Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5591 8 lipca 2011, 8:59

schmetterling Supermama
dień dobry
U mnie dzisiaj cięzka noc była :( :( brzuch mnie bolał tak jak na okres boli :( :( co to znaczy ??
Ola mój kot też miał szajbę jakąś dzisiaj w nocy!! Tak to spał przez 3 dni i dwie noce z przerwami na żarcie i kuwetę,a tej nocy jak zaczął szaleć to aż się wszystko trzęsło bo to to takie grube jest przecież.Zaklinował mi się za szafą,bo tak szalał na niej aż wpadł tam z tyłu :D :D miauczał jak porąbany ale jakoś się uwolnił ,przecież nie będę mebli odsuwać :D :D
Romka to przerąbane ,zawsze coś :( :(
Gosia tez bym się wkurzyła na Twoim miejscu z tym przyjazdem rodziców,nie lubię jak ktoś zmienia zdanie co chwila .

Idę zaraz pos prysznic bo wieczorem nie chciało mi się już ;) a później biore się za pizzę ,pieczarki,ser żółty,kurczaczek,brokuły ,kukurydza i cebulka mmmm :)

Zgłoś nadużycie #5592 8 lipca 2011, 9:22

mamaela Supermama
Ja wyjątkowo nawet się wyspałam, ale musiałam wstać wcześniej bo jadę z synem do lekarza medycyny pracy - musi mieć zaświadczenie do szkoły średniej. I teraz czekam sobie aż mój syn się pozbiera- chcemy wyjść o 9.30. Ale sąsiad od kilku dni piłuje na jakiejś skrzypiącej pile drewno i mnie wkurza, bo zaczyna koło 8 i nawet jak bym chciała spać dłużej to lipa :(
Romka- z tym KTG to jakaś paranoja, chyba fakt trzeba to zgłosić w NFZ, bo to kpina, niby musisz robić ale o sama masz się podłączać? Chociaż tak sobie myślę, że ci ze służby zdrowia byli by szczęśliwi jakby sobie pacjent sam badanie zrobił, sam leki dobrał, krew pobrał itd a pracowniy braliby by tylko pensję ;)
Ja jutro miałam jechać na ślub koleżanki, ale mąż uznał że za daleko(100km), za gorąco i mnie nie zawiezie :) Ale za to przyjadą znajomi na grila z dziećmi, to posiedzimy sobie w ogródku :)

Zgłoś nadużycie #5593 8 lipca 2011, 9:27

agf Supermama
Ja po kawce już, chyba jakieś śniadanko zmajstruję. Kolejny dzień laby dziś, tylko jak mąż wróci to zakupy jakieś na nadchodzący tydzień. Co do obiadu to jakoś pomysłów brak...

Zgłoś nadużycie #5594 8 lipca 2011, 9:52

schmetterling Supermama
ja już też po kawce,prysznic już wzięłam.Miałam robić tą pizzę ale kurcze za wcześnie jeszcze ,a chcę żeby na obiad była.Ola może też zrób pizzę? ;)
Mam zamiar poprasowac trochę tych ciuszków ,żeby mi się potem nie nazbierała cała góra tego-ale nie chce mi się koszmarnie :| :|
Co do Loveli to ja kupowałam w biedronie z tym płynem razem za 17zł niecałe chyba,ale płynu i tak nie uzywam.To albo zostawie na kiedyś albo zużyję do naszych ubrań.A ile u Was kosztuje Oiltaum (do dziewczyn które używają ,mają zamiar używać i używałay :) ) bo u mnie w tesco za 500ml niecałe 70zł masakra jakaś,a na allegro za niecałe 50 zł znalazłam z wysyłką już.Muszę jeszcze w aptece zapytać,ale podejrzewam że dużo taniej niz w tesco nie będzie.
My tez dzisiaj na zakupy jedziemy,bo dosłownie już nie mam prawie nic.Włosy umyłąm resztką szamponu i zużyłąm resztę żelu pod prysznic,pasta do zębów też już na wykończeniu,a płynu do naczyń wcale nie mam. Dziewczyny a to KTG to w szpitalu robią czy ginekolog u siebie w gabinecie też robi? Pytam bo skoro prywatnie chodzę do gin to pewnie za ktg tez bede musiała płacić.... :|

Zgłoś nadużycie #5595 8 lipca 2011, 10:04

Konto usunięte

agf napisał(a)

