Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5211 2 lipca 2011, 19:55

gosias Fajna mama
Aaaaa jeszcze mi się przypomniało, dziewczynki które wygrały kiedyś tam na forum pendrive'y- dostałyście już, bo ja nie ??
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5212 2 lipca 2011, 20:01

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

Aaaaa jeszcze mi się przypomniało, dziewczynki które wygrały kiedyś tam na forum pendrive'y- dostałyście już, bo ja nie ??

wiesz co Gosiu, ja zegarek dostałam ale to jest wysyłane z innego miejsca, może mają problem z dostawcą, pamiętam że te kosmetyki z konkursu na dzień mamy dostałam chyba po miesiącu, zresztą wtedy nawet pisałam do administratorów czy wogóle je dostaniemy ale wtedy właśnie mieli problemy ze sponsorem i on tak długo ich nie dostarczał, może teraz też tak jest... niestety czasami trzeba cierpliwie czekać, napewno dostaniesz :)
Oj ja uwielbiam taki spokój :) aż miło teraz wejść na forum :) jest tak normalnie :)

Zgłoś nadużycie #5213 2 lipca 2011, 20:09

Konto usunięte
Olka super takie pożegnanie :) rewelacja!! 
ja sobie taka kąpiel zrobiłam... o jaki relaksik :D :D
fakt, zawsze po konkursie panuje taki błogi spokój na forum :P ale ciężko przez te pierwsze dni się przyzwyczaić :P hehe nie ma co czytać :P
faktycznie, ostatnio co mamuśka to jakieś paskudztwo ją męczy, ale nie ma się co dziwić, jakie te nasze nieszczęsne organizmy muszą być już zmęczone? :) tyle pracy, a teraz najcięższy (nawet dosłownie) okres! 
nic, ja na dzisiaj chyba się z Wami żegnam :) zasłużyłam na wypoczynek do góry tyłkiem :)  
3majcie się i miłego wieczoru!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5214 2 lipca 2011, 20:17

paprotka25 Supermama
Aga, teraz się relaksuj i wyśpij się porządnie :) ja czasami robię sobię taką cieplutką kąpiel, z pianką i leże godzine w wannie :) super :)
Ola, miłe takie pożegnanie i ten prezent który dostaliście :) pieniążki zawsze się przydadzą :) szczególnie teraz jak jest tyle wydatków :)
Wreszcie masz czas dla siebie, odpoczywaj bo naprawde zasłużyłaś :)

Zgłoś nadużycie #5215 2 lipca 2011, 20:33

snoopy90 Fajna mama
no rzeczywiście spokój na forum,ja tez dopiero teraz na chwilke wpadłam zajrzeć tutaj,mała szaleje dziś i jeszcze cały dzień mnie brzuszek boli(jak na okres)dziś mega porządki robiliśmy z chłopakiem półkę dla małej przywiesił ja pranie i juz poukładałam w szafce ...muszę jeszcze dokupić szafke bo mi się to nie mieści wszystko dla małej :) byłam na zakupach w biedronce kupiłam paczke pampersów DADA 2-5kg (28szt) za 11,99 używał ktoś dla noworodka takie? bo słyszałam że nie najgorsze są :-)

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5216 2 lipca 2011, 22:57

agf Supermama
Olka - superowe takie pożegnanie, na pewno strasznie miło było i jeszcze praezenty - bardzo fajnie się zachowali!
Ja już po imprezie, trochę nawet ogarnęłam, do zmywarki wstawiłam, reszta na jutro. Ledwo co się trzymam, więc do jutra!

Zgłoś nadużycie #5217 2 lipca 2011, 23:00

Konto usunięte
heh wolna chwilka - to zajrzałam :) kurcze zwykle o tej porze to już na drugim boku jestem :) mam taki dobry humor po tych zakupach że normalnie jak 'nakawowana' jestem :)
ale chyba starczy tego dobrego.
fakt - na relaks kąpiel najlepsza.. póki co - prysznic musi mi wystarczyć :D

Zgłoś nadużycie #5218 3 lipca 2011, 9:07

olka2747 Gotowa na wszystko
Oooo jestem pierwsza :-) Dzień dobry. Ja nie mogę już spać od 7 ;-)
Piękna pogoda, jedziemy dziś pokarmić łabędzie :-)

Zgłoś nadużycie #5219 3 lipca 2011, 9:14

agf Supermama
Ależ ci zazdroszczę tej pogody! Ja siew nocy budziłam i cały czas nieustannie, jednym rytmem padało i tak pada nadal... :(

