Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4811 27 czerwca 2011, 12:47

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

zrobimy sobie listę kolejkową i zobaczymy czy się sprawdzi :)

no to dajesz :D rób ją :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4812 27 czerwca 2011, 12:54

schmetterling Supermama
to ja które mam miejsce na liście? :D termin na 21 :D
ja jak bym miała obstawiać to pierwsza będzie Gosia,następna Olka,Margolcia,później aga,ja ,ola i Beatka,Romka ostatnia,ale nie wiem czy nie zamieniła bym z Beatką   :D

Zgłoś nadużycie #4813 27 czerwca 2011, 13:11

snoopy90 Fajna mama
na koncu ja bede :D bo wrzesień 12 dokładnie :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #4814 27 czerwca 2011, 13:11

snoopy90 Fajna mama
na koncu ja bede :D bo wrzesień 12 dokładnie :D

Zgłoś nadużycie #4815 27 czerwca 2011, 13:12

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

to ja które mam miejsce na liście? :D termin na 21 :D
ja jak bym miała obstawiać to pierwsza będzie Gosia,następna Olka,Margolcia,później aga,ja ,ola i Beatka,Romka ostatnia,ale nie wiem czy nie zamieniła bym z Beatką   :D

o ta lista chyba jest dobra :) no chyba że urodze za tydzień z tego stresu na obronie ;)

Zgłoś nadużycie #4816 27 czerwca 2011, 13:21

gosias Fajna mama
Jeszcze do tej listy Ani Paulę trzeba wcisnąc, nie pamietam na kiedy ona ma; a z Margolcia to w sumie największa niewiadoma...A Ty Beatka sie tak nie stresuj, na pewno będziesz ulgowo potraktowana i zdasz śpiewająco! a Szymek niech sobie grzecznie siedzi :) i trzyma kciuki za mamę :) ja zresztą my wszystkie :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4817 27 czerwca 2011, 13:25

snoopy90 Fajna mama
tez bym chciała zeby mi tylko pare dni zostało a tu jeszcze z 2miesiace;/

Zgłoś nadużycie #4818 27 czerwca 2011, 13:38

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Jeszcze do tej listy Ani Paulę trzeba wcisnąc, nie pamietam na kiedy ona ma; a z Margolcia to w sumie największa niewiadoma...A Ty Beatka sie tak nie stresuj, na pewno będziesz ulgowo potraktowana i zdasz śpiewająco! a Szymek niech sobie grzecznie siedzi :) i trzyma kciuki za mamę :) ja zresztą my wszystkie :)

właśnie ze mną to porażka :| nic nie wiadomo ,ale jutro jadę do tego ginekologa prywatnie co jest ordynatorem w szpitalu gdzie będę rodzić to może coś ściślej się dowiem co do terminu :)

Zgłoś nadużycie #4819 27 czerwca 2011, 13:45

snoopy90 Fajna mama
ja tez musze sie przejsc prywatne i czegos dowiedziec.moze na te puchniecie nog cos poradzi,nie mam białka w moczu bo wyniki mialam w tamtym tyg.robione :D

Zgłoś nadużycie #4820 27 czerwca 2011, 13:54

olka2747 Gotowa na wszystko
Hejka :-) Znów się nie odzywałam z powodu braku czasu. Ale z czytaniem nadrabiam :-) Widzę że porody się zaczynają, trzymam kciuki. Ja byłam w piatek u położnej i cały czas ta hemoglobina słaba, mam się faszerować zielonymi warzywami z których lubię tylko sałatę, czerwonym mięsem, którego też nie lubię wolę wieprzowe, nie mogę pić kawy ani nawet herbaty, którą piłam codziennie do śniadania ;-(( porażka mam pić soki pomarańczowe jedyne co lubie z tego menu ale nie do śniadania :-( (
Pojechałam do pracy na 6 i o 7:30 wróciłam spowrotem jest taki skwar od wczoraj że nie daję rady. W nocy nie spałam bo głowa bolała z tego gorąca a w pracy nie lepiej, aż mi słabo było. Ale jeszcze te 4 ostatnie dni muszę dać radę. A w piątek pożegnanie, będą mnie żegnać dwa działy, mój obecny i były :-) )) Chyba bede ryczeć...

