Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5031 29 czerwca 2011, 21:59

olka8922 Gotowa na wszystko
Aga bylam dzisiaj w polkim sklepie i maja pare rodzajow lekow ale niestety tantum verde nie maja :( to nie Polska :( musze sie wspomagac znanymi cukierkami na gardlo na calym swiecie, jak np. Strepsils czy Halls ;) dopiero skonczylam plukac gardlo szalwia, wypilam tez herbate z cytryna, powinno przejsc :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5032 29 czerwca 2011, 22:04

olka8922 Gotowa na wszystko

oliwkowa.mama napisał(a)

dziewczyny powiedzcie mi od kiedy powinny byc wizyty co 2 tyg ? ja mam termin na 12 sierpnia ostatnio byłam 14 czerwca i kazała mi przyjsc za ok miesiac ale pojde teraz koło 4 lipca bo dokucza mi ostatnio puchniecie prawej reki

ja mam termin na 1 sierpnia, dzisiaj bylam u poloznej i kazala mi przyjsc za 3tygodnie, 20lipca.Tyle ze ta polozna jest nowa i mloda, to pewnie doswiadczenia nie ma.Moja siostra jak chodzila do swojej poloznej to od 36tygodnia miala wizyty co tydzien.Zadzwonilam dzisiaj do nowej poloznej i powiedzialam, ze chce swoja zmienic, ze nie mam zamiaru czekac 3tygodni.Przeciez od 37tygodnia mozna juz normalnie urodzic, a 20lipca bylabym w 38tygodniu.Chora baba.Tylko jedna reka Ci puchnie? pierwszy raz sie z takim czyms spotykam,tzn. ze tylko jedna reka puchnie.Moze Cie cos ugryzlo? w kazym badz razie daj znac co polozna na to i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5033 29 czerwca 2011, 22:18

oliwkowa.mama Zadomowiona
dzieki :) pojde 4 to zobaczymy kiedy kaze mi przyjsc. Co do pucnięcia to własnie tak mam stopy tez mi puchną ale mysle ze to od chodzeni i upałów za bardzo sie nie przejmuje puchnięciam bo zawsze w upał puchły mi rece ale własnie prawa puchnie mi najczesciej
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #5034 29 czerwca 2011, 23:14

agf Supermama
Olka -  mi kiedyś lekarz powiedział, że jak już gardło boli to miód i cytryuna niewskazane, bo tylko będą podrażniać gardło.  Owszem są dobre, ale profilaktycznie albo na samym począteczku, więc może sprawdź czy ci nie gorzej będzie.

Zgłoś nadużycie #5035 29 czerwca 2011, 23:16

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

agf Ty się nie stresuj, idz do tamtej lekarki :) tak to się kończy jak się chodzi raz tu raz tu :) a jak dzidzia duża to się nie przejmuj.. jakoś to będzie, i to fakt, co sprzęt to może mierzyć inaczej :) mi teraz termin z wstępnego 09.08 skoczył na 27.07, bo też mi chłopaczek urósł. a jak będzie w rzeczywistości to się dopiero okarze :)  
idz do tamtej lekarki, napewno wyjdziesz spokojniejsza :) badania masz porobione, jak mówią żę jest ok, to jest ok :) gdyby waga była zła, to by Ci powiedzieli :)
Olka a Ty z miodu korzystasz? weź może tantum verde kup co? mi naprawde pomaga...

Dzięki :) , juz mąż się śmieje ze mnie, że zawsze sobie jakiś problem do rozmyślania znajdę...
Pójdę do tego mojego lekarza ze szpitala jeszcze prywatnie, akurat w pon. mam wizytę, to się go popytam o wagę, usg i te różnice.  Zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #5036 30 czerwca 2011, 7:14

Konto usunięte
Cześć dziewczyny :) Dzisiejszej nocy spałam może ze dwie godziny bo sąsiada krowy ryczały całą noc myślałam że wstanę i je wszystkie pozabijam :| a nad ranem mucha siadała mi na głowę matko!! teraz piję kawę i chyba jak ją wypiję to położę się jeszcze spać bo ledwo na oczy patrzę :( Miłego dnia (bez krów i much!! )
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5037 30 czerwca 2011, 8:01

