Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4711 24 czerwca 2011, 20:29

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

To wypasik :D mój lekarz jest teraz na urlopie, ale dzwoni do szpitala i się pyta co tam u nas słychać :) zresztą zobaczysz jak to śmiesznie jak ma się swojego lekarza w szpitalu "a to Pani jest pacjentką dr XYZ? Dzwonił dziś rano i pytał o zdrówko" itp. jacyś tacy wszyscy bardziej mili od razu...

no mi głównie chodziło o to by był jakiś lekarz mój prowadzący i żeby wiedział co ma ze mną robić czy czekać do bóli czy wyznaczyć mi datę cesarki, a nie jak pojadę do szpitala to debile nie będą wiedzieć co ze mną robić i będę się męczyć :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4712 24 czerwca 2011, 20:32

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

To wypasik :D mój lekarz jest teraz na urlopie, ale dzwoni do szpitala i się pyta co tam u nas słychać :) zresztą zobaczysz jak to śmiesznie jak ma się swojego lekarza w szpitalu "a to Pani jest pacjentką dr XYZ? Dzwonił dziś rano i pytał o zdrówko" itp. jacyś tacy wszyscy bardziej mili od razu...

jak leżałam w szpitalu ( nie tym co pracuje mój dr) to jego kumpel mnie doglądał i dawał znać mojemu co i jak, miłe to jak się ktoś interesuje

Zgłoś nadużycie #4713 24 czerwca 2011, 20:33

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

hahaha pod pampersa zajrzę hahaha :D

to jest jakieś wyjście, gorzej jak ktoś Cię z zaskoczenia zapyta i nie będziesz mogła zajżeć :)

Zgłoś nadużycie #4714 24 czerwca 2011, 20:37

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

to jest jakieś wyjście, gorzej jak ktoś Cię z zaskoczenia zapyta i nie będziesz mogła zajżeć :)

to założę im różne czapeczki :D

Zgłoś nadużycie #4715 24 czerwca 2011, 20:45

paprotka25 Supermama
Ty napewno nie będziesz miała problemu z rozróżnianiem maluchów, gorzej będą miały osoby które rzadziej będą ich widzieć :) z tego co kiedyś słyszałam rodzice bliżniąt bez problemu poznają które jest które :)

Zgłoś nadużycie #4716 24 czerwca 2011, 20:50

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Ty napewno nie będziesz miała problemu z rozróżnianiem maluchów, gorzej będą miały osoby które rzadziej będą ich widzieć :) z tego co kiedyś słyszałam rodzice bliżniąt bez problemu poznają które jest które :)

mam nadzieję :) nie żartuję wiem że nie będę miała problemu z odróżnieniem dzieci bo kto jak nie ja znam je lepiej ;)

Zgłoś nadużycie #4717 24 czerwca 2011, 21:06

paprotka25 Supermama
chyba każda matka odrózni swoje dziecko, chociaż pamiętam jak kiedyś się smiałam do męża żeby zabrał na porodówkę markera i jak dadzą nam małego to zrobi mu kropkę na stópce żeby przypadkiem nam nie podmienili w szpitalu ;)

Zgłoś nadużycie #4718 24 czerwca 2011, 21:14

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

chyba każda matka odrózni swoje dziecko, chociaż pamiętam jak kiedyś się smiałam do męża żeby zabrał na porodówkę markera i jak dadzą nam małego to zrobi mu kropkę na stópce żeby przypadkiem nam nie podmienili w szpitalu ;)

hahaha dobre :) muszę o tym pomyśleć hahaha :)

Zgłoś nadużycie #4719 24 czerwca 2011, 21:19

paprotka25 Supermama
u mnie w szitalu maluchy są cały czas z matką więc zdąrze się napatrzeć na młodego, zresztą raczej nie będzie okazji żeby przypadkowo podmienić, swoją drogą słyszałam że teraz jak zakładają dziecku po urodzeniu opaskę na rączkę to jej nie ściągają nawet do kąpieli... ciekawe jak to rzeczywiście wygląda

