Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5191 2 lipca 2011, 11:49

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ale już lepiej Margolcia? Słuchajcie, może ten jakiś wirus my tu przez forum przenosimy? ... ;)

jest mi nadal nie dobrze na żołądku :( jakbym miała znów zwymiotować ,pospałam sobie trochę myślałam że przejdzie,guzik!! nie mam siły siedzieć ,trzymam z ledwo siłą kubek w ręku ,ja nie wiem co mi jest :( przez całą ciążę nie wymiotowałam a tu o!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5192 2 lipca 2011, 12:05

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

heh moja w rejestracji zawsze przy mnie wypisuje i jak policzy to mi tez mówi żebym policzyła dni :P także na szczęście pomyłki nie było ani razu :)
no pogoda dziś do kitu :/ u mnie pada i pada... psa na dwór wypuściłam, wróciła bo przecież pada... i tak zalatuje. ostatnio znów mi zapachy zaczęły przeszkadzac bardziej :/ tak że normanie na pawia mnie bierze.
a ja dzisiaj po zakupach za pranka się biorę :D bo jeszcze nic nie prałam :)

ja tez mam wyczulenie na zapachy niektórych niecierpie

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5193 2 lipca 2011, 12:14

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
ja wstalam przed 10 i zrobilam jajecznice, wczoraj zobaczylam w telewizji i mnie ochota wziela :) ja juz zjadlam, a chlopak dopiero wstal, takze ma zimna :P czuje sie juz lepiej, ale dzisiaj jak wstalam to znowu mnie gardlo drapalo, juz sobie pije herbate malinowa z miodem i cytryna :) a dzisiaj nam przyszedl elektryczny streylizator ktory zamowilam na necie, uzywany i jest chyba okej, tyle ze brudny w srodku od kwasu solnego od dezynfekcji :P u mnie pogoda nieciekawa, wieje i kropi deszcz :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5194 2 lipca 2011, 12:21

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

jest mi nadal nie dobrze na żołądku :( jakbym miała znów zwymiotować ,pospałam sobie trochę myślałam że przejdzie,guzik!! nie mam siły siedzieć ,trzymam z ledwo siłą kubek w ręku ,ja nie wiem co mi jest :( przez całą ciążę nie wymiotowałam a tu o!!

Może to naprawdę wirus tej grypy jelitowej. paprotka też kilka dni walczyła, a teraz jakby nie było bardziej nas jest w stanie osłabić. Najważniejsze to odpoczywaj, pij dużo i delikatne rzeczy tylko jedz. Trzymam kciuki zeby szybko przeszło! :)

Zgłoś nadużycie #5195 2 lipca 2011, 12:23

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

Witam! :)
ja wstalam przed 10 i zrobilam jajecznice, wczoraj zobaczylam w telewizji i mnie ochota wziela :) ja juz zjadlam, a chlopak dopiero wstal, takze ma zimna :P czuje sie juz lepiej, ale dzisiaj jak wstalam to znowu mnie gardlo drapalo, juz sobie pije herbate malinowa z miodem i cytryna :) a dzisiaj nam przyszedl elektryczny streylizator ktory zamowilam na necie, uzywany i jest chyba okej, tyle ze brudny w srodku od kwasu solnego od dezynfekcji :P u mnie pogoda nieciekawa, wieje i kropi deszcz :|

Uważaj uważąj żeby znowu cię nie wzięło. I jak taka pogoda to nie wychodź jak mozesz żeby znów źle nie było. Na pocieszenie powiem, ze u mnie też cały dzień szaro i kropi ,bleeeee :(

Zgłoś nadużycie #5196 2 lipca 2011, 12:26

Konto usunięte

agf napisał(a)

Może to naprawdę wirus tej grypy jelitowej. paprotka też kilka dni walczyła, a teraz jakby nie było bardziej nas jest w stanie osłabić. Najważniejsze to odpoczywaj, pij dużo i delikatne rzeczy tylko jedz. Trzymam kciuki zeby szybko przeszło! :)

ale ja miałam tylko wymioty  i źle się czuję i boli mnie brzuch. Nie mam biegunki ani nic takiego :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5197 2 lipca 2011, 12:37

olka8922 Gotowa na wszystko

agf napisał(a)