Zgłoś nadużycie #4821 27 czerwca 2011, 13:57

schmetterling Supermama
kurcze zapomniałam o Pauli ,nie pamiętam kiedy ma termin :( Paula wskakuj tu i pisz nam przewidywany poród swój!! :D trzeba Cię na liście umieścić ;)
teraz mam wizytę 11 lipca i moja gin powiedziała że później to już co 2 tygodnie będziemy się widziały ,w sumie to ani źle ani dobrze...Źle bo co wizyta 120zł.,a dobrze bo wiadomo częściej pod kontrolą być to lepiej.Dobrze że już mam praktycznie wszystko pokupione z wyprawki bo nie wiem chyba na bank trzeba by było napadzik zrobić :D Wy też będziecie miały wizyty co 2 tyg ??

Zgłoś nadużycie #4822 27 czerwca 2011, 14:00

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

kurcze zapomniałam o Pauli ,nie pamiętam kiedy ma termin :( Paula wskakuj tu i pisz nam przewidywany poród swój!! :D trzeba Cię na liście umieścić ;)
teraz mam wizytę 11 lipca i moja gin powiedziała że później to już co 2 tygodnie będziemy się widziały ,w sumie to ani źle ani dobrze...Źle bo co wizyta 120zł.,a dobrze bo wiadomo częściej pod kontrolą być to lepiej.Dobrze że już mam praktycznie wszystko pokupione z wyprawki bo nie wiem chyba na bank trzeba by było napadzik zrobić :D Wy też będziecie miały wizyty co 2 tyg ??

ja mam od początku ciąży co dwa tygodnie wizytę to pewnie pod koniec co tydzień będzie :)

Zgłoś nadużycie #4823 27 czerwca 2011, 14:00

schmetterling Supermama

olka2747 napisał(a)

Hejka :-) Znów się nie odzywałam z powodu braku czasu. Ale z czytaniem nadrabiam :-) Widzę że porody się zaczynają, trzymam kciuki. Ja byłam w piatek u położnej i cały czas ta hemoglobina słaba, mam się faszerować zielonymi warzywami z których lubię tylko sałatę, czerwonym mięsem, którego też nie lubię wolę wieprzowe, nie mogę pić kawy ani nawet herbaty, którą piłam codziennie do śniadania ;-(( porażka mam pić soki
pomarańczowe jedyne co lubie z tego menu ale nie do śniadania :-( (
Pojechałam do pracy na 6 i o 7:30 wróciłam spowrotem jest taki skwar od wczoraj że nie daję rady. W nocy nie spałam bo głowa bolała z tego gorąca a w pracy nie lepiej, aż mi słabo było. Ale jeszcze te 4 ostatnie dni muszę dać radę. A w piątek pożegnanie, będą mnie żegnać dwa działy, mój obecny i były :-) )) Chyba bede ryczeć...

my tu się obijamy, aTy bidulo jeszcze pracujesz :( nie przemęczaj się

Zgłoś nadużycie #4824 27 czerwca 2011, 14:08

paprotka25 Supermama
ja mam wizyty co 3 tyg, teraz nawet mam przerwy licząc miesiąc bo dr ma urlop :) ale mam namiary na jego kumpla w razie co... później nie wiem jak to będzie, zobaczymy co mi powie 18 lipca na usg, a 19 wizyta w gabinecie

Zgłoś nadużycie #4825 27 czerwca 2011, 14:10

paprotka25 Supermama
o my paskudy, jak mogłyśmy zapomnieć o Pauli... mam nadzieje że się na nas nie pogniewa...

