Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4791 27 czerwca 2011, 11:24

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

Wiecie co kobietki ?? ?? ?? Jutro rodzę :D !!! Oficjalnie, nieodwołalnie jutro rano cc... Boję się jak cholera. Że będzie koszmarnie boleć, że nie będę umiała karmić, że to karmienie będzie boleć :/ albo nie będę umiała się zająć małą a ona będzie płakać ciągle :( i że położne będą wredne i niepomocne ... Z drugiej strony - chwała Bogu, że już nie będzie tego brzuszka ;) i będę mogła wrócić za kilka dni do domu z kruszyną... Ale mam mieszane uczucia... Tak mi dziwnie i czuję się w tym wszystkim zagubiona :/

O jejku! Wow! nie mam pojęcia jak się teraz czujesz, pewnie tak jak piszesz jest to mieszanka uczuć. Dziwnie tak pomyśleć sobie- dziś jest brzuszek i jesteśmy same, a jutro już mamy dziecko... niewiarygodne! Ale będę trzymać kciuki by wszystko poszło ładnie, sprawnie, by pierwsze dni były jak najmniej bolesne a dzidzia cudna!

Zgłoś nadużycie #4792 27 czerwca 2011, 11:26

schmetterling Supermama
oo agf jak tam wyjazd się udał ?? :D
no właśnie judasza trzeba by było ,a w zabobony nie wierzę :D dobrze że psiaka mam dużego to wszyscy sie boją :D zaraz biore się za obiadek ,a później jedziemy do biedronki bo otwierają nową,mleko ma być po 1,39 i różne inne rzeczy ,to pokupimy coś -chyba ze sie nie dopchamy :D

Zgłoś nadużycie #4793 27 czerwca 2011, 11:34

Black_rose Supermama
Małgosia kup pierożki gotowe, sosik z paczki i obiad gotowy :P
Aniu udanych zakupów życzę i obyście się dopchali :D ! A to babsko to miało tupet... trzeba psiaka komendy "atak" nauczyć ;)
No... masakra z tym jutrem. Myślałam, że dopiero w czwartek, a tu ni z tąd ni z o wąd mówią mi, że to jutro. Ale jutro? I panika istna...ja tu wrzodów się nabawię przez te długaśne godziny... A z położnymi to sama nie wiem czy gryźć czy po dobroci ... :/ różne są...

Zgłoś nadużycie #4794 27 czerwca 2011, 11:35

schmetterling Supermama
Kaiula trzymaj się tam !!! Będzie wszystko dobrze ,pochwal się nam swoją malutką jak czas Ci pozwoli ,matko jak to szybko zleciało.Która będzie następna ?? :D

Zgłoś nadużycie #4795 27 czerwca 2011, 11:37

agf Supermama
Z położnymi lepiej po dobroci, jak nie zadziała to wtedy gryź ;)
Wyjazd nawet się udał, w sumie to ja odpoczynku nie potrzebowałam, ale zawsze to tak inaczej na łonie natury. Pogoda tylko taka w kratkę była - 10 razy dziennie padało na zmianę ze słońcem i ja tak latałam z leżaczkiem z przyczepy na działkę, z działki do przyczepy ;) Ale mąż  się wyspał w końcu, troszkę odpoczął, o to chodziło.

Zgłoś nadużycie #4796 27 czerwca 2011, 11:38

schmetterling Supermama

Black_rose napisał(a)

Aniu udanych zakupów życzę i obyście się dopchali :D ! A to babsko to miało tupet... trzeba psiaka komendy "atak" nauczyć ;)
No... masakra z tym jutrem. Myślałam, że dopiero w czwartek, a tu ni z tąd ni z o wąd mówią mi, że to jutro. Ale jutro? I panika istna...ja tu wrzodów się nabawię przez te długaśne godziny... A z położnymi to sama nie wiem czy gryźć czy po dobroci ... :/ różne są...

