Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5051 30 czerwca 2011, 9:14

snoopy90 Fajna mama
u nas jak wczoraj w nocy wleciał komar to mój siadł na środku pokoju na taborecie i siedzi , obudziłam sie i pytam co ON robi a on mi na to że:...POLUJE...

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5052 30 czerwca 2011, 9:31

snoopy90 Fajna mama
super artykuły do poczytania :) http://www.baby-shower.pl/

Zgłoś nadużycie #5053 30 czerwca 2011, 9:37

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Witajcie kobietki, u mnie po wczorajszym upale w nocy po prostu taka duchota, że rano to się kleiłam od potu i musiałam wskoczyc pod prysznic, bo sama z sobą bym nie wytrzymała! a teraz jakoś słońca brak, może wkońcu popada! U nas od kilku tygodni ciągle w gniazdku włączony Raid na komary i muszyska też nie wlatują więc nas nie męczą ani w dzień ani w nocy, naprawdę polecam! No na krowy to chyba sposobu nie znam :) :)

ja znam : łuby im poobcinam żeby nie ryczeli tylko się za dużo namacham bo ich jest aż 15 :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5054 30 czerwca 2011, 9:40

Konto usunięte
to ubij i wmów sobie że to duże kurczaki. w łaty... ja tam krowine lubie :P hehe
Gosias ja miałam raida włączonego całą noc! ta moja mucha jakaś nietaka była, mówie Ci :) musiałam ją ręcznie utłuc!
agf, wiesz przecież jakie te nasze przekąski są ważne :D
kurcze a u  mnie dość chlodno, z 22 stopnie :D zapowiada się rewelacja. ale co z tego jak kurcze jakoś mi niedobrze od rana :/ od razu 1 trymestr mi się przypomina i wieczną, niekończącą się mdłość. bleehh!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5055 30 czerwca 2011, 9:45

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

to ubij i wmów sobie że to duże kurczaki. w łaty... ja tam krowine lubie :P hehe
Gosias ja miałam raida włączonego całą noc! ta moja mucha jakaś nietaka była, mówie Ci :) musiałam ją ręcznie utłuc!
agf, wiesz przecież jakie te nasze przekąski są ważne :D
kurcze a u  mnie dość chlodno, z 22 stopnie :D zapowiada się rewelacja. ale co z tego jak kurcze jakoś mi niedobrze od rana :/ od razu 1 trymestr mi się przypomina i wieczną, niekończącą się mdłość. bleehh!

Aga to ja Ci je oddam z przyjemnością :D

Zgłoś nadużycie #5056 30 czerwca 2011, 9:48

Konto usunięte
a czemu by nie :D hehe na poczcie by sie mogli zdziwić gdybyś z krową przyszła do nadania :P

Zgłoś nadużycie #5057 30 czerwca 2011, 9:53

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

a czemu by nie :D hehe na poczcie by sie mogli zdziwić gdybyś z krową przyszła do nadania :P

hi hi homorki dopisują od rana :D

Zgłoś nadużycie #5058 30 czerwca 2011, 10:03

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Cześć dziewczyny :) Dzisiejszej nocy spałam może ze dwie godziny bo sąsiada krowy ryczały całą noc myślałam że wstanę i je wszystkie pozabijam :| a nad ranem mucha siadała mi na głowę matko!! teraz piję kawę i chyba jak ją wypiję to położę się jeszcze spać bo ledwo na oczy patrzę :( Miłego dnia (bez krów i much!! )

Oj to podobnie do mnie :) Tylko u mnie nie krowy a kury i psy sąsiada. No normalnie o 3 w nocy zaczęły piać koguty u sąsiada za płotem w kurniku, a zaraz za nimi zaczęły szczekać 2 jego psy. On ma 2 psy przypięte na niezbyt długich łańcuchach do budy i jak zaczną szczekać to można oszaleć. Mój mąż spał w najlepsze a jak ponad godzinę leżałam i sie wkurzałam. A potem obudziła sie mała i zaczęła boksowanie i kopanie- no normalnie godzina bucek :) Ale jej wolno mnie budzić :)

