Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5571 7 lipca 2011, 17:14

Konto usunięte
nie wytrzymałam w miejscu... wyszorowałam okno z każdej strony w pokoju przyszłomoim :P ahhh i na dzisiaj chyba starczy bo to niemały był wysiłek (wyro jest pod cała powierzchnią okna). 
ale takie czyste że normalnie jaśniej się zrobiło :P i brudaśną starą firanę ściągnęłam :P tak to jest w pustym pokoju... tylko się kurzy wszystko i brudzi. wchodzi się rzadko to i sprzątać nie ma komu :P a ja sobie posprzątam i będzie ślicznie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5572 7 lipca 2011, 17:42

agf Supermama
Aga - ty usiądź na tyłku   !!!!!!!
A swoją drogą to tak sobie przy okazji tego okna twojego pomyślałam, że dobrze byłoby przed pójściem do szpitala okna w sypialni umyć...Ale może to zostawię mężowi ... ? :)

Zgłoś nadużycie #5573 7 lipca 2011, 18:16

Konto usunięte
już grzecznie siedzę :) na dzisiaj starczy :) ale no takie czyste teraz te okno! no mówie Wam :D  
jutro sobie zetre kurze na meblach, a pojutrze giga odkurzanie. w każdym zakamarku :D  
tak się ciesze że to już niedługo że normalnie mnie nosi. ale już z rozsądkiem, na raty :D

Zgłoś nadużycie #5574 7 lipca 2011, 19:55

paprotka25 Supermama
trochę się zdrzemnęłam, obudziłam się głodna więc zjadłam bułeczkę z pasztetem i do tego ogóreczek kiszony :) później posprzątałam z małymi przerwami i teraz wreszcie siadłam i wcinam agrest :) chyba muszę jutro męża wyciągnąć  do mojej mamy i jeszcze trochę zerwać bo mi się kończy :)
Olu, odpuść sobie mycie okien, niech mężuś się za to weźmie, mój ostatnio wszystkie wypucował :) sam mi zabronił się za nie brać więc nie miał innego wyjścia :)

Zgłoś nadużycie #5575 7 lipca 2011, 20:10

agf Supermama
Paprotka - może i my pod koniec lenia się pozbędziemy i jak Aga będziemy śmigać ze ścierką w ręku ;)

Zgłoś nadużycie #5576 7 lipca 2011, 20:12

paprotka25 Supermama
mam nadzieje, chociaż sama dzisiaj troszkę pozasuwałam ze ścierką chociaż niezbyt chętnie ;) pewnie jak będziemy chciały ruszyć poród to wtedy dopiero weźmiemy się ostro za porządki :)

Zgłoś nadużycie #5577 7 lipca 2011, 21:18

Konto usunięte
hehehe ja teraz się narobię, a później brzuszek do góry i leżeee i palcem nie kiwne bo jeszcze się przemęcze :D

Zgłoś nadużycie #5578 7 lipca 2011, 21:44

paprotka25 Supermama
dziewczyny po ile kupowałyście Lovele? myślicie że za 1,8kg - 19,25zł to tanio?

Zgłoś nadużycie #5579 7 lipca 2011, 22:08

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

dziewczyny po ile kupowałyście Lovele? myślicie że za 1,8kg - 19,25zł to tanio?

ja jak kupowałam to w biedronce była wtedy promocja proszek 1,8+płyn do płukania i to chyba było za 19,99 coś takiego ale w tesco jest proszek około 18,zł z czymś :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5580 7 lipca 2011, 22:11

muzzza Fajna mama
ja płaciłam ponad 20 zł i to sporo, więc chyba tanio albo ja bardzo przepłaciłam :)  Dziewczyny jestem w szoku, jak juz wspominałam wczoraj bylam na usg i termin wyszedł na 14 sierpnia , chociaz z wy;iczeń mam na 7 ego. Dzisiaj byłam z wynikami u mojej lekarki, i ona mnie bada i mówi: hmm.. główka już jest w kanale rodnym, czyli tak ze dwa tygodnie może mam jeszcze !!!!

Zgłoś nadużycie #5581 7 lipca 2011, 22:18

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

ja jak kupowałam to w biedronce była wtedy promocja proszek 1,8+płyn do płukania i to chyba było za 19,99 coś takiego ale w tesco jest proszek około 18,zł z czymś :)

dzięki, czyli chyba nie jest zła cena, do tesco specjalnie jechać nie będziemy po proszek więc raczej kupie ten za 19,25 w makro bo będziemy w sobote :)

Zgłoś nadużycie #5582 7 lipca 2011, 22:26

agf Supermama
Wtedy w biedronce był prosze 1,8 + płyn litrowy chyba łacznie  za 16,99.

