Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5351 4 lipca 2011, 21:46

olka8922 Gotowa na wszystko
agf dziekujemy za ta wyczerpujaca wiadomosc :) no to sie nie martwie ulozeniem, co ma byc to bedzie, oby tylko problemow w trakcie porodu nie robil, bo jak fiknie koziolka przy skurczach i obroci sie w inna strone to sie wsciekne! ; P
Aga nie wiem gdzie sa Gumience :P wiem gdzie jest Hoza - bo tam chodzilam do liceum, wiem gdzie Plac Rodla, Galaxy, Wyzwolenia i brama portowa :D nie znam sie zbytnio na Szczecinie.... A! i wiem gdzie jest Czarna Perla :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5352 4 lipca 2011, 21:46

agf Supermama
Trochę uspokojona, bo wiem, ze to lekarz, który jak ma swoje pacjentki to już tak je pokieruje, że będzie dobrze.  I nie mam chyba co faktycznie myśleć, zastanawiać się, planować bo i tak nie wiadomo jak będzie. Tylko to USG musze powtórzyć, bo mnie gryzie. W sumie 10 kg przytyłam, brzuch też chyba taki w normie mi się wydaje to nie wiem dlaczego on mówi, że jakoś mocno dziecko rośnie.

Zgłoś nadużycie #5353 4 lipca 2011, 21:50

gosias napisał(a)

A pomyslcie sobie, że za ok.18lat jakaś dziewucha albo chłopak zabiorą nam te nasze dzieciaczki :( :( :( cżłowiek tak się poświeca, najpierw nosi pod sercem 9m-cy, pielęgnuje, pupę podciera, robi wszystko, żeby jak najlepiej wychowac...a potem ...jakie to okropne!takie jest ŻYCIE!

bedziemy robic selekcje.... :) albo zamkniemy dzieciaczki w pokoju na klucz zeby nam nikt ich nie zabral :)

Zgłoś nadużycie #5354 4 lipca 2011, 21:50

Konto usunięte
Olka, bo to koniec miasta :D hehe 3 minuty na piesoz i wychodze z miasta :P daleko mi i do galaxy i do tej reszty a hoża to już podróż :P
afg niech Ci synek rośnie, lepiej żeby rósł niż był malutki, tez byś się martwiła. a któy masz tydzień i jaką wagę Ci podali? bo juz nie pamiętam?
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5355 4 lipca 2011, 21:51

Aga i wiem gzie sa Dabie - moja mama tam pracuje :/ tak daleko ma do pracy :( :(

Zgłoś nadużycie #5356 4 lipca 2011, 21:51

Konto usunięte
ale tak to jest, najpierw dzieci zależne od nas, pózniej kochają, później w swoim buncie nie nawidzą, póżniej po prostu są, a póżniej uświadamiają sobie jacy Ci rodzice są ważni i jak mocno ich kochają :) i tak już zostaje na tym etapie :)

Zgłoś nadużycie #5357 4 lipca 2011, 22:03

agf Supermama
Jak miałam USG to był przełom prawie 30/31 tc a wyszła waga 2100 a wiek ciąży według usg to 33 tc z kawałkiem ... Na 30/31 tc prawidłowa waga to 1600- 1800...  więc nie wiem czy i waga i tc był źle podany na usg czy tylko tc czy jedno jest z drugim powiązane... Dziwne mi się to wydaje, bo zawsze mi wychodzilo, że on taki średniaczek jest. Ja do du,żych nie należę, przytyć też chyba jakoś tak w normie, ksiązkowo przytyłam, wszystko było zawsze w normie a tu taka dziwnostka... No nic, nie będe was męczyć moimi wątpliwościami, zrobie sobie pewnie w przyszłym tyg. usg i zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #5358 4 lipca 2011, 22:06

Konto usunięte
mój wyszło ze jest przerośnięty o 2 tygodnie, dlatego zaczęłam się pakować :P żeby nie było. ale lekarka nic nie mówiła że to jakieś dziwactwo, po prostu szybciej rośnie i tyle :/ niektóre dzieciaczki tak mają i już ;) równie dobrze mogę w swoim starym terminie urodzić z tym że jeszcze będzie większy :P więc wole wcześniej...

Zgłoś nadużycie #5359 4 lipca 2011, 22:07

Konto usunięte
dziewczyny, dla mnie na dzisiaj wystarczy, ja Wam życzę miłego wieczoru, spokojnego i wygodnego snu :) i miłej pobudki :D

Zgłoś nadużycie #5360 5 lipca 2011, 8:15

muzzza Fajna mama
nie miałam internetu przez tydzień, więc dopiero teraz- DZIEWCZYNY GRATULUJĘ !!!! :) :) :) trzymajcie się i ucałujcie Córeczki :)

Zgłoś nadużycie #5361 5 lipca 2011, 9:26

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

mój wyszło ze jest przerośnięty o 2 tygodnie, dlatego zaczęłam się pakować :P żeby nie było. ale lekarka nic nie mówiła że to jakieś dziwactwo, po prostu szybciej rośnie i tyle :/ niektóre dzieciaczki tak mają i już ;) równie dobrze mogę w swoim starym terminie urodzić z tym że jeszcze będzie większy :P więc wole wcześniej...

