Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5151 1 lipca 2011, 14:14

agf Supermama
A co do obiadów to u mnie dwóch dań nie ma nigdy, czasem zdarza się, że nie ma nawet jednego ;P

Zgłoś nadużycie #5152 1 lipca 2011, 14:32

gosias Fajna mama
U mnie też dwu dań nigdy nie ma i już na pewno niecodziennie jest mięcho, czasem po porstu jakies parówki albo zapiekanki z patelni :) (moi chłopcy bardzo je lubią, a to tylko chleb z serem tyle że podsmażony na patelni i na to ketchup :) )
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5153 1 lipca 2011, 14:45

Konto usunięte
Paprotka z tymi rosiczkami to całkiem niezły pomysł. bo te muszydła to jakieś nie wiem... porabane są.
u mnie obiad z 2 dań? a w życiu, chyba że miałabym za dużo czasu i chęci :P a ostatnio mam lenia - z czego się bardzo cieszę i intensywnie korzystam :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5154 1 lipca 2011, 14:54

agf Supermama
Ja mam ze wszelkimi latającymi spokój. Może dlatego, że w bloku ?

Zgłoś nadużycie #5155 1 lipca 2011, 15:06

konwalia Fajna mama
Hej mamuśki. :) Jaki spokój dziś. Bardziej swojsko. :) Dobrze, że ten konkurs to już się skończył.
Ja byłam u lekarza i jestem o wiele spokojniejsza. :) Pani doktor najpierw mnie skarciła za to, że się zamartwiam i stresuję moich Przystojniaków, a później wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Powiedziała,  że i co z tego, że kosmówka jest jedna, że jak profesor nie znalazł drugiej to trudno, tym bardziej, że u mnie i tak pozostanie znak zapytania, bo na poczatku były 3 razy stwierdzone dwie, a teraz to ciężko znaleźc, bo już ciąża jest wysoka. Powiedziała, że Maluszki rozwijają się w miarę równo, tzn. mieszczą się w normie różnicy,a w związku z tą jedną kosmówką będę miała po prostu częstsze usg, żeby w razie czego (odpukac) wychwycic, że coś się dzieje. Ale o tym nie chcę myślec, bo na pewno wszystko będzie dobrze. :) Wyniki krwi też już lepsze, co prawda nadal mam anemię, ale poiradę sobie i z tym. :)
Olu, wszystkiego najlepszego, Kochana.) A kobiety w wieku zaczynjającym się od magicznej cyfry 3 są podobno bardzo sexy, więc nic się nie martw. :)
Margolcia, ty uparciuchu, w miejscu nie potrafisz wysiedziec, co? U mnie rzadko kiedy są dwa dania, ale z tym mięsem codziennie, to mój Przemek przyjąłby Cię z otwartymi ramionami. :)
Paprotka i Ola, super, że już Wam lepiej, bo tak mi Was żal było. Jedna biedaczka czosnkiem musiała się faszerowac, a druga smektą. Ale najważniejsze, że już przechodzi. :)
Jestem ciekawa jak tam Kasia, bo na pewno ma już Malutką przy sobie. :) Ale jej zazdroszczę. :)
Ja pojadłam malinki, bo nie mam jeszcze ochoty na obiad i zaraz idę się położyc pod kocyk. Wstałam dziś przed szostą, bo chciałam byc wcześnie u lekarza, a teraz ledwo żyję, a ta smętna pogoda też mi nie pomaga. A wieczorkiem muszę popakowac rzeczy do kartonów, bo remont zbliża się wielkimi krokami, więc trzeba się przygotowac...:/
Ahh, nawet nie wiecie jak mi lepiej dziewczynki. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #5156 1 lipca 2011, 15:13

schmetterling Supermama
Witam :D
po pierwsze Olcia sto lat,sto lat ,sto lat!!! Wszystkiego najlepszego!!!!! Przejmować to się będziesz za 20 lat kiedy 50-tka stuknie ;) a teraz żyć nie umierać !! :D :D
Ja jakaś opóźniona dzisiaj ze wszystkim ,spałam jak zabita,obudziłam się o 10:16,wstałam ,umyłam gary ,poleciałam do sklepu,do siostry na kawe,wróciłam do domu ,wzięłam się za obiad i tak mi zeszło aż do teraz -a miałam wstać o 8.... :| :|
Gdzie tam obiad z dwóch dań,w życiu ;) Czasem to nawet z jednego dania nie mam obiadu jak mam lenia :D :D dzisiaj ziemniaczki ,fasolka z bułką tartą i kupiłam do tego paluszki rybne gotowe-a co tam
miłego dnia dziewuszki :D :D :D

