Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5331 4 lipca 2011, 21:14

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margolcia jak będą silne i zdrowe to nie będą. nie zamartwiaj się bo nie masz o co :) Nieraz rodzą się bliźniaki i są od razu wypisywane bo są zdrowiuśkie. Pewnie z 2 tygodnie przed terminem lekarz Ci karze sę zgłosić więc masz jeszcze kupę czasu aby podrosły i było ok :)

no właśnie dwa tygodnie przed terminem mam się zgłosić jeśli nic wcześniej nie będzie się działo :) jestem dobrej myśli :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5332 4 lipca 2011, 21:19

Konto usunięte
Margolcia Twoje Kropelki będa po porodzie napewno czuły się znakomicie :) mają krótsza droge do przebycia niż nasze skazane na SIŁY NATURY :)
Olka ja biore 2 duże, jeden mały. mam nadzieje że wystarczy. ja torbę mam przygotowaną, jak mi lekarka przyśpieszyła temin o tydzień to lepiej już mieć wszystko pod ręką, żeby paniki nie było :) według mojej dr na sierpniowa mamuśke już się nie kwalifikuję, tylko na lipcową. ale ja tu w sierpniowych zaczęłami tu skończę ciążę :P O!
powiem Ci że na wieczór teraz znów mnie przyatakowało to diabelstwo bolesne. ale mniej niż wczoraj. jutro robię wolne, i leżę, nie ma co wariowac. a dokończe zakupy w środę. podpachy i balsam do ciała muszę kupić. i kapciuszki i jedną koszulinę do szpitala. przepiore ją i dorzucę do torby :)
ooo !! i koniecznie gacie poporodowe bo kurde już na 2 zakupach zapomniałam o nich :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5333 4 lipca 2011, 21:24

agf Supermama
O matko! Kilka godzinek, a tu taki ruch!
Dzięki Black Rose za tyle dodatkowych info. Ja w ogóle nie pomyślałabym o ręcznikach tylu dla siebie i dla dziecka. A podkładów tych Absorgen mam 2 opakowania, dowiem się jeszzcze w SR czy oni swoje dają. Majtki mam jednorazowe ale te bardziej zabudowane,widzę, że te siatkowe też kupię.

Zgłoś nadużycie #5334 4 lipca 2011, 21:25

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Margolcia Twoje Kropelki będa po porodzie napewno czuły się znakomicie :) mają krótsza droge do przebycia niż nasze skazane na SIŁY NATURY :)
Olka ja biore 2 duże, jeden mały. mam nadzieje że wystarczy. ja torbę mam przygotowaną, jak mi lekarka przyśpieszyła temin o tydzień to lepiej już mieć wszystko pod ręką, żeby paniki nie było :) według mojej dr na sierpniowa mamuśke już się nie kwalifikuję, tylko na lipcową. ale ja tu w sierpniowych zaczęłami tu skończę ciążę :P O!
powiem Ci że na wieczór teraz znów mnie przyatakowało to diabelstwo bolesne. ale mniej niż wczoraj. jutro robię wolne, i leżę, nie ma co wariowac. a dokończe zakupy w środę. podpachy i balsam do ciała muszę kupić. i kapciuszki i jedną koszulinę do szpitala. przepiore ją i dorzucę do torby :)
ooo !! i koniecznie gacie poporodowe bo kurde już na 2 zakupach zapomniałam o nich :)

a ja spakowałam  bawełniane majty :)

Zgłoś nadużycie #5335 4 lipca 2011, 21:26

Konto usunięte
wiecie co muszę to napisać : JESTEM BAAAAAAAAAARDZO SZCZĘŚLIWA ŻE BĘDĘ MIEĆ I CHŁOPCA I DZIEWCZYNKĘ !! ooo!! :D już mi lepiej ;)

Zgłoś nadużycie #5336 4 lipca 2011, 21:29

Konto usunięte
heh i słusznie :D  
ah też jestem szczęśliwa, jak pomyśle że taki śliczny niedługo będzie przy mnie to normalnie.... aż nie wiem co :D

Zgłoś nadużycie #5337 4 lipca 2011, 21:32

olka8922 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

wiecie co muszę to napisać : JESTEM BAAAAAAAAAARDZO SZCZĘŚLIWA ŻE BĘDĘ MIEĆ I CHŁOPCA I DZIEWCZYNKĘ !! ooo!! :D już mi lepiej ;)

szczerze mowiac, to wcale Ci sie nie dziwie :P my bardzo chcielismy miec chlopca, nawet podswiadomie czulam ze bedzie chlopczyk.W dzien kiedy mialo byc usg, jakos bylam tego dnia pewna "eee, wszezie w rodzinie sa dziewczynki, niemozliwe zebym miala chlopca,to by bylo zbyt piekne" i nastawilam sie ze pewnie bedzie dziewczynka.Na usg polozna powiedziala, ze chlopczyk.Bardzo sie cieszylam, a z drugiej strony jakos dziwnie czulam. "Jak to? to jednak dziewczynki nie bedzie?!" .... ciesze sie ze bede miala upragnionego synusia, obydwoje tak chcielismy miec syna.Ale z drugiej strony wiem, ze nie warto sie tak napalac tylko na jedna plec, bo jakby byla dziewczynka to pewnie tez bym sie jarala :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5338 4 lipca 2011, 21:33

agf poprosze o recenzje z wizyty u lekarza i odpowiedz na zadane pytania. Dziekuje :)

Zgłoś nadużycie #5339 4 lipca 2011, 21:34

Konto usunięte
heh :D Olka ja dopiero odkryłam klikając na Ciebie zamiast na temat (zezol :P ) że Ty ze Szczecina jesteś :D chociaż jedna poza mną. tyle że migracji Ci się zachciało!