Zgłoś nadużycie #5059 30 czerwca 2011, 10:06

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

Kurcze dziewczynki jak nie urok to sraczka(u niektórych dosłownie :) ), oj my się mamy z tymi ciążami...Ja jestem padnięta, cały dzień upalnie, u tego diabetologa się naczekałam, ale cukry mi spadają i tak podobno ma byc, kolejna wizyta za 2 tyg., a kobiet była dzisiaj chyba z 50! wszystkie z cukrzycą ciążową! Miieliśmy też gości, mąż ma dzisiaj imieniny, normalnie mu ciasto zrobiłam...Teraz nic tylko do łóżka,ale nogi mnie rwą, chyba na zmianę pogody!

No proszę jaka dobra żoneczka- ciato upiekła mężusiowi. Złóż mu życzenia imieniowe od nas :) A Ty się połóż - może jak będą te burze to będzie dziś lepiej bo póki co duchota straszna, aż nie ma czym oddychać :(

Zgłoś nadużycie #5060 30 czerwca 2011, 10:09

snoopy90 Fajna mama
to u mnie w koło same blokowiska ,mieszkamw centum miasta i co chwile kogoś słychać,ciągle mam wrażenie że ci ludzie z imprezy wracają...albo teraz w dzień to same żule z winiaczami za 3 zł siedzą :D

Zgłoś nadużycie #5061 30 czerwca 2011, 10:13

mamaela Supermama

oliwkowa.mama napisał(a)

dzieki :) pojde 4 to zobaczymy kiedy kaze mi przyjsc. Co do pucnięcia to własnie tak mam stopy tez mi puchną ale mysle ze to od chodzeni i upałów za bardzo sie nie przejmuje puchnięciam bo zawsze w upał puchły mi rece ale własnie prawa puchnie mi najczesciej

Ty idź do lekarza i pokaż mu tę prawicę, no i może też stopy niech oceni, że to na pewno od upałów. Bo mnie mój doktorek tak nastraszył z tymi opuchliznami stóp i dłoni, że kazał przyjść za każdym razem do przychodni jak nie zejdą w ciągu 2 godzin od położenia się i odpoczynku. Że teraz to jestem przewrażliwiona na tym punkcie.

Zgłoś nadużycie #5062 30 czerwca 2011, 10:16

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Aga hahaha nie cierpię czerwonego mięsa :D

Czerwone mięcho ponoć dobre jest na anemię... ale ja też nie lubię

Zgłoś nadużycie #5063 30 czerwca 2011, 10:18

Konto usunięte
lepiej się ciut przewrażliwić niż olać sprawę :) a fakt, z puchnięciem nie ma żartów!

Zgłoś nadużycie #5064 30 czerwca 2011, 10:19

Konto usunięte
no co Wy dziewczyny z tym czerwonym mięsem... a rosołek na wołowinie? a gulasz z wołowinką? mniam mniam :)