Wtedy w biedronce był prosze 1,8 + płyn litrowy chyba łacznie  za 16,99.

masz rację to było za 16.99 a nie 19.99 :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5596 8 lipca 2011, 10:10

Konto usunięte
Dzień dobry ja jakieś 15 min temu wstałam :) ale to dlatego bo w nocy nie mogłam spać tak Kropelki się wyciągały :| i teraz cały czas mam twardy brzuch i boli :| już nie pamiętam kiedy się nie budziłam w nocy :( ajj  Teraz sobie kawkę piję ,zbiorę suche pranie i wstawię ciuszki dzieci niech się piorą. Obiad mam wczorajszy (zupa buraczkowa, kotlety mielone i nawet wczorajsze ziemniaki -to je odsmażę )więc dziś mogę się zabrać za leniuchowanie :)

Zgłoś nadużycie #5597 8 lipca 2011, 10:12

gosias Fajna mama
Ja bardzo lubię prasowac :) więc Aniu gdyby nie to że dzieli nas prawie cała Polska chetnie bym ci pomogła :) Ja akurat patrzyłam na Oilatum 250ml u mnie w aptece niecłae 25zł; ja raczej kupię Oilan,bo jest tańszy a skład jak Oilatum; ogólnie to drogie ale bardzo dobre na początek, ja już nie stosowałam żadnej oliwki na ciałko,bo ta emulsja wystarczająco natłuszcza. U mnie moja gin na w gabinecie sprzet do ktg i będę podobno miała co tydzień(od poniedziałku), wiem że lekarze dają też skierowanie na cotygodniowe ktg do szpitala(jak nie mają w gabinecie), nie wiem jak to będzie jak się chodzi prywatnie, może zapytaj,czy możesz to robic właśnie w szpitalu ?? Wiecie co ja ogóleni w tej ciązy ta mam bardzo dobrą opiekę lekarską, mało wiele coś mi było od razu specjalista, bez ceregieli, diabelotoga mam co 2 tygodnie (Romka u Ciebie to jakoś dziwnie ?? limity ?? ), ja nie mogę na to narzekac.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5598 8 lipca 2011, 10:24

Romka Fajna mama
Ja mam diabetyka co 5 tyg, bo wyniki cukru dobre i nie dostaję insuliny!
Normalnie chyba KTG nie robią, nie ma potrzeby.Jeśli już to robi połozna,u nas tak jest.Wymagane tylko u cukrzycowych ze wzgędu na 10 -krotne ryzyko zgonów dzieci w łonie matek;(
Margolcia -napisałaś " Teraz sobie kawkę piję ,zbiorę suche pranie i wstawię ciuszki dzieci niech się piorą." A ja przeczytałam tak:  Teraz sobie kawkę piję ,zbiorę suche pranie i wstawię ciuszki..................następne zdanie:.. dzieci niech się piorą.Matko! Kawy, bo chyba mi się mózg zlasował ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #5599 8 lipca 2011, 10:25

agf Supermama
Za dużo roboty z tą pizzą... jakoś mie się nie chce... W ogóle coś głowa zaczyna mnie ćmić, mam nadzieję, że chwilowo...
Czekam na słońce, bo zamierzałam iść do parku dzis się poopalać chwilę, a tu jakies chmury. :/

Zgłoś nadużycie #5600 8 lipca 2011, 10:26

schmetterling Supermama
Oj tak,to prasowanie to bym z chęcią Ci oddała :D
Ale ja osioł jestem,po co mam kupować 500 ml ,jak przecież 250 mi wystarczy,mniej zapłacę a w razie jak małej nie podpasuje to nie będzie tak żal :D Właśnie zauważyłąm Gosiu,że u Ciebie jakoś tak sprawnie to wszystko się odbywa,bez żadnych udziwnien i komplikacji.Oby wszędzie służba zdrowia taka była.Muszę w pon.na wizycie zapytać o to ktg,bo nie dość że teraz wizyty bede miała co 2 tyg,czyli co 2 tyg 120 zł ,to jeszcze za wyniki płacić będę ,a jak mi za ktg przyjdzie bulić to idę zrobić napad na agencję PKO u mnie we wsi :D I babcie rent nie dostaną :D

Zgłoś nadużycie #5601 8 lipca 2011, 10:29

snoopy90 Fajna mama
hehe jak babcie jednej renty nie dostaną to nie zbiednieją od razu,one mają pochowane piąniążki :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5602 8 lipca 2011, 10:29

