Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5631 8 lipca 2011, 14:14

Konto usunięte
jak ja z muchami :P ale z muchy to ja gulaszu nie zrobie :/
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5632 8 lipca 2011, 14:17

wenus1988 Gotowa na wszystko

agf napisał(a)

Ja do takiej małej mieścinki pomiędzy Giżyckiem a Węgorzewem.  Nie biorę w ogóle pod uwagę,  że coś miałoby się wydarzyć ;)

A gdzie dokładnie? ja mieszkam niedaleko Gizycka i Wegorzewa :) hehe... mówisz ze do małej mieściny? czy do wioski :) hehe bo tu wiecej wiekszych miast nie ma ;p   Prócz Ketrzyna, Korsz czy Reszla :)
KTG ja robie u swojej ginekolog tzn sama robi mi i to już od dawna... co wizyte, jakoś od 24tc chyba.
Dzisiaj wkońcu zakupiłam sobie rzeczy do szpitala ale nadal nie wszystko, zostały mi jeszcze koszule do karmienia i stanik do karmienia, kupiłam paczke podkładów z belli 10szt i jednorazowe majtki 6 szt, myślę że wystarczy... I nigdzie w aptekach nie ma spirytusu do przemywania pepuszka.. to kupiłam octenisept to chyba tym bede tylko przemywac pępek... nie znam sie...;/;/

Zgłoś nadużycie #5633 8 lipca 2011, 14:19

gosias Fajna mama

olka2747 napisał(a)

witam :-) Agf a do jakiej miejscowości jedziesz? Ja jestem z mazur :-) Z Ostródy. Ale paskudna pogoda dziś u mnie wieje, pada i zimno brrrr :-(

Z Ostródy ?? ? Ja pochodzę z Lubawy :) tam m ieszkają moi rodzice i siostra, a brat pod Ostródą a pracuje razem z bratową w Osrtódzie :) Ale ten świat mały :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5634 8 lipca 2011, 14:24

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

jak ja z muchami :P ale z muchy to ja gulaszu nie zrobie :/

hahahahah :) bleeee
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5635 8 lipca 2011, 14:26

gosias Fajna mama
U mnie od rana słonecznie a teraz na burzę się zanosi, już zaczeło padac...Była u mnie koleżnka z pracy, oj sie dzieje, wszystkie ploty mi sprzedała :) O już grzmi :( Margolcia te krowy to chyba tak z sympatii do Ciebie :) ale co to ma byc, z tego co się orientuję,to krowy nie chodzą sobie tak ot...Snoopy kup sobie tą Lovele boi opłaca się i to bardzo, ja bym na Twoim miejscu wzięła przynajmniej ze 2 opakowania...Olu (agf) zawsze można torbę szpitalną spoakowac do samochody w razie gdyby ryby!i lepiej zoorientowac się, gdzie jest najbliższy szpital, ale jak się dobrze czujesz to lepiej jeszcze skorzystac z odpoczynku i to jeszcze na naszych pięknych Mazurach :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5636 8 lipca 2011, 14:26

agf Supermama

wenus1988 napisał(a)

A gdzie dokładnie? ja mieszkam niedaleko Gizycka i Wegorzewa :) hehe... mówisz ze do małej mieściny? czy do wioski :) hehe bo tu wiecej wiekszych miast nie ma ;p   Prócz Ketrzyna, Korsz czy Reszla :)
KTG ja robie u swojej ginekolog tzn sama robi mi i to już od dawna... co wizyte, jakoś od 24tc chyba.
Dzisiaj wkońcu zakupiłam sobie rzeczy do szpitala ale nadal nie wszystko, zostały mi jeszcze koszule do karmienia i stanik do karmienia, kupiłam paczke podkładów z belli 10szt i jednorazowe majtki 6 szt, myślę że wystarczy... I nigdzie w aptekach nie ma spirytusu do przemywania pepuszka.. to kupiłam octenisept to chyba tym bede tylko przemywac pępek... nie znam sie...;/;/

No to właściwie do wioski chyba bardziej - Pozezdrze się nazywa ta większa, a mniejsza Harsz - między Pozezdrzem a Sztynortem ;)

