Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5551 7 lipca 2011, 13:43

paprotka25 Supermama
cześć dziewczynki :) pospaliśmy znowu do 10 :) przed chwilą mężuś pojechał do pracy i zostaliśmy sami... zaraz biore się za małe porządki, trochę poodkurzam i może umyje podłogi bo wypadałoby trochę ogarnąć, zresztą umówiłam się na jutro z koleżanką, połazimy trochę po mieście a później przyjedziemy do nas więc nie wypada żeby był taki bałagan. Młody tak mi się wieczorem prężył że myślałam że mi przez brzuch wyjdzie, jakaś masakra, ciekawa jestem co on tam majstrował, wcześniej aż tak mocno się nie ruszał, może się odwracał? u mnie zaczyna się robić gorąco na dworze, słońce świeci, pranie wynieśliśmy na balkon i zaraz ide zdjąć bo już jest suchutkie.
U mnie też zawsze tak jest że jak się coś kończy to właśnie wszystko na raz i to jeszcze najczęściej przed wypłatą, wczoraj wpłynęła już wypłata męża więc musimy jechać któregoś dnia na większe zakupy, chyba w sobote bo jutro Jarek idzie jeszcze na 14 do pracy to do południa nie lubie tak na szybko łazić po sklepie, spisałam sobie już liste co musimy kupić i muszę jeszcze przejżeć szafki zobaczyć co trzeba do niej dopisać, no nic biore się do roboty bo im szybciej zaczne tym szybciej będę miała to z głowy :)

Zgłoś nadużycie #5552 7 lipca 2011, 13:44

paprotka25 Supermama
a ta poczta to chyba jest po to żebyśmy mogły do siebie pisać wiadomości poza forum?

Zgłoś nadużycie #5553 7 lipca 2011, 13:46

Konto usunięte
heh obydwie znajome mamuśki opowiadały że były takie momenty że płakały z bezradności razem z dziećmi :) bo bycie mamą nie jest łatwe :) tyle obowiązków, same emocje - wszystko nowe...
czasem trzeba popłakać, ciśnienie zejdzie i od razu lepiej... :)
a poczta od wczoraj jest. jakoś tam nie zaglądałam.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5554 7 lipca 2011, 14:02

paprotka25 Supermama
tak wogóle to dostaliśmy dzisiaj zaproszenie na ślub mojej koleżanki, z tym że ona mieszka ok 500 km od nas a ślub jest 20 sierpnia więc niestety nie damy rady jechać, bo mogę po drodze urodzić... szkoda że nie pojedziemy ale wybaczyła i rozumie :)

Zgłoś nadużycie #5555 7 lipca 2011, 14:09

gosias Fajna mama

Aga.W napisał(a)

Ania, nie jesteś wyrodną matką :) nie oszukujmy się i ciąża i całe rodzicielstwo to piekielnie ciężkie zadanie :)
każda mama i też każdy tata ma prawo do wątpliwości, do strachu...
też czasem ogarnia mnie strach, o poród sam... o pobyt w szpitau... o póżniej... wkońcu przez jakiś czas będe sama z dzieckiem u rodziców, tatuś tylko w ciągu dnia będzie do nas przychodził... to dla mnie straszne, wiem że jemu też to nie pasuje. ciężkie to wszystko!
czasem jest taki lęk - 'jak ja sobie poradze? przecież już teraz czasem nie mam siły' i nic tylko się rozbeczeć...
według mnie to normalne takie przytłoczenie tematem... napewno większość mamusiek ma takie gorssze chwile...

Aga właściwie to czemu będziesz na początku u rodziców z małym ??
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5556 7 lipca 2011, 14:13

gosias Fajna mama
Oj dziewczynki jeszcze się napłaczecie nie raz! Dobrze jest zrobic tak jak Ela pisała, dzieci wyczuwają wszystko, nawet taki noworodek! Nikt nie mówił, że będzie łatwo :) Damy radę :) Ja dzisiaj czuję się bardzo dobrze, mała szaleje, brzuch twardy ale ja się już chyba przyzwyczaiłam...Słoneczko wyszło, pranie się suszy, Hubcik śpi..
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5557 7 lipca 2011, 14:20

snoopy90 Fajna mama
ja jestem cały czas taka nie tomna jeszcze ze zrobilam sobie kawe moze ona mnie na nogi postawi :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5558 7 lipca 2011, 14:49

