Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4891 28 czerwca 2011, 10:14

schmetterling Supermama
dzień dobry :)
ja już po kawce i oczywiście 3 kawałki babki piaskowej do tego pożarłam :| Miałam wstać wcześniej i włączyć pralkę żeby mi sznurków na podwórku nie pozajmowali i oczywiście wstałam o 9:30 i pewnie sznurki już wszystkie zajęte....muszę pogonić chłopaka żeby dołozył tak kilka sznurków ,bo jak zacznę prać ciuszki,kocyki itp to mnie sąsiedzi pogonią ;)
Ale macie śliczne brzucholki ,same zgrabne mamuśki ,szok :D
Ja narazie zdjęcia nie wstawię bo pożyczyliśmy teściowi mojemu aparat na tydzień i jak wróci w całości to może w przyszłym tyg :|
Margolcia ja bym Cię tak złapała ,posadziła na krześle i przywiązała żebyś chociaż chwilę na dupie spokojnie posiedziała,a nie później marudzisz że nie chcesz jeszcze rodzić ;)
Ja dopiero chyba zaczynam zdawać sobie sprawę z tego że my kobitki ciężarne musimy naprawdę dbać o siebie ,do tej pory robiłam wszystko ,ale daję sobie na wstrzymanie bo nie chcę przywitać małej miesiąc wcześniej.

Zgłoś nadużycie #4892 28 czerwca 2011, 10:20

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) spałam do przed 9, bo ustawiłam sobie budzik, doszłam do wniosku że nie mogę codziennie spać do 10... zjadłam śniadanko, i teraz czekam na wiadomość od koleżanki czy się spotykamy czy nie, wstępnie się umówiłyśmy na 11.30 ale ma potwierdzić, zależy jak będzie się czuć po badaniach bo niestety bardzo źle znosi każde pobieranie krwi... ja obiadu dzisiaj nie gotuje, mam pomidorówke z wczoraj :) calą noc śniła mi sie obrona... masakra jakaś stałam i się jąkałam i w pewnym momencie ze stresu uciekłam z sali... matko został mi tydzień muszę się zacząć porządnie przygotowywać...
Paula, będziesz bogata bo Cię nie poznałam na tym nowym zdjęciu :) ślicznie wyglądasz i masz cudny brzuszek :)
Romka, mam nadzieje że wyniki tym razem będą zdecydowanie lepsze, daj znać jak wrócisz od lekarza :)
Ciekawe jak Kasia, może już tuli malutką :)
Wampirella pewnie też już po wszystkim...
ale ten czas leci... jeszcze chwila i przyjdzie nasza kolej...
miłego dnia kochane, odpoczywajcie ile się da :)

Zgłoś nadużycie #4893 28 czerwca 2011, 10:27

agf Supermama
No to widzę, że nie tylko ja tak ostatnio spać mogę do 9 czy 10 :) Pokrzepiające to, bo myślałam, ze coś ze mną jest nie tak. Ale znowu ostatnio jakoś się szybciej męczę i popołudniem czasem znów drzemki mi się zdarzają.

Zgłoś nadużycie #4894 28 czerwca 2011, 10:46

Konto usunięte
kurcze u mnie dzisiaj jak narazie 27 stopni i zero wiatru... będzie masakra :/ wczoraj też tak było ale przynajmniej wiało :/ a przedwczoraj w skarpetach i długich rękawach. te zmiany pogody mogą wykończyć :/ cholerstwo :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4895 28 czerwca 2011, 10:48

schmetterling Supermama
beatka nie stresuj się tyle !! Napewno Ci dobrze pójdzie na tej obronie ,wiem że nie da się o tym nie myśleć.Pamiętam przed maturami jaki to był stres,gdyby nie jedno zdarzenie w moim życiu też bym sobie studiowala już ,na medycyne miałam iść ...Teraz planowałam na jesieni wybrać się na psychologię,to już w sumie było postanowione.Ale zaszłam w ciążę i niestety znowu nic.Tzn mogłabym iść ale 1200zł miesięcznie tam jest opłata więc z maluchem nie damy rady finansowo,bo to zaoczne.Tak bym pracowała i z tego opłacała studia,a żyli byśmy sobie z pensji mojego Mariusza.....Ale życie przyniosło co innego i teraz bym tego już na nic innego nie zamieniła :D
Agf-Ty Ola masz na imię prawda? ;) Tak jak moja siostra :) ja to bym spała nawet do 12 ale zawsze się budzę tak po dziewiątej i muszę iść siku ,gdyby nie ta potrzeba to dalej bym spała :D

Zgłoś nadużycie #4896 28 czerwca 2011, 11:16

Konto usunięte
Paprotka Ty się nie stresuj, wszystko pójdzie dobrze :D dziecko Cię wspomoże!
upał upał ja już zdycham.
Ania też spałabym do 12 gdyby nie wstawanie siku co 5 minut z gigabólem :P paskudztwo no!