Zgłoś nadużycie #5637 8 lipca 2011, 14:29

Konto usunięte

gosias napisał(a)

U mnie od rana słonecznie a teraz na burzę się zanosi, już zaczeło padac...Była u mnie koleżnka z pracy, oj sie dzieje, wszystkie ploty mi sprzedała :) O już grzmi :( Margolcia te krowy to chyba tak z sympatii do Ciebie :) ale co to ma byc, z tego co się orientuję,to krowy nie chodzą sobie tak ot...Snoopy kup sobie tą Lovele boi opłaca się i to bardzo, ja bym na Twoim miejscu wzięła przynajmniej ze 2 opakowania...Olu (agf) zawsze można torbę szpitalną spoakowac do samochody w razie gdyby ryby!i lepiej zoorientowac się, gdzie jest najbliższy szpital, ale jak się dobrze czujesz to lepiej jeszcze skorzystac z odpoczynku i to jeszcze na naszych pięknych Mazurach :)

bo im ta krowa spieprzyła zza ogrodzenia a tam grodzi tylko drut :)

Zgłoś nadużycie #5638 8 lipca 2011, 14:31

agf napisał(a)

No to właściwie do wioski chyba bardziej - Pozezdrze się nazywa ta większa, a mniejsza Harsz - między Pozezdrzem a Sztynortem ;)

35 km ode mnie :) godzina jazdy :) hehe Także i do szpitala nie masz daleko, najbliżej do Giżycka 18 km  czyli jakies pół godzinki, drogi tylko niecaciekawe do jeżdzenia :) hehe

Zgłoś nadużycie #5639 8 lipca 2011, 14:34

agf Supermama
Hihi, rodzice tam działkę mają, więc jeszcze lata będę tam jeździć. Może za dwa latka jak pojadę to Natanek będzie się miał z kim bawić ? :)

Zgłoś nadużycie #5640 8 lipca 2011, 14:37

agf napisał(a)

Hihi, rodzice tam działkę mają, więc jeszcze lata będę tam jeździć. Może za dwa latka jak pojadę to Natanek będzie się miał z kim bawić ? :)

heeh.. kto wie :)

Zgłoś nadużycie #5641 8 lipca 2011, 14:46

olka2747 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Z Ostródy ?? ? Ja pochodzę z Lubawy :) tam m ieszkają moi rodzice i siostra, a brat pod Ostródą a pracuje razem z bratową w Osrtódzie :) Ale ten świat mały :)

o kurde :-0 Lubawa? Naprawdę, że ten świat mały. Ja tutaj w Anglii a w Polsce mamy do siebie kawałek "-)

Zgłoś nadużycie #5642 8 lipca 2011, 15:45

gosias Fajna mama
Ja u rodziców bywam bardzo rzadko, jakos nie odnajduję się juz w małych miasteczkach(od 9lat mieszkam w Toruniu).  
U mnie już po burzy, ale jeszcze pada deszcz...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5643 8 lipca 2011, 16:37

agf Supermama
Ja poleżałam 45 minut znowu, ale chyba nie zasnęłam tak do końca. Jak się kładłam to było ciemno i moooocno grzmiało, może przez to nie usnęłam. popadało, popadało i już, ale dalej jest szaro i niemiło.
Przychodzą dziś do nas znajomi, z jakąś dobrę niespodzianką, więc wydedukowałam, że będzie cosik do jedzenia, więc zrezygnowałam z robienia obiadu :P

Zgłoś nadużycie #5644 8 lipca 2011, 18:32

Konto usunięte
a ja mam cholera spuchnięte stopy, dłonie (mimo że chłodno jest cały dzień) i już nie wiem co z sobą zrobić :/ ale dzisiaj miałam krew pobieraną, jutro wynik odbiorę, zobacze co tam wyszło i we wtorek do lekarza, także od razu swoje opuchlizny omówie. paskudztwo takie :/