Zgłoś nadużycie #5220 3 lipca 2011, 9:29

olka2747 Gotowa na wszystko
wiem, właśnie że w Polsce lipna pogoda ale ja mam pięknie 26 stopni i słoneczko od 7 w okno mi świeci :-)

Zgłoś nadużycie #5221 3 lipca 2011, 9:34

gosias Fajna mama
Hejka, u mnie tez całą noc lało! a teraz pochmurno i normalnie szalone 11stopni! Moje młodsze dziecię wczoraj wieczorem tak wariowało, że mąż nie mógł się nadziwic, chyba jeszcze tak mi brzuch nie szalał :) Teraz mała kawka i chyba zabiorę Hubcia do kościoła. Miłej niedzieli :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5222 3 lipca 2011, 11:22

wampirella Zaprawiona w bojach
Dzieńdobry wszystkim, u mnie też piękna pogoda mamy o godzinie 11 34 stopnie, poprostu sie rozpuszczam :) własnie gotuje obiadek dzisiaj (jak od kilku dni) marcheweczka, ziemniaczek i kurczaczek gotowany bez soli. Popołudniu może jakiś spacerek :) Narazie mała śpi wiec ja staram sie nadrobic zaległosci i coś napisac na forum. Powiem ze czasem trudno znaleźć czas na rzeczy które podczas ciąży wydaja nam się normalnością.
Black Rose co u ciebie ?? jak ci sie wiedzie? Czy juz wszystko ok bo wiem ze jjakies problemy mialas? czekam na wiadomość!?
Wampirella

Zgłoś nadużycie #5223 3 lipca 2011, 11:53

olka8922 Gotowa na wszystko
Dzien Dobry! :D
ja wstalam po 10-tej, ostatnio dobrze mi sie spi w nocy :) :) ale jak juz wstane to dopiero jest porazka...na plecach nie spie bo niewygodnie, na brzuchu nie ma jak a jak spie raz na lewym raz na prawym boku to jak juz wstane to tak mnie biodra bola ze szok :( mimo ze podkladam sobie poduszke pod brzuch to raz jest lepiej a raz gorzej.U nas dzisiaj slonce swieci ale nie zapowiada sie na upaly.Wczoraj kupilism grila i spalilismy wszystkie stare dokumenty :) mi tez wczoraj na wieczor brzuch falowal, ale zauwazylam, ze juz nie z taka czestotliwoscia jak w np.25tygodniu :) maluch urosl i zanim sie cialkiem obroci to troche mija :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5224 3 lipca 2011, 12:49

agf Supermama
Jejku, Wampirello jak ja kocham takie temperatury! Zawsze lepiej się w nich czuję i powinnam mieszkać na południu, bo tamten klimat mi zdecydowanie bardziej odpowiada. A jak tam Selenka? Daje ci pospać? I w ogóle jak jest z karmieniem, płaczem itd?

Zgłoś nadużycie #5225 3 lipca 2011, 13:39

gosias Fajna mama
Wampirella jak Ty masz na imię, jakoś nie przypominam sobie, no chyba że nie chcesz ujawnic, ale jakos wolę pisac do Was imienne :) Fajnie, że masz troszkę czasu dla siebie, napisz jak sobie dajesz radę, jak malutka, daje pospac? Pozdrawiam Was serdecznie :) Olka wiesz moja mała własnie ma dośc gwałtowne ruchy, jakby miała tam sporo miejsca, a my przecież jestesmy prawie równe ciażowo, za tydzień mam usg, ciekawe jaka jest duża ?? My zaliczyliśmy już kościół, spacerek, obiad dochodzi a o 16 mamy miec gości, kuzynka z mężem i dziemi, fajnie, bo Hubert ma mało kontaktu z dziecmi i zawsze bardzo się cieszy(i ja też) jak moze pobawic sie z innymi dziecmi...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5226 3 lipca 2011, 14:32