Zgłoś nadużycie #5157 1 lipca 2011, 15:18

konwalia Fajna mama

schmetterling napisał(a)

Witam :D
po pierwsze Olcia sto lat,sto lat ,sto lat!!! Wszystkiego najlepszego!!!!! Przejmować to się będziesz za 20 lat kiedy 50-tka stuknie ;) a teraz żyć nie umierać !! :D :D
Ja jakaś opóźniona dzisiaj ze wszystkim ,spałam jak zabita,obudziłam się o 10:16,wstałam ,umyłam gary ,poleciałam do sklepu,do siostry na kawe,wróciłam do domu ,wzięłam się za obiad i tak mi zeszło aż do teraz -a miałam wstać o 8.... :| :|
Gdzie tam obiad z dwóch dań,w życiu ;) Czasem to nawet z jednego dania nie mam obiadu jak mam lenia :D :D dzisiaj ziemniaczki ,fasolka z bułką tartą i kupiłam do tego paluszki rybne gotowe-a co tam
miłego dnia dziewuszki :D :D :D

Ania, a u mnie dziś ziemniaczki, a dokładniej puree, fasolka i paluszki rybne. :)

Zgłoś nadużycie #5158 1 lipca 2011, 16:04

agf Supermama
Konwalia - i widzisz, wszystko jest dobrze! Nie ma co wariować i się stresować, bo jak zauważyłam my się nakręcamy, a potem okazuje się, że jest wszystko w porządku!
A tą sexy po 30-tce to mnie rozbawiłaś... Na razie sexy to się za bardzo nie czuję ;)

Zgłoś nadużycie #5159 1 lipca 2011, 16:18

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam!!! :)
Olu wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, szczescia, pomyslnosci, milosci i zeby przyszly synus urodzil sie caly i zdrowy :) ))
Konwalia widzisz, mowilam ze bedzie dobrze ;) nie ma co sie martwic, jedna lekarka tak Ci powiedziala i przystojniaki pewnie poddenerwowani byli, juz sie wiecej nie denerwuj i mysl pozytywnie, cala ciaze bedzie pewnie wzzystko dobrze :)
Aga no rzeczywiscie moze Ty przez ta melise jestes taki luzak :D ja chyba zaczne pic, bo ukochany cos dzisiaj narzekal ze od paru dni ciagle sie sapie i czepiam do niego ;P ale ja tego nie zauwazam... pewnie juz troche zestresowana jestem :P
u mnie obiadow z dwoch dan tez nie ma, w sumie jak mieszkalam z rodzicami to tez nie bylo nigdy dwoch dan.Mi sie nie chce robic, poza tym czesto robie tyle ze Wojtek nawet calego dania nie dojada ;)
Ja dopiero wrocilam z zakupow, kupilam sobie cytrynki i witamine C w tabletkach, wizyte do lekarza odwolalam bo dzisiaj juz jest dobrze :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5160 1 lipca 2011, 18:35

Donia1982 Gotowa na wszystko
witam! olu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)
ja swoją trzydziestkę będę obchodzic za 1,5 roku.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5161 1 lipca 2011, 18:37

Donia1982 Gotowa na wszystko
dziewczyny, musze was zmartwić: jest nowy konkurs .
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5162 1 lipca 2011, 18:40

konwalia Fajna mama
Ola, to że trochę przytyłaś i masz brzuszek, nie znaczy, że nie jesteś sexy. :) Ty zaraz narzekasz. :) Pozytywów szukaj, pozytywów. :)
Olka, masz rację, człowiek tak się zamartwia o te Maleństwa, a później okazuje się, że strach ma wielkie oczy. Ja staram się teraz nie zamartwiac, bo to tylko szkodzi i to nie tylko mi, ale przede wszystkim Maluszkom. Musi byc dobrze i koniec. :)

Zgłoś nadużycie #5163 1 lipca 2011, 18:43

konwalia Fajna mama

Donia1982 napisał(a)

dziewczyny, musze was zmartwić: jest nowy konkurs .