Zgłoś nadużycie #5340 4 lipca 2011, 21:34

Aga.W napisał(a)

ah też jestem szczęśliwa, jak pomyśle że taki śliczny niedługo będzie przy mnie to normalnie.... aż nie wiem co :D

az sie boje, zeby sie we wlasnym synu nie zakochac :D :D :D

Zgłoś nadużycie #5341 4 lipca 2011, 21:35

Konto usunięte
no właśnie agf jak tam u lekarza było co? opowiadaj :D

Zgłoś nadużycie #5342 4 lipca 2011, 21:35

Konto usunięte
no nie? :D ja tak tęsknie patrze na te zdjęcia z 3d i normalnie już widze jaki piękny będzie :D coś w tym jest że dla każdego rodzica jego dziecko jest najpiękniejsze :D

Zgłoś nadużycie #5343 4 lipca 2011, 21:36

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

a to chyba zjem te dzieci z miłości ;)

Zgłoś nadużycie #5344 4 lipca 2011, 21:37

Aga.W napisał(a)

heh :D Olka ja dopiero odkryłam klikając na Ciebie zamiast na temat (zezol :P ) że Ty ze Szczecina jesteś :D chociaż jedna poza mną. tyle że migracji Ci się zachciało!

a co Ty tez ze Szczecina? :D ja jestem dokladnie z Polic, kolo Szczecina ;) a z jakich okolic jestes jezeli mozna wiedziec? ;) migracja migracja, paszport mam i nieraz bywam w Polsce :P

Zgłoś nadużycie #5345 4 lipca 2011, 21:37

Konto usunięte
az strach sie bać porodu pod tym kątem :P hehe :D

Zgłoś nadużycie #5346 4 lipca 2011, 21:38

Konto usunięte
wstępnie z centrum w zasadzie... a teraz z gumieniec. całkiem drugi koniec :D moja siostra mieszka przy policach :)

Zgłoś nadużycie #5347 4 lipca 2011, 21:39

snoopy90 Fajna mama
moja tez najpiekniejsza :D tez czesto 3d ogladam i mysle czy sie zmieniła od 23 tyg coś?NAPEWNO troszke tak :) no Agf jak było ?jakieś Newsy ??

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5348 4 lipca 2011, 21:40

agf Supermama
Miałam zdać relację z wizyty u lekarza. Więc tak- powiedział, że jakos duży ten mój mały, choć spojrzał na to moje cholerne ostatnie isg, staram się nie myśleć, że za duży i idę zrobić prywatnie w tymalbo przyszłym tyg. jeszcze jedno.
Wymęczyłam go tym ułożeniem dziecka i pytaniami gdzie leży, kiedy jak, do kiedy :) Generalnie mam o tym nie myyśleć i się nie zastanawiać, bo dzieci nawet tydzień przed porodem ponoć potrafią fiknąc koziołka, więc po co sobie głowę zawracać  ;)
Najgorsze jest to, że pytałam o ten urlop jego, żeby miec pewność, że będzie jak będe rodzić no i niestety powiedział, że dobrze byłoby jakbym do września się jednak wstrzymała. Bo w tym szpitalu co miesiąc zamykają jakąś klinikę i robią remont, alekarze mają urlopy. I tą jego częśc zamykają właśnie na sierpień :(   Wiedziałam, że takiemoje parszywe szczęście! Termin niby na 3 września mam, ale jakoś przeczucie mi mówi, że wcześniej pójdzie... Jedyne co dobre to powiedział żeby się nie denerwować, jakby miało być wcześniej to on mi wypisze skierowanie i poprosi innego lekarza, kolegę, żeby się zajął mną. Oni, jak im te kilniki zamykają, to swoje pacjentki pod opieke kolegom oddają.
Jak spyatłam też o położne - czy lepiej swoją mieć czy jak to powiedział, ze teraz jest taka polityka, że żeby zapobiegać jakimś korumpcjom to generalnie lekarz czy położna nie w czasie swojego dyżuru nie może tak "prywatnie" brać udziału w porodzie. Co zresztą jak stwierdził jest dziwne (dla mnie też), bo naturalne jest, że pacjentka przywiązuje się do swojego lekarza, jakaś więź się tworzy i często chce by właśnie on był przy porodzie. Ale to też da się zrobić - jak pacjentka "dojrzeje" do porodu to się ją kieruje do szpitala a tam sa już odpowiednie metody by szybko ruszyć z porodem do przodu... A, i z tymi połoznymi to też powiedział, że na zmianie jest zawsze taka bardziej zaufana, bystra, i ją się prosi o to by się daną pacjentką zajęła.
Generalnie więc - ja mam za dużo nie myśleć, nie zamartwiać, zastanawiać, wszystkim siepokieruje i dobrze będzie. Uffff....

Zgłoś nadużycie #5349 4 lipca 2011, 21:42

gosias Fajna mama
A pomyslcie sobie, że za ok.18lat jakaś dziewucha albo chłopak zabiorą nam te nasze dzieciaczki :( :( :( cżłowiek tak się poświeca, najpierw nosi pod sercem 9m-cy, pielęgnuje, pupę podciera, robi wszystko, żeby jak najlepiej wychowac...a potem ...jakie to okropne!takie jest ŻYCIE!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5350 4 lipca 2011, 21:44

Konto usunięte
agf, czyli uspokojona? :D ja tam będe liczyć na położną ze szpitala... i już :D będzie jak będzie, tego zaplanować sie nie da i już :D