Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5311 4 lipca 2011, 19:57

Konto usunięte
kurcze a powiedz mi, ile wzięłaś ręczników? bo ja dwa duże i jeden mały... i nie wiem czy nie przeginam :P ale z drugiej strony jak jeden sie obkrwawi...
ja dla dziecka muszę wziąść mokre chusteczki. ale biore tez pampersy i krem to pupy, babka mówiła że jak ktoś chce - niech bierze. no i na wyjście, ale to już tatuś dowiezie :D
o, i już kilka rodzących mi radziło, i ja kupiłam, żeby krocze osuszać nie ręcznikiem, czy papierem toaletowym po podmyciu, tylko ręcznikiem papierowym - on fafrolców nie zostawia i w ogóle.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5312 4 lipca 2011, 19:58

gosias Fajna mama
Ja mam to szczęście,ze  um nie w szpitalu dają te podkłady, a w domu to myślę, że jak po pierwszym już tylko właśnie te duże podpaski i stopniowo mniejsze i ciensze...U Kaski Tantum Rosa może i się nie przydało, bo po cc to w sumie krocze nienaruszone więc można i chusteczkami, ale po naturalnym chusteczki odpadają, lepsze coś do przemywania. Ja mam dzisiaj cały dzień twardy brzuch, a wystarczyło, że na chwilę schyliłam się, żeby zbudowac drogę w piaskownicy Huberta i już mnie strasznie kuło w podbrzuszu! No cóż...A w piątek przyjeżdżają moi rodzice i mają wziąc 7-letniego Kamila od mojej siotstry, to trochę się chłopaki pobawią, bo na prawdę ciężko już mi z Hubciem, ciągle mu tłumaczę, że jak Helenka wwyjdzie z brzucha to będziemy biegac itp. tylko na ile niespełna 3 latek to zrozumie ?? Jakos musimy dac radę, jeszcze troszeczkę :) A wiecie co ja dzisiaj pysznego zrobiłam...lody domowe te z paczki :) Są przepyszne! :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5313 4 lipca 2011, 20:00

Konto usunięte
ja kupiłam szare mydło do szpitala. szarego Białego Jelenia :D i normalnie dzień po wpadłam na to żeby mydelniczkę kupić :P bo nie mam takich rzeczy heh :D

Zgłoś nadużycie #5314 4 lipca 2011, 20:01

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

kurcze a powiedz mi, ile wzięłaś ręczników? bo ja dwa duże i jeden mały... i nie wiem czy nie przeginam :P ale z drugiej strony jak jeden sie obkrwawi...
ja dla dziecka muszę wziąść mokre chusteczki. ale biore tez pampersy i krem to pupy, babka mówiła że jak ktoś chce - niech bierze. no i na wyjście, ale to już tatuś dowiezie :D
o, i już kilka rodzących mi radziło, i ja kupiłam, żeby krocze osuszać nie ręcznikiem, czy papierem toaletowym po podmyciu, tylko ręcznikiem papierowym - on fafrolców nie zostawia i w ogóle.

ja spakowałam jeden duży ręcznik i dwa małe jeden do wycierania po podmyciu a drugi do twarzy także w sumie trzy mam i takie ciemniejsze brałam ;) ja spakowałam chusteczki higieniczne chyba z 3 paczki potem sobie dokupię :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5315 4 lipca 2011, 20:04

Konto usunięte
no tak, ja jedną rolkę jednorazowych ręczników. myślę że wystarczy. 
czyli nie jestem szurnięta z 3 ręcznikami :P  
ahh te wszystkie kosmetyki kurcze... nie no normalnie jak na wczasy :D jak tak myśleć to ten poród nie jest taki zły :P tylko trzeba sobie wyobrazić że to jakis fajny kurort ze specyficznym spa :P gdzie tną, zszywają...

Zgłoś nadużycie #5316 4 lipca 2011, 20:06

gosias Fajna mama
Ten ręcznik papierowy to dobry pomysł; a wiecie co widziałam u mnie to szare mysło Biały Jeleń w płynie i tak myślę, ze takiego nie kupic, zawsze można nawet wlac wody(np.w misce) i się podmyc ?? Ja tez mam przygotowany jeden duży kąpielowy ręcznik i jeden mały, myślę,ze wystarczy, w razie czego zawsze mąz może wymienic...Łatwiej mają rzeczywiście te kobiety, które mieszkają w mieście gdzie jest szpital...ale Margolcia dasz radę, kto jak nie Ty :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5317 4 lipca 2011, 20:06

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no tak, ja jedną rolkę jednorazowych ręczników. myślę że wystarczy. 
czyli nie jestem szurnięta z 3 ręcznikami :P  
ahh te wszystkie kosmetyki kurcze... nie no normalnie jak na wczasy :D jak tak myśleć to ten poród nie jest taki zły :P tylko trzeba sobie wyobrazić że to jakis fajny kurort ze specyficznym spa :P gdzie tną, zszywają...

hahahaha :D to ja musze się przepakować z tymi ręcznikami bo ja mam jeden duży 2 małe a muszę mieć jeszcze jeden duży do włosów bo suszarki chyba nie wolno mieć co ??