Zgłoś nadużycie #4897 28 czerwca 2011, 11:27

gosias Fajna mama
A ja wróciłam z zakupów, schabika mi się zachciało :) Wogóle to jestem teraz sama w domu, tatuś zabrał synka do pracy, Hubert bardzo to lubi, zresztą juz przywzyczajamy go do tego, że nie tylko w ciągu dnia z mamą, żeby potem nie czuł się odtrącony...a że klientami męża są m.in.  przedszkola to dla małego frajda...ale mi tak pusto w domu! Zaraz biorę się za obiad...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4898 28 czerwca 2011, 11:30

snoopy90 Fajna mama
ja wlasnie jade na zakupy do gorzowa wlkp,moze coś dla małej znajde ciekawego :D tesciowa 500zł tak z siebie dała to trzba zaszaleć :D :D a potem zrobię obiadek,mój coś o naleśnikach wspominał,to pewnie mu je zrobie,sama tez mam ochote,najpierw jeszcze drozdzóweczke zjem bo coś mnie ochota na to ostatnio nachodzi :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #4899 28 czerwca 2011, 11:36

Konto usunięte
uff w tym tygodniu zakupy - poza wózkiem i komodom dla mełego - chce mieć wszystkie z głowy... ciężko będzie ale się da :D lista zrobiona więc nic, tylko szaleć :)

Zgłoś nadużycie #4900 28 czerwca 2011, 11:36

schmetterling Supermama
no u mnie też już upał straszny,byłam powiesić pranie i się normalnie zmęczyłam,zero wiatru ehhhh (starczyło dla mnie sznurka hehe :D )
włączyłam następne pranie,a jutro już piorę ciuszki maluszki :D chyba że szybciutko wyschnie to jeszcze dzis wypiorę.Obiad mam z wczoraj,gulasz,to tylko ziemniaki obiorę albo kasze może ugotuję i sałatkę z pomidorków.

Zgłoś nadużycie #4901 28 czerwca 2011, 11:40

schmetterling Supermama
o właśnie muszę spojrzeć do tematu z listami wyprawkowymi i zobaczyć czego jeszcze nie mam :D

Zgłoś nadużycie #4902 28 czerwca 2011, 11:42

Konto usunięte
ja kurcze najchętniej dzisiaj nic bym nie jadła :/ za ciepło :)
ja już prania doczekać się nie mogę :D ale to do 1ego czekam :D bo pranie już u rodziców będę robić - tam już wszystko przygotowane dla mnie i małego - a trza do wypłaty poczekać i prąd kupić :P bo przy tym praniu to zbraknie :P
ja już chce wszystko mieć zrobione :D

Zgłoś nadużycie #4903 28 czerwca 2011, 12:32

schmetterling Supermama
oj Aga ,ja też już bym chciała wszystko mieć zrobione ,szkoda ze nie da się tak że pomyślisz i hop już zrobione ;) a mam takie głupie pytanie totalnie,do czego sól fizjologiczna jest? Bo widziałam na waszych listach? Ja tak przejżałam wszystko ,myslałam że juz wszystko mam a tu mi jeszcze 16 pozycji wyszło do kupienia!!! :| Co łącznie mnie wyniesie około 350 zł ,matko boska!!! A jeszcze wizyty u gin po 120zł ,wyniki też płatne.Normalnie zwariowac mozna.Gosiu,niech mały się przyzwyczaja i zmienia otoczenie ,fajnie że tatuś może zabrać synka do pracy ,masz chwilke dla siebie ;) A pomyśl że za parę latek Hubercik już za pannami będzie latał ,to ci dopiero będzie :D