Konto usunięte
dzien dobry ;)
o Margolcia Ty o muchach mi nie mów... mnie taka wredota pare dni temu po 5 obudzia. i cholery upolować nie mogłam!
olka, ja czasem też się hallsami wspomagam ;) i tak myślę że one więcej dają niż niektóre na gardło :) Szkoda że tantum nie masz pod ręką :/
jakby kaszelek Cie dopadl to majerankową herbatkę sobie zrób. mi ona więcej pomogła niż syrop z apteki :)
agf, to dobrze, idz, uspokoisz się :) heh ja też zawsze sobie znajde jakiś powód do zamartwiania :) ciężarne tak mają :P są od martwienia :)
a ja kurcze od 6 nie mogę spać... i tak o 7.30 podjęłam odważną decyzje żeby z wyra się zwlec :) no, jak narazie u mnie jeszcze chłodno :P zobaczymy co dalej :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5038 30 czerwca 2011, 8:09

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

dzien dobry ;)
o Margolcia Ty o muchach mi nie mów... mnie taka wredota pare dni temu po 5 obudzia. i cholery upolować nie mogłam!
olka, ja czasem też się hallsami wspomagam ;) i tak myślę że one więcej dają niż niektóre na gardło :) Szkoda że tantum nie masz pod ręką :/
jakby kaszelek Cie dopadl to majerankową herbatkę sobie zrób. mi ona więcej pomogła niż syrop z apteki :)
agf, to dobrze, idz, uspokoisz się :) heh ja też zawsze sobie znajde jakiś powód do zamartwiania :) ciężarne tak mają :P są od martwienia :)
a ja kurcze od 6 nie mogę spać... i tak o 7.30 podjęłam odważną decyzje żeby z wyra się zwlec :) no, jak narazie u mnie jeszcze chłodno :P zobaczymy co dalej :D

tam mucha to mucha ale myślałam ze te krowy to już pod nóż wyślę :D ja kawkę wypiłam ,wstawiłam ciuszki dzieci do prania i zarza zbiorę suche ciuszki dzieci poskładam i pochowam a potem głowę umyję :) u mnie słoneczko już świeci to pranie wystawię na dwór :)

Zgłoś nadużycie #5039 30 czerwca 2011, 8:14

Konto usunięte
a ta znów od rana zaczyna z robotą :) heh ja akcje pranie od weekendu zacznę :D
póki co - herbatka, kawka i ewentualnie śniadanko :D zjem jeszcze jak chlodno jest bo później to w siebie nie wcisnę :D
u mnie co najwyżej psy sąsiedzkie się drą albo ptaszyska... ale krowy to ja w pobliżu nie mam na szczęście :)
ale te muchy to przegięcie jest. nigdy nie spotkałam tak upierdliwej jak TAMTA.

Zgłoś nadużycie #5040 30 czerwca 2011, 8:21

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

a ta znów od rana zaczyna z robotą :) heh ja akcje pranie od weekendu zacznę :D
póki co - herbatka, kawka i ewentualnie śniadanko :D zjem jeszcze jak chlodno jest bo później to w siebie nie wcisnę :D
u mnie co najwyżej psy sąsiedzkie się drą albo ptaszyska... ale krowy to ja w pobliżu nie mam na szczęście :)
ale te muchy to przegięcie jest. nigdy nie spotkałam tak upierdliwej jak TAMTA.

ojj tam jaka to robota przecież to pralka pierze :D głowa już umyta teraz jakieś śniadanko muszę zjeść :) u mnie te krowy sąsiada są na przeciwko okien po drugiej stronie ulicy gryy :| jak dziś mi nie dadzą spać do przysięgam jakąś trutkę im dam :D

Zgłoś nadużycie #5041 30 czerwca 2011, 8:34

snoopy90 Fajna mama
hey laseczki :D ja wstałam dziś aż o 7rano w głowie misja iśc do lekarza ,wiec zjadłam 5 kanapeczek z szynką i nekterynkę wziełam na droge,zeby sie lepiej szło i udało mi sie zarejestrować na dzis,tylko że lekarz od 11 do 13 przyjmuje wiec musze iść jeszcze raz,a niemam już nektarynek na droge :( miłego dnia :) )