NA "ATAK" nie reaguje ,ale za to na "bierz" reaguje i to za bardzo dlatego przy ludziach nie wydajemy takiej komendy :D Różni są ludzie Kaśka ,na pewno trafią Ci sie udane położne a jak nie to Bozia rączki i nóżki dała to zawsze możesz użyć ,tylko nie za mocno ,wiesz ;)

Zgłoś nadużycie #4797 27 czerwca 2011, 11:39

paprotka25 Supermama
dzień dobry :) spałam do 9.50 ale zwlekłam się dopiero niecałą godzinkę temu, zjadłam śniadanko i zaraz lece do warzywniaka po jakieś warzywka do zupy bo w lodówce mam chyba tylko ze 2 marchewki :)
Olu, fajnie że do nas wróciłaś :) jak wyjazd? odpoczęłaś?
Kasiu, superowa wiadomość, powiem Ci że nie potrafię sobie wyobrazić co teraz czujesz, jak przeczytałam Twoją wiadomość to aż mi dreszczyk przeszedł z wrażenia...  to już jutro, matko jak to zleciało... ale będziesz miała malutką i niedługo wrócisz do domku :) pewnie będzie Ci się dzisiaj ciągnąć czas.. takie czekanie jest najgorsze ale chociaż wiesz wreszcie kiedy cc :) trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok :) dasz rade jesteś dzielna :) i czekamy na wiadomość co i jak, jak już troszkę do siebie dojdziesz i będziesz miała siłe i czas żeby zdać nam relacje :)

Zgłoś nadużycie #4798 27 czerwca 2011, 11:41

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

Black_rose ale do sklepu to ja mam 2km więc nic z tego ,ale w lodówce mam parówki to ugotuję i zjemy z chlebkiem co prawda nie codzienny ten obiad ale nic na to nie poradzę raz może być i taki ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4799 27 czerwca 2011, 11:43

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Kaiula trzymaj się tam !!! Będzie wszystko dobrze ,pochwal się nam swoją malutką jak czas Ci pozwoli ,matko jak to szybko zleciało.Która będzie następna ?? :D

Właśnie która z nas będzie następna ??

Zgłoś nadużycie #4800 27 czerwca 2011, 11:45

Black_rose Supermama
Gosię obstawiam, bo Wampirella chyba też już się rozpakowała :)

Zgłoś nadużycie #4801 27 czerwca 2011, 11:48

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

Gosię obstawiam, bo Wampirella chyba też już się rozpakowała :)

KTÓRĄ ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #4802 27 czerwca 2011, 12:18

muzzza Fajna mama
Black_Rose , wow :) :) :) dotąd to było takie trochę nierealne , a tu proszę :)
a;e to musi być dziwne wrażenie, z jednej strony radość z drugiej strach i niedowierzanie , jutro już nie będziesz w ciąży !!!

Zgłoś nadużycie #4803 27 czerwca 2011, 12:26

gosias Fajna mama

mamaela napisał(a)

Gosias odezwij się jak przesyłka dojdzie, powinna już chyba dojść na dniach- choć to wiadomo Poczta Polska :)
Ja też do pracy wracam- może najwspanialsza ona nie jest, ale ambitna, dobrze mi płacą i jakoś tak szkoda mi mieć długą przerwę w pracy bo się trochę wypada z obiegu (a ja akurat pracuję w zmiennej branży i trzeba być na bieżąco). Ale ja ma tyle urlopu nazbieranego wypoczynkowego zaległego jeszcze z ubr, że będę wracała dopiero koło czerwca. Gosiu, a nianię już masz, czy będziesz dopiero szukać?
Ja dziś mam ekipę budowlańców, bo mi naprawiają ogrodzenie, które wcześniej sknocili, więc będę ich musiała pilnować :) Podziubię więc przy okazji w chwastach, bo po tych deszczach mam zarosnięta działkę ;)