Zgłoś nadużycie #4904 28 czerwca 2011, 12:32

konwalia Fajna mama
Dzień dobry, chociaż już trochę późno. :) W końcu się wyspałam, bo kilka dni pod rząd raniutko wstawałam. U nas bardzo ładna pogoda, ale wieje. W niedzielę miałam jechac nad morze i tak się cieszyłam, ale spojrzałam przd chwilą pogodę w necie i chyba raczej odpuścimy...:/ Muszę dziś posprzątac w domu, a od soboty robimy przygotowania do remontu iw poniedziałek zaczynamy. Znaczy ja i pies ewakuujemy się do mamy. :)
Ciekawe, jak tam Kasia, czy już po... Fajnie miec już maleńswto ze sobą.
Beatko, nic się nie bój-na pewno obrona pójdzie po Twojej myśli.
Margolcia, siadaj z dupą i odpocznij w końcu! Za grosz egoizmu w sobie nie masz kochana!
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4905 28 czerwca 2011, 12:38

agf Supermama
Gosia - ty to jak czytam to normalnie non stop po coś biegasz :)
Ania - tak, ja to Ola ;) A sikać niestety też sikam w nocy i nad ranem, czasem próbuję na siłę przeciągnąć, ale potem brzuch aż boli.
Ja miałam przymusową wyprawę do administracji, bo jakieś nadpłaty, niedopłaty i inne cuda im nawychodziły, burdel na kółkach... Ja tiu co miesiąc od kilku lat regularnie wszystko płacę i żyję w świadomości, że jestem na zero, a tam jakiś bałagan...

Zgłoś nadużycie #4906 28 czerwca 2011, 12:52

Konto usunięte
A ja dopiero wstałam bo wszystko rano zrobiłam tzn umyłam głowe obrałam ziemniaki usmażyłam kotlety i rozwiesiłam białe ciuszki dzieci do wyschnięcia więc o 10:00 byłam już wolna i się zdrzemnęłam :) a teraz jem suchego rogala i popijam go wodą jabłkową :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4907 28 czerwca 2011, 12:54

konwalia Fajna mama
Odpoczywaj Gisu jak najwięcej, bo wiesz jak to z bliźniakami, nigdy nie wiadomo kiedy zechcą wyjśc na świat.

Zgłoś nadużycie #4908 28 czerwca 2011, 12:57

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Odpoczywaj Gisu jak najwięcej, bo wiesz jak to z bliźniakami, nigdy nie wiadomo kiedy zechcą wyjśc na świat.

wiem wiem :) może dziś się dowiem co robimy w związku z porodem czy planujemy datę cc czy czekamy do bóli :)
Konwalio a Ty który już tydzień ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4909 28 czerwca 2011, 13:04

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

wiem wiem :) może dziś się dowiem co robimy w związku z porodem czy planujemy datę cc czy czekamy do bóli :)
Konwalio a Ty który już tydzień ??

Koniec 24tego. Jutro mam usg u profesora, bo ostatnio lekarz nie mógł znaleźc drugiej kosmówki...Staram się nie martwic, bo przedtem aż 3 razy miałam stwierdzoną dwukosmówkową i to przez dwóch lekarzy.Położna mówiła, że pewnie bliźniaki przysłaniają, bo urosły.Widziałaś fotkę w moim profilu? :)

Zgłoś nadużycie #4910 28 czerwca 2011, 13:08

olka8922 Gotowa na wszystko
Dzien Dobry! :)
u nas dalej upaly, nie do wytrzymania.... w nocy czlowiek nie moze spac bo za goraco, wstalam po 6-tej razem z chlopakiem, on sie szykowal do pracy a ja zjadlam parowke i mu troche potowarzyszylam :) pozniej nie moglam usnac, az w koncu mnie zamulilo, usnelam i wstalam o 10:50 :D ja sie zalatwilam arbuzem.... kupilismy arbuza, trzymalismy go w lodowce bo takie upaly zeby sie nie zepsul za szybko, wczoraj tak goraco caly dzien bylo to z rana wyjelam sobie z lodowki i zaczelam wcinac a dzisiaj mnie obudzil taki bol gardla ze szok.Zdradziecki ten arbuz! :( w ogole dzisiaj mialam dziwny sen.Snilo mi sie ze urodzilam synka w terminie, Wojtek zalozyl mu czapeczke a ona mu caly czas opadala na twarz, zapytalam sie poloznej ile wazy to powiedziala ze 2,5kg :P bylw terminie a taaki malutki. Mam nadzieje ze moj juz w brzuszku przekroczyl te 2,5kg ;) ciekawe jak tam Kasia, czy juz po cesarce.... bo pisala ze z rana ma byc...
Schmetterling sol fizjologiczna jest do przemywania oczu dzieciom :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)