Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5271 4 lipca 2011, 12:03

olka8922 Gotowa na wszystko
dziewczyny a leci Wam nieraz krew z nosa? ja nieraz mialam zaschnieta krew w nosie, juz dawno mi nie leciala a teraz zauwazylam ze znowu troche mam.... nie duzo, ale jest :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5272 4 lipca 2011, 12:05

snoopy90 Fajna mama
Olka dodaj te zdjęcie jak juz ci twój chłopak zrobi...ja tez bym musiała sobie jakąs sesje zrobic bo moze z 5 zdjęc mam jak w ciązy jestem.tez jestem ciekawa do kiedy maluch moze sie obracac, i jak moja sie ułożyła juz?ale dopiro za 3 tyg usg wiec poczekam sobie troszke :) dzis jestem straszni8e leniwa wstałam po 11 :) chce mojemu na obiadek nalesniki z czekoladą zrobic bo ciagle o nich gada,ale nie bardzo mi sie chce. :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5273 4 lipca 2011, 12:07

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

dziewczyny a leci Wam nieraz krew z nosa? ja nieraz mialam zaschnieta krew w nosie, juz dawno mi nie leciala a teraz zauwazylam ze znowu troche mam.... nie duzo, ale jest :P

no ja tez mam czasami taką zaschnietą w nosie ale mi nie leci,ale slady krwi są :D

Zgłoś nadużycie #5274 4 lipca 2011, 12:15

snoopy90 napisał(a)

Olka dodaj te zdjęcie jak juz ci twój chłopak zrobi...ja tez bym musiała sobie jakąs sesje zrobic bo moze z 5 zdjęc mam jak w ciązy jestem.tez jestem ciekawa do kiedy maluch moze sie obracac, i jak moja sie ułożyła juz?ale dopiro za 3 tyg usg wiec poczekam sobie troszke :) dzis jestem straszni8e leniwa wstałam po 11 :) chce mojemu na obiadek nalesniki z czekoladą zrobic bo ciagle o nich gada,ale nie bardzo mi sie chce. :D

dodam, dodam, chociaz ja mam wymagania, bo na kazdym zdjeciu jestem niefotogeniczna a chcialabym dodac jakies "normalne" :D ja prawie w ogole nie mam zdjec w ciazy :/ mam pare ktore sobie sama robilam, ale to nie to samo.No ja wlasnie usg do porodu nie bee miala dlatego mnie ciekawi kiedy juz sie maluch ulozy tak, ze nie zmieni pozycji ;) ja musze cos na obiad wymyslic, ale nie wiem co, jak zwykle :/ wieczny dymelat.
a z ta krwia to tez mi nie leci, zle to ujelam. Mam takie slady krwi jak Ty :) czytalam ze to normalne i tak moze byc w ciazy.Poza tym ja ostatnio bylam oslabiona i przeziebiona, moze dlatego akurat teraz mialam ta krew..

Zgłoś nadużycie #5275 4 lipca 2011, 12:51

agf Supermama
Mi dawno krew nie leciała już, a dziś niespodzianka - trochę pociekło. Nie wiem od czego to zależy, ale wiem, że to nie powód do niepokoju, więc spoko.

Zgłoś nadużycie #5276 4 lipca 2011, 12:58

snoopy90 Fajna mama
takiego krwawienia to nigdy nie miałam zawsze aby tak troszeczke