Uważaj uważąj żeby znowu cię nie wzięło. I jak taka pogoda to nie wychodź jak mozesz żeby znów źle nie było. Na pocieszenie powiem, ze u mnie też cały dzień szaro i kropi ,bleeeee :(

przesrana pogoda, poczatek lipca a taka lipa... no faszeruje sie herbatkami i cytrynami, oby nie wzielo spowrotem.Ja mam przy lozku zawsze wode do picia i podejrzewam ze to ta woda moze mi pogarszac, bo w nocy nieraz sie napije, woda zimna...
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5198 2 lipca 2011, 12:56

Konto usunięte
oj Olka ciągle Cie trzyma... ja już nie wiem, kup kilo cytryny i zjedz na raz :)
ale tak to jest w ciaży, jak ja się przeziębiłam, bez leków to dobre 3 tygodnie się leczyłam... a kaszlałam dalej jeszcze kolejne 2. myślałam że mi brzuch odpadnie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5199 2 lipca 2011, 13:04

gosias Fajna mama
Witajcie kobietki, oj u mnie tez pogoda pod psem! koło 10 było tylko 8stopni!i pada...głowa coś mnie boli, ale od rana zasuwałam, pranie zrobiła, obiad- juz zresztą zjedzona pomidorówa, babkę upiekłam a teraz Hubcik śpi więc i jak sobie odpocznę...Wogóle to mały cos ostatnio ciągle pyta kiedy Helenka wyjdzie z brzucha ?? chyba już nie może się doczekac :) Trzymcie sie dziewczynki, te cierpiące szczególnie...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5200 2 lipca 2011, 13:46

paprotka25 Supermama
Cześć kobietki :) Pojechałam oprawić prace, tym razem dla siebie, ale się wkurzyłam, nie dość że w żadnym punkcie ksero nie mieli takiej grubej okładki, nawet tam gdzie oprawiałam wcześniej to jeszcze w jednym miejscu babka upaćkała mi pierwszą stronę brudnym paluchem jak mieżyła do okładki czy będzie pasować... normalnie myślałam że ją pogryze... złaziłam się ale stwierdziłam że jak wydałam kase na bilet to chociaż coś załatwie, i wreszcie znalazłam punkt gdzie mi kobietka oprawiła a tą strone skserowała więc tej plamy nie widać, tym razem oprawiłam na bordo, też ładnie wygląda :) przerabiają u mnie linie tramwajową i niestety nie jeżdzą tramwaje, jeżdzą zamiast nich autobusy zastępcze i stoją na wszystkich światłach więc jedzie się dwa razy dłużej ale chociaż jak wracałam to jeszcze dobrze nie wsiadłam a już mi dwie osoby ustąpiły miejsca, bardzo miło z ich strony bo rzeczywiście nie miałam siły stać bo tym łażeniu :)
Margolciu, a może też kup sobie smekte, na prawde działa, i z tego co czytałam jest na wszystkie dolegliwości jelitowo-żołądkowe, może naprawde jakiś paskudny wirus lata w powietrzu...
Aga, oglądałam w sklepie melise z pomarańczą moze byłaby spijalna, tylko się zastanawiam czy działa bo w składzie jest tylko 40% melisy w melisie ;) kiedyś kupiłam taką zwykłą i pamiętam że miała miętowy posmak, może akurat na jakąś dziwną trafiłam ale gdzieś zioła mi nie podchodzą i wolałabym coś smakowego
Olu, chętnie bym wzięła więcej tych pajacyków i Wam porozsyłała ale ten chłopak wziął wszystkie które były, bo to zależy jaka jest dostawa, i wziął jeszcze dla mojego męża koszulke polo 100% bawełna za 15 zł :)
Dobrze że nie będziesz się męczyć w kuchni, a takie przekąski są najlepsze :)
My pokój Młodego pomalujemy na zielono :) a co do dywanów to narazie nie kupujemy, generalnie nie mamy dywanów i łatwiej się sprząta, a jak młody podrośnie to może kupimy mu taką wykładzine w ulice będzie się miała gdzie bawić autkami,  mężuś mi mówił że ma w piwnicy u mamy całą reklamówkę resoraków więc odstąpi synusiowi :)
Idę wstawić ziemniaczki bo zaraz mężuś wychodzi z pracy :)
U mnie dzisiaj ładniej, wyszłam z domu w bluzce z długim rękawem i cieniutkim płaszczyku i nawet lekko się zgrzałam, na razie nie pada chociaż jest pochmurno więc pewnie popołudniu jak będziemy chcieli pójść na spacer to wtedy zacznie....

