Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4651 23 czerwca 2011, 11:06

konwalia Fajna mama
Dzień dobry. :) My dopiero po śniadanku.U nas też była w nocy burza, ale dzielnie ją zniosłam. :) Dziś postanowiłam-nie robię N.I.C. :)
Gosiu odpocznij sobie, jak coś Cię boli. Niepotrzebnie będziesz się dodatkowo przemęczac, a tak spędzisz więcej czasu z rodzinką.
Romeczko, na pewno na dniach wszystko się wyjaśni. Najważniejsze, że u Grzesia wszystko dobrze. A Ty, Kochana dbaj o siebie i nie daj się.
Aga, ja też myślę, że warto wszystko zrobic chwilę wcześniej, niż na ostatni moment albo nie daj Boże, nie zdążyc zrobic wcale! Tylko się nie przemęczaj!Powolutku. :)
Miłego czwartku dziewuszki. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4652 23 czerwca 2011, 11:07

Konto usunięte
Dzień dobry :) ja dziś spać nie mogłam tak bardzo mnie bolała brzuch gdy już zasnęłam to nad ranem obudziła mnie burza ,ledwo dziś wstałam z łóżka tak okropnie się czuję :( jestem jakaś bez sił a brzuch boli jak cholera nawet no-spa mi nie pomaga ,na dodatek wczoraj dostałam biegunki ale już przeszła. Nie mam apetytu tylko na siłę dziś wcisnęłam w siebie kromkę chleba i pół parówki :| miałam iść na procesję ale raczej ją sobie odpuszczę , mimo że źle się czuję starłam kurze w całym domu bo dotknąć było strach czegokolwiek przez ten remont :( ale ochrzan dostałam od męża i wysłał mnie do łóżka :| Miłego dnia :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4653 23 czerwca 2011, 11:08

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Dzień dobry :) ja dziś spać nie mogłam tak bardzo mnie bolała brzuch gdy już zasnęłam to nad ranem obudziła mnie burza ,ledwo dziś wstałam z łóżka tak okropnie się czuję :( jestem jakaś bez sił a brzuch boli jak cholera nawet no-spa mi nie pomaga ,na dodatek wczoraj dostałam biegunki ale już przeszła. Nie mam apetytu tylko na siłę dziś wcisnęłam w siebie kromkę chleba i pół parówki :| miałam iść na procesję ale raczej ją sobie odpuszczę , mimo że źle się czuję starłam kurze w całym domu bo dotknąć było strach czegokolwiek przez ten remont :( ale ochrzan dostałam od męża i wysłał mnie do łóżka :| Miłego dnia :)

Gosia, jakie kurze?!? Odpoczywaj Kochana, jak się źle czujesz! Zrób w końcu coś dla siebie i bądź dziś leniwcem. :)

Zgłoś nadużycie #4654 23 czerwca 2011, 11:12

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Gosia, jakie kurze?!? Odpoczywaj Kochana, jak się źle czujesz! Zrób w końcu coś dla siebie i bądź dziś leniwcem. :)

Konwalia dziś mam taki zamiar a raczej rozkaz od męża ale jednak ja nie potrafię nic nie robić :( choćbym się czołgała to muszę zrobić to co do mnie należy a że nienawidzę brudu to musiałąm te kurze zetrzeć :(

Zgłoś nadużycie #4655 23 czerwca 2011, 11:15

konwalia Fajna mama
Misiaczku, odpocznij dziś, dobrze? :) Wiem, że jak jest remont to wszędzie panuje brud i syf, ale niestety, trzeba to przezyc... Mnie też to czeka. :( A zdrowie jest najważniejsze. Ale mam lenia dziś. Muszę z psem iśc,a tak mi się nie chce... :) Za to obiadu nie muszę robic, bo zaprosili nas Przemka Rodzice. :) A wczoraj byłam z mamą na mega pizzy i była po prostu pysznaaa. :)

Zgłoś nadużycie #4656 23 czerwca 2011, 11:19

muzzza Fajna mama
Romka, przekichane masz :(  ja nie miałam robionych badań moczu od marca !! dopiero w lipcu mam iść.

Zgłoś nadużycie #4657 23 czerwca 2011, 11:20

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Misiaczku, odpocznij dziś, dobrze? :) Wiem, że jak jest remont to wszędzie panuje brud i syf, ale niestety, trzeba to przezyc... Mnie też to czeka. :( A zdrowie jest najważniejsze. Ale mam lenia dziś. Muszę z psem iśc,a tak mi się nie chce... :) Za to obiadu nie muszę robic, bo zaprosili nas Przemka Rodzice. :) A wczoraj byłam z mamą na mega pizzy i była po prostu pysznaaa. :)

dziś już nic nie robię OBIECUJĘ :D mi obiad robi dziś mąż :)

Zgłoś nadużycie #4658 23 czerwca 2011, 11:25

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

dziś już nic nie robię OBIECUJĘ :D mi obiad robi dziś mąż :)

Nooo. :) Margolciu, a Ty masz już wszystko dla Anki i Arturka czy jeszcze czegoś wam brakuje?

