Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4731 25 czerwca 2011, 16:27

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Bardzo rozsądne postanowienie :)

zrobiłam tylko obiad dziś i wstawiłam cuchy do prania to potem mężusia zatrudnię do rozwieszenia :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4732 25 czerwca 2011, 16:28

Konto usunięte
i wypoczynek :D a my zaraz na zakupy jedziemy. a tak mi się chce... normalnie szał :/  :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4733 25 czerwca 2011, 16:31

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

zrobiłam tylko obiad dziś i wstawiłam cuchy do prania to potem mężusia zatrudnię do rozwieszenia :)

Ja dzisiaj wzięłam udział w zakupach- tzn. w sklepie dyrygowałam o mają wrzucać do koszyka, a ja sobie tak stałam przy tym koszu :)   Potem zeobiłam szybki obiad, bo syn się umówił z kolegami na ryby a teraz leżę i się byczę,   a mąż myje podłogi :) Niech się chłop przyzwyczaja :)

Zgłoś nadużycie #4734 25 czerwca 2011, 16:40

Konto usunięte
no u mnie też mąż musi odkurzyć mieszkanie zmyc podłogi ustawiać meble (wszystko po remoncie) ja kurze zetrę już niech stracę ;) potem na imieniny do babcii może na: palinockę" pojadę ale to jeszcze nic nie wiadomo :) mąż chce ale ja czuję że będę źle się czuć ;)

Zgłoś nadużycie #4735 25 czerwca 2011, 17:17

Konto usunięte
Matko znów się tu zrobił młyn przez ten konkurs :| aż normalnie nie chce się wchodzić już na te forum ...

Zgłoś nadużycie #4736 25 czerwca 2011, 17:28

muzzza Fajna mama
gosias, mam termin na 13 z usg a okresowo na 7ego, nie wiem który bardziej prawdopodobny ale przyjęłam ten poźniejszy :) Nie wytrzymałam jednak i byłam dziś w ikei, i kupiłam : łóżeczko, materac, otulacz, przewijak , spiworek i takie pudełka do komody :) Dodatkowo poszłam na obiadek tam z mamą, i brałam to samo co ona i pani przede mną, a dostałam na dwóch talerzach a nie jak pozostałe na jednym :)

Zgłoś nadużycie #4737 25 czerwca 2011, 17:44

snoopy90 Fajna mama
a ja dzis siedze caly dzien w domku i ukladam meble w nowym mieszkanku :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #4738 25 czerwca 2011, 17:46

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

a ja dzis siedze caly dzien w domku i ukladam meble w nowym mieszkanku :D

Tylko tam nie dźwigaj tych mebli!

Zgłoś nadużycie #4739 25 czerwca 2011, 17:52

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) my dzisiaj spaliśmy prawie do 10 :) mężuś ma wolne to go trochę zmolestowałam, najpierw pojechaliśmy do pepco, otworzyli u nas więc chciałam zobaczyć czy jest coś ciekawego no i kupiłam sobie 3 bluzki, bo większość tych co mam zrobiła się przykrótka, za te 3 daliśmy razem 50 zł :) naprawde mają tam dobre ceny :) jak wróciliśmy poszłam obierać ziemniaczki do obiadku i włączyłam pralkę a mężuś zabrał się za mycie okien :) pięknie wszystkie wypucował :) sam powiedział że ja mam się za to nie brać więc musiał je umyć :) i jeszcze poodkurzał :) ja tylko starłam kurze i przelece z mopem, firaneczki już zawiesiliśmy i Jarek pojechał teraz na mecz, wynajeli sobie boisko i grają starą ekipą osiedlową :) narobił się dzisiaj to niech sobie pobiega z chłopakami. A jutro jedziemy do ikei, kupimy jakichś dupereli bo mamy 3 bony a są ważne do końca miesiąca więc szkoda żeby przepadły. Fajna dzisiaj pogoda, nie za zimno i nie za ciepło, tak w sam raz, co prawda trochę padało ale to tylko chwilke :)

Zgłoś nadużycie #4740 25 czerwca 2011, 17:55

olka8922 Gotowa na wszystko
a my dopiero wrocilismy z innego miasta bo bylismy po odbior wozka :D wozek w swietnym stanie, ladny, zadbany, od Polakow i sprowadzany z Polski :D jestesmy zadowoleni z zakupu, niedosc ze niedrogo to jeszcze w naprawde dobrym stanie ;) od wczoraj za mna chodzily frytki to dzisiaj przechodzilismy obok McDonalda i sie skusilam i sobie kupilam :P zaspokoilam zachcianke ;) w ogole z rana padal deszcz, ubralam bluzke na krotki rekaw i bluze z kapturem.Bylam pewna ze u nas pada to w miescie 30mil od nas pewnie tez.Dupa! tak bylo goraco, tak sie napocilam ze masakra.teraz siedze i pije capucino :) pogoda sie poprawila, juz nie pada, jest za to parno. Ja dzisiaj nie pospalam, polozylismy sie po 2-giej a wstalismy po 9-tej.Ale jakos nie chce mi sie spac.Zaczelam sobie podkladac poduche pod brzuch tak, ze jak leze na boku to mam miekko, dzieki poduszce juz tak biodra w nocy nie bola :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4741 25 czerwca 2011, 19:29

paprotka25 Supermama
Olka, bardzo się cieszę że wózek jest super :) mam nadzieje że będzie Wam długo służyć i będziecie zadowoleni :) a tak z ciekawości jaki ma kolorek?

