Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4591 21 czerwca 2011, 14:13

Romka Fajna mama
Byłam rano na USG -Maly ma 1630 ;) Lekarz powiedział,że dorodny chłopak w górnej granicy :) Zapytałam o pogrzeb, kazał iśc do lekarki na badanie.No i wszystko ok, mogę jechać.Byle pod opieką i na lekach! 5 relanium co 6 godzin - jak go nie pożegnam będzie gorzej.Dzis przespałam 6 godzin bez tabletek, jakoś mi lżej!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #4592 21 czerwca 2011, 14:32

olka8922 Gotowa na wszystko
Romka ale Ci synus rosnie :) ja kurde do porodu nie bede wiedziala ile wazy moj bo tutaj nie robia wiecej usg :( miejmy nadzieje ze ponad 3kg ;) jezeli lepiej Ci isc na pogrzeb niz zostac w domu to o tyle dobrze ze lekarz pozwolil, Ty sie lepiej bedziesz czula zegnajac brata i wiesz ze dziecku to nie zaszkodzi.Trzymaj sie i nie msl za duzo o tej calej sytuacji bo niepotrzebnie tylko stresujesz i dolujesz siebie i maluszka.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4593 21 czerwca 2011, 14:38

schmetterling Supermama
Romka skoro czujesz że dasz radę iść na ten pogrzeb to idź,nie rób nic wbrew sobie bo to najgorsze ,później się żałuje a nic już nie mozna zrobić....To nasze maluchy mają zbliżoną wagę,moja mała 1,638kg :D może kiedyś będa parą ?? haha :D kto wie :D
Beatka,tak wychodzi na to że schudło mi się troszkę :) wcześniej praktycznie cały czas siedziałam na tyłku i jadłam,no nie że się obzerałam ale nie żałowałam sobie.Później ta przeprowadzka i masę spraw na głwie,codziennie gdzieś biegałam jak dzik i jednak ruch dużo daje.I powiem Wam że jak się więcej ruszam to o niebo lepiej się czuję,nie jestem taka ospała i ociężała,nic nmnie nie boli,31 tydzien a ja się czuję lepiej niż w 21 tygodniu ;)
Gosia kurcze szkoda że takie kolejki ,bo pisałaś że fajna promocja na pampersy jest :(
a Ty Margolcia nie lataj jak wariatka tylko usiądz chociaż na chwilę na tyłku i spokojnie posiedź sobie :D

Zgłoś nadużycie #4594 21 czerwca 2011, 14:55

Ania85 Supermama
Moja Malutka Kruszynka w 31 tygodniu ważyła 2 kg :) . Sam lekarz zastanawiał się czy aby nie będzie wcześniej. W końcu byłaby córeczką tatusia :) . Obecnie kończe 33 tydzień ciąży i coraz bardziej sie boje zwłaszcza że dla dzieciątka kupiłam jedynie łóżeczko, oliwkę i chusteczki nawilżające.

Zgłoś nadużycie #4595 21 czerwca 2011, 15:30

schmetterling Supermama
oo to duża :) ja jestem w 31 tc a nie mam jeszcze tylko emulsji do kąpieli,termometru,rzezcy potrzebnych do szpitala dla siebie,spirytusu  i gazików ogólnie tych aptecznych rzeczy na gorączkę itp.A tak to wszystko już czeka na pranko :D

Zgłoś nadużycie #4596 21 czerwca 2011, 16:13

Black_rose Supermama
hej kobietki! niestety wyladowalam w szpitalu z krwotokiem. w piatek przed polnoca  myslalam ze mi wody odchodza-niestety to bylo tak duzo krwi. przejechalam sie karetka...krwotok ustal i mam lezec jeszcze tydzien pod kroplowami. faszeruja mnie lekami, mala tez.no i kolo srody przyszlej cesarka.  nie wiem na ile bede mogla sie jeszcze odezwac, ale gdyby co to trzymajcie sie kochane. mam naddzieje ze u was wszystko dobrze i doniosicie a nawet przenosicie ciaze! mnie strasza komplikacjami i wycinaniem macicy gdybym dostala krwotoku podczas tej cesarki wiec prosze trzymajcie kciuki zeby nie bylo jednak komplikacji. buziaki dla was moje drogie :* ps. wampirello mam nadzieje ze juz urodzilas i wracasz niedlugo na tychy :)

Zgłoś nadużycie #4597 21 czerwca 2011, 16:39

desdemona Zaprawiona w bojach
Black_rose - trzymam za Was kciuki!
Z jednej strony niedobrze ze krwotok i te komplikacje - z drugiej strony dobrze ze teraz kiedy dzidzia juz silna i zdrowa a nie stalo sie tak na poczatku.
Lez, odpoczywaj, nie stresuj sie  - wszystko bedzie dobrze - musi byc!
Pozdrawiam cieplutko i przesylam mnostwo pozytywnej energii :D !

Zgłoś nadużycie #4598 21 czerwca 2011, 16:58

gosias Fajna mama
O rety Kasiu, dzisiaj o Tobie myslałam, że coś się nie odzywasz, czyli córcię przywitasz nieco wczesniej, trzymajcie się dziewczynki :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4599 21 czerwca 2011, 17:03

