Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4971 29 czerwca 2011, 10:19

schmetterling Supermama
ale już coś więcej wiesz Margolcia i pewnie jesteś spokojniejsza ,teraz tylko dbać o siebie i nie szaleć  ;)

Zgłoś nadużycie #4972 29 czerwca 2011, 10:22

schmetterling Supermama

snoopy90 napisał(a)

ja juz tez raz zrobiłam pranie ale w zwykłym proszku i jeszcze raz wypiore bo to ciuszki od kolezanki rok na strychu lezały i miały nieprzyjemny zapach wiec wtyprałam :D

ja tez chyba będę dwa razy wszystko prała,bo ciuszki itp które dostałam były wyprane w jakimś intensywnym proszku albo ktoś nawalił tego proszku pół tony że się ledwo wypłukał i jak dotykałam te rzezcy to aż palce miałam takie ślizgie.Chciała kobita dobrze,żeby wszystko pachniało ale przesadziła troszkę ,ja bym od tego uczulenia dostała a co dopiero maluch :D

Zgłoś nadużycie #4973 29 czerwca 2011, 10:25

snoopy90 Fajna mama
kurcze a ja jeszcze niewiem nawet gdzie bede chodziła teraz jutro chce iśc do nowego lekarza pierwszy raz bo nie bede mogła chodzic do tamtej co chodziłam bo mieszkam 300km dalej.i zobaczymy jak mi lekarz sie spodoba... :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #4974 29 czerwca 2011, 10:29

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ale już coś więcej wiesz Margolcia i pewnie jesteś spokojniejsza ,teraz tylko dbać o siebie i nie szaleć  ;)

no niby tak :) nie zapytałam tylko jakie tam są sale poporodowe :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4975 29 czerwca 2011, 10:32

agf Supermama
Margolcia - wszystko wiesz już i jesteś spokojna, że jak coś to wiesz co robić.
Ania - to faktycznie wcześnie się zabrałaś za to pranie :) Ja miesiąc wcześniej planuję, bo też czuję, że do 3.09 to chyba nie wytrzymam...
Ja w moim szpitalu jeszcze nie byłam, ale zwiedzę przy okazji SR, na którą zresztą zapisałam sięna inny termin i zacznę w połowie lipca.

Zgłoś nadużycie #4976 29 czerwca 2011, 10:35

snoopy90 Fajna mama
ja jeszcze na SR sie nie zapisałam mam zamiar to jutro zrobic

Zgłoś nadużycie #4977 29 czerwca 2011, 10:52

snoopy90 Fajna mama
Mój dzis pierwszy dzień w nowej pracy w wojsku troszke był zestaresowany a zuch chłpak z niego :D dzwonił juz ze załatwia zwroty na mieszkanie takze  by tylko rachunki bedziemy płaci a mieszkać za free i dobrze bo nasze mieszkanie do najtanszych nie nalezy w cetrum miasta odremontowane i umeblowane troszke :D tylko w koło same żule w uliczkach mieszkają;/

Zgłoś nadużycie #4978 29 czerwca 2011, 11:01

Konto usunięte

agf napisał(a)

Margolcia - wszystko wiesz już i jesteś spokojna, że jak coś to wiesz co robić.
Ania - to faktycznie wcześnie się zabrałaś za to pranie :) Ja miesiąc wcześniej planuję, bo też czuję, że do 3.09 to chyba nie wytrzymam...
Ja w moim szpitalu jeszcze nie byłam, ale zwiedzę przy okazji SR, na którą zresztą zapisałam sięna inny termin i zacznę w połowie lipca.

spokojna to ja nie będę do porodu bo nie wiem kiedy mnie Kropelki zaskoczą :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4979 29 czerwca 2011, 11:07

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) ale mnie wczoraj wymęczyło... po południu dopadła mnie jakaś biegunka czy coś i co chwile biegałam do kibelka, co prawda jak wczoraj wstałam to się wreszcie porządnie załatwiłam bo przez tydzień była cisza i myślałam że mam z głowy a tu popołudniu jakaś masakra... w nocy też wstawałam i dzisiaj rano znowu... o matko, już mnie tyłek boli...może to po czereśniach? byliśmy po obiedzie w centrum i kupiliśmy kg, wsunęliśmy wszystkie...  dodatkowo obudziłam się po 4 bo bolał mnie brzuch i głowa, a do tego falami robiło mi się niedobrze... nie mogłam zasnąć, wstałam o 5 z mężem, zrobiłam mu kanapki do pracy i się znowu położyłam, trochę sie porzucałam po łóżku i ok 6 zasnęłam, spałam do po 9, teraz kończe śniadanie i biore się powoli za obiad, dzisiaj kotlety z karczku, ziemniaczki i fasolka szparagowa z bułeczką ( upolowaliśmy wczoraj po 6 zł kg :) ) mam nadzieje że moje jelita dadzą mi dzisiaj trochę pożyć :)

Zgłoś nadużycie #4980 29 czerwca 2011, 11:09

paprotka25 Supermama
Wampirello, gratuluje córci :) wreszcie się doczekałaś :) zdjęcie śliczne, wyglądacie wspaniale :)
Ciekawe jak Kasia, może się niedługo odezwie i pochwali malutką?