Zgłoś nadużycie #5318 4 lipca 2011, 20:08

Konto usunięte
to faktycznie durne baby, jak kazały przepakować :/ a nie póżniej się martwić czy dowiezie ktos na czas czy nie :P kurcze ja mam nadzieje żę te 3 ręczniki mi wystarczą :D i że wszystko co będe miała to wystarczy :P
hehe moje gigakoszule nocne zajmuja kupę miejsca :D w sumie rozmiar duży mam, a żeby było wygodnie, przewiewnie itp :D  
w sumie ubranie na wyjście dla siebie i dla dziecka zostawie tatusiowi niech dowiezie przy wypisie ;) albo nawet dzień przed :D

Zgłoś nadużycie #5319 4 lipca 2011, 20:08

Konto usunięte
pewnie wolno, ale weź z całym zestawem przyjdz to popukają się w głowę :D no ja właśnie 2 duże dla siebie, jeden mały dla włosów ;P

Zgłoś nadużycie #5320 4 lipca 2011, 20:10

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Ten ręcznik papierowy to dobry pomysł; a wiecie co widziałam u mnie to szare mysło Biały Jeleń w płynie i tak myślę, ze takiego nie kupic, zawsze można nawet wlac wody(np.w misce) i się podmyc ?? Ja tez mam przygotowany jeden duży kąpielowy ręcznik i jeden mały, myślę,ze wystarczy, w razie czego zawsze mąz może wymienic...Łatwiej mają rzeczywiście te kobiety, które mieszkają w mieście gdzie jest szpital...ale Margolcia dasz radę, kto jak nie Ty :)

ale mój mąż będzie miał do nas ponad  70 km :( tak że nie co dzień będziemy go widzieli :( będę sama z dziećmi zero kogoś bliskiego ale pocieszam się że może długo nie będziemy leżeć w szpitalu :)

Zgłoś nadużycie #5321 4 lipca 2011, 20:10

Konto usunięte
ponoć dobre te szare mydło... ja mam nadzieje że mnie zagoi ładnie :P

Zgłoś nadużycie #5322 4 lipca 2011, 20:12

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

pewnie wolno, ale weź z całym zestawem przyjdz to popukają się w głowę :D no ja właśnie 2 duże dla siebie, jeden mały dla włosów ;P

hahah i prostownicę hahahah :) najwyżej mąż mi podrzuci suszarkę jak oblukam czy są gniazdka hahahaha :D

Zgłoś nadużycie #5323 4 lipca 2011, 20:15

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margolcia a Ty masz rodzić naturalnie czy cesarka? Bo nieraz jeszcze się gubię :P

cesarka gryyy :| dołu mi nie ruszą ;)

Zgłoś nadużycie #5324 4 lipca 2011, 20:16

Konto usunięte
Margolcia Ty uważaj bo rachunek za prąd Ci wystawią na koniec :P z nimi nie ma żartów...

Zgłoś nadużycie #5325 4 lipca 2011, 20:18

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Margolcia Ty uważaj bo rachunek za prąd Ci wystawią na koniec :P z nimi nie ma żartów...

hahaha :) ale wiecie  co jak pytałam tego swojego ginekologa-ordynatora co mam dla siebie zabrać to powiedział że tylko kapcie :D

Zgłoś nadużycie #5326 4 lipca 2011, 20:19

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margolcia to automatycznie o dzień czy dwa dłużej będziesz... A jeszcze jak mąż będzie miał daleko to lepiej zabrać zapas niż potem się martwić. W sumie sklepiki też są, ale weź się tam doczłap czy doproś kogoś...

dłużej ?? eeee :(

Zgłoś nadużycie #5327 4 lipca 2011, 20:25

Konto usunięte

editwil napisał(a)

no mają jakieś normy co do tego. Ja w czwartek urodziłam a w sobotę wyszłam. 3 dni, a po cesarce liczą dłużej...

trudno aby tylko Kropelki w inkubatorach nie leżały :(

Zgłoś nadużycie #5328 4 lipca 2011, 20:32

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

trudno aby tylko Kropelki w inkubatorach nie leżały :(

zazwyczaj do inkubatora trafiają dzieci co mają problem z oddychanie,płucami

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5329 4 lipca 2011, 20:40

snoopy90 Fajna mama
bedzie dobrze nie ma się co martwić na zapas :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5330 4 lipca 2011, 21:12

olka8922 Gotowa na wszystko
Paprotka nie stresuj sie niepotrzebnie, wszystko bedzie dobrze, na pewno bedziesz traktowana ulgowo... Trzymam kciuki, Kamil tez ma w brzuchu zacisniete piasteczki ;)
Black_Rose moja siostra urodzila naturalnie dziewczynke w czerwcu i tez ma brzuszek, jak 5miesiac :P fajnie masz ze jestes juz "PO" :) dzieki za wiesci, bedzie trzeba sie zaopatrzyc w reczniki i kocyki podwojnie :)
Aga widze ze juz bol minal, co? spowrotem zakupowe szalenstwo ogarnelo? :D widze ze juz sa plany zeby jutro rossmana opanowac :D
Kurde widze ze juz co druga na forum to popakowana... :) musze sie zmotywowac i tez zaczac pakowac ;D jutro wstawie pranie kolorowe, teraz sie pierze biale, poprasuje wszystko i bedzie trzeba zaczac sie pakowac... To ile w koncu wziac recznikow? Margolcia, Aga ile popakowalyscie juz?2-3?
Ja jutro pojde sobie na zakupy, kupie platki mydlane do prania i jutro polozna-nowa, ciekawe jakie wrazenie zrobi :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)