Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5411 5 lipca 2011, 21:07

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

heh u mnie łóżeczko stoi i czeka :D na swój wielki dzień :) tylko pościel powlec i będzie ok :D
ciuszki poskładane, poukładane... kocyki, pościele, wszystko na miejscu... 
na jutro sprzątanie chyba zostawiam bo dziś już nie dam rady... 
normalnie nie wierzę że to już koniec szykowania :D i co, teraz mam tylko czekać? :D masakra...

Pewnie jeszcze ze 3 razy będziesz przekładała te ubranka :) Ale pewnie teraz brzuch do góry, odpoczywaj (póki możesz, bo potem kto wie?)  i czekaj na dzidzię :)

Zgłoś nadużycie #5412 5 lipca 2011, 21:13

gosias Fajna mama
Beatko kochana my również gratulujemy!!! Teraz odpoczynijcie z Szymkiem :) Buziaki
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5413 5 lipca 2011, 21:15

agf Supermama
Mi dwa miesiące zostały, ale zaczynam się stresować jak czytam , ze wszystkie prawie juz poszykowane, popakowane, a ja jeszcze nawet nie wszystko mam kupione...

Zgłoś nadużycie #5414 5 lipca 2011, 21:19

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

mam nadzieje że młody jest dumny :) koleżanki się śmiały że to nie uczciwe bo mam małego asystenta i będzie mi podpowiadać :) hihi mały magister z niego :)

Wiesz coś w tym może jest. Ja zdawałam maturę i egzamin zawodowy z przedmiotów ekonomicznych w ciąży i synek całkiem całkiem się tą tematyką interesuje i nawet idzie do tej samej szkoły średniej co ja. Jakby nie było miałaś silne wsparcie :) A coś Ci podpowiadał?

Zgłoś nadużycie #5415 5 lipca 2011, 21:38

snoopy90 Fajna mama
napewno podpowiadał kopniakami :D hihi

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5416 5 lipca 2011, 22:05

Konto usunięte
Ela - dosłownie teraz brzuch do góry i relaks :D teraz to już tylko będe doglądać ciuszków czy bałagan się sam nie zrobił :P hehe ahhh jaki spokój :D
agf, nie denerwuj się, dwa miesiące to dużo :) ja jestem niecały miesiąc przed i dopiero teraz wszystko porobiłam, zakupy w kilka dni, porządki pranie w międzyczasie :) dasz rade i się nie stresuj :)
Paprotka, Twój Synuś jakby nie patrzeć załapał sie na bycie magistrem :D  normalnie :D heh super :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5417 6 lipca 2011, 7:29

olka2747 Gotowa na wszystko
Dzień dobry!!! Paprotka gratuluję :-) Olka współczuję Ci z tymi infekcjami, a opiekę niestety mam przecież taką samą więc wiem o co chodzi!!!
A teraz o sobie więc od 3 nad ranem leżałam i patrzyłam w sufit, rany dziewczyny ratujcie, niewiem czy to ja już wariuję, mały od wczoraj bardzo mało się rusza. Wczoraj w dzień może łącznie z 10 razy a dziś w nocy prawie wcale. Budziłam się co pół godziny i nawet go zaczepiałam, stukałam w brzuch a on zero reakcji. Martwi mnie to, że nie reaguje nawet jak go zaczepiam. Dopiero teraz poruszył się 2 razy. Błagam opiszcie jak ruszają się wasze maleństwa bo pierdolca zaraz dostanę(przepraszam za brzydkie słowo), ale już nie wiem co mam mysleć, niewiem jak często powinien się ruszać w 35 tyg. :-(

Zgłoś nadużycie #5418 6 lipca 2011, 8:52

Konto usunięte
Beatko gratuluję!!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5419 6 lipca 2011, 8:57

Konto usunięte
ja byłam rano u lekarza swojego ,niestety ma urlop a zastępcza Pani ginekolog przyjmuje od 11-18 więc po pracy męża (o 16) jedziemy jeszcze raz do lekarza :|   Dziś w nocy wstawałam aż 4 razy siusiu ale to chyba przez to że wieczorem zjadłam sporą ilość arbuza -nigdy więcej na noc :D od samego rana deszcz ale jest ciepło teraz wypiję sobie kawkę i się położę troszkę bo jakoś ciężko mi na żołądku a jeszcze dzieci mi się wyciągają i boksują moje wnętrzności :|