Konto usunięte
zgadza sie, melise można legalnie pić w ciąży :) i gorąco polecam.
ponoć pomaga też przy opuchniętych nogach czy rękach.
pomijam te cudne walory uspokajające :D
ja tam pijam codziennie z rana :D czasem wieczorem.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4600 21 czerwca 2011, 17:10

paprotka25 Supermama
niedawno wróciłam od dra, wszystko jest w porządku, serduszko wali, 18 lipca mam usg :) dostałam gratisa, taką książeczkę z pampersa z płytką, są jakieś filmiki jak kąpać malucha, jak wygląda świat oczami dziecka itp. a do tego jedna pieluszka gratis :) a co jest najlepsze to to że przytyłam tylko 300 g :) od razu humor mi się poprawił :) teraz robiłam sobie jedzonko, zachciało mi się kaszy gryczanej ze smażoną cebulką i kiełbaską a do tego ogóreczek małosolny :) mniam :)  
Kasiu, ale mnie nastraszyłaś... mam nadzieje że wszystko będzie w porządku... dbaj o siebie i odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #4601 21 czerwca 2011, 17:24

paprotka25 Supermama
a i dr dał mi liste rzeczy które mam wziąć do szpitala, myślałam że będzie tego więcej a tu jest dla malucha 8 pozycji a dla mnie 10

Zgłoś nadużycie #4602 21 czerwca 2011, 18:59

Konto usunięte
Black Rose trzymam za Was mocno kciuki, wszystko będzie ok, nie denerwuj się, grunt że wszystko pod kontrolą. jeszcze chwila i będziesz miała dzidzię przy sobie i będzie po krzyku ;) wszystkiego dobrego kochana!

Zgłoś nadużycie #4603 21 czerwca 2011, 19:04

Ania85 Supermama

Black_rose napisał(a)

hej kobietki! niestety wyladowalam w szpitalu z krwotokiem. w piatek przed polnoca  myslalam ze mi wody odchodza-niestety to bylo tak duzo krwi. przejechalam sie karetka...krwotok ustal i mam lezec jeszcze tydzien pod kroplowami. faszeruja mnie lekami, mala tez.no i kolo srody przyszlej cesarka.  nie wiem na ile bede mogla sie jeszcze odezwac, ale gdyby co to trzymajcie sie kochane. mam naddzieje ze u was wszystko dobrze i doniosicie a nawet przenosicie ciaze! mnie strasza komplikacjami i wycinaniem macicy gdybym dostala krwotoku podczas tej cesarki wiec prosze trzymajcie kciuki zeby nie bylo jednak komplikacji. buziaki dla was moje drogie :* ps. wampirello mam nadzieje ze juz urodzilas i wracasz niedlugo na tychy :)

Trzymaj się cieplutko.

Zgłoś nadużycie #4604 21 czerwca 2011, 19:04

Konto usunięte
Romka cieszę się że Ci lżej nieco. 
fanstatycznie że maleństwo rośnie jak należy :D
a co do pogrzebu, jeśli wszystko w porządku, to lepiej żebyś pojechała, napewno będziesz spokojniejsza niż gdybyś została w domu. żal by pozostał a tak to chociaż pożegnasz brata.

Zgłoś nadużycie #4605 21 czerwca 2011, 19:53

wenus1988 Gotowa na wszystko
A ja dziś byłam na zajęciach ze szkoły rodzenia u nas w szpitalu tam gdzie najprawdopodobniej bede rodzic, bo w sumie jesli mnie nie złapie gdzies w podróży jakiejs :) :) fajne ćwiczenia były ale jak dla mnie to chyba przydałby sie lepszy wycisk bo nic nie czułam nawet hehe :)   Dostałam mnustwo gazetek, gratisów, kremików, olejków, proszków do prania i mleczko do prania, na rozstepy kremy, butelke ze smoczkiem, krem na odparzenia i jeszcze jakies duperele wszystko oczywiscie w wersji próbek :) Fajnie. Malutka to od wyjazdu męża strasznie szaleje, jakby na złośc że znowu zostałyśmy same :-( tym razem na krócej bo 3 tygodnie ufff
Black rose trzymaj sie cieplutko i trzymam kciuki....

Zgłoś nadużycie #4606 21 czerwca 2011, 19:58

paprotka25 Supermama
ale gratisów nazbierałaś :) fajnie :) malutka pewnie tęsknie za tatą i dla tego szaleje... zlecą te 3 tygodnie i znów będziecie razem :) może teraz jak siedzisz sama w domku to częściej nas będziesz odwiedzać :) widze że masz niezłą kondycje skoro te ćwiczenia były dla Ciebie za lekkie :) ale to dobrze bo ja jak się schylam po coś z dolnej szafki to się momentami zasape :)

Zgłoś nadużycie #4607 21 czerwca 2011, 20:03

wenus1988 Gotowa na wszystko
niom bo ostatni tydzien nie zagladałam wogóle z powodu braku czasu no i mężem trzeba było sie zająć :) :) teraz bede siedziec tu z nudów :) ja to wogole czasem gdzies tak szybko lece albo biegam i zapominam sie ze wogole w ciazy jestem... gorzej jak potem skurcz złapie :) Ehhhh tylko ciekawe na ile ten mój mąż przyjedzie.. pewnie znowu na pare dni o ile nie beda to 2 -3 ...  a potem znowu 4 tygodnie albo i wiecej... żeby tylko zdązył na poród!!  ehhhh a chciałam jechac nad morze w tym roku.... chyba pożegnam sie z planami :( :(

Zgłoś nadużycie #4608 21 czerwca 2011, 20:20

paprotka25 Supermama
mam nadzieje że Twój mąż zdąrzy i będzie z Tobą przy porodzie :) a na wakacje pojedziecie w przyszłym roku w trójeczke :)

Zgłoś nadużycie #4609 21 czerwca 2011, 20:55

Konto usunięte
kurcze my mieliśmy jechać i chyba najlepszy moment przegapiliśmy :(  
teraz to co 5 min siku, a to coś boli... a tu nie ma gdzie to toalety skoczyć :P sama nie wiem czy jeszcze jest sens...

Zgłoś nadużycie #4610 21 czerwca 2011, 22:02

snoopy90 Fajna mama
heh znam to jak nie ma w poblizu toalety

http://oliwunia.blogspot.com/