Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4871 27 czerwca 2011, 21:19

paprotka25 Supermama
Aga, a co z wózkiem? kupiliście już?

Zgłoś nadużycie #4872 27 czerwca 2011, 21:20

muzzza Fajna mama
jestem z siebie dumna, złożylam łóżeczko sama i co najważniejsze kupiłam wózek!!! Navington cadet gondola i fotelik a spacerówkę dokupię bo po co ma się kurzyć. W ogóle to latam dzisiaj jak nakręcona, chyba się syndrom wicia gniazda włączył :) Jutro jadę na wiochę na tydzień więc trzymam kciuki za mamy :)

Zgłoś nadużycie #4873 27 czerwca 2011, 21:21

Konto usunięte
Paprotka mam prośbę do Ciebie, napisz mi -jak że tak ujme debilowi - jak zrobić ciasto do pizzy dobre? bo w sumie samodzielnie nigdy nie robiłam :P a myślę że będzie trzeba za to się zabrać :)  a ciasto drożdżowe zawsze mnie przerasta :P proszę mocno mocno o instrukcję :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4874 27 czerwca 2011, 21:22

Konto usunięte
wózek na koniec :P największy wydatek :P teraz kupimy te WSZYSTKIE inne rzeczy brakujące, a tak po 2 tyg lipca zamówimy wózek... i jak przyjdzie to będzie :) i tak na start nie będzie taki konieczny :)

Zgłoś nadużycie #4875 27 czerwca 2011, 21:27

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

Paprotka mam prośbę do Ciebie, napisz mi -jak że tak ujme debilowi - jak zrobić ciasto do pizzy dobre? bo w sumie samodzielnie nigdy nie robiłam :P a myślę że będzie trzeba za to się zabrać :)  a ciasto drożdżowe zawsze mnie przerasta :P proszę mocno mocno o instrukcję :)

http://kulinaria.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-pizze-jak-z-pizzerii ja robię z tego przepisu, z tym że z tej ilości składników wychodzą dwie, robię z połowy porcji i nam jedna starcza :) nie będę Ci pisać przepisu bo lepiej obejżeć filmik :) sama zobaczysz jakie to proste :)

Zgłoś nadużycie #4876 27 czerwca 2011, 21:34

Konto usunięte
dzięki wielkie :D jak się dorobie nowej kuchni to koniecznie się pobawie :D może nawet mi coś z tego wyjdzie :D

Zgłoś nadużycie #4877 27 czerwca 2011, 21:37

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

dzięki wielkie :D jak się dorobie nowej kuchni to koniecznie się pobawie :D może nawet mi coś z tego wyjdzie :D

nie ma sprawy :) cieszę się że mogłam pomóc :) napewno Ci wyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #4878 27 czerwca 2011, 21:49

gosias Fajna mama
Kurcze dziewczyny, ale bym zjadła pizzę :) Ja mam 11 ostatnie usg i dowiem się jaka ta moja dzidzia duża, ale też mam czasem wrażenie że z 5kg noszę! a dzisiaj wieczorem jak budowałam Hubertowi słonie z duplo to tak mnie podbrzusze zaczęło bolec...musiałam na chwilę się położyc! Była u nas dzisiaj nasza opiekunka, mały tak się wyhasał, trochę mi przykro było, że nie mogę się z nim tak bawic! ale juz niedługo :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4879 27 czerwca 2011, 21:49

gosias Fajna mama
Kurcze dziewczyny, ale bym zjadła pizzę :) Ja mam 11 ostatnie usg i dowiem się jaka ta moja dzidzia duża, ale też mam czasem wrażenie że z 5kg noszę! a dzisiaj wieczorem jak budowałam Hubertowi słonie z duplo to tak mnie podbrzusze zaczęło bolec...musiałam na chwilę się położyc! Była u nas dzisiaj nasza opiekunka, mały tak się wyhasał, trochę mi przykro było, że nie mogę się z nim tak bawic! ale juz niedługo :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4880 28 czerwca 2011, 6:58

