tylko pociętą ligninę, to dopiero była wygoda ;)

Zgłoś nadużycie #5735 11 lipca 2011, 20:16

Konto usunięte
heh także teraz z tymi podkładami to luskus mamy :D
ja kupiłam jedną paczkę, i 2 podpasek belli... zobaczymy jak to będzie :)

Zgłoś nadużycie #5736 11 lipca 2011, 20:19

agf Supermama
Ja mam 2 paczki tych podkładów Absorgen. Muszę jeszcze dokupić jakieś podpaski na potem - to wystarczą takie zwykłe tyle, ze duże , tzn. chłonne?

Zgłoś nadużycie #5737 11 lipca 2011, 20:34

Konto usunięte
ja kupiłam do domu już naturelle ze skrzydłami :) jakby zabrakło mi tych giga-to się dokupi :)

Zgłoś nadużycie #5738 11 lipca 2011, 20:36

agf Supermama
hihi, ze skrzydłami ;)

Zgłoś nadużycie #5739 12 lipca 2011, 7:17

Romka Fajna mama
dzień dobry ;) Ja juz jem sniadanko ;) Potem wyszykuje się i pojadę na KTG.Mam troszke czasu do 31 sierpnia,więc jeszcz nie wpadłam w wir przygotowań.Na razie jestem w miarę spokojna, zobaczymy, co będzie dziś po wizycie u audiologa.Jeśli powie,że cc,to gdzie jechać?czy wybierać szpital, czy ustalają jakis konkretny wcześniejszy termin?
Grzesiowi w koncu się przestawiło! Wojuje w dzień i to bardzo! Jakby wiedział,że za chwilę będzie za ciasno i wykorzystuje każą chwilę na rozprostowanie kości ;) Jak juz chciałabym miec go przy sobie.Niestraszne mi karmienia i wstawania,ale zastanawiam się jak to wszytsko ogarnę?Czy nie zapomniałam ??
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #5740 12 lipca 2011, 8:24

Donia1982 Gotowa na wszystko
Romka- ogarniesz, wszystkie ogarniemy napewno :) już to że klikamy na fajnej mamie o czymś śwadczy, no nie?
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5741 12 lipca 2011, 9:30

agf Supermama
Cześć Wam,
ja dziś po wczorajszym wczesnym przebudzeniu dla odmiany pospałam długo, aż do teraz praktycznie. Tylko  kawkę sobie zrobiłam i siadłam.  mmm, dziś dzień lenistwa, nigdzie nie wychodzę, może pokupuję cosik jeszcze na allegro ;0

Zgłoś nadużycie #5742 12 lipca 2011, 9:33

agf Supermama
Romka - uspokoiłaś mnie tym, że w wir przygotowań jeszcze nie wpadłaś, bo ja tak czytając tu dziewczyny to jakąś taką presję trochę poczułam i strach, że może powinnam już tą torbę mieć naszykowaną i w ogóle. A ja jeszcze muszę całe mnóstwo rzeczy dokupić ;) Ale my późno-sierpniowe będziemy się pakować  ciut później jednak ;) Daj znać co po wizycie !

Zgłoś nadużycie #5743 12 lipca 2011, 9:42

Konto usunięte
Dzień dobry :) ja jakieś 5 minut temu wstałam :0 na podwórku pochmurno ale zimno nie jest :) dziś mam sporo pracy w domu ,muszę powyciągać wszystko z szafy z sypialni żeby pracownicy mogli ją wynieść stamtąd (tylko gdzie ja tą zawartość pochowam ?? ) muszę głowę umyć , ziemniaki obrać ,pranie suche poskładać i takie tam inne 8) ale teraz kawkę sobie piję i jem wczorajszego placka z dżemem porzeczkowym :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5744 12 lipca 2011, 9:43

agf Supermama
Margolcia, widzę, że ty to nudzić się nie potrafisz ;)

Zgłoś nadużycie #5745 12 lipca 2011, 9:46

Konto usunięte

agf napisał(a)

Margolcia, widzę, że ty to nudzić się nie potrafisz ;)

ola muszę to zrobić (chodzi mi o szafę) bo podłogę będę w sypialni zrywać i kłaść na nowo tzn posadzkę będą wylewać bo pod podłogą jest piwnica i trzeba ją zasypać a szafa jest ogromna i muszą ją wynieść a z zawartością byłoby to niemożliwe :)

Zgłoś nadużycie #5746 12 lipca 2011, 9:52

agf Supermama
Wiem, wiem :) Sama szafę przenosiłam z sypialni i też trzeba było ją oprożnić, przy okazji mały rekonesans zrobiłam, ale tylko ze 2 rzeczy udało mi się wyrzucić ... ;) Tylko się za bardzo tam nie napinaj i nie nadźwigaj!

Zgłoś nadużycie #5747 12 lipca 2011, 9:56

Konto usunięte

agf napisał(a)

Wiem, wiem :) Sama szafę przenosiłam z sypialni i też trzeba było ją oprożnić, przy okazji mały rekonesans zrobiłam, ale tylko ze 2 rzeczy udało mi się wyrzucić ... ;) Tylko się za bardzo tam nie napinaj i nie nadźwigaj!

ojj to tylko ubrania, pościel ,ręczniki, kosmetyki dla dzieci,ich zabawki,firanki,obrusy itp. A głowę już mam umytą jeszcze wysuszyć :)

Zgłoś nadużycie #5748 12 lipca 2011, 10:00

gosias Fajna mama
Witajcie, u mnie dzisiaj słonecznie, właśnie czekam na rodziców, chłopaki pojechali po nich na dworzec, oj to będzie cięzki tydzień...byłam już na zakupach, oszukali mnie o 4zł! wściec się można...! Ciekawe jak tam Marta? Miłego dnia mamuśki...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5749 12 lipca 2011, 10:00

agf Supermama
Hihi, tyyyylko ....

Zgłoś nadużycie #5750 12 lipca 2011, 10:02

agf Supermama

gosias napisał(a)

Witajcie, u mnie dzisiaj słonecznie, właśnie czekam na rodziców, chłopaki pojechali po nich na dworzec, oj to będzie cięzki tydzień...byłam już na zakupach, oszukali mnie o 4zł! wściec się można...! Ciekawe jak tam Marta? Miłego dnia mamuśki...

Gosia - może nie bedzie cieżko, może będą ci kazać leżeć i odpoczywać, a sami się wszystkim zajmą i będą wokół ciebie skakać? :)