Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5131 1 lipca 2011, 11:58

Konto usunięte

beti2223 napisał(a)

witam wszystkie mamusie. ja mam termin na 12 sierpień :) i czekamy na naszą śliczną córeczkę :)

Witamy :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5132 1 lipca 2011, 11:58

Konto usunięte

agf napisał(a)

Aga mnie rozwala :)
Olka  i paprotka - widzę, że wszystko u was ze zdrówkiem wraca do normy i dobrze! Najwyższa pora :)
U mnie dziś szaro, smutno, chmury za oknem. Ja mam jakiś melancholijny nastrój, trochę mi smutno się robi, bo dziś taki dzień dla mnie ważny- urodziny okrągłe... I taki czas jakiś reflekcji. Że stara już jestem ;(

no To stówka !!

Zgłoś nadużycie #5133 1 lipca 2011, 12:31

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Aga mnie rozwala :)
Olka  i paprotka - widzę, że wszystko u was ze zdrówkiem wraca do normy i dobrze! Najwyższa pora :)
U mnie dziś szaro, smutno, chmury za oknem. Ja mam jakiś melancholijny nastrój, trochę mi smutno się robi, bo dziś taki dzień dla mnie ważny- urodziny okrągłe... I taki czas jakiś reflekcji. Że stara już jestem ;(

Olu, wszystkiego naj, naj, najlepszego, zdrówka, szczęścia, radości, grzecznego maluszka i spełnienia marzeń :) buziaki :)
wcale nie jesteś stara :) Młodziutka kobietka z Ciebie i już niedługo wspaniała mamusia  :)

Zgłoś nadużycie #5134 1 lipca 2011, 12:44

Konto usunięte
Miałam odpoczywać cały dzień dziś taki rozkaz dostałam od męża ale ja już ugotowałam zupkę jarzynową, kaszę gryczaną do obiadu wstawiłam ciuszki do prania,poskładałam suche ciuszki i teraz gotuję sobie kalafiorka z bułką tartą na maśle ,ten kalafior to chodził za mną od jakiegoś tygodnia :) Dzieci tak się wiercą i wciskają się mi pod żebra że nie wytrzymuję już z bólu :| a wieczorem czeka mnie impreza imieninowa u teścia jej tak mi sie nie chce iść :(

Zgłoś nadużycie #5135 1 lipca 2011, 12:56

agf Supermama
Dziękuję Wam za miłe słowa. Ale jakoś tak jest, że ciezko z tą "2" na początku się pożegnać :(
Ja gości jutro mam, bo mąż ma urodziny w niedzielę, wiec tak po środku zapraszamy :) Teraz właśnie trochę ogarnęłam mieszkanie, myślałam, ze całe na raz posprzątam, a tu łazienkę i sypialnię zrobilam i musze usiąść odpocząć...

Zgłoś nadużycie #5136 1 lipca 2011, 13:03

Konto usunięte

agf napisał(a)

Dziękuję Wam za miłe słowa. Ale jakoś tak jest, że ciezko z tą "2" na początku się pożegnać :(
Ja gości jutro mam, bo mąż ma urodziny w niedzielę, wiec tak po środku zapraszamy :) Teraz właśnie trochę ogarnęłam mieszkanie, myślałam, ze całe na raz posprzątam, a tu łazienkę i sypialnię zrobilam i musze usiąść odpocząć...

Olu wszystkie nas to czeka niektóre szybciej niektóre dłużej ale czeka taka kolej rzeczy :) także głowa do góry ta trzydziestka to (ponoć) fajny wiek :)

Zgłoś nadużycie #5137 1 lipca 2011, 13:07

paprotka25 Supermama
czyli jutro impreza :) fajnie :) ale nie szalej zbytnio, goście zrozumieją jeżeli mieszkanie nie będzie lśnić, w końcu jesteś w ciąży i nie wolno Ci sie przemęczać, i nie stój zbyt długo w kuchni, chciaż pewnie jutro będziesz gotować ale pamiętaj że masz o siebie i młodego dbać :)
mój mąż we wrześniu ma 30 urodziny, też będzie imprezka :) ale już z młodym :)
wykąpałam się, umyłam włosy, ogarnęłam kuchnie, teraz jem jogurcik jagodowy z sucharkami :) a jak mąż wróci to zjemy razem zupe

Zgłoś nadużycie #5138 1 lipca 2011, 13:12

Konto usunięte
Dziewczyny czy Wy robicie albo macie co dzień drugie danie czy nie zawsze ??