Zgłoś nadużycie #5201 2 lipca 2011, 14:48

agf Supermama
Widzę, ze Gosia jak zwykle aktywna od rana, paprostka jak zwykle walczy jeszcze z pracą :)
Ja wyskoczyłam z mężem na rynek i do marketu po chlebek i sklepiki po jedzenie dla kota. Wkurzyłam się, bo na rynku chyba już za późno byliśmy i nigdzie nie było fasolki szparagowej, a taką miałam ochotę! Poza tym nie wiem jak u was, ale u mnie jakaś masakra z truskawkami - byly w jednym miejscu po 8 zł/kg! (a kupowałam już po 4)... czy myślicie, ze to koniec truskawek? Jakoś dziwnie szybko... Chyba, ze będą jeszcze letnie odmiany jak wyjdzie słońce w końcu? Ale kilogram czereśni po 7zł. kupiliśmy i pół kilo agrestu. Mniam!

Zgłoś nadużycie #5202 2 lipca 2011, 16:15

paprotka25 Supermama
ja kupiłam pól kilo fasoli, była po niecałe 5 zł, ale już była resztka więc tylko wybrałam ta najładniejszą, zrobię jutro do obiadku, truskawki już się chyba kończą po zdecydowanie zdrożały, kurcze przypomniałaś mi o agreście, u mojej mamy rośnie, ciekawe czy żyje i czy ma w tym roku jakieś owoce bo onma różne nastroje i jednego roku ma mnóstwo owoców a innego kilka sztuk które zanim dojrzeją to spadają... no z tą pracą to mam niezłe przejścia ale stwierdziłam że muszę oprawić tą wersje dla siebie żeby wziąć na obrone zresztą tak się umówiłyśmy z dziewczynami że bierzemy a nie chciałam tego odkładać na poniedziałek bo tak na ostatnią chwile biegać nie miałabym siły...
Obiad zjedzony, pranie rozwieszone, mężuś drzemie po pracy bo był bardzo zmęczony a ze spaceru chyba nic nie wyjdzie bo zrobiło się zimno i brzydko :( no jak na złość... może jutro się uda....

Zgłoś nadużycie #5203 2 lipca 2011, 16:32

Konto usunięte
a ja mam szał dzieciowy i w ogóle głowy do spożywczych zakupów :P dzisiaj kupiłam reszte z rzeczy niezbędnych :) jedynie wózek został na teraz :) pare rzeczy zostawiłam na po przeprowadzce do domu który dopiero będzie :)  
ahh lepiej mi :D no i pierwsze rzeczy do prania wstawione! :)

Zgłoś nadużycie #5204 2 lipca 2011, 16:56

gosias Fajna mama
Normalnie Aga szalejesz! Nie zapomniej w tym szale o sobie i odpoczynku :) Ja zwylke rano mam powera a potem w ciągu dnia stopuję...Kurczę ale u mnie chłodno, nawet w domu, ale przeciez okien nie zamknę!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5205 2 lipca 2011, 17:01

paprotka25 Supermama
Aga, fajniutko że już licząc wszystko masz :) aż Ci zazdroszcze :) u nas nadal punkt wyjścia, od poniedziałku mąż ma drugie zmiany więc nie pojeździmy po sklepach i odłożymy to na kolejny tydzień... poza tym cały czas czekam na pieniążki i się doczekać nie mogę...