Zgłoś nadużycie #4981 29 czerwca 2011, 11:12

schmetterling Supermama
snoopy ja jakiś miesiąc temu też miałam przeprowadzkę ,ale 15 km dalej i narzekałam a Ty aż 300 km masakra :D

Zgłoś nadużycie #4982 29 czerwca 2011, 11:18

snoopy90 Fajna mama
najgorsze ze nokogo tu nie znam :( taka samotność ,bede baby u gin jutro zaczepiac moze sie zapryjaznie :D

Zgłoś nadużycie #4983 29 czerwca 2011, 11:49

wenus1988 Gotowa na wszystko
desdemona dzieki za wsparcie..
bo w sumie na początku jakoś nie myslałam o porodzie naturalnym i nastawiałam sie na cesarke... ale poczytałam WAS troche i doszłam do wniosku ze tez chce urodzić sama.. a tu nagle taka połozna zlikwidowała mi moje plany dwoma słowami ze nie dam rady.
4 ide do lekarza to sie zapytam co i jak bo w sumie lekarz jeszcze mnie nie mierzył ani nic nikt mi nie mówił na ten temat.. sama sie zapytałam.

Zgłoś nadużycie #4984 29 czerwca 2011, 12:02

Anka.M Zadomowiona
Cześć dziewczyny :) Długo mnie nie było ale Was czytałam jak starczyło mi czasu, bo przez te konkursy to tu jakas masakra była. Byłam wczoraj u lekarza. Córeczka ma juz 2300g, to wychodzi z waga tak jakbym była już wyzej w ciąży o dwa tyg !!! Zrobiłam tez już zakupy wszystkie :) A widzę że u Was to juz pranie jest na czasie :) Też muszę sie zabrać :) Mam termin na 20,08 ale pewnie urodze troszkę szybciej :) Mam nadzieję bo te upały już mnie wykańczają :/ A do tego trzeba biegac za trzyletnim synkiem :)
Snoopy widzę że nie bede już tu sama wojskowa :) Ja sie przeprowadziłam  do rodziców juz ponad dwa m-ce temu :( Ponad 300 km, bo mój ukochany wyjechał do Afganistanu :( I tak musze sama sobie radzić w ciąży i po porodzie :( Wróci dopiero jak malutka bedzie miała trzy m-ce :( Zastanów sie dobrze czy chcesz mieć męża wojaka :?
Pozdrawiam Was mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #4985 29 czerwca 2011, 12:19

Ale mam wspaniałą wiadomośc... moze nie na temat ale własnie sie dowiedziałam że mąż wraca :) w sumie rezugnuje z obecnej pracy bo jest na drugim koncku Polski ode mnie i teraz wraca do mnie :) ale sie ciesze bo tyle rzeczy jeszcze trzeba zrobic a nie ma komu i w koncu bedzie na to czas... Pomalowac sciany, przemeblowanie w pokoju, trzeba pozbyc sie jakichs mebli bo luzeczko chyba sie nie zmiesci, rozlozyc luzeczko z piwnicy i wogole zrobic porzadek w pokoju :) (mieszkamy z rodzicami) I w koncu bedzie mial wiekszy kontakt z "brzuszkiem" bo juz niedlugo malutka przyjdzie na swiat to czas wziac sie do roboty :)

Zgłoś nadużycie #4986 29 czerwca 2011, 12:23

paprotka25 Supermama
Marta, świetna wiadomość :) nareszcie mężuś będzie z Tobą :)
oj kobietki ale się fatalnie czuje :( postałam moment w kuchni i od razu mi słabo... musiałam się położyć bo bym się przewróciła... znowu zaczęłam biegać do toalety, zamęczę się...

Zgłoś nadużycie #4987 29 czerwca 2011, 12:47

paprotka25 napisał(a)

Marta, świetna wiadomość :) nareszcie mężuś będzie z Tobą :)
oj kobietki ale się fatalnie czuje :( postałam moment w kuchni i od razu mi słabo... musiałam się położyć bo bym się przewróciła... znowu zaczęłam biegać do toalety, zamęczę się...

Mnie tez czasem jest słabo ale to moze od tej pogody... trzeba uważać...

Zgłoś nadużycie #4988 29 czerwca 2011, 12:54

Konto usunięte
cześć dziewczyny :)
u mnie dzisiaj z 30 stopni jest... nie wiem co z sobą już zrobić normalnie:/  na dworze za gorąco,  w środku za gorąco... lodówka na mnie za mała :P nic, będe leżeć plackiem i czekac aż się ochłodzi :/
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4989 29 czerwca 2011, 12:58

paprotka25 Supermama

wenus1988 napisał(a)

Mnie tez czasem jest słabo ale to moze od tej pogody... trzeba uważać...

pogoda u mnie jest fajna, nie jest gorąco, pewnie raczej to przez te moje rewoluje jelitowe....

Zgłoś nadużycie #4990 29 czerwca 2011, 13:09

paprotka25 napisał(a)

pogoda u mnie jest fajna, nie jest gorąco, pewnie raczej to przez te moje rewoluje jelitowe....

To za duzo tych czeresni zjadlas, to moglo zaszkodzic, w sumie tez raz tak mialam ale wczoraj zjadlam sporo i na razie nic na szczescie...