Dam znac, jak przesyłka dojdzie, dzisiaj wymieniłam ostatnie 6mm także na pewno się przyda :) A nianie mamy jeszcze po Hubercie i póki co odpukac jest chętna, to starsza osoba,tzn.ok.60lat i bardzo sprawna fizycznie(i na czworakach pochodzi, i pobiega :) ) nie ma żadnych dochodów, bo nie pracowała nigdy wychowywała 5dzieci więc dla niej każdy grosz się przyda, Hubert za nią przepada, więc...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4804 27 czerwca 2011, 12:28

gosias Fajna mama

Donia1982 napisał(a)

witam ! wczoraj tyle was tak wczesnie wstało a ja dzisiaj :) o 6 20 mąż mnie obudził i wział mi kołodre :) ale to dobrze przynajmniej bedę miała wiecej z dnia. na siadanka muesli z orzechami i idę teraz do krawcowej żeby mi spodnie ciążowe skróciła a potem na targ po swieże owoce . zastanwiam sie , bo kupiłam mleko 0,5 % i pijemy w ramach diety rozsądnie , ale to jakies dziwne mleko smakuje prawie jak woda. chyba 3,2 %. ma więcej wartości odżywczych. miłego dnia ! aha gosias jak nie masz nic konkretnego do roboty, to zawsze można iśc na zakupy :) np. do lumpeksu. pozdrawiam

Haha, byłam w lumpeksie :) kupiłam sobie torebusię za 5zł :) Syenk wyciagnął mnie jeszcze na plac zabaw, na szczęście teraz on juz sam biega a mama może usiąśc na ławeczce :) Ale chodzę chyba wolniej niż żółw!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4805 27 czerwca 2011, 12:32

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

Właśnie która z nas będzie następna ??

następna pewnie Gosia, a później Margolcia, ja znając moje szczęście urodze ostatnia... zresztą nie zdziwiłabym się bo mam najpóźniejszy termin... :)

Zgłoś nadużycie #4806 27 czerwca 2011, 12:34

agf Supermama
O ja! Paprotka - w końcu uśmiech widzę! :)
I zauważyłam, że Margolcia i Gosia piękne brzuszki eksponują! Nie miałam jeszcze czasu wstecz poczytać, ale rozumiem, że teraz będziemy brzuszkowe awaraty wstawiać? Może wieczorkiem przejrzę fotki z wyjazdu, może jakaś się nada :)

Zgłoś nadużycie #4807 27 czerwca 2011, 12:34

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

Haha, byłam w lumpeksie :) kupiłam sobie torebusię za 5zł :) Syenk wyciagnął mnie jeszcze na plac zabaw, na szczęście teraz on juz sam biega a mama może usiąśc na ławeczce :) Ale chodzę chyba wolniej niż żółw!

Szczęściara :) ładnie upolowałaś :)

Zgłoś nadużycie #4808 27 czerwca 2011, 12:35

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

następna pewnie Gosia, a później Margolcia, ja znając moje szczęście urodze ostatnia... zresztą nie zdziwiłabym się bo mam najpóźniejszy termin... :)

ufff a już myślałam że idę na pierwszy odstrzał ale mam drugie miejsce :) Robimy zakłady ?? :D

Zgłoś nadużycie #4809 27 czerwca 2011, 12:35

gosias Fajna mama
Kasiu to jutro wielki dzień, 28czerwca2011, piękna data :) Czyli ostatecznie czerwcówką zostałaś :) Jesteśmy z Tobą :) i chyba wszystkie nie możemy się doczekac, jak pochwalisz się malutką Majeczką :) :) :) Ja oficjalnie z usg mam na 28licpa, ale coś czuję,że może byc szybciej...zobaczymy :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4810 27 czerwca 2011, 12:44

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

ufff a już myślałam że idę na pierwszy odstrzał ale mam drugie miejsce :) Robimy zakłady ?? :D

zrobimy sobie listę kolejkową i zobaczymy czy się sprawdzi :)