Zgłoś nadużycie #5420 6 lipca 2011, 9:04

agf Supermama
Dzień dobry. Miała być od dziś ładna pogoda i co? Obudziły mnie krople stukające o parapet! Nie cierpię takiej szarości, od razu się gorzej czuję :(
Olka- a ty się nie martw na zapas, ważne, ze się rusza. Może mało miejsca już ma?

Zgłoś nadużycie #5421 6 lipca 2011, 9:35

gosias Fajna mama
Witajcie kobietki, ja też wstawałam chyba ze 4 razy w nocy, do tego ledwo zyję, całą noc bolała mnie strasznie głowa i nadal boli, garowałam w łóżku do 9! na szczęście Hubert sam się grzecznie bawił, zjadłam coś, bo myślałam że ta głowa boli bo miałam niski cukier, ale to nie to, wypiłam właśnie małą czarną, może przejdzie, u mnie za oknem szarości i wietrznie, może jest niskie ciśnienie ?? już sama n ie wiem, łeb mi pęka, chyba jakiś apap wezmę, wogóle jest mi też niedobrze i w brzuchu mi ciągle burczy! malutka daje czadu cały czas, bardzo się rozpycha, pręży(ja jutro kończę 36/37tc) i ruchy wcale nie są słabsze...Ale u Ciebie Ola może akurat rzeczywiście mały ma gorszy dzień, odpoczywaj, zaczepiaj go i jak cały dzień będzie taki słaby to nie wiem, może zadzwoń do położnej, może zrobią Ci ktg, ale póki co nie panikuj, zjedz coś słodkiego(to zwylke na nich działa :) )
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5422 6 lipca 2011, 9:42

gosias Fajna mama
Podczas tej okropnej nocy miałam sen...byłam w mojej przychodni, było mnóstwo babek, nie tylko ciężarnych, ja byłam ostatnia, już było ciemno jak wchodziłam do gabinetu,gin zrobiła mi usg i było na 100%widac,że dziewczynka :) pierwszy raz mi się sniła córeczka :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5423 6 lipca 2011, 9:45

schmetterling Supermama
dzień dobry :)
Beatka gratulacje!!! :D

Co Wy tak narzekacie na tą pogodę ? U mnie słoneczko pięknie świeci i cieplutko :D pranie już się pierze ,śniadanko zjedzone.Gosia ja też w nocy wstawałam kilka razy,niby bardzo siku chciałam a jak już poszłam to kilka kropelek i tak w kółko... :| i tez mnie glowa bolała i wogóle spać nie mogłam.Ale musze jakoś wytrzymać do końca tyg jak mojemu chłopakowi sie te pieprzone nocki skończą ,bo jak jest w domu to śpię jak zabita a tak to nie mogę i już :| :|
Olka może dzidzia ma gorszy dzień i dlatego mniej ruchów czujesz ,gorzej by było jak byś wcale nie czuła,ale może zadzwoń do położnej ,będziesz spokojniejsza.
Agf ja niby zaczęłam prać,prasować a i tak jeszcze daleko w lesie jestem,w sobote jade dokupić koszule do szpitala ,szlafrok itp i już sobie przepiore to i zapakuje w torbe.Wogóle tez jeszcze tyle mi rzeczy brakuje że szok,co chwilę coś dopisuję do mojej listy :| :|

