Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4951 28 czerwca 2011, 20:56

Donia1982 Gotowa na wszystko
Wampirello- jest taki wątek: urodziłam!w częsci PORÓD . jak znajdziesz chwilkę, to może wpiszesz datę porodu, płeć Selenki? to pomoze nam utrzymac porządek :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #4952 28 czerwca 2011, 21:25

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

Elu dostałam przesyłkę, jeszcze raz dziękuję :)

Nie ma sprawy- mam nadzieję, że starczy do porodu. Może będzie mniej siniaczków :)

Zgłoś nadużycie #4953 28 czerwca 2011, 21:47

konwalia Fajna mama
Gartuluję Wampirelko! Przepięknie razem wyglądacie. :) Widzę, że poród nie był straszny i że nie ma co się tak stresowac. :) Super, że malutka Selenka jest zdrowa i takich ładnych rozmiarów (a jaka prześliczna :) )! Zazdroszczę Ci, że już jesteście razem. :) Powodzenia i wszystkiego najlepszego. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4954 28 czerwca 2011, 21:49

agf Supermama
Muszę przyznać, że opowieść Wampirelli inastrój płynący jakby z jej wypowiedzi o porodzie podniósł mnie jakoś na duchu :)

Zgłoś nadużycie #4955 28 czerwca 2011, 21:58

konwalia Fajna mama

agf napisał(a)

Muszę przyznać, że opowieść Wampirelli inastrój płynący jakby z jej wypowiedzi o porodzie podniósł mnie jakoś na duchu :)

Muszę Ci powiedziec, że mnie też. :) Jakoś tak spokojnie i bez nerwów opisała, że aż się chce. :)

Zgłoś nadużycie #4956 28 czerwca 2011, 22:12

olka8922 Gotowa na wszystko
No, ja tez sie jakos lepiej poczulam porodem wampirelli :) obysmy my wszystkie tez mialy taki lekki porod i takie mile wspomnienia :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4957 28 czerwca 2011, 22:16

konwalia Fajna mama

olka8922 napisał(a)

No, ja tez sie jakos lepiej poczulam porodem wampirelli :) obysmy my wszystkie tez mialy taki lekki porod i takie mile wspomnienia :)

Oby, Olka, oby. :) Myślę, że nie będzie tak źle i wszystkie dzielnie sobie poradzimy. :)

Zgłoś nadużycie #4958 28 czerwca 2011, 22:19

Ona_123 Supermama
Wampirelli   gratujuję :)
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #4959 29 czerwca 2011, 6:43

gosias Fajna mama
Witajcie z samego rana :) Ja dzisiaj znów do diabetologa, ale mam dobre cukry więc się nie marwię. Za oknem słoneczko, ładny dzień się zapowiada. W nocy znów godzina z życia wyjęta, cos nie mogłam zasnąc jak wstałam na siku! No nic, musze się ubrac...Miłego dnia :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4960 29 czerwca 2011, 8:35

Romka Fajna mama
Gratuluję Wampirello ;) Ale fajnie,że masz to już za sobą i tak lagodnie ;)
Ja wyniki mam dobre :) coś tylko duzo bakterii  w moczu, ale za tymi wynikami musze poczekać do jutra.Niepokoi mnie tylko,ze napisali barwe moczu jasnożółta, a ja widziałam pomoarańczową;/Chyba pójde do rodzinnego i bad moczu powtórzę.Będę spokojniejsza.Dzis też spałam bez kłopotu ;)
Pogoda super, odpoczywam ;) Trzymajcie się ciepło,Piękne brzuszki ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #4961 29 czerwca 2011, 8:45

desdemona Zaprawiona w bojach
Wampirelko nawet wczoraj rano o Tobie myslalam i pisalam ze pewnie juz urodzilas - ale Cie wyczulam :) ! Coreczka duza i sliczna - wielkie gratulacje a i Ty wygladasz kwitnaco po porodzie az milo popatrzec - ja po pierwszym wygladalam jak pomieszanie czarownicy z nieboszczykiem przez kilka tygodni.
Co do porodu - dobrze ze sie zdecydowalas na znieczulenie - trwalo to troche ale przynajmniej dobrze to wspominasz a nie jak nieustajacy koszmar. A bole porodowe naprawde potrafia porzadnie dac w kosc, jak sama pisalas slyszalas jak krzycza inne kobiety wiec dziewczynki jak macie mozliwosc to korzystajcie.
Ciekawe czy Black_rose tez juz tuli swoja pocieche - mam nadzieje ze tak i ze wszystko u nich dobrze.
Wenus - nie nastawiaj sie z gory na ta cesarke - pomiary poloznej to jedno, lekarz w trakcie badania na fotelu powinien to tez ocenic - kosci miednicy rozszerzaja sie nawet do dnia porodu.
Dlatego czesto nawet te bardzo "waskie" dziewczyny rodza naturalnie i to pokaznych rozmiarow dzieciaczki.
A nawet jesli sie okaze ze na pewno potrzebna jest cesarka - to nic zlego, jak sila wyzsza to sila wyzsza, grunt zeby powitac dziecko na swiecie calo i zdrowo :D !