Zgłoś nadużycie #4720 24 czerwca 2011, 23:50

snoopy90 Fajna mama
a jednak takie przypadki sie zdarzają:/

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #4721 24 czerwca 2011, 23:58

olka8922 Gotowa na wszystko

Black_rose napisał(a)

no i przetrwałam kolejny dzień :P dziś odwiedzinowo: teściowa,szwagier,mąż,rodzice,siostra,psiapsióła no to i zleciało jakoś :) Teraz jeszcze piguły o 22, słuchamy bicia serducha  o 24:00 -poszaleli, i zaś do rana (przed 6 zaś piguły/tętno/nadgorliwy ksiądz itd). Wiecie, oni mi tą cc mieli już w poniedziałek robić, potem w środę... a teraz to niby w połowie przyszłego tygodnia- jaja se z ludzi robią normalnie...jak mi nie zrobią do czwartku to gryźć zacznę.
Aga to kapitalny masz ten szpital. Tutaj wygląda jak w baraku ;) normalnie nic tylko pozazdrościć! 
Beatko chyba to nie ma znaczenia jakie ciuszki. Przecież uwagi Ci nikt nie zwróci na siłę. Koleżanka tylko informowała promotorkę przed obroną, że mnie nie będzie do odwołania ;) narazie to olewam. Urodzi się mała to podjadę potem na uczelnię popytać. Teraz chcę już myśleć tylko o porodzie :) 3mam kciuki żebyś dzielnie dotrwała!
Olu fakt przyspieszył mi termin, ale i tak te ostatnie dni dłużą się w nieskończoność. Mam nadzieję, że Was weźmie z nienacka i od razu będzie bobas :) hihi ah te ostatine zakupy...
Gosiu cieszę się, że zobaczysz się z kumpelą :) nie ma to jak ploty po takim czasie! 
Jak się w ogóle czujecie dziewczyny? Wszystko w OK?

to widze, ze mialas dzisiaj gosci, a gosci... :) fajnie, chociaz czas szybciej leci :) a powiedzieli Ci chociaz przyczyne tego krwotoku co pojechalas do szpitala?czemu tak sie w ogole stalo?a moze i dobrze, ze Ci tak przesuwaja ta cesarke.Zrobia w 37tygodniu i bedzie pewnosc, ze dzidzius zdrowy i urodzony o czasie ;) a fajne sa te ostatnie zakupy.Niedawno wrocilismy z hipermarketu i kupilismy jeszcze jeden polarowy kocyk i na necie wylicytowalam podgrzewacz do butelek i sterylizator :) kurde, opowiadalam chlopakowi o Twoim przypadku, to mowil zebym juz zaczela sie pakowac i jutro jak bedziemy w drogerii to trzeba juz kupic podklady poporodowe i takie kobiece rzeczy do szpitala, bo jakby z nienacka mnie zlapalo z porodem jak Ciebie to lepiej juz takie rzeczy miec, bo wiadomo jak to z chlopem, nie zna sie na takich sprawach ;) pisz na bierzaco co u Ciebie i mam nadzieje, ze jak juz ochloniesz i znajdziesz chwile wolnego czasu to dodasz jakies zdjecia maluszka na profilu =)
a co do samopoczucia to ja mam straszne problemy ze snem, ciagle pielgrzymki do toalety i ostatnio bola mnie biodra jak za dlugo spie na danym boku :P ale juz ostatki to jakos przezyje ;p
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4722 25 czerwca 2011, 7:58

Konto usunięte
Hey dziewczyny nie śpię od 5:30 bo dzieci mnie kopniakami obudziły :) poleżałam do 7:00 i już jestem po kawce i po śniadanku :) dziś nic nie robię !! :D

