Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5471 6 lipca 2011, 14:23

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margolcia wiem coś o tym, bo ja też mam taką szwagierkę, gówniara z mojego rocznika, nie ma męża, dzieci a nam się wpie... w pewnym momencie nie wytrzymałam i wyrzuciłam ją z domu :(   Tak więc rozumiem... A teściowa? Eh szkoda gadać, dla nich zawsze my będziemy te gorsze bo obce.

najbardziej wkurza mnie jak wpieprza się w nasze finanse,przykładowo znalazłam na ogłoszeniach karuzelę na łóżeczko za 10 zł!! i akurat zadzwoniła jak po niż jechaliśmy to mówiła że to za wcześnie że mamy inne wydatki gryy popsuła mi cały dzień i już tak się nie cieszyłam z tej karuzeli :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5472 6 lipca 2011, 14:26

Konto usunięte
kurcze jak tak czytam te Wasze teściowe i szwagierki... to naprawdę swoim to chyba zestaw pomników postawię :)
upał upaaaał. upał jak diabli u mnie. nic nawet nie gotuje, w nosie mam... zjem sobie bułkę jakąś i będzie ok.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5473 6 lipca 2011, 14:31

gosias Fajna mama
Moja teściowa to do rany przyłóż! ani się nie wtrąca, ani nie wypytuje, co my powiemy  to wie, i wychodzi właśnie z tego założenia, że co uważamy to jej powiemy,to nasze życie, owszem doradzi i pomoże (nie finansowo bo jest na marnej rencie!)ale jesmy my sami o coś zapytamy...Co innego moja matka, ona to by najlepiej naszym kontem zarządzała! na szczęście mieszka 120km od nas i widzimy się średnio raz na 2-3miesiące więc idzie z nią życ! własnie na weekend przyjeżdżają, mój mąż cały w skowronkach :) ale z drugiej strony wolę teraz niż jak malutka się urodzi, pewnie przyjadą w sierpniu ale nie tak od razu, tak będzie lepiej dla nas wszystkich :) Co do reszty rodzinki to nie mamy problemów- chyba z nas szczęściarze :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5474 6 lipca 2011, 14:38

gosias Fajna mama
Moja głowa nadal pęka! byłam na spacerze, w ogrodzie, odpoczywam...i zdycham! ale pranie zrobiłam...obiad takie lekki...oj dzisiaj nie mój dzień! może rzeczywiście to ta pogoda, bo niby ciepło, ale bez słońca i ponuro...Byłam w naszej osiedlowej aptece zapytac o te majtki jednorazowe i są ale tylko 8-paki! tak sobie myślałam,żeb y męża zmobilizowac,żeby gdzieś w mieście popytał ale juz to widzę :) facet pyta w aptece o majdy :) no raczej nie mój :) I pytałam też o te wszystkie do emulsje do mycie, matko ile się tego narobiło! chyba zdecyduję się na Oilan, bo jest tańszy a skład jak Oilatum...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5475 6 lipca 2011, 14:51

Konto usunięte
Gosias też coś głowa dzisiaj mi dokucza. ale u mnie upał jest i słońce...
ja dorwała, gatki pakowane po 2 szt. wzięłam 2 paczuszki, mam nadzieje że starczy :)

Zgłoś nadużycie #5476 6 lipca 2011, 14:56

Donia1982 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

Wy macie problemy z teściowymi (moja nie żyje) a ja z siostrą mojego męża :| chociaż jest młodsza od niego o 7 lat a zachowuje się jak starsza o te 7 lat!! Rozlicza mojego męża z każdego grosza jakby to ona z nim żyła ,wpieprza się w nasze życie (zrób tak nie rób tego itp itd)a najgorsze było to jak wpieprzała mi się do ślubu tzn wszystko ona decydowała jakie dania jakie kolory serwetek i jaką ja mam mieć suknie!! to wkurzyłam się tak strasznie i powiedziałam jej do słuchu to przez jakiś czas był spokój teraz dzieci, remont i znów zaczyna się wpierdalać (przepraszam za wulgaryzm ) :|

o rany, szczerze ci współczuje. to babka jest jakaś absurdalna.  sama cenie prywatność i niezależność, jak jakas by mi sie w.....   to bym sie też wkurzyła :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5477 6 lipca 2011, 14:58