Zgłoś nadużycie #5424 6 lipca 2011, 9:47

wenus1988 Gotowa na wszystko

paprotka25 napisał(a)

cześć kobietki :) trzymanie kciuków pomogło, dzięki :) obroniłam się, promotorka wzięła mnie na początku więc nie czekałam zbyt długo, martwiłam się że zaczne się jąkać albo że wszystko zapomne ale jak się rozgadałam to jak katarynka na jednym wdechu gadałam :) atmosfera była miła, pytania spoko, i uwaga uwaga mam 5 na dyplomie!! :) :) :) co prawda naczekałyśmy się na wyniki bo dopiero jak przepytali wszysztkie dziewczyny to dopiero nam podali. Promotorka się aż popłakała jak dawałyśmy kwiaty i prezent i stwierdziła że chyba nigdy nie miała takiej wspaniałej grupy seminaryjnej, wycałowała nas wszystkie i powiedziała że jakbyśmy kiedyś miały jakiś problem w pracy to zawsze możemy się do niej zwrócić :) Ale się ciesze :) już jestem po, teraz mogę zacząć legalnie się lenić :) dyplom odbiore we wrześniu, bo niby dają po miesiącu ale w sierpniu dziekanat będzie nieczynny więc pani nam powiedziała żeby przyjechać we wrześniu. po obronie poszłyśmy z dziewczynami na piwo ( ja na soczek ;) ) i pizze, posiedziałyśmy chyba już ostatni raz w tym gronie, popołudniu pojechaliśmy z Jarkiem do mojej mamy zdać relacje z obrony, nawet nie wiedziała że dzisiaj się bronie, zresztą nikomu z rodziny nie mówiłam żeby nie męczyli mnie telefonami czy już jestem po i wogóle, także byłyście w ścisłej grupie osób które wiedziały :) później zjedliśmy zupe i poszliśmy na spacer do kawiarni na ciacho, wcięłam duży kawałek pysznego sernika :) i trochę połaziliśmy :) zaraz idę spać bo oczy mi się przymykają, z tych nerwów nie mogłam spać... za to dziś będę spać jak niemowle :)

super!!! wielkie gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #5425 6 lipca 2011, 9:48

Konto usunięte
dziewczyny a u mnie dziś jest rocznica (pierwsza!!) jak jestem z moim mężem tzn odkąd jesteśmy razem  czyli rok temu tego dnia zaczęłam chodzić z moim mężem :D ale ten czas leci :D i co ciekawe wtedy też padał deszcz :D

Zgłoś nadużycie #5426 6 lipca 2011, 9:49

Donia1982 Gotowa na wszystko
cześć dziewczyny! kupiłam wczoraj troche ciuszków dla malutkiej. pierwszy raz ! więcej o tym pisze w mamusiach październikowych. nurtuje mnie pewne pytanie i prosze was o porade, co myslicie: rodzę w październiku i kupiłam 2 sztuki rampersów (takie pajacyki bez stópek) rozm. 56 . tak sobie teraz myslę że przez pierwsze tygodnie wolałabym nie ubierac samych skarpetek, bo nie wiadomo czy mała ich nie rozkopie . oddac? zatrzymać?wymienić na większy rozmiar? przydadza się w zimie?plis, odpiszcie, bo nie wiem co z nimi zrobić :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5427 6 lipca 2011, 9:52

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

dziewczyny a u mnie dziś jest rocznica (pierwsza!!) jak jestem z moim mężem tzn odkąd jesteśmy razem  czyli rok temu tego dnia zaczęłam chodzić z moim mężem :D ale ten czas leci :D

super gratki :-)   
U mnie w czerwcu minęło 6 lat :-) )) to dobiero czas zleciał :) hehe

Zgłoś nadużycie #5428 6 lipca 2011, 9:53

gosias Fajna mama
No to wszystkiego najjjj Margolcia dla Was :) Oj czas leci, leci...my jestesmy razem od prawie 9 lat!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5429 6 lipca 2011, 9:54

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

super gratki :-)   
U mnie w czerwcu minęło 6 lat :-) )) to dobiero czas zleciał :) hehe

o kurcze 6 lat!! ale szmat czasu :D

Zgłoś nadużycie #5430 6 lipca 2011, 9:55

Konto usunięte

gosias napisał(a)

No to wszystkiego najjjj Margolcia dla Was :) Oj czas leci, leci...my jestesmy razem od prawie 9 lat!

o kurcze zaskakujecie mnie dziewczyny jak nie 6 to 9 lat!! a u mnie tak świeżutko a cieszę się jakby było ze 12 lat :D