Zgłoś nadużycie #4962 29 czerwca 2011, 8:50

desdemona Zaprawiona w bojach
A ja mam dzis straszny dzien lenia - wyjatkowo jak mam nakaz lezenia to bym chetnie polezala ale lodowka pusta a mlody juz ma wakacje wiec trzeba sie zabrac za pichcenie - ale chyba pojde na latwizne i zrobie zupke z bialych szparagow i a na drugie chilli i bedzie z glowy.
Mlody zje z ryzem, mezus z chlebkiem a ja sie jakos nie narobie specjalnie ;) .
Ot nie ma to jak ulatwianie sobie zycia.
A! Schmetterling - jak na pierwszy raz to lepiej pusc tetrowki i biale rzeczy na 90 stopni - pieluchy spokojnie a ubranka przepatrz czy mozna.
Kolorki spokojnie mozesz na 40 puscic - nie powinno sie nic stac.

Zgłoś nadużycie #4963 29 czerwca 2011, 9:00

agf Supermama
Witam :) Nawet ja dziś coś wcześniej wstałam, pranie już wstawiłam, poszdewki zdjęłam z pościeli, poduchy wystawiłam za okno. Dziś czeka mnie niestety wycieczka do urzędu,musze w końcu złożyć wniosek o dowód, jejku, jak mnie odrzuca...

Zgłoś nadużycie #4964 29 czerwca 2011, 9:13

schmetterling Supermama
dzień dobry :)
Dziękuję za rady odnośnie prania :D Pierwsza partia właśnie się pierze :D
Zaraz wypije sobie kawkę i nie mam kompletnie pomysłu na obiad,Paula nie ma to jak sobie życie ułatwiać ;) ja chyba zrobię ogórkową.....No tak zapomniałyśmy o Wenus ,ale to dlatego że dawno się nie odzywała ,ale już jest więc wciskam ją przed Agą :D

Zgłoś nadużycie #4965 29 czerwca 2011, 9:34

schmetterling Supermama
oj Ola współczuję ,też nie cierpię latania po urzędach-wszystko tylko nie to :)

Zgłoś nadużycie #4966 29 czerwca 2011, 10:08

konwalia Fajna mama
Dzień dobry. :) Ja własnie wcinam śniadanko, a zaraz ubieram się i lecę do miasta, a na 12:30 mam byc już w szpitalu, bo na 14 usg. Więc trzymajcie kciuki, proszę. Ciekawe jak tam Margolcia po wizycie u tego ordynatora. No nic, uciekam i życzę miłego dnia. :)
P.S. Ania, w jakim proszku pierzesz ubranka?

Zgłoś nadużycie #4967 29 czerwca 2011, 10:10

agf Supermama
Trzymamy kciuki :) Wy też trzymajcie, bo ja dziś usg na 17.20 , zobaczymy ile mały waży...
Ania, przypomnij proszę na kiedy masz termin, skoro już pranie robisz? :)

Zgłoś nadużycie #4968 29 czerwca 2011, 10:16

Konto usunięte
Dzień dobry ja dopiero wstałam i piję sobie kawkę :) wczoraj byliśmy u tego ginekologa-ordynatora i powiedział mi że jeżeli coś będzie się działo przed planowanym porodem (28 sierpień) to mamy od razu zadzwonic i  jechać do niego do szpitala tam gdzie będę rodzić i że jak np zauważę że wody zaczęły już się sączyć to tak samo. Termin cesarki mam planowany na dwa tyg przed terminem jeżeli nic się wcześniej nie będzie działo :) dowiedziałam się też że w szpitalu w którym będę mieć cesarkę nic nie muszę brać ze sobą dla dzieci jedynie tylko ubranka na wypis także torbę dla dzieci mam już rozpakowaną :) 5 min rozmowy i stówka poszła ... :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4969 29 czerwca 2011, 10:17

schmetterling Supermama
konwalio piorę w Loveli ,mam tylko do białego i miałam kupić do kolorów ale piorę w tym do białego wszystko jak leci i niech się dzieje co chce :D
termin mam Ola na 21 sierpnia ,jakby nie patrzeć jeszcze tylko trochę ponad półtora miesiąca ,piorę już bo mam dziwne przeczucia że jednak urodzę wcześniej i boje się że się nie wyrobie ze wszystkim :D

Zgłoś nadużycie #4970 29 czerwca 2011, 10:19

snoopy90 Fajna mama
ja juz tez raz zrobiłam pranie ale w zwykłym proszku i jeszcze raz wypiore bo to ciuszki od kolezanki rok na strychu lezały i miały nieprzyjemny zapach wiec wtyprałam :D

http://oliwunia.blogspot.com/