Konto usunięte
Boże dziewczyny mnie jeszcze czeka dziś wizyta u gin co prawda zastępczej ale boję się że mój gin dołączył jakąś karteczkę do mojej teczki z zawiadomieniem żeby skierować mnie do szpitala na obserwację bo z ciążą mnogą muszę  :( (bo 2 tyg temu miałam iść ale wybłagałam go żeby nie kładł mnie) ojj aby nie było, trzymajcie kciuki :|

Zgłoś nadużycie #5478 6 lipca 2011, 15:02

Konto usunięte

Donia1982 napisał(a)

o rany, szczerze ci współczuje. to babka jest jakaś absurdalna.  sama cenie prywatność i niezależność, jak jakas by mi sie w.....   to bym sie też wkurzyła :)

i szczerze Wam powiem przez nią nie doszło do ślubu kościelnego :( ale kilka miesięcy później wzieliśmy cywilny i już się nie wpieprzała a kościelny ?? hmm nie wiem teraz kiedy weźmiemy :(

Zgłoś nadużycie #5479 6 lipca 2011, 15:03

Konto usunięte
o oł  :) oby Ci się upiekło! ale jak będzie trza, dla dobra Kropelek to daj się tam zawlec. ale jak potrzeby nie ma - to oby nie udało im się Ciebie zatrzymac :)
ja tam trzymam kciuki :D mój młody pewnie też :)

Zgłoś nadużycie #5480 6 lipca 2011, 15:04

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

kurcze jaki upał no:/ do kitu!
ide chyba pognić trochę w leżaczku :D w cieniu gdzieś się usadowie.
teraz jak już gotowe wszystko, to wręcz nie mogę się doczekać :D ahhh!!
miłego dnia dziewczyny!

Jejku! jak zazdroszczę tego upału! Ja się wykończę z tą pogodą! powinnam się do wampirelli wynieść ... ;)

Zgłoś nadużycie #5481 6 lipca 2011, 15:08

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

o oł  :) oby Ci się upiekło! ale jak będzie trza, dla dobra Kropelek to daj się tam zawlec. ale jak potrzeby nie ma - to oby nie udało im się Ciebie zatrzymac :)
ja tam trzymam kciuki :D mój młody pewnie też :)

Dziękuję Wam ;) ale boję się tego że jak mnie położą to nie wyjdę stamtąd sama :| z tego stresu urodzę chyba sama i cc nie będzie potrzebne :(

Zgłoś nadużycie #5482 6 lipca 2011, 15:16

Konto usunięte
agf mi moje gabaryty nie pozwalają cieszyć się upałem :P nie no tak bez ciąży to upały uwielbiam, ale teraz chętnie bym Ci odstąpiła :)
Margolcia, nie denerwuj się... Ty to albo zapierniczasz albo się martwisz :) pójdziesz to lekarza, dowiesz się. myślę że tak długo nie będą Cię trzymać...
będzie ok ;)

Zgłoś nadużycie #5483 6 lipca 2011, 15:20

Konto usunięte
no zobaczymy za 40 min wyjeżdzam  :|

Zgłoś nadużycie #5484 6 lipca 2011, 15:23

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

i szczerze Wam powiem przez nią nie doszło do ślubu kościelnego :( ale kilka miesięcy później wzieliśmy cywilny i już się nie wpieprzała a kościelny ?? hmm nie wiem teraz kiedy weźmiemy :(

Może razem z chrztem dzieci. Ja niedawno byłam na takiej urozystości, całkiej to było niegłupie- małe grono gości, najbliżsi, jedno przyjęcie w postaci obiadu, torta i kawki. Sukienka też taka skromna(długa, biała, ale nie typowa ślubna, tylko taka elegancka za chyba 200 zł z bolerkiem :) ), facecik w garniturze i już, bez zbędnych kosztów a 2 sakramenty za jednym zamachem.