Zgłoś nadużycie #4659 23 czerwca 2011, 12:08

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam Mamki! :)
Gosias fajnie ze cala rodzinka jestescie w domu, u nas nie ma swieta i niestety siedze sama :( takze korzystaj, az Ci zazdroszcze ;) u mnie na szczescie zadnej burzy nie bylo, ale mimo to i tak nie moglam w nocy spac...A tu biodra bola, to spac sie nie chce, to te ciagle pielgrzymki do kibelka :/
Romka to strasznie duzo ludzi bylo na pogrzebie.Mam nadzieje, ze jak pojdziesz we wtorek to cos zaradza na te wyniki i cos dadza zeby je polepszyc.Moze to tlko taki chwilowy skok wynikow?ja raz mialam proteiny w moczu, panika jak cholera, na drugi dzien poszlam znowu oddac mocz i juz ich nie bylo ;)
Aga W. ja tez mam takie problemy ze snem ze daj spokoj.W ogole nie moge spac, a jak usne to i tak zaraz mnie pelny pecherz obudzi.I czuje jakby sie mocno chcialo siku a pojde do toalety i w zasadzie duzo sie nie zalatwiam.Tez przez to ze w nocy nie moge spac to probuje lezec wiecej w ciagu dnia.Tyle ze ja nie potrafie lezec - tylko sie poloze i zaraz przysypiam :D no i w dzien sobie przysne a w nocy spac nie moge :(
Margolcia odpoczywaj jak boli brzuch, bo sama doprowadzisz do tego ze maluszki wczesniej wyjda na swiat! nie wolno sie przemeczac i trzeba wypoczywac.To jest rozkaz :)
Konwalia - szczesciara ;) tez bym chciala zeby mnie rodzice zaprosili na obiad :D ale mamy do siebie za daleko :( i jestem skazana zrobic sama :P narobilas mi smaku ta pizza... chyba bedzie trzeba cos na kolacyjke dzisiaj pomyslec :D
My w sobote jedziemy odebrac ten wozek - olka2747 w Twoje rejony, do Northampton ;) ogolnie to probuje wylicytowac jedna szafe na ubranka dla dziecka, jutro sie konczy licytacja, musimy kupic jak najszybciej zebym mogla juz spokojnie poprac, poprasowac i poskladac do szafy.Kurde tak mnie ostatnimi czasy piersi zaczely bolec, ze nie wiem co to bedzie z karmieniem :/ miejmy nadzieje ze do tego sierpnia sie ogarna i uspokoja :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4660 23 czerwca 2011, 12:10

konwalia Fajna mama
Olcia. :) A Ty długo już na tej emigracji siedzisz? :) I nic sie nie martw, na pewno ze wszystkim zdążysz. :) Widzisz, mi już np. z jednej piersi siara leci, ale jak to bdz z karmieniem, to sama nie wiem...

Zgłoś nadużycie #4661 23 czerwca 2011, 12:11

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) u mnie w nocy była paskudna burza, aż nas obudziła... młody chyba się bał grzmotów bo bardzo mi się wiercił i dostał czkawki... wstawiłam rosołek, na procesje nie ide, w tym roku odpuszczam ale za to popołudniu pojedziemy na cmentarz zapalić znicze u mojego i męza taty.
Romka, mam nadzieje że wyniki Ci się poprawią, dbaj o siebie :)
Miłego dnia kobietki :)

Zgłoś nadużycie #4662 23 czerwca 2011, 12:13

konwalia Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

cześć kobietki :) u mnie w nocy była paskudna burza, aż nas obudziła... młody chyba się bał grzmotów bo bardzo mi się wiercił i dostał czkawki... wstawiłam rosołek, na procesje nie ide, w tym roku odpuszczam ale za to popołudniu pojedziemy na cmentarz zapalić znicze u mojego i męza taty.
Romka, mam nadzieje że wyniki Ci się poprawią, dbaj o siebie :)
Miłego dnia kobietki :)

Widzę, że wszędzie tak burzowo. My też robimy sobie dzisiaj taki leniwy dzień, tym bardziej, że ja od jutra do niedzieli jestem w pracy, a Przemek ma wolne, więc nie posiedzimy razem. :( A tak mi się marzy weekendowy wyjazd nad morze...Marzycielka. :)

Zgłoś nadużycie #4663 23 czerwca 2011, 12:18

paprotka25 Supermama

konwalia napisał(a)

Widzę, że wszędzie tak burzowo. My też robimy sobie dzisiaj taki leniwy dzień, tym bardziej, że ja od jutra do niedzieli jestem w pracy, a Przemek ma wolne, więc nie posiedzimy razem. :( A tak mi się marzy weekendowy wyjazd nad morze...Marzycielka. :)

też bym chciała gdzieś jechać chociaż na weekend... może się uda chociaż nie wiem, to wszystko zależy od tego kiedy wpłyną nam te dodatkowe pieniążki, po niedzieli chyba pojedziemy kupić pare rzeczy z wyprawki, doszliśmy do wniosku że weźmiemy z tych co były odłożone do wózka a później oddamy, bo kurcze przeraża mnie to że nic poza ciuszkami licząc nie mam... będę się czuła bezpieczniej jak już wszystko pokupujemy...