Zgłoś nadużycie #5139 1 lipca 2011, 13:14

gosias Fajna mama
Olu ode mnie tez wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :) Mnie to czeka za 1,5roku, to w sumie taki przełom, ale co tam, to przeciez nie 40stka!! :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5140 1 lipca 2011, 13:16

gosias Fajna mama
Dziewczynki super ze juz Wam lepiej z tymi choróbskami; u mnie dzisiaj chłodno, mokro ale dobrze, po tych 4 dniach upału...Chociaż z drugiej strony jak tu czuc się dobrze, jeśli jednego dnia 30stopni a nastepnego 15!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5141 1 lipca 2011, 13:16

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Olu ode mnie tez wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :) Mnie to czeka za 1,5roku, to w sumie taki przełom, ale co tam, to przeciez nie 40stka!! :)

u mnie mój mąż za 5 lat 40 ma a ja za 7 lat  30 :)

Zgłoś nadużycie #5142 1 lipca 2011, 13:18

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

Dziewczyny czy Wy robicie albo macie co dzień drugie danie czy nie zawsze ??

ja mam najczęściej jedno danie, albo zupe albo samo drugie, wyjątkiem jest niedziela kiedy gotuje rosół ( też nie co tydzień ale jak mamy ochote) to wtedy na drugie gotuje ziemniaczki i obsmażamy sobie mięśko z rosołu a do tego jakas suróweczka, ewentualnie jak zaplanuje sobie na obiad jakieś drugie i mamy jeszcze reszte zupy z wcześniejszego dnia to wtedy są dwa dania

Zgłoś nadużycie #5143 1 lipca 2011, 13:19

gosias Fajna mama
To u Was niezła różnica :) U nas tylko rok, czyli mój mąż za już niecały rok 30! E tam, co my sie będziemy wiekiem przejmowac, za chwile będziemy młode mamusie i tatusiowie :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #5144 1 lipca 2011, 13:20

Konto usunięte
Agf Wszystkiego Najlepszego!! dużo radości i zdrówka :D i łagodnego porodu :D
dziewczyny a dzisiaj spałam jak zabita! wkońcu... ale znów mucha mi rano latała, ale nie była taka namolna jak poprzednia i dała spać - mam nieśmiertelne muchy - raid nie pomaga :/
dzisiaj dzień zakupów maluszkowych, kupuje apteczne rzeczy, koszule i kapcie do szpitala... i zobacze co jeszcze zdołam ręcznie i nożnie dotaszczyć do chałupy :/ a od rana zmywanie i w ogóle. jakiś zdupy dzień mam.
u mnie dosyć chłodno ale i duszno... tak ... lepko!
no dzisiaj lajtowe zakupy, a jutro to już z siorą jadę to zaszalejemy :D i jakieś gabaryty się zakupi z cyklu wanienka itp :D od razu mi weselej będzie :D i może bez melisy się obędzie :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5145 1 lipca 2011, 13:21

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ja mam najczęściej jedno danie, albo zupe albo samo drugie, wyjątkiem jest niedziela kiedy gotuje rosół ( też nie co tydzień ale jak mamy ochote) to wtedy na drugie gotuje ziemniaczki i obsmażamy sobie mięśko z rosołu a do tego jakas suróweczka, ewentualnie jak zaplanuje sobie na obiad jakieś drugie i mamy jeszcze reszte zupy z wcześniejszego dnia to wtedy są dwa dania

to tylko ja taka głupia że mięso musi być dzień w dzień

Zgłoś nadużycie #5146 1 lipca 2011, 13:21

Konto usunięte

gosias napisał(a)

To u Was niezła różnica :) U nas tylko rok, czyli mój mąż za już niecały rok 30! E tam, co my sie będziemy wiekiem przejmowac, za chwile będziemy młode mamusie i tatusiowie :)

no 12 lat :) ale nie odczuwam tego :) moj mąż to wieczny ogier ;)

Zgłoś nadużycie #5147 1 lipca 2011, 13:34

paprotka25 Supermama
Aga, te muchy Cię zamęczą, u nas jedna wredna wpadła wieczorem, mąż ją wstępnie ogłuszył i żywcem wrzuciliśmy ją na pożarcie rosiczkom :) niestety rano zauważyłam że spieprzyła, moje rosiczki są jeszcze trochę za małe żeby spokojnie skonsumować muche i nie dały rady jej utrzymać, ale latającą mrówe wcinają już 2 dzień :)

Zgłoś nadużycie #5148 1 lipca 2011, 13:53

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Aga, te muchy Cię zamęczą, u nas jedna wredna wpadła wieczorem, mąż ją wstępnie ogłuszył i żywcem wrzuciliśmy ją na pożarcie rosiczkom :) niestety rano zauważyłam że spieprzyła, moje rosiczki są jeszcze trochę za małe żeby spokojnie skonsumować muche i nie dały rady jej utrzymać, ale latającą mrówe wcinają już 2 dzień :)

ohyda :|

Zgłoś nadużycie #5149 1 lipca 2011, 14:00

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

ohyda :|

a tam ohyda, bardzo pożyteczne roślinki :)

Zgłoś nadużycie #5150 1 lipca 2011, 14:12

agf Supermama
U mnie różnica wieku to 2 dni :) Ja jestem z 1 , a mąż z 3 lipca. Od dziś wyznaję zasadę, że mam tyle lat na ile się czuję . Czyli jak przyjmą mnie do szpitala i spytają o wiek to powiem, ze 5 lat, bo pewnie tak przerażona będę  ;)