Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5651 8 lipca 2011, 22:11

konwalia Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

dobry wieczór :) ja dzisiaj dopiero o tej porze :) do południa siedziałam z mężem, a o 14 przyjechała koleżanka, co prawda miałyśmy połazić po mieście ale do południa była paskudna pogoda więc postanowiłyśmy posiedzieć w domu i tym sposobem dopiero niecałą godz temu wsadziłam ją w autobus :) kurcze zawsze jak sie spotkamy to cały dzień z głowy :) ale fajnie, pogadałyśmy, posiedziałyśmy, upiekłyśmy pizze ;) i zrobiłyśmy majonez, jutro będę robić sałatkę :) a tak wogóle to jutro mieliśmy jechać na zakupy, a okazało się że Jarek musi iść na rano do pracy :( nie dość że dzisiaj ma drugą zmiane to jeszcze jutro ma wstać i jechać na 6... a popołudniu jest umówiony na mecz więc zakupy musimy przełożyć na niedziele... kupiliśmy dzisiaj nektarynki i pół arbuza :) mniami, ale miałam smaka na owoce :) no nic będę w nocy latać siku :) śpijcie dobrze :)

Beatko, pizza u was to już rytuał. :) Dobrze tak sobie poplotkowac z koleżanką, odpręży sie człowiek i naśmieje jak głupi. :) Mój Przemek tez czasem ma tylko 8h odstępu, np. o 6 rano schodzi z nocki, a na 14 już idzie do pracy, ale niestety...:/ Ja z kolei najadłam się czereśni. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #5652 9 lipca 2011, 6:49

Konto usunięte
Dzień dobry :) ja wczoraj usnęłam o 0:50 a wstałam o 5:50 :| brzuch mnie tak boli i jest tak bardzo twardy że ja już nie mogę tego wytrzymać ,dziś rano tak się popłakałam mężowi w ramię i powiedziałam że już nie chcę nosić dzieci że chce żeby już wyszły :( może wydawać się że jestem wyrodna ale ja po prostu ciąża już mi co raz bardziej ciąży :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5653 9 lipca 2011, 9:28

agf Supermama
Romka - może nie będzie tak źle? Może powinnaś iść jeszcze po opinię do drugiego lekarza? Ja jestem za tym by sprawdzać jednak diagnozy...
Aga- może to puchnięcie jednorazowe takie, co? Może coś sięz pogodą, ciśnieniem dzieje?
Margolcia - jak wyrodna, co ty gadasz? Z  tego co słyszałam to pod koniec ciąży większość kobiet ma już dosyć i nie może się doczekać porodu!
Paprotka - mnie też wczoraj tu wcięło, bo pojechaliśmy do lidla zrobić zakupy, a potem przyjechali znajomi i wyszli koło 23. Przywieźli pyszny torcik karmelowy, mniam! A w ramach prezentu dla nas urodzinowego przywieźli dla małego śpiworek Disneya - taki słodki - biały, z żółtymi obszyciami i takim faowym szarym króliczkiem :) I zestaw takich ładnych albumów niebieskich żebyśmy choć małemu fotek trochę wywołali :)

Zgłoś nadużycie #5654 9 lipca 2011, 12:06

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) widze że weekend, pogoda się poprawiła i na forum cisza :) właśnie siedze i wcinam arbuza i nektarynki :) byłam w sklepie, kupiłam warzywa na sałatkę i idę zaraz je obrać i gotować :) dzisiaj koło mnie w sklepie jest ostatni dzień promocji na kurczaki, po 5,50 za kg więc stwierdziłam że warto kupić ze dwa, bo jakbyśmy chcieli kupić same piersi to drożej by nas wyniosły niż jak się kupi całego kuraka,a się je poporcjuje i będą na kilka obiadków :)  dobrze że są takie miłe panie bo zapłaciłam za nie, one odłożyły do chłodni z paragonem a mężuś jak będzie wracać z pracy to je odbierze bo bym ich nie doniosła do domu i tak się zasapałam z resztą zakupów :) wczoraj jedni sąsiedzi (z drugiego końca bloku) robili impreze i tak się darli na balkonie do 3 w nocy że myślałam że ich zamorduje, co za chołota, zero szacunku dla innych... był taki hałas że musieliśmy zamknąć okno, i było nam duszno więc nie dało się spać a jak otwieraliśmy to tamci się darli, tak źle a tak niedobrze...
Olu, super taki prezent :) ja też będę chciała kupić młodemu jakiś ładniutki album i mam nadzieje że wywołamy część jego zdjęć, bo my wszystkie nasze mamy na kompie, mieliśmy część wywołać ale jakoś się zebrać nie możemy, a takie papierowe fajniej się ogląda niż na monitorze
Margolciu, nie gadaj głupot że jesteś wyrodna, każda ma dość ciąży jak zaczyna jej coś dokuczać, jeszcze troszkę i będzie po wszystkim i będziemy tulić nasze małe skarbki :)
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #5655 9 lipca 2011, 15:08

agf Supermama
Ja wróciłam z wyprawy na rynek. 4 kg ogórków, siata koprów, chrzanów itd - będę mieć co robić w tygodniu :)