Donia, ale ten mniej drastyczny, bo nie dotyczy aktywności na forum. W ogóle jaki spokój jest nagle.

Zgłoś nadużycie #5164 1 lipca 2011, 18:44

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Aga mnie rozwala :)
Olka  i paprotka - widzę, że wszystko u was ze zdrówkiem wraca do normy i dobrze! Najwyższa pora :)
U mnie dziś szaro, smutno, chmury za oknem. Ja mam jakiś melancholijny nastrój, trochę mi smutno się robi, bo dziś taki dzień dla mnie ważny- urodziny okrągłe... I taki czas jakiś reflekcji. Że stara już jestem ;(

Wszystkiego naj, naj.... :)

Zgłoś nadużycie #5165 1 lipca 2011, 19:49

konwalia Fajna mama
Ale się naśmiałam dziewczyny :D
http://www.youtube.com/watch?feature=iv&annotation_id=annotation_102782&v=oyI6yi4kX4I

Zgłoś nadużycie #5166 1 lipca 2011, 20:09

Konto usunięte
Konwalia super że wszystko się wyjaśniło i jest ok :)
ja jak zaczełam dziś szaleć o ok 15 to dopiero na tyłku usiadłąm i zrobiłam sobie bułeczki... masakra
jestem zmordowana i padam na twarz! zakupy były cudne, jutro ciąg dalszy... kupiłam chyba milion rzeczy... a jutro drugi :/ w poniedziałek planuje mieć już spakowaną torbę do szpitala :) i będę dużo spokojniejsza :)
co do meliski, gdyby nie ona to mój by nerwicy ze mną dostał, tak bym marudziła :P a tak to ma w miarę luz :D  
nie no przez te zakupy to dzisiaj czuje się jakbym z 5 kaw wypiła :P gorzej jak się zerknie na stan konta... i kompletnie nic nie kupiłam sobie:/ (pomijam rzeczy do szpitala bo one też porodu dotyczą :P
jak patrze na listę rzeczy do szpitala to chyba z 4 torby będę musiała wziąść:/ masakra jakaś !

Zgłoś nadużycie #5167 1 lipca 2011, 20:20

Konto usunięte
Konwalia padłam prawie :P rewelacja :D

Zgłoś nadużycie #5168 1 lipca 2011, 20:36

konwalia Fajna mama

Aga.W napisał(a)

Konwalia padłam prawie :P rewelacja :D

Super, no nie? :) Tak się uśmiałam. :) I te dialogi. :D

Zgłoś nadużycie #5169 1 lipca 2011, 20:48

gosias Fajna mama
Oj jak spokojnie na forum :) Ja miałam bardzo spokojny dzień, temperatura spadła o połowę, aż przyjemnie! Moi chłopcy dzisiaj mięli chętkę na frytki to im zrobiłam, skubnęłam kilka i zgaga gotowa! Do mnie odezwała sie pewna stara znajoma, chce odsprzedac nam fotelik samochodowy, takie nosidełko, za 50zł, jutro obejrzymy w jakim jest stanie i chyba kupimy od nich, bo taki nowy(Romer Baby) kosztuje ok.600zł wiec okazja niezła :) Moja malutka tak mnie naciska na dole, że  normalnie się chwytam jakby miała mi wyskoczyc! Też ciągle myślę, jak tam nasza Kaśka, czy już ją wypuścili do domu, jak sobie radzi, oby dała chociaż znac, że jest ok., bo jak widac po urodzeniu dziecka chyba juz czasu na forum brakuje...Pamiętacie Ewkę, urodziła jakoś na początku maja i juz się nie odzywa...Obyśmy choc raz w tygodniu znalazły czas dla siebie, jednak trochę się zżyłyśmy, prawda ?? :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5170 1 lipca 2011, 21:25

Konto usunięte
no właśnie :) dzieciaczki nam się porodzą i co dalej? oby nam się forum nie posypało :)  
ale padnięta po tym dzisiejszym szale jestem... normalnie jak się położe - zasne w sekundę i wstane napewno dopiero jutro po 12 :) a po 14 szału ciąg dalszy :)
dziewczyny te dziecięce zakupy wpędzają mnie w taką euforie... ahh :D