Romka Fajna mama
Witajcie!Wstałam o 6 (spałam bez relanium) i przeczytałam wszystkie Wasze posty ;) :) No, troszkę czasu mi to zajęło.Nowe brzuszki sliczne, jak widze dolegliwości też podobne.Wczoraj zrobiłam powtórke badań, dzis odbieram wyniki i o 18.20 do lekarza.Mam nadzieję,że wszystko ok, bo nie uśmiecha mi się leżeć w szpitalu;/ Dziś fajny dzień - cieplo, moja Asia wróciła z wakacji (oj, dostanę ochrzan ,że jej nie powiedziałam o wynikach, no, ale jak mogłam ?? Martwiłaby się)Z jedzeniem juz nie mam problemu, na pewno dzięki Maluszkowi szybciej musiałam wziąć się w garść.Trzymajcie się cieplo ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #4881 28 czerwca 2011, 7:01

gosias Fajna mama
Dzień Dobry śpiochy :) Ja wczoraj ostatnia a dzisiaj pierwsza :) Normalnie śniła mi sie Kasia i jej Majeczka,że już ją miała w ramionach...słodkości...dzisiaj ich wielki dzień! Ja coś wczoraj nie mogłam się ułożyc, tak mnie ciągnie brzuch, w nocy też ok.4 się obudziłam i chyba z pół godziny się męczyłam...My już zaliczyliśmy z Hubciem wyprawę do sklepiku, bo małemu zachciało się suchych płatków, a skończyły się wiec...siła wyższa :) Łóżka jeszcze nie złożyłam więc chyba jeszcze poleżę...Miłego...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4882 28 czerwca 2011, 7:03

gosias Fajna mama
Witaj Romeczko, dobrze, że już Ci lepiej,tak trzymac :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4883 28 czerwca 2011, 7:07

Konto usunięte
Dzień dobry :) mnie wczoraj tak bolał brzuch że myślałam że urodzę w domu ale wzięłam no-spe i przeszło :) jeszcze nigdy w życiu mnie tak brzuch nie bolał, jak przeszło to się wykąpałam tylko głowy nie myłam więc to zrobię dziś. Dzisiejszej nocy budziłam się równiutko co godzinę i nie mam pojęcia dlaczego :| ale wstałam o 6 i zmyłam naczynia wstawiłam białe ciuszki dzieci do prania i teraz piję kawkę ,a czeka mnie jeszcze dziś obranie ziemniaków ,zrobienie kotletów , umycie głowy i na 18 na wizytę do ginekologa-ordynatora :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4884 28 czerwca 2011, 8:23

desdemona Zaprawiona w bojach
Dzień dobry :) .
Margolciu jak Cie czytam to warcze - odpocznij kobitko wreszcie bo zanim sie zorientujesz Twoje kropelki sie wypchna na swiat - sama po sobie wiem jak  to trzeba uwazac - a co dopiero jak Ty podwojnie oczekujaca :) .
Ale z drugiej strony rozumiem, leze i szlag mnie trafia, pranie sie na mnie patrzy, gary to samo i juz bym leciala i sprzatala ale wiem ze nie moge bo maly jeszcze niech poczeka na swoja kolejke.
Mamaela - co do sterydow na rozwoj pluc to do tej pory staralam sie omijac temat, podobnie jak wszelakich lekow hormonalnych na powstrzymanie skurczy - przynajmniej poki gigantyczne ilosci magnezu pomagaja.
Natomiast zycie, zyciem i wszystko bedzie rozpatrywane po czwartkowym usg prenatalnym klinicznym - ten spec co bedzie robil ma ocenic wlasnie biometrie plodu i dojrzalosc - wiec wszystko sie okaze czy jest koniecznosc czy nie :/.
Ciekawe jak Black_rose - czy poszla "na pierwszy ogien" i juz jest na sali czy wciaz czeka - mam nadzieje ze jak bedzie w stanie to da nam znac.
Wampirella tez sie nie odzywa - podejrzewam ze juz sie "rozsypala" i teraz to i brak czasu i brak dostepu do internetu....

Zgłoś nadużycie #4885 28 czerwca 2011, 8:31

Konto usunięte

desdemona napisał(a)

Dzień dobry :) .
Margolciu jak Cie czytam to warcze - odpocznij kobitko wreszcie bo zanim sie zorientujesz Twoje kropelki sie wypchna na swiat - sama po sobie wiem jak  to trzeba uwazac - a co dopiero jak Ty podwojnie oczekujaca :) .
Ale z drugiej strony rozumiem, leze i szlag mnie trafia, pranie sie na mnie patrzy, gary to samo i juz bym leciala i sprzatala ale wiem ze nie moge bo maly jeszcze niech poczeka na swoja kolejke.
Mamaela - co do sterydow na rozwoj pluc to do tej pory staralam sie omijac temat, podobnie jak wszelakich lekow hormonalnych na powstrzymanie skurczy - przynajmniej poki gigantyczne ilosci magnezu pomagaja.
Natomiast zycie, zyciem i wszystko bedzie rozpatrywane po czwartkowym usg prenatalnym klinicznym - ten spec co bedzie robil ma ocenic wlasnie biometrie plodu i dojrzalosc - wiec wszystko sie okaze czy jest koniecznosc czy nie :/.
Ciekawe jak Black_rose - czy poszla "na pierwszy ogien" i juz jest na sali czy wciaz czeka - mam nadzieje ze jak bedzie w stanie to da nam znac.
Wampirella tez sie nie odzywa - podejrzewam ze juz sie "rozsypala" i teraz to i brak czasu i brak dostepu do internetu....