Zgłoś nadużycie #5583 7 lipca 2011, 22:36

paprotka25 Supermama
a mi płyn i tak nie byłby potrzebny bo z tego co czytałam to lepiej poprostu dać powójne płukanie i tak bede robić :)

Zgłoś nadużycie #5584 8 lipca 2011, 6:51

gosias Fajna mama
Hello, za chwilę okaże się, że połowa sierpniówek będzie lipcówkami :) Ja w poniedziałek mam wizytę, ciekawe co mi gin powie :) W nocy coś mnie kuło w brzuchu, ja dzisiaj zaczynam 37/38tc, już mam dośc, najgorsze,że teraz mój synek wymyśla takie zabawy, w które nie mogę się z nim bawic :( wczoraj tak się uderzył, że musiałam go wziąc na ręce, ale to był niezły wysiłek! U mnie od rana cieplutko, słoneczko wstało, Hubert też budził się dwa razy, bo miał jakieś dziwne sny(coś marudził, że musi jabłuszka pozbierac :) ) Wogóle to wczoraj dzwoniłam do rodziców,bo mieli dzisiaj przyjechac i nie przyjadą w weekend tylko w tygodniu! Wkurzyłam się, że człowiek się już trochę przygotował, mały cieszył się, że kuzyn do nie go przyjedzie...poza tym wolę miec gości w weekend niż w tygodniu! No nic, jeszcze trochę pozalegam w wyrku :) A Lovelle kupowałam 20,99 z Tesco!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5585 8 lipca 2011, 8:09

Romka Fajna mama
dzisiaj ide do ginekologa i laryngologa -zauważyłam,że nie zawsze słyszę;( A w najbliższym terminie wybieram się do NFZ!!! W poradni diabetologicznej kazali mi podpisać dokument,że KTG mam robić raz w tyg od 30 tyg ciązy, a potem 2 razy w tygodniu.Tylko,że nie ma mi kto tego robić!!Ostatnio w diabetologicznej mi odmówili!!Bo tylko do wizyty -podobno fundusz tak obciął punkty, a ja mam wizyty co 5 tygodni!!!!U mnie teraz nie ma w ogóle bo połozna jest tylko jak jest ginekolog-a teraz nie ma.A w miejscowaości obok połozna niedlugo idzie na urlop!Ale jestem wkurzona!!!!!!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #5586 8 lipca 2011, 8:13

Romka Fajna mama
o, właśnioe dzwonili z poradni,że pani doktor odwołała dyżur, a ja miałam do wczoraj zwolnienie.Ale mam byc w pon o 8 to mnie przyjmnie -ufff.Nie lubie takich sytuacji -dobrze,ze kupiłam miesięczny, bo na bilety straciłabym więcej!

Zgłoś nadużycie #5587 8 lipca 2011, 8:29

Konto usunięte
dzień dobry :)
Romka to faktycznie nieźle :/ a szlag by ich trafił. i co człowiek ma zrobić innego jak cierpliwie tego nie znosić?
ja dzisiaj po pobraniu krwi... zobaczymy jak końcowe wyniki :)
ale spało mi się koszmarnie, taka duchota... a teraz pada - i dobrze, trochę się powietrze odświeży :)
miłego dnia, relaksującego przede wszystkim :D

Zgłoś nadużycie #5588 8 lipca 2011, 8:30

agf Supermama
Gosia - też nie lubię jak się na coś naszykuję, nastawię, a tu nagle zmiana planów. Ale plusy sobie wyszukaj - weekend luźniejszy,poodpoczywaj :)
Romka - to jakiś żart z tym KTG? Jak to nie ma kto zrobić skoro co tydzień masz mieć? Nie no, rozbrajają mnie takie sytuacje! A z tymlaryngologiem to nie miałaś nigdy wcześniej problemów? Moja mama ma tak uszy "skonstruowane", że regularnie musi chodzić do laryngologa je przepychać czy coś, bo sie zatykają i mniej słyszy.

Zgłoś nadużycie #5589 8 lipca 2011, 8:34

agf Supermama
Ja dziś w ogóle jakąś cieżką noc miałam i wcale nie przez małego tylko przez kotkę moją - jakieś ADHD jej się w nocy i nad ranem włączyło :(

Zgłoś nadużycie #5590 8 lipca 2011, 8:38

Romka Fajna mama

agf napisał(a)

Gosia - też nie lubię jak się na coś naszykuję, nastawię, a tu nagle zmiana planów. Ale plusy sobie wyszukaj - weekend luźniejszy,poodpoczywaj :)
Romka - to jakiś żart z tym KTG? Jak to nie ma kto zrobić skoro co tydzień masz mieć? Nie no, rozbrajają mnie takie sytuacje! A z tymlaryngologiem to nie miałaś nigdy wcześniej problemów? Moja mama ma tak uszy "skonstruowane", że regularnie musi chodzić do laryngologa je przepychać czy coś, bo sie zatykają i mniej słyszy.

Jak uczyłam w szkole mieliśmy jakies badania -chyba 5 lat temu i juz w tedy wyszło,że na jedno ucho gorzej słyszę, ale jakoś nie było czasu sie tym .A teraz zauważyłam,że dźwięk tel kom zaczynam słyszeć później, niz inni, albo jak ktos do mnie mówi to prosze o powtórzenie.Może rzeczywiście wystraczy przeczyścić? ;) Ale oczywiście lepiej jak to zrobi fachowiec.