Konto usunięte
Gosias bo mamy poślizg z budową domu niewielki :)  więc jakiś czas mam nadzieje że niewielki spędze u rodziców. generalnie to do przewidzenia było więc załamania nie ma, ale pewnie rozumiesz jak to jest, chciałabym swojego faceta mieć obok. kurcze taka nieprzystosowana do bycia bez niego jestem że aż strach :) a on tez wolałby żeby już wszystko gotowe było... ale grunt że będzie, z poślizgiem ale będzie :)

Zgłoś nadużycie #5559 7 lipca 2011, 14:59

paprotka25 Supermama
Aga, to Twój facet nie będzie z Tobą tzn z Wami mieszkał u rodziców ??

Zgłoś nadużycie #5560 7 lipca 2011, 15:02

Konto usunięte
no nie... pierwsza sprawa, że na budowie ktoś być musi, druga - mamy psa. psa do moich rodziców nie weźmiemy bo nie nawidzi kotów... a rodzice mają 2 :) u rodziców - nie oszukujmy się, dość ciasno, przejściowy pokój itp... wiem że moi rodzice nie mają nic przeciwko no ale są przeszkody i już :) jakoś damy radę, nie my pierwsi i nie ostatni ;) wiem że będzie ze mną na tyle na ile się da :)

Zgłoś nadużycie #5561 7 lipca 2011, 15:06

paprotka25 Supermama
oj, szkoda, ale dacie rade, jeszcze troszkę i wprowadzicie się do swojego domku i będziecie się mogli sobą nacieszyć :)

Zgłoś nadużycie #5562 7 lipca 2011, 15:08

olka2747 Gotowa na wszystko
wzięłam narazie magnez, poczekam z tą No-spą. A teraz właśnie kończę obiadek: Ziemniaczki z koperkiem, piersi w panierce a'la KFC , fasolka szparagowa z bułką tartą i mizeria. Wysterylizowałam już butelki i smoczki bo dostałam od koleżanki z pracy sterylizator :-)

Zgłoś nadużycie #5563 7 lipca 2011, 15:15

Konto usunięte
no szkoda szkoda, ale radość później będzie nieziemska wręcz :D :D
Gosias Wy mnie dzisiaj tą fasolką szparagową zamęczycie... a ja mam truskawki :P cmoknijcie sie :P

Zgłoś nadużycie #5564 7 lipca 2011, 15:17

paprotka25 Supermama
ooo truskawki to już są znowu drogie więc pewnie już nie kupie...

Zgłoś nadużycie #5565 7 lipca 2011, 15:21

Konto usunięte
no są... ale dostałam od teściowej to zaraz sobie przekąsze :D mniam! 
stopy mi puchną więc mam dzień pod tytułem warzywa-owoce. byle uniknąć soli i takichtam...

Zgłoś nadużycie #5566 7 lipca 2011, 15:23

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no są... ale dostałam od teściowej to zaraz sobie przekąsze :D mniam! 
stopy mi puchną więc mam dzień pod tytułem warzywa-owoce. byle uniknąć soli i takichtam...

a ja zjadłam właśnie arbuza i brzoskwinkę
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5567 7 lipca 2011, 15:25

agf Supermama
Aga - mając dom w bliskiej perspektywie to normalnie nawet i z teściami mieszkałabym cała w skowronkach  ;)
Ja znowu poszłam sobie poleżeć i książkępoczytać po 13 i zasnęłam. Dopiero co sie obudzilam i jeszcze trochę taka nieprzytomna jestem. Co to mi sie porobiło z tymi drzemkami w dzień ?? Ale nie odmawiam ich sobie - może tak ma teraz być ... :)

Zgłoś nadużycie #5568 7 lipca 2011, 15:25

Konto usunięte
mmmm same pyszności :D ja w torebce mam dwa banany i jabłko :P także z głodu nie padnę :D smakowitości... u mnie upał to tylko takie rzeczy mogę sobie jeść :D więcej mi nie trzeba :)

Zgłoś nadużycie #5569 7 lipca 2011, 15:29

paprotka25 Supermama
Olu, ja też coś ostatnio bardziej senna chodze i chyba zaraz się położe bo czuje że mi się oczka kleją ;) miałam sprzątać ale mi się nie chce... oj leniu ze mnie... 

Zgłoś nadużycie #5570 7 lipca 2011, 15:38

Konto usunięte
ja mam lenia z upału. ale powolutku sobie robię :)