Zgłoś nadużycie #4664 23 czerwca 2011, 12:29

olka8922 Gotowa na wszystko

konwalia napisał(a)

Olcia. :) A Ty długo już na tej emigracji siedzisz? :) I nic sie nie martw, na pewno ze wszystkim zdążysz. :) Widzisz, mi już np. z jednej piersi siara leci, ale jak to bdz z karmieniem, to sama nie wiem...

w maju minelo 3lata jak juz mieszkam w Anglii :P zdazyc to moze i zdaze, ale wiesz, chlopak pracuje, ja siedze w domu sama, to i nawet zeby miec zajecie i z nudow bym chciala juz zaczac prasowac :D mi tez leci juz siara i troche sie niepokoje bo ciagle mnie bola piersi a w szczegolnosci lewa.Na lewej brodawce u gory mam takie jakby zgrubienie, to mnie boli, jakby jakas krosta rosla..W srode bede u poloznej to chyba jej pokaze i zapytam co to moze byc.Ale sie rozpadal deszcz :( a zapowiadalo sie tak pieknie.... :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4665 23 czerwca 2011, 12:31

desdemona Zaprawiona w bojach
Burza to chyba byla wszedzie w nocy bo u mnie tez....
Spac sie nie dalo, duchota straszliwa, blyski i grzmoty a mlody w brzuchu dyskoteke sobie chyba do tego urzadzil.... Norma :) .
Dzis tez jakis dzien ciezki, brzuch ciagnie, glowa boli wiec odpuszczam sobie wszystko i leze dzis i odpoczywam.
Powiem Wam ze zaczynam miec stracha, terminy nam sie zblizaja, jednym juz sie koncza a ja pomimo uplywajacego czasu wciaz w lesie z przygotowaniami....
Tyle ze nadal nie wiem czy zdazymy zamienic mieszkanie przed porodem,  okazalo sie ze brakuje wypisu z ksiag wieczystych wiec znowu papierkow robota bleee :( a nie mam juz do tego wszystkiego sily a to dopiero poczatek urzedniczych problemow.
A tak juz chcialabym zeby wszystko bylo gotowe, instynkt gniazda mnie chyba pcha,zeby tylko urzadzic i przygotowac wszystko na powitanie Kubusia...

Zgłoś nadużycie #4666 23 czerwca 2011, 13:24

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

Witajcie dziewczyny! Wróciłam ;) Wyobraźcie sobie,że na pogrzebie bylo około 350 osób!!!!! Relanium raz wzięłam godzine przed, potem nie było potrzeby.Gorzej,że jak wracałam do Poznania to zadzwonili z przychodni,że dzien wcześniej robili badania i mam złe wyniki.;( Od razu podjechałam po odbiór(poradnia do 20.00)I rzeczywiście  -białko w moczu, mocz brunatny!!,A ketony, których powinno byc 5 u mnie 150!!!!!, dodatkowo bilirubina i urobilinogen (coś z wątrobą)Nie było żadnego ginekologa, badal mnie jakis internista.Dzwonil do mojej ginekolog na konsultacje! I mam powtórzyć badania i przyjść we wtorek( w pn go nie ma, a moja ginekolog ma urlop do 5 lipca)a w razie czego gdybym się źle poczuła do szpitala- dostałam juz przekaz! ;(

Oj to chyba z nerwów- spokojnei odpoczywaj i ponów te wyniki.

Zgłoś nadużycie #4667 23 czerwca 2011, 14:31

snoopy90 Fajna mama
no powtórz te wyniki

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #4668 23 czerwca 2011, 14:31

snoopy90 Fajna mama
no powtórz te wyniki

Zgłoś nadużycie #4669 23 czerwca 2011, 14:33

snoopy90 Fajna mama
ale mam masakre dzis w domu jutro sie przeprowadzam i musze to wszystko ogarnąc i spakowac...i obiadek w miedzy czasie zrobic ;/ no i jescze pranie ,prasowanie itd a je jestem wykonczona ze musiałam chwile siąśc(na forum)

Zgłoś nadużycie #4670 23 czerwca 2011, 14:37

Donia1982 Gotowa na wszystko
to może obiad sobie dzisiaj odpuść :) ja sobie odpuściłam a nie ma przeprowadzki... zrobiłam tylko kanapki
Kochamy naszą słodką córeczkę : *