Zgłoś nadużycie #5645 8 lipca 2011, 19:44

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

a ja mam cholera spuchnięte stopy, dłonie (mimo że chłodno jest cały dzień) i już nie wiem co z sobą zrobić :/ ale dzisiaj miałam krew pobieraną, jutro wynik odbiorę, zobacze co tam wyszło i we wtorek do lekarza, także od razu swoje opuchlizny omówie. paskudztwo takie :/

te opuchlizny to normalny objaw :) każda z nas je na pewno ma mniej czy więcej :) ja już od dawna mam popuchnięte nogi i palce u rąk tak że musiałam zdjąć obrączkę z pierścionkiem zaręczynowym :) także nie siej paniki :)

Zgłoś nadużycie #5646 8 lipca 2011, 19:45

Romka Fajna mama
Byłam u laryngologa,wysłał mnie na badanie słuchu, udało mi się zrobić dziś i jeszcze do niego wrócić.Niestety,okazało się to, co podejrzewałam -mam niedosłuch i będzie się to pogłębiać;( Jak będzie mi to przeszkadzać to aparat.A we wtorek do innego lekarza -audiologa,żeby skonsultować, czy czasem nie jest to kolejny argument za cięciem;( Mam wrażenie,że wszystko mi się sypie;(
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #5647 8 lipca 2011, 20:39

Konto usunięte
Margolcia ale rano się budzę, i tak mnie nogi napierniczają, takie 2 pulpety że szok. puchnąć mi puchły nie powiem, ale nie aż tak. kurczaki. nie no wyniki odbiore, jak coś będzie nei tak, to zacznę panikę siać :D teraz to się tylko wściekam i wkórzam. bo to cholery idzie dostać. superluźne sandały - zapomnij, musiałam adidasy założyć dziś bo sa do skarpet grubych :P to dało radę :)

Zgłoś nadużycie #5648 8 lipca 2011, 21:40

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

Byłam u laryngologa,wysłał mnie na badanie słuchu, udało mi się zrobić dziś i jeszcze do niego wrócić.Niestety,okazało się to, co podejrzewałam -mam niedosłuch i będzie się to pogłębiać;( Jak będzie mi to przeszkadzać to aparat.A we wtorek do innego lekarza -audiologa,żeby skonsultować, czy czasem nie jest to kolejny argument za cięciem;( Mam wrażenie,że wszystko mi się sypie;(

Oj Ty to rzeczywiście masz nadmiar "szczęścia" w czasie tej ciąży. Ale twarda bądź, nie daj się :) Będzie dobrze, musi być :)

Zgłoś nadużycie #5649 8 lipca 2011, 21:52

konwalia Fajna mama

Romka napisał(a)

Romeczko, biedaku, nie zamartwiaj się na zapas. I nie wszystko Ci się sypie, pamiętaj, że już niedługo utulisz swojego kochanego synka. A że aparat? To nie koniec świata-ukryjesz za włoskami, a lepiej będziesz słyszała, jak za Tobą faceci gwiżdżą na ulicy! :) Głowa do góry, przecież musi byc dobrze!
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #5650 8 lipca 2011, 22:03

paprotka25 Supermama
dobry wieczór :) ja dzisiaj dopiero o tej porze :) do południa siedziałam z mężem, a o 14 przyjechała koleżanka, co prawda miałyśmy połazić po mieście ale do południa była paskudna pogoda więc postanowiłyśmy posiedzieć w domu i tym sposobem dopiero niecałą godz temu wsadziłam ją w autobus :) kurcze zawsze jak sie spotkamy to cały dzień z głowy :) ale fajnie, pogadałyśmy, posiedziałyśmy, upiekłyśmy pizze ;) i zrobiłyśmy majonez, jutro będę robić sałatkę :) a tak wogóle to jutro mieliśmy jechać na zakupy, a okazało się że Jarek musi iść na rano do pracy :( nie dość że dzisiaj ma drugą zmiane to jeszcze jutro ma wstać i jechać na 6... a popołudniu jest umówiony na mecz więc zakupy musimy przełożyć na niedziele... kupiliśmy dzisiaj nektarynki i pół arbuza :) mniami, ale miałam smaka na owoce :) no nic będę w nocy latać siku :) śpijcie dobrze :)