olka8922 Gotowa na wszystko
Gosia ja sie dziwie wlasnie u mnie, bo nie mialam zadnego usg od 20tygodnia, nie wiem tak naprawde ile wazy maluch, widzac Twoje zdjecie w awatarze stwierdzam ze mam mniejszy brzuch, a mimo to maluch czesciej czuje jak sie obraca albo pcha sie pod stanik niz jakies gwaltowne ruchy :) nieraz sa gwaltowne ruchy ale to sie rzadko zdarza.Czesciej sa takie lekkie zaczepki ;) a Ty na kiedy masz termin?Mi sie jutro zaczyna 36 tydzien :)
ja sie zbieram do kosciola od kwietnia...:/ az mi samej przed soba gupio :/ glupio, bo msze mamy tylko i wylacznie na 16-sta, ksiadz niedosc ze jest niemily, tak cicho mowi ze polowy nie slychac, niepunktualny i w ogole.Mam byc u siostry corki chrzestna w sierpniu, mialam miec wczesniej przeprowadzana nauke apropo chrzcin, co i jak.Ksiadz wie ze jestem w zaawansowanej ciazy to zamiast nauki to wyslal mi do domu pare stron i tam jest opisane jak powinna sie zachowac matka chrzestna, rola matki chrzestnej, co kiedy zrobic itp.Dzien wczesniej do mnie zadzwonil, i zaczal ubolewac ze nie ma mojego adresu, co on teraz zrobi.Myslalam ze chodzi mu ze mam przyjsc do kosciola i podac, a nie na reke mi to bylo bo kosciol mamy daleko, ja jestem przeziebiona, a autobus bezposrednio w tamte rejony nie jedzie.Zapytalam ksiedza jak mam podac adres to sie wydarl na mnie do sluchawki: "A co jezora nie masz w buzi zeby mi podyktowac?! taki to dla ciebie problem?!" :P takiego mamy ksiedza tu w parafii.Czlowiek chcialby isc nieraz do kosciola sie pomodlic,ale ten ksiadz to jest psychopata normalnie.Pare osob juz pisalo listy do kurii zeby go zamienili z kims innym bo jest niemily dla ludzi itp. a mimo to dalej go trzymaja :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5227 3 lipca 2011, 14:46

Konto usunięte
Cześć dziewczyny :D
ja od rana zapierniczam przy dzieciowych prankach, porządkach :)  
posegregowałam ciuszki 'następne', wkółko mi ich przybywa a miejsca coraz mniej :P w sumie dla maluszka mojego na początkowe, ostatnie dwa prania mi zostały :)  
u mnie słoneczko świeci, i dobrze - pranie ładnie schnie - ale duszno jak nie wiem co, aż tak lepko... ble. w sumie pare dni padało, teraz słońce to paruje :P  
zaraz idę do netto coś kupić do przegryzienia bo jedzeniowy deficyt przez te moje braki zakupowej weny :P
własnie Wampirella, jak tam u Was, Selenka daje żyć? :)  
miłego dnia mamuśki, ja ide dalej się pokrzątać :D

Zgłoś nadużycie #5228 3 lipca 2011, 14:48

snoopy90 Fajna mama
a kiedy trzba  iść do ksiedza żeby dziecko ochrzcił?

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5229 3 lipca 2011, 15:06

Konto usunięte
Olka to gargamel jakiś nie ksiądz :P co za ludzie...
Snoopy, dziecko chrzcisz kiedy uznasz że już czas. jedni chrzcza zaraz po porodzie, inni po poł roku a inni po kilku latach.

Zgłoś nadużycie #5230 3 lipca 2011, 15:15

wampirella Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny, mam na imię ALeksandra :)
Moja mała Selenka to istny aniołek , niewiele płacze czasem postęka bo chce jeść albo poprostu chce toważystwa :) . Prawie w ogóle nie nosze jej na rękach, jedynie do karmienia. Zdecydowałam że lepiej nie przyzwyczajać :P . Mamy już za sobą pierwsze dwie kąpiele. W szpitalu mówili, że dopuki pępuszek nie odpadnie można kąpać jedynie na sucho. Czyli kładę podkładke i ręczniczek, gąbeczkę (polecam naturalną) i polewam i myję dotykając leciutko ciałka. Po takiej kąpieli masażyk kremem nawilżającym (niestety moja córa ma atopową skóre więc trzeba bardzo uwazac, szczególnie przy takich temp). po takich , zabiegach jeść i spać. Budzi się w nocy średnio co 3 godziny na jedzenie (czasem kupę). Nad ranem lubimy sobie pospac, więc jak się budzi ok 6 na jedzienie biorę ją do łóżka na boczek i na leżąco podaję pierś :) i tak potem śpimy do 8/9.
Tak wyglądają wieczore i noce. W dzien różnie śpi, je czesem się rozbudzi na 2 godzinki, popołudniami spacerek :) i tak nam czas leci. Powrót do Polski mam przewidziany na 15 sierpnia.
Wampirella