Zgłoś nadużycie #5206 2 lipca 2011, 17:32

Konto usunięte
heh czekałam na wypłatę :) i już prawie jej nie ma... :) wiecie, jak usłyszałam że mogę już 27 rodzić to powera mam podwojonego :) ale dzisiaj wszystko na spokojnie... wczoraj trochę przegięłam :) usiadłam na tyłku dopiero ok 20 i później ledwo wstałam :) dzisiaj mniejsze zakupy, pranie... na luzie. tu powiesze, tu wstawie następne :) w międzyczasie na forum zajrze :D
aczkolwiek ciągle nie chce mi się jeść :P przez ten szał chyba zapominam :P bardzo się ciesze z tych zakupów, są fantastyczne :D cudownie kupować coś dla dziecka...
ahh! :D  
Paprotka spokojnie się wyrobicie :D u mnie 2 dni zakupów i wszystko jest co musi być :D
a wiecie co, kupiłam tetrowe pieluchy pakowane po 10 w carrefour, firmy fakro... czy coś, nie kupujcie! na każdej jest nalepka, której zedrzeć się NIE DA, a po praniu zostaje i tak klej :/ może po 2-3 zejdzie, ale dajcie spokój... lepiej gdzie indziej kupić :)

Zgłoś nadużycie #5207 2 lipca 2011, 19:05

Konto usunięte
masakra jaka cisza na forum się zrobiła... normalnie aż dziwnie :P  
miłego wieczoru mamuśki, ja idę się relaksować :D

Zgłoś nadużycie #5208 2 lipca 2011, 19:16

olka2747 Gotowa na wszystko
Witam moje kochane  brzuszki :-) Ja też już mam wakacje je jejeje :-) )). Pożegnanie w pracy było super. Na przerwie przyszły dwie załogi mój dział i były dział na którym pracuje mój mąż. 33 osoby były a ciasta miałam 40 kawałków ufffff dobrze, że mi starczyło :-) Od mojej ekipy dostałam elektryczną nianie- SUPERR :-) i gift card na 40 funtów, a od byłego działu dostałam gift card na 80 funtów :-) i oprócz tego piękne kartki z życzeniami, mnóstwo uscisków i całusów. Fajnie tak dostać pieniążki od kogoś do danego sklepu, już oczywiście byłam dziś z mężusiem na zakupach i kupiliśmy już prawie wszystko dla małego czego nam brakowało a pieniążki jeszcze zostało 50 funtów :-) Resztę wydam chyba na pampersy :-) ) hehhehe

Zgłoś nadużycie #5209 2 lipca 2011, 19:19

olka2747 Gotowa na wszystko
Widzę, że u Was dobrze, tylko Olka trochę choruje i Margolcia :-( Trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Zgłoś nadużycie #5210 2 lipca 2011, 19:52

gosias Fajna mama
Aga wcale nie aż takie dziwne, że spokój na forum, normalka jak zawsze po konkursie, starzy zostają a reszta...ale to dobrze, bo pisanie byle podbijac punkty o byle czym...szkoda czasu na czytanie tego...a teraz tak spokojnie...Ola(agf) imprezuje dzisiaj; ciekawe jak Margolcia, oby już jej lepiej było; Kurcze te choróbska na koniec ciązy to nic przyjemnego, ja w pierwszej w 9 miesiącu miałam porażenie nerwu twarzowego, normalnie nie czyłam połowy twarzy, 2 tygodnie na zastrzykach w pupę...oby teraz mnie nic poważnego nie złapało, odpukac...Olka pewnie,że fajnie dostac taką dodatkową kasę i to akurta w tym momencie, super, ze masz już wolne, wkońcu trochę odsapniesz przed następnym wyzwaniem :) Miłego wieczorku dziewczynki...
Hubert&Helena