Zgłoś nadużycie #5485 6 lipca 2011, 15:26

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Może razem z chrztem dzieci. Ja niedawno byłam na takiej urozystości, całkiej to było niegłupie- małe grono gości, najbliżsi, jedno przyjęcie w postaci obiadu, torta i kawki. Sukienka też taka skromna(długa, biała, ale nie typowa ślubna, tylko taka elegancka za chyba 200 zł z bolerkiem :) ), facecik w garniturze i już, bez zbędnych kosztów a 2 sakramenty za jednym zamachem.

wiesz że dopuszczałam taką myśl ?? ale jak ja sobie poradzę z chrztem dwójki dzieci i jeszcze ze ślubem ?? a poza tym to ma być nasz dzień :(

Zgłoś nadużycie #5486 6 lipca 2011, 15:47

agf Supermama
Margolcia, wszystko przyjdzie z czasem :) A teraz się nie denerwuj żadnymi szpitalami, będzie dobrze!

Zgłoś nadużycie #5487 6 lipca 2011, 17:02

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

wiesz że dopuszczałam taką myśl ?? ale jak ja sobie poradzę z chrztem dwójki dzieci i jeszcze ze ślubem ?? a poza tym to ma być nasz dzień :(

bedzie wasz dzien :D waszej czwórki :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5488 6 lipca 2011, 17:08

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) dziękuje za gratulacje i miłe słowa :) jesteście kochane :) zawsze na Was mogę liczyć :)
Ja spałam dzisiaj do 9 ale wstałam dopiero ok 10 bo dopadł mnie przytulas i przykleiłam się do męża i tak leżałam :) zjedlismy obiadek, zrobiłam dzisiaj udka z kurczaka z piekarnika a do tego frytki :)
Tak mnie po tym obiedzie zebrało spanie że mąż zanim wyszedł do pracy okrył mnie kocykiem, dał podusie i tak spałam prawie do 16... niedawno wstałam zjadłam płatków z mlekiem i nadrabiam zaległości na forum :)
Aniu to jest link do tej pizzy, wczoraj mojej mamie dyktowałam go z pamięci, też narobiłam jej ochote :) http://kulinaria.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-pizze-jak-z-pizzerii
Margolciu, gratuluje rocznicy :) my 29.08 będziemy mieć drugą rocznicę ślubu a 4 lutego będzie 5 lat jak jesteśmy razem :) Mam nadzieje że nie będziesz musiała zostawać w szpitalu...
Paula, maluszek rośnie, co prawda powoli ale rośnie i to jest najważniejsze, jeszcze do sierpnia kurczaczek śmignie :)
Gosiu, weź sobie tabletke i się nie męcz, pewnie przez tą pogode...
u mnie nawet nie jest źle, nie pada, jest co prawda chłodno ale już zdecydowanie przyjemniej :)
Wczoraj zmolestowałam męża jak byliśmy u mojej mamy żeby nazrywał mi porzeczek co prawda nie było dużo bo tylko jest mały krzaczek ale zawsze coś, i agrestu :) i będę wcinać :) jeszcze go trochę zostało na krzaku ale jeszcze niedojrzały więc za 2-3 dni pójdziemy po reszte, a i zebraliśmy póllitrowy słoik malin, zrobię sok :)

Zgłoś nadużycie #5489 6 lipca 2011, 17:55

Konto usunięte
a ja się wzięłam za sprzątanie pokoju dla mnie i dziecka poporodowego i oczywiście teraz siedze plackiem bo jak mnie znów chwyciło to myślałam że padne :/ w sumie i tak na ziemi siedziałam więc te padnięcie nie takie złe by było... ale mimo wszystko :/ zachciało mi się biurko myć od spodu :P pff bo niby kurz się zbiera... ale trzeba :D no nic, teraz przerwa, herbatka, jakieś jedzonko może...

Zgłoś nadużycie #5490 6 lipca 2011, 18:03

paprotka25 Supermama
Aga, siedź i odpoczywaj, odpuść sobie już te porządki, napewno cały pokój lśni