Zgłoś nadużycie #5656 9 lipca 2011, 17:33

paprotka25 Supermama
Oj, Ola, i co pewnie jeszcze sama to wszystko przytachałaś? będą ogóreczki małosolne czy kiszone do słoików? ja przedwczoraj robiłam małosolne, już chyba nawet są dobre :) przed chwilą skończyłam robić sałatkę i wstawiłam do lodówki żeby się przegryzła :) a zanim będę ją próbować to zjem arbuza :)

Zgłoś nadużycie #5657 9 lipca 2011, 17:40

agf Supermama
Nie, nie, do tachania siatek mam męża :) Dlatego zawsze w sobotę na rynek jeździmy jak on ma wolne albo krócej jest w pracy :) Ogóry robię w słoiki - będą kiszone, ale część też w taki kamionkowy gar na ogórki wsadzę i będą małosolne na teraz :)

Zgłoś nadużycie #5658 9 lipca 2011, 17:51

paprotka25 Supermama
Olu, to dobrze że męża wykorzystujesz :)
śliczny brzusio :) wreszcie się doczekałyśmy zdjęcia :) i mam nadzieje że pozostałe kobietki też się pochwalą swoimi :)

Zgłoś nadużycie #5659 9 lipca 2011, 17:55

agf Supermama
Z tym wykorzystywaniem to staram się jak mogę ;) A, i fasolki sobie nakupowałam w końcu i bób. Dziś zrobię na obiado-kolację bób z czosnkiem i koperkiem na ciepło (nie robiłam nigdy) i jajko sadzone :)
Dziękuję za brzucha ;)

Zgłoś nadużycie #5660 9 lipca 2011, 18:46

Konto usunięte
Ja jakiś cały dzień mam do bani :( non stop spać mi się chce a nie mogę bo majstry pukają walą i co nie tylko robią :( Olu świetne zdjęcie i ten Twój brzuszek :) a co do brzuszka to wiecie co dziś zauważyłam ?? z mam cały w żyłach ... cała masa siatek żył mi wyszła na brzuchu okropieństwo , tak sobie myślę że to przez Kropelki mi tak wyszły te żyły bo brzuch mam cały czas twardy i napięty :( idę przejdę się do ogródka i zobaczę czy nie urosła już przypadkiem u mnie fasolka szparagowa :)

Zgłoś nadużycie #5661 9 lipca 2011, 19:49

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Ja jakiś cały dzień mam do bani :( non stop spać mi się chce a nie mogę bo majstry pukają walą i co nie tylko robią :( Olu świetne zdjęcie i ten Twój brzuszek :) a co do brzuszka to wiecie co dziś zauważyłam ?? z mam cały w żyłach ... cała masa siatek żył mi wyszła na brzuchu okropieństwo , tak sobie myślę że to przez Kropelki mi tak wyszły te żyły bo brzuch mam cały czas twardy i napięty :( idę przejdę się do ogródka i zobaczę czy nie urosła już przypadkiem u mnie fasolka szparagowa :)

Jakiś dziwny ten Twój brzuszek z tymi żyłkami, ale to chyba nie rozstępy? Widocznie dzieciaki czy się tak rozpychają, pewnie za mały domek już mają :)  
Nie dziwne, że już jesteś zmęzona noszeniem balastu i całym dorbrodziejstwem podwójnej ciąży, tak to już mamuśki mają :)

Zgłoś nadużycie #5662 9 lipca 2011, 19:50

mamaela Supermama
Ola fajny brzucholek :)

Zgłoś nadużycie #5663 9 lipca 2011, 19:52

mamaela Supermama
Witam,
dopiero tu zajrzałam bo przed południem zakupy a potem przyjechali znajomi na grila. posiedzieliśmy, pobawiłam się z dziećmi(4 lata i 8 m-cy), pogadaliśmy a że pogoda cudna to było bardzo przyjemnie :) Dopiero co pojechali.
Więc teraz siedzę i podjadam owocki i czytam o tu napisałyście