Zgłoś nadużycie #5277 4 lipca 2011, 13:12

gosias Fajna mama
Matko ja to jednak jestem słoń!!! byłam tylko na drobnych zakupach niedaleko ale ledwo wróciłam! niedośc że zanim wyszliśmy to robiłam 3razy siku to po kilku minutach znów czuję ale jakie silne parcie na pęcherz! skręciliśmy z Hubciem do parku, bo bym chyba w majtki zrobiła! poza tym on
oczywiście
normalnie  nie może iśc, bo tu trzeba skoczyc, tam przejśc na murku albo mamusiu goń mnie! rety, ja już sie nie nadaję! Dzisiaj się dowiedziałam,że u mnie w szpitalu dają podkłady więc nie muszę ich miec do szpitala, ale pampersy dla dziecka trzeba miec(3 lata temu dawali, widocznie się zmądrzyli :) ). Wiecie co ja nie pamiętam, żeby mi kiedykolwiek krew z nosa leciała ?? Snoopy ja tez dzisiaj robiłam naleśniki, ale z dżemem :) Paula kochana Ty się tak nie zamartwiaj, będzie dobrze! musi byc :) No nic, czas na siestę :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5278 4 lipca 2011, 13:22

Konto usunięte
jeju dopiero usiadłam ,uff ale mam już zrobione dwa prania, gulasz (jeszcze taki pyszny to mi nigdy nie wyszedł :D ) ,posprzątane i .. boli mnie brzuch od tego :| ale zaraz się położę i odpocznę :) Wiecie mi często krew leci z nosa ale ja mam bardzo słabiutką morfologię i jestem osłabiona ale tak bardzo się tym nie przejmuję biorę żelazo i mam nadzieję że się polepszy tym bardziej że u mnie dwójka dzieci wyciąga ze mnie wszystko ;) gosias śliczne zdjęcie :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5279 4 lipca 2011, 14:03

snoopy90 Fajna mama
Margolcia gratuluje gulaszu :) no wiadomo że dwójka dzieci to wszystko wyciągnie z ciebie co najlepsze :) ale podwójne szczescie masz :) ) moje nalesniki tez pyszne juz 5 zjadłam i musze dorobic ciasta dla chlopaka jak z pracy wroci i nie zjadac wszystkiego co sie usmaży :D

Zgłoś nadużycie #5280 4 lipca 2011, 14:08

Konto usunięte
a ja po śniadanku i obiedzie, pranie wstawione, pogoda nie taka tragiczna to na dworze schną Maluchowe ciuszki :D dzisiaj na rilaksie...
Olka mi co jakiś czas leci krew, mimo że wyniki mam dobre - no tak już to jest no :P
ale cały czas odczuwam skutki wczorajszego przegięcia. ah durna nierozsądność :)  
ale prawie wszystko zrobine to jakoś lepiej od razu :)
też doczekać się tego prania nie mogłam, tych przygotowań i w ogóle... a tu zleciało, chwila moment i trzeba do roboty się brać :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5281 4 lipca 2011, 14:39

wenus1988 Gotowa na wszystko
Hey
W sumie nie gratulowałam jeszcze black rose... także super  sliczne gratulacje :-) i Pozdrowionka dla córci Mai :)
Ja dzis byłam u lekarza i troche jestem zirytowana.... nie wiem miałam sie zapytac o poród naturalny i chciałam troche sie dowiedziec o wymiarach tych miednicy bo mi połozna w szpitalu kazała sie dopytac lekarza a tu moja doktor nawet nie dała mi szans pogadac.. stwierdziła ze mam sie tym nie interesowac teraz.. Wogóle zabroniła mi ćwiczyc na szkole rodzenia.. bo jak to ona stwierdziła że ona prowadzi moją ciążę tak jak zagrożoną i nie kazała mi nic robić, nie denerwowac sie i nie stresowac... ehhh dobrze wiedziec pod koniec ciazy ze niby sie ma nią zagrozoną. Powiedziała że mam bardzo twardy brzuch i teraz musze uważać bo mogę niedługo rodzić a dopiero bedzie 34tc.... także nie wiem jak tu zrobić by sie nie denerwować jak mam w domu 2.5 roczne dziecko które ciagle cos rozrabia... ehhh i denerwuje itp itd...
a propo krwi z nosa to mi cały czas praktycznie leci... ale nie zwracam jakos na to uwagi.. w sumie przyzwyczaiłam sie... pochłaniam husteczki :-) :-)