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5042 30 czerwca 2011, 8:36

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

hey laseczki :D ja wstałam dziś aż o 7rano w głowie misja iśc do lekarza ,wiec zjadłam 5 kanapeczek z szynką i nekterynkę wziełam na droge,zeby sie lepiej szło i udało mi sie zarejestrować na dzis,tylko że lekarz od 11 do 13 przyjmuje wiec musze iść jeszcze raz,a niemam już nektarynek na droge :( miłego dnia :) )

weź arbuza na dłużej starczy :D

Zgłoś nadużycie #5043 30 czerwca 2011, 8:38

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

weź arbuza na dłużej starczy :D

no właśnie wczoraj pół zjadłam(taka łakoma byłam)i nie ma mi kto przynieś nowego bo mój w pracy hi hi :D

Zgłoś nadużycie #5044 30 czerwca 2011, 8:41

Konto usunięte
http://www.promobaby.pl/  - nie wiem czy widziałyście te stronke  ale napewno nam się przyda. w NA KAŻDY TEMAT znalazłam wklejoną :D cudowna jest
snoopy idz drogą usłaną sklepami z przekąskami :) napewno będzie ciekawsza i jak przekąska się skńczy to kupisz nową! :D
Margolcia tam trutka od razu... ubij i na obiad będzie krowisko :P hehe

Zgłoś nadużycie #5045 30 czerwca 2011, 8:48

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

http://www.promobaby.pl/  - nie wiem czy widziałyście te stronke  ale napewno nam się przyda. w NA KAŻDY TEMAT znalazłam wklejoną :D cudowna jest
snoopy idz drogą usłaną sklepami z przekąskami :) napewno będzie ciekawsza i jak przekąska się skńczy to kupisz nową! :D

fajna stronka mam jeszcze troszke czasu to zaraz ją dokładnie przestiudiuje :) jak masz wiecej takich stronek to dawaj :P

Zgłoś nadużycie #5046 30 czerwca 2011, 8:50

snoopy90 Fajna mama
http://www.mamaitata.waw.pl/ mozna pobrać wyprawkę do malucha i mamy :D

Zgłoś nadużycie #5047 30 czerwca 2011, 8:51

agf Supermama
Rozbrajacie mnie od samego rana... Wpierw się uśmiałąm z krów i much, teraz ta droga usłana sklepami z przekąskami ... :) Nie ma to jak wejść tu i od rana się uśmiechnąc :) Ja koło przed 11 wybieram się na standardową wizytę, potem na chwilę do pracy ze zwolnieniem, więc dzień pełen wrażeń będzie. A wcale nie mam na taki ochoty. Szaro dziś i posiedziałabym spokojnie w domku.

Zgłoś nadużycie #5048 30 czerwca 2011, 8:55

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Aga hahaha nie cierpię czerwonego mięsa :D

Zgłoś nadużycie #5049 30 czerwca 2011, 8:55

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Rozbrajacie mnie od samego rana... Wpierw się uśmiałąm z krów i much, teraz ta droga usłana sklepami z przekąskami ... :) Nie ma to jak wejść tu i od rana się uśmiechnąc :) Ja koło przed 11 wybieram się na standardową wizytę, potem na chwilę do pracy ze zwolnieniem, więc dzień pełen wrażeń będzie. A wcale nie mam na taki ochoty. Szaro dziś i posiedziałabym spokojnie w domku.

a u mnie słoneczko mi okienko poddaszowe zagląda od rana :) ale nie jest tak gorąco jak wczoraj :D :D

Zgłoś nadużycie #5050 30 czerwca 2011, 9:07

gosias Fajna mama
Witajcie kobietki, u mnie po wczorajszym upale w nocy po prostu taka duchota, że rano to się kleiłam od potu i musiałam wskoczyc pod prysznic, bo sama z sobą bym nie wytrzymała! a teraz jakoś słońca brak, może wkońcu popada! U nas od kilku tygodni ciągle w gniazdku włączony Raid na komary i muszyska też nie wlatują więc nas nie męczą ani w dzień ani w nocy, naprawdę polecam! No na krowy to chyba sposobu nie znam :) :)
Hubert&Helena