Zgłoś nadużycie #4742 25 czerwca 2011, 19:52

Black_rose Supermama
Aga jak to może się zakupów nie chcieć :D
Ola paskudo aleś mi narobiła na frytki smaka...i taki Big Mac do tego...mmm... Cieszę się, że z wózka jesteś zadowolona! Jeszcze trochę i będziemy śmigać na spacery :D ... pakuj się, pakuj, bo ja też se nie wyobrażam  jakby mi D. miał cokolwiek sam zorganizować. 
Hehe to widzę pogrzeszyłyście kobietki tym spaniem do 12 :D ... ja niestety też już z kogutami wstawałam przed 6. Pogoda burzowa i chwała Bogu, bo przynajmniej jest czym oddychać. Właśnie zeżarła całą tabliczkę czekolady i mała mnie obkopuje :P na tych sterydach to chyba nieźle przybrała, bo brzuch mam tak "ciasny", że mi zaraz pęknie :/...

Zgłoś nadużycie #4743 25 czerwca 2011, 20:26

gosias Fajna mama
Margolcia jeszcze tylko kilka dni i konkurs się skończy, wtedy moderatorzy zobaczą ile tych konkursowiczów zostanie :) My tu mamy swój wątek :) Olka jakoś tak popołudniu myślałm o Tobie jak tam ten wózeczek, super, że się podoba i jest w dobrym stanie. Ja zorbiłam dwa prania maluszkowe, jedno wyschło i już uprasowane lezy w szafie, do szpitala juz też przygotowałam dla dziecka, jutro wypiorę rożki, pościel i ręczniki i będę miała gotowe, matko jak dobrze się z tym czuję; kupiłam te papmersy z Biedronki za 19,90; to był udany dzień :) Byłam już pod prysznicem i chciałam się trochę ogolic, masakra, na czuja a i tak ciężko...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4744 25 czerwca 2011, 20:26

Konto usunięte
aaa bo takie zakupy zakupowe-spożywcze bez szału :) nic dla małego, żadnych FAJNYCH rzeczy... 
i kurcze u mnie w auchan jak zawsze na warzywa/owoce same badziewia brzydkie i w ogóle... stwierdziłam że w pon sobie w warzywniaku kupie i w pupie mam ich 'świezynki'

Zgłoś nadużycie #4745 25 czerwca 2011, 20:38

gosias Fajna mama
Mamuśki, które jeszcze się nie pokazały, pochwalcie sie brzuszkami :) (nie musicie pokazywac twarzy)!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4746 25 czerwca 2011, 20:42

paprotka25 Supermama
Gosiu, ja się gole z lusterkiem :) na szczęście nie ma opcji zacięcia bo stosuje kremik :) super że masz już tyle poprane i gotowe, ja muszę może jutro albo w poniedziałek wyjąć wszystkie ciuszki i zobaczyć ile czego na który rozmiar już mam i co trzeba dokupić, teraz wcinam kolacje, chlebek razowy z serem żółtym :) ale miałam smaka i do tego herbatka, poukładałam sobie ubrania w szafie po miałam wszystko pomieszane i nic nie mogłam znaleźć, zaraz ide się wykąpać i umyć włosy, i może sobie pomaluje pazurki na czerwono albo bordo... zobacze jak mnie natchnie bo ostatnio tylko odżyweczka więc może poszaleje :) ale sie ciesze że ten konkurs za kilka dni się konczy, wreszcie zrobi się troszkę spokoju :)

Zgłoś nadużycie #4747 25 czerwca 2011, 20:43

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

Mamuśki, które jeszcze się nie pokazały, pochwalcie sie brzuszkami :) (nie musicie pokazywac twarzy)!

muszę uśmiechnąć się do męża żeby zrobił mi jakieś fotki z brzusiem bo wreszcie urodze i nie będzie pamiątki... a jak jakieś będzie ładne to dodam :)

Zgłoś nadużycie #4748 25 czerwca 2011, 20:44

Konto usunięte
to fakt, konkurs się skończy i będzie spokój :) mam nadzieję ze przynajmniej do sierpnia :P

Zgłoś nadużycie #4749 25 czerwca 2011, 21:03

Black_rose Supermama
Ja tam nawet pożywkę lubię kupować :) Gosiu liczyłaś mniej więcej ile na pampersy będzie tak miesięcznie szło? Fajnie, że już masz porobione tyle :) tego prania to jest w trzy i trochę jednak... a wydaje się, że nie wiele...

Zgłoś nadużycie #4750 25 czerwca 2011, 21:45

Konto usunięte
no ja niby tez... ale jakoś dzisiaj weny nie miałam :P myśli za bardzo zajęte ilością pozostałych do porodu dni :P jakoś ostatnio tylko o tym myśle :P