Ponoć po 34 czy 35 tygodniu to już minimalnie dziecko rośnie ;)

Zgłoś nadużycie #5362 5 lipca 2011, 9:40

schmetterling Supermama
dzień dobry :) nie za często bywam na forum bo mi słabo internet chodzi,z ery mam blueconnecta i my głupki zamiast sprawdzić cz na tym mieszkaniu jest wogóle zasięg to pojechaliśmy i przedłużyliśmy umowę na dwa lata,bo akurat się kończyła.No i teraz będziemy brać inny internet i w sumie za dwa będziemy płacić bo umowy zerwac nie da rady :| :| :|

Kasiula gratulacje !!!! Z całego serduszka gratuluję Majeczki!!! :D :D :D

Wiecie co ,ja boję się że po porodzie dadzą mi dziecko i zostawią samą z małą a ja kompletnie nie będę wiedziała co robić.Nigdy nie miałam styczności z takim maluchem,przerażam mnie myśl że zostawią mnie samej sobie a ja nawet przewinąc nie będe umiała :| :|
W nocy też prawie nie śpię,bo mój chłopak ma nocki i jakoś tak się denerwuję,pocę i nie moge spać : :| ehhh

Zgłoś nadużycie #5363 5 lipca 2011, 10:09

wampirella Zaprawiona w bojach

agf napisał(a)

Ponoć po 34 czy 35 tygodniu to już minimalnie dziecko rośnie ;)

Nie wiem jak to jest z tym rośnięciem ale moja jest wyjątkiem byc może w 33 tc ważyła 2 kg w 41 jak się urodziła prawie 4kg!! Połowa wagi w ostatnich tygodniach przyrosła!
Wampirella

Zgłoś nadużycie #5364 5 lipca 2011, 10:10

Konto usunięte
Dzień dobry ja sobie dopiero wstałam :) dziś musiałam odespać bo obudził mnie straszliwy głód (więc ja go -" Danio "- żartuję) i kopnięcia Kropelek i siusiu, to musiałam o 4 rano zjeść kanapkę żeby zasnąć  z powrotem ale zjadłam i wstałam nie dawno :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5365 5 lipca 2011, 10:16

agf Supermama

wampirella napisał(a)

Nie wiem jak to jest z tym rośnięciem ale moja jest wyjątkiem byc może w 33 tc ważyła 2 kg w 41 jak się urodziła prawie 4kg!! Połowa wagi w ostatnich tygodniach przyrosła!

hehe, no to znowu jak widać nie ma reguły! ;)

Zgłoś nadużycie #5366 5 lipca 2011, 10:18

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

Wiecie co ,ja boję się że po porodzie dadzą mi dziecko i zostawią samą z małą a ja kompletnie nie będę wiedziała co robić.Nigdy nie miałam styczności z takim maluchem,przerażam mnie myśl że zostawią mnie samej sobie a ja nawet przewinąc nie będe umiała :| :|

Ja się tego też bardzo boję. Zaczełam czytać takąksiązkę o noworodkach pielęgnacji itd i nawet jest pokazane krok po kroku jak dziecko trzymać, gdzie złapać itd i stwierdziłam, że chyba nawet wzięcie takiego malucha do rąk to będzie stres... :(

Zgłoś nadużycie #5367 5 lipca 2011, 10:18

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

Ja się tego też bardzo boję. Zaczełam czytać takąksiązkę o noworodkach pielęgnacji itd i nawet jest pokazane krok po kroku jak dziecko trzymać, gdzie złapać itd i stwierdziłam, że chyba nawet wzięcie takiego malucha do rąk to będzie stres... :(

Zgłoś nadużycie #5368 5 lipca 2011, 10:23

gosias Fajna mama
Dziewczynki rozumię Wasz strach, ale naprawdę dacie sobie radę, słowo! A przewijanie zawsze można powiczyc np. na misiu :) to nie jest az takie trudne, uwierzcie w siebie!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5369 5 lipca 2011, 10:32

gosias Fajna mama
Beatka już chyba po obronie,co?
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5370 5 lipca 2011, 10:48

schmetterling Supermama
a tak wogóle byliśmy ostatnio u mojego chłopaka babci na imieninach i byla ta jego skąpa siostra o której kiedyś opowiadałam,z synkiem 8 miesięcznym.No i widziałam jak go przewijała i tak mimowolnie spojrzałam na jego pupcię ,to tam w środku między pośladkami tak na około 2cm miał takie coś okropnie czerwone i takie krosty czerwone czy strupy jakieś ,masakra okropnie to wyglądało!! Co to było ?? Nie pytałam bo mi było głupio.Odparzenie? ale aż tak ?? ?!!