Zgłoś nadużycie #5664 9 lipca 2011, 19:52

gosias Fajna mama
Witajcie mamuśki! Mówiłam Olka że świetnie wyglądasz :) U mnie cały dzień było gorąco, jakoś zleciało właściwie nie wiem kiedy...U mnie w ogrodzie pierwszy raz od kilku lat jabłonka obrodziła, no nie jakiś szał, ale na kompocik i jabłecznik wystarczyło jabłek :) Mąż się wkurzył, bo kosiarka nam poszła...i trawa nie skoszona do końca...Miłego wieczorku...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5665 9 lipca 2011, 20:24

agf Supermama
Oj, ale bym jabłecznika zjadła! Ja po obiado-kolacji, fajny ten bób wyszedł, teraz kawusię piję :) I pewnie niedługo znowu się do owocków dosiądę ;)

Zgłoś nadużycie #5666 9 lipca 2011, 20:34

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Jakiś dziwny ten Twój brzuszek z tymi żyłkami, ale to chyba nie rozstępy? Widocznie dzieciaki czy się tak rozpychają, pewnie za mały domek już mają :)  
Nie dziwne, że już jesteś zmęzona noszeniem balastu i całym dorbrodziejstwem podwójnej ciąży, tak to już mamuśki mają :)

nie nie to nie rozstępy na szczęście :D pewnie i im tam ciasno jest no ale nie wiem czemu mi tak te żyły powychodziły :|

Zgłoś nadużycie #5667 9 lipca 2011, 20:38

Konto usunięte
Ola tak późno kawę pijesz ?? ja bym nie usnęła :) w moim ogródku nie ma jeszcze fasolki dopiero kwitnie( mam nadzieję że jeszcze przed porodem zjem z własnego ogródka fasolkę)  :) ja teraz robię kolacyjkę i pewnie jak zjemy z mężem to jakiś seansik filmowy zrobimy pod warunkiem że nie zasnę w trzy sekundy przykładając głowę do poduszki :) Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #5668 9 lipca 2011, 21:19

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

Witajcie mamuśki! Mówiłam Olka że świetnie wyglądasz :) U mnie cały dzień było gorąco, jakoś zleciało właściwie nie wiem kiedy...U mnie w ogrodzie pierwszy raz od kilku lat jabłonka obrodziła, no nie jakiś szał, ale na kompocik i jabłecznik wystarczyło jabłek :) Mąż się wkurzył, bo kosiarka nam poszła...i trawa nie skoszona do końca...Miłego wieczorku...

Oj apropos koszenia trawy- ja uwielbiam kosić trawę, to był mój sposób na odreagowanie stresu. Jak mnie coś w pracy wkurzyło, to potrafiłam nawet wieczorem, po ciemku wytoczyć z garazu kosiarkę i kosiłam chociaż 15 minut, ale odreagowałam szybko, ten zapach trawy.... :) I wczoraj nie oparłam się, było tak fajnie chłodno, ziemniaczki się gotowały, czekałam na męża, syna nie było i... wytaszzyłam kosiarkę i skosiłam kawałek, ale frajda była- super!! Ale przyjechał mąż, zobaczył i mnie opieprzył!!! no dobra należało mi się, ale było fajnie :)

Zgłoś nadużycie #5669 9 lipca 2011, 21:49

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

Ola tak późno kawę pijesz ?? ja bym nie usnęła :) w moim ogródku nie ma jeszcze fasolki dopiero kwitnie( mam nadzieję że jeszcze przed porodem zjem z własnego ogródka fasolkę)  :) ja teraz robię kolacyjkę i pewnie jak zjemy z mężem to jakiś seansik filmowy zrobimy pod warunkiem że nie zasnę w trzy sekundy przykładając głowę do poduszki :) Dobranoc :)

Ja tak do 20.00 jak kawę wypiję to jest ok. Zresztą, co to za kawa z jednej łyżeczki? ;)

Zgłoś nadużycie #5670 9 lipca 2011, 22:12

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

jA ile u Was kosztuje Oiltaum (do dziewczyn które używają ,mają zamiar używać i używałay :) ) bo u mnie w tesco za 500ml niecałe 70zł masakra jakaś,a na allegro za niecałe 50 zł znalazłam z wysyłką już.|

Dzisiaj kupowalam sobie Biofer w SuperPharm i wzięłam ulotkę z aktualną ofertą - mają promocję na Oilatum na wszystkie produkty tej marki 30 % taniej. Nie patrzyłam jakie ceny są po tej obniżce, ale warto zerknąć jak Cię to nadal interesuje :)