Zgłoś nadużycie #5065 30 czerwca 2011, 10:20

schmetterling Supermama
dzień dobry dziewczynki :D ja już po kawce i rogaliku maślanym z dżemem brzoskwiniowym ;)
Wy to potraficie człowiekowi humor poprawić :D krowy,muchy,żule z winiakami hehe :D u mnie to raczej to ostatnie ,a niech sobie piją te wina tylko niech kuźwa odemnie pieniędzy nie żebrają że niby na bułeczkę !! ;)
Margolcia,to ja też chcę krowe jedną :D :D wzięłabym dwie ale u nas taki wątły listonosz i chyba nie da rady dwóm ,no chyba że awizo zostawi :D :D :D Ale ja tam bym ich nie zabijała tylko bym sobie pod oknami postawiła ,a niech sobie żyją :D
OLA a ty się nie przejmuj ,umów się na wizytę do tej babki co zawsze i tyle ,tak jak dziewczyny radzą
U mnie dzisiaj jakoś szaro,ponuro.Wczoraj zrobiłam 4 pranka,wyprasowałam i jakoś odrazu lepiej mi na duszy że już coś robię dla maluszka,tak spokojniej.Gosia ja też wczoraj piekłam ciasto imieninowe ,ale dla taty-biszkopta z truskawkami i galaretką mu zrobiłam ,fakt zbyt wykwintne to to nie było ale liczy się gest ;)
Mam ochotę na fasolkę ,narobiłyście mi smaka ale nie chce mi się iść do sklepu :| :|

Zgłoś nadużycie #5066 30 czerwca 2011, 10:28

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

co Ty kurierem bym Ci je wysłała jeszcze bym za niego zapłaciła aby tylko ich się pozbyć :D

Zgłoś nadużycie #5067 30 czerwca 2011, 10:30

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no co Wy dziewczyny z tym czerwonym mięsem... a rosołek na wołowinie? a gulasz z wołowinką? mniam mniam :)

rzygam :D

Zgłoś nadużycie #5068 30 czerwca 2011, 10:33

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

dzień dobry dziewczynki :D ja już po kawce i rogaliku maślanym z dżemem brzoskwiniowym ;)
Wy to potraficie człowiekowi humor poprawić :D krowy,muchy,żule z winiakami hehe :D u mnie to raczej to ostatnie ,a niech sobie piją te wina tylko niech kuźwa odemnie pieniędzy nie żebrają że niby na bułeczkę !! ;)
Margolcia,to ja też chcę krowe jedną :D :D wzięłabym dwie ale u nas taki wątły listonosz i chyba nie da rady dwóm ,no chyba że awizo zostawi :D :D :D Ale ja tam bym ich nie zabijała tylko bym sobie pod oknami postawiła ,a niech sobie żyją :D
OLA a ty się nie przejmuj ,umów się na wizytę do tej babki co zawsze i tyle ,tak jak dziewczyny radzą
U mnie dzisiaj jakoś szaro,ponuro.Wczoraj zrobiłam 4 pranka,wyprasowałam i jakoś odrazu lepiej mi na duszy że już coś robię dla maluszka,tak spokojniej.Gosia ja też wczoraj piekłam ciasto imieninowe ,ale dla taty-biszkopta z truskawkami i galaretką mu zrobiłam ,fakt zbyt wykwintne to to nie było ale liczy się gest ;)
Mam ochotę na fasolkę ,narobiłyście mi smaka ale nie chce mi się iść do sklepu :| :|

Ania Tobie oddam wszystkie z wioski abyś tylko wzięła a jest ich chyba ze 100 :D

Zgłoś nadużycie #5069 30 czerwca 2011, 10:33

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

to u mnie w koło same blokowiska ,mieszkamw centum miasta i co chwile kogoś słychać,ciągle mam wrażenie że ci ludzie z imprezy wracają...albo teraz w dzień to same żule z winiaczami za 3 zł siedzą :D

Ja tak miałam przed przeprowadzką, a do tego jeszcze samoloty podchodzące do lądowania na lotnisku we Wroławiu- rozkład lotów znałam na pamięć. Tam był urok miasta,a tu mam urok wsi.

Zgłoś nadużycie #5070 30 czerwca 2011, 10:41

Konto usunięte
Ania u mnie listonoszka na rowerze śmiga, przyczepke sobie zamontuje i akurat na wołowinkę :D
heh ale mi się rosółku zachciało... a mięsny daleeeeko żeby taki kawałek krowy sobie kupić :P leń dzisiaj!
aleee .......... mam bób!!!!!!!!!!! :D ale si ę nawpierniczam....
a Ty Margolcia tak nie rzygaj bo to szkoda śniadania!