desdemona jaki śliczny brzuszek :) u mnie nikt tego za mnie nie zrobi... no mąż ale ja nie cierpię syfu w domu a poza tym mąż jest już przyzwyczajony że jak wraca z pracy to obiad czeka na niego na stole.
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4886 28 czerwca 2011, 8:39

gosias Fajna mama
Paula normalnie bym cię nie poznała, zupełnie inaczej niż na poprzednim zdjęciu :) inna fryzura :) Ślicznie nam z tymi brzuszkami :) Ale z tymi naszymi dolegliwościami to juz wszystkie pewnie chciałbysmy byc płaskie :) Jeszcze troszkę, za ok. 2 miesiące sierpnióweczki wszystkie będziemy trochę mniejsze :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4887 28 czerwca 2011, 8:59

desdemona Zaprawiona w bojach
Gosiu fryzura inna ale tylko chwilowo, w chwili nudow poniosla mnie ulanska fantazja i najpierw pokrecilam wlosy a potem uznalam ze wygladam jak glupek i spielam :D .
Oczywiscie na spacer sie wypchalam z domu prawie sila a potem skonczylo sie to lezeniem na plasko i bolem brzucha....
Oj niech ta koncowka juz zleci jakos w miare szybko bo wlasna bezczynnosc, bezradnosc i ociezalosc zaczyna mnie doprowadzac do szalu.

Zgłoś nadużycie #4888 28 czerwca 2011, 9:33

agf Supermama
Ja się wczoraj trochęzajęłam praniem i rozpakowywaniem po wyjeździe, jakieś zakupy, bo pusto w lodówce i tak jakoś wyszło, że po południu się zdrzemnęłam i w ogóle jakoś czasu nie miałam. Chyba nie nadrobię zaległości w czytaniu z tych 10 dni , więc wybaczcie jak spytam o coś co już było ;)
Paula - wyglądasz rewelacyjnie , a Romka - normalnie radośnie i słonecznie na maksa! Nie miałam czasu przejrzeć fotek, ale może niedługo mi się uda.
Mnie brzuch jak do tej pory nie bolał i nie przeszkadzał, żadnych skurczy czy twardnienia nie miałam nigdy, tak powoli zaczynam jakieś dziwne bóle czuć - takie w samym dole, tak mi ciąży do dołu strasznie. Mam nadzieję, że to takie chwilowe i nie będzie się pogarszać ;) Ciekawe jak tam Kasia...

Zgłoś nadużycie #4889 28 czerwca 2011, 9:47

Konto usunięte
dzien dobry :)
ja nocka z glowy przez przeziębiony pęcherz :P a już dwa dni spałam ok... ale po 7 udało mi się zasnąc i spałam smacznie do 9 :P
gdybym mogła to całą paczkę furaginu zjadłabym na raz :P już mam dosyć :)
mnie wczorajsza wizyta u gin uspokoiła, boli brzuch, ale boleć ma i w razie co, zaleciła no-spę.
Swoją drogą, przegapiłam - jak Agf 'wolne' się udało? :)
Romka dobrze że Ci lepiej, a dziecko napewno Cie zmoblilizowało do spokoju :) i napewno dobrze że na pogrzebie byłaś. to też daje jakieś poczucie że człowiek zrobił to co powinien :)
milego dnia życzę, bez ciągnących brzuchów i bolących, za to dużo relaksu i spokoju :)

Zgłoś nadużycie #4890 28 czerwca 2011, 10:04

agf Supermama
Jejku, Aga , zapalenia pęcherza teraz to sobie nie wyobrażam, współczuję serdecznie. I bez tego siedzę co chwila w ubikacji... A wyjazd fajny - leniwy na maksa, trochę chłodno i trochę za dużo deszczu, ale miła odmiana :)