Zgłoś nadużycie #4826 27 czerwca 2011, 14:11

olka8922 Gotowa na wszystko
witam! :)
kurde, od wczoraj mamy takie upaly ze masakra.Boje sie zeby do sierpnia takich nie bylo bo chyba z domu nie bee wychodzila.Jest tak goraco ze normalnie funkcjonowac sie nie da.Ja w srode ide do poloznej i od srody mam wizyty co tydzien, ale ona mi tylko sprawdza bicie serca i cisnienie, no i mocz.Mi zostalo rowne 35dni = 5tygodni) juz sie doczekac nie moge ;D
Black_Rose trzymaj sie, na pewno dasz sobie raade, z cesarka to chwila i bedziesz miala kruszyne na swiecie a my bedziemy rodzic nie wiadomo ile godzin :P trzymaj sie i nie zadreczaj sie na zapas jak to bedzie z karmieniem itp., podolasz, zobaczysz ;)
schmetterling dobrze ze masz tego psa i to obronnego, to chociaz zul zapamieta i juz nie bedzie pukac z rana :D
ja wczoraj gaalam z rodzicami na skypie, przjechala do nich moja ciotka, zobaczyla mnie na skypie i z tekstem: "no ladnie sie trzymasz po porodzie" :P pomylila mnie z siostra :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4827 27 czerwca 2011, 14:13

paprotka25 Supermama

olka2747 napisał(a)

Hejka :-) Znów się nie odzywałam z powodu braku czasu. Ale z czytaniem nadrabiam :-) Widzę że porody się zaczynają, trzymam kciuki. Ja byłam w piatek u położnej i cały czas ta hemoglobina słaba, mam się faszerować zielonymi warzywami z których lubię tylko sałatę, czerwonym mięsem, którego też nie lubię wolę wieprzowe, nie mogę pić kawy ani nawet herbaty, którą piłam codziennie do śniadania ;-(( porażka mam pić soki pomarańczowe jedyne co lubie z tego menu ale nie do śniadania :-( (

kurcze, podziwiam Cię ze jeszcze pracujesz, który to już tc? dobrze że wreszcie idziesz na zwolnienie, Tobie też się należy odpoczynek :) a pozegnania są smutne ale uszy do góy przecież tam jeszcze wrócisz :)

Zgłoś nadużycie #4828 27 czerwca 2011, 14:15

olka2747 Gotowa na wszystko
Ja miałam najpierw wizyty co 4 tygodnie, potem co 3 tyg, teraz mam juz co 2 i tak ma być, przynajmniej powinno, moja połozna mi powiedziała, że pod koniec ciąży trzeba spotykać się częściej bo bardzo ważne jest sprawdzać cisnienie pod koniec ciąży a jeszcze lepiej samemu dodatkowo sprawdzać jak się ma ciśnieniomierz w domu. Bo jeśli wysokie to od razu trzeba rodzić.

Zgłoś nadużycie #4829 27 czerwca 2011, 14:20

Donia1982 Gotowa na wszystko
Blackrose- to wspaniale, czekamy na meldunek :) . staraj sie nie myslec o przykrych rzeczach lecz pozytywnie. zobaczysz, jak już będziesz trzymac w reku córcię, to nie bedziesz sie trapiła myslami, tylko będziesz działać. tak sie ciesze że nadejszła twoja wiekopomna chwila ...
gosias- super, torebka wczesniej czy później zawsze sie przydaje :)
powiem wam czy jak przeczytałam te 4!!! strony które napisałyście od rana, to czuć dziś w nastroju jakaś eksytacje, podniecenie. jak chwila przed wybuchem :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #4830 27 czerwca 2011, 14:22

gosias Fajna mama

schmetterling napisał(a)

Aniu ja teraz tez mam 11licpa,mam miec usg robione, wynik cytologii, teń jakiś wymaz na bakterie i potem co tydzień na ktg, ale ja chodze do przychodni więc nie kasuję...
Hubert&Helena