Zgłoś nadużycie #4723 25 czerwca 2011, 9:46

gosias Fajna mama
Tak trzymac Margolcia :) Ja też jakoś po 5 zostalam obudzona, tyle że przz Huberta, który w panice wołał siusiu bo myślał, że się zsikał, ale na szczęście był suchy...Ja zrobiłam juz jedno pranie maluszkowe, zaraz wstawię drugie, kurcze niby małe ciuszki ale chyba ze 4 prania razem będą! ale pogoda póki co ładna, słoneczko świeci więc niech schnie. Podobno u mnie w tej nowej Biedronce są jeszcze te pampersy po 19,90, chyba polecimy je kupic, mieliśmy na początek używac tych oryginalnych ale stwierdziliśmy, że spróbujemy od razu Dada a nóż nie będę uczulały...w razie czego to się zmieni...trzeba oszczedzac szczególnie,że na dzieci to ciągle się wydaje, ciągle coś potrzebne a przy dwójce to i wydatek podwójny...Miłego dnia mamuśki :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4724 25 czerwca 2011, 9:50

gosias Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

u mnie w szitalu maluchy są cały czas z matką więc zdąrze się napatrzeć na młodego, zresztą raczej nie będzie okazji żeby przypadkowo podmienić, swoją drogą słyszałam że teraz jak zakładają dziecku po urodzeniu opaskę na rączkę to jej nie ściągają nawet do kąpieli... ciekawe jak to rzeczywiście wygląda

Te opaski zakładają i na rączkę i na nóżkę i jeszcze ci pokazują, czy dobrze zapisali i rzeczywiście zdejmuja dopiero przy wyjściu ze szpitala, u mnie nie dają ich a fajnie by było miec choćby na pamiątkę, moja siostra ma po swoich dzieciach...A swoją drogą to ja też przed pierwszym porodem bałam się, żeby mi tylko dziecka nie podmienili, bo w sumie niby cały czas z mamą ale a to na badanie wezmą...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4725 25 czerwca 2011, 10:42

muzzza Fajna mama
już myślałam że się wszystkie wypięłyście na ten temat i i go szukałam na 4 stronie już :) coś wcześnie ostatnio wstaje i nie wiem co robić, bo mojego pięknego nie ma, a przecież sprzątać nie będe od ósmej. Nie mogę się już doczekać prania i zakupów, ale postanowiłam sobie że od lipca. Naszła mnie mega wyrodna myśl, a mianowicie, że chyba bym nie chciała zeby mi zostawili dziecko na noc po porodzie!!!! No bo jak to tak? ja będe skonana, nie wiem co i jak, poszyta  a tu młody płacze !!!  a teraz się zostawia... mam nadzieję że jednak dam radę :)

Zgłoś nadużycie #4726 25 czerwca 2011, 11:10

gosias Fajna mama
Spokojnie, dasz radę :) I zabaczysz, że wcale nie będziesz chciała, żeby Ci wzięli maluszka :) A na kiedy Ty masz termin?niechce mi się szukac w tym ogromnie postów :) Mi już jedna partia prania schnie na słoneczku, jakoś mam taki komfort psychiczny, że już się za to wzięłam...chociaz mam jeszcze miesiąc, ale jak widac po niektórych nigdy nie wiadomo....
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4727 25 czerwca 2011, 11:28

Donia1982 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

Hey dziewczyny nie śpię od 5:30 bo dzieci mnie kopniakami obudziły :) poleżałam do 7:00 i już jestem po kawce i po śniadanku :) dziś nic nie robię !! :D

jak znam bliźniaki to pewnie ścigały sie które z nich cie obudzi ;)  
a wygrana: kto pierwszy przyjdzie na swiat ;)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #4728 25 czerwca 2011, 12:06

Konto usunięte
o 8:40 położyłam się jeszcze spać i spałam do 11:50 bo mężuś mnie obudził telefonem czy dobrze się czuję :) a teraz wcinam kanapki z pasztetem i rzodkiewką i piję kawkę :)   takie nic nie robienie dzisiaj to jakoś poprawia mi humor a i muszę przyznać że ... czuję się lepiej :D jednak te złe samopoczucie i bezsilność to z przemęczenia :|

Zgłoś nadużycie #4729 25 czerwca 2011, 13:55

Konto usunięte
dzień dobry :D szczyt nieprzyzwoitości - spałam do 11:48 :D musialam odespać te niewygodne noce...
brzuchol mnie boli na dole i szlag mnie już trafia. za bardzo i za często, ale dobrze że w pon mam wiztę u lekarza, zbada mnie po całości i powie 'tak ma boleć' a ja będę spokojna :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4730 25 czerwca 2011, 16:24

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Bardzo rozsądne postanowienie :)