Konto usunięte

Romka napisał(a)

Normalnie chyba KTG nie robią, nie ma potrzeby.Jeśli już to robi połozna,u nas tak jest.Wymagane tylko u cukrzycowych ze wzgędu na 10 -krotne ryzyko zgonów dzieci w łonie matek;(
Margolcia -napisałaś " Teraz sobie kawkę piję ,zbiorę suche pranie i wstawię ciuszki dzieci niech się piorą." A ja przeczytałam tak:  Teraz sobie kawkę piję ,zbiorę suche pranie i wstawię ciuszki..................następne zdanie:.. dzieci niech się piorą.Matko! Kawy, bo chyba mi się mózg zlasował ;)

hahahah hahahah : chodź do mnie to Ci zrobię tą kawkę :D

Zgłoś nadużycie #5603 8 lipca 2011, 10:30

gosias Fajna mama

Romka napisał(a)

Romka ja od początku chodzę co 2tyg. i wszystkie ciężane cukrzycowe tak chodzą, nawet te tylko na diecie i z dobrymi cukrami, po prostu u nas tak jest...a moje cukry od miesiąca są niskie i oby tak do końca...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5604 8 lipca 2011, 10:56

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Hello, za chwilę okaże się, że połowa sierpniówek będzie lipcówkami :) Ja w poniedziałek mam wizytę, ciekawe co mi gin powie :) W nocy coś mnie kuło w brzuchu, ja dzisiaj zaczynam 37/38tc, już mam dośc, najgorsze,że teraz mój synek wymyśla takie zabawy, w które nie mogę się z nim bawic :( wczoraj tak się uderzył, że musiałam go wziąc na ręce, ale to był niezły wysiłek! U mnie od rana cieplutko, słoneczko wstało, Hubert też budził się dwa razy, bo miał jakieś dziwne sny(coś marudził, że musi jabłuszka pozbierac :) ) Wogóle to wczoraj dzwoniłam do rodziców,bo mieli dzisiaj przyjechac i nie przyjadą w weekend tylko w tygodniu! Wkurzyłam się, że człowiek się już trochę przygotował, mały cieszył się, że kuzyn do nie go przyjedzie...poza tym wolę miec gości w weekend niż w tygodniu! No nic, jeszcze trochę pozalegam w wyrku :) A Lovelle kupowałam 20,99 z Tesco!

może dlatego u nas jest po 18 zł z groszami ten proszek bo w tamten piątek otworzyli dopiero Tesco u nas :) i pewnie jakaś promocja jest :D

Zgłoś nadużycie #5605 8 lipca 2011, 11:08

oliwkowa.mama Zadomowiona
ja przez całą ciaze chodziłam co ok 3/4 tyg usg miałam robione na każdej wizycie + 2 reazy badania plenatarne na początku ciąży, teraz byłam i okazało się ze mała będzie wychodzić raczej wcześniej koło 2 i nie musze chodzić co 2 tyg moge przyjść jeszcze pod koniec miesiąca jeśli będe chcieć ale jak bede czuc sie dobrze to nie ma potrzeby podobno wszystko rozwija sie prawidłowo nie miałam zadnych problemów w ciąży jedynie teraz niewielkie uplawy dostałam leki i tyle badania tez mam dobre przez cała ciąze troche sie dziwie ze nie mam tak czesto wizyt jak wy
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #5606 8 lipca 2011, 11:12

snoopy90 Fajna mama
ja rowniez raz w miesiacu chodze

Zgłoś nadużycie #5607 8 lipca 2011, 11:15

agf Supermama
Ja też co 3/4 tyg. Ciekawe czy jak pójdę następnym razem to będą już częstsze wizyty - wtedy zacznie się 35 tc...

Zgłoś nadużycie #5608 8 lipca 2011, 11:18

snoopy90 Fajna mama
ja widzialam u nas lovele 1,8kg z plynem do plukania za 13zl to oplaci sie?bo w biedronce jest

Zgłoś nadużycie #5609 8 lipca 2011, 11:22

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

ja widzialam u nas lovele 1,8kg z plynem do plukania za 13zl to oplaci sie?bo w biedronce jest

pewnie że się opłaca :D

Zgłoś nadużycie #5610 8 lipca 2011, 11:23

snoopy90 Fajna mama
to dzis kupie