Zgłoś nadużycie #5282 4 lipca 2011, 14:54

snoopy90 Fajna mama
no to uwazaj na siebie skoro mazesz wczesniej urodzic ,męzowi zleć wszystkie obowiązki a ty odpoczywaj i sie relaksuj,u nas na szkołe rodzenia tez trzeba miec zgode lakarza prowadzacego

Zgłoś nadużycie #5283 4 lipca 2011, 14:57

Konto usunięte
no to faktycznie. też bym wyszła raczej zdezorientowana :/ hmm pewnie przez ten twardy brzuch tak mówiła, wczesniej może nie miałaś... 
nie denerwuj się na zapas, wszystko będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #5284 4 lipca 2011, 15:00

agf Supermama
Nie wiem jak u was pogoda, ale u mnie pod psem. Aż się położyłam  na chwilę 1,5 godziny temu i zasnęłam... taka jakaś niespokojna jestem, ale to pewnie przez ta wizytę u lekarza - jakoś nie należy to do moich ulubionych zajeć popołudniowych ;) I tak jeszcze co chwila myślę o co mam się go spytać, i taki chaos mam w głowie, boję się, że czegoś zapomnę...

Zgłoś nadużycie #5285 4 lipca 2011, 15:02

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Nie wiem jak u was pogoda, ale u mnie pod psem. Aż się położyłam  na chwilę 1,5 godziny temu i zasnęłam... taka jakaś niespokojna jestem, ale to pewnie przez ta wizytę u lekarza - jakoś nie należy to do moich ulubionych zajeć popołudniowych ;) I tak jeszcze co chwila myślę o co mam się go spytać, i taki chaos mam w głowie, boję się, że czegoś zapomnę...

daj znac po wizycie co ci powiedzieli

Zgłoś nadużycie #5286 4 lipca 2011, 15:30

Konto usunięte
agf zapisz na kartce i nie krępuj sie z tą kartką u lekarza :) ja zawsze tak robie, bo inaczej nic bym się nie dowiedziała :P przez swoja sklerozę :P

Zgłoś nadużycie #5287 4 lipca 2011, 15:31

a ja oddzielilam biale ciuszki od kolorowych do prania :) poszlam zmywac naczynia i myslalam ze zawalu dostane.w zlewie byl pajak gigant,mutant normalnie.Tak sie go wystraszylam, ze myslalam ze mi serce wypadnie :/ ale zabilam go lyzka, splynal do kanalizacji.Usmazylam sobie paluszki rybne i zjadlam, teraz pije napoj sojowy :)
agf daj znac co Ci na wizycie powiedzieli :) tak jak pisalam, jestem ciekawa w ktorym tygodniu dziecko sie ulozy tak ze juz sie nie przekreci :P i nie stresowac mi sie wizyta - wszystko bedzie dobrze : ))))

Zgłoś nadużycie #5288 4 lipca 2011, 15:33

u mnie tez taka nijaka pogoda, slonca nie ma, deszcz nie pada, jakos tak dziwnie..... ie nogi wydepilowac, mam nadzieje ze ostatnia depilacja przed porodem, bo juz jest ciezko a co dopiero pozniej :D

Zgłoś nadużycie #5289 4 lipca 2011, 15:38

snoopy90 Fajna mama
Olka dzielna jesteś że zabiłaś tego mutanta zuch dziewczynka aż poszłam zajrzeć do mojego zlewu ale na szczesci brak pająka :) :)

Zgłoś nadużycie #5290 4 lipca 2011, 15:39

Konto usunięte
ja na przyszły tydzień zaplanowałam sobie ostatni pedicure :P za 2 henne brwi i rzęs żeby jakos wyglądać jak człowiek... bo to nigdy nie wiadomo kiedy przyjdą skurcze :P  
o depilacji mogę zapomnieć, skóra by mi odpadła. a golenie no cóż, jakoś dam radę... ale to nie dzisiaj :P  
ahh te pranie :D