Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4531 19 czerwca 2011, 19:41

desdemona Zaprawiona w bojach

schmetterling napisał(a)

zawsze można próbować do skutku kochana :D ;)

Haha moj mezu tez tak stwierdzil - ale jakos poki nie mam gwarancji ze na pewno bylaby dziewczynka to poprzestane na dwoch chlopakach :D . No chyba ze matka natura znow zdecyduje za mnie...
Starszy poczety na pigulkach, obecna ciaza na prezerwatywie to kto wie czego sie jeszcze mozna w zyciu spodziewac.... :)

Zgłoś nadużycie #4532 19 czerwca 2011, 22:12

Romka Fajna mama
Dziewczyny! Te , które są wierzące prosze o modlitwę, niewierzące o ciepłe mysli.Dzisiaj się dowiedziałam,że umarł mój adoptowany brat! Wspaniały czlowiek, mielismy sie dziś spotkać.Wczoraj dzwonił o 21.45, a o 22 usiadł przy stole i umarłReanimacja ponad godzinna nie pomogła.Był na imprezie z okazji założenia grupy AA(nie pił od 13 lat) i dopiero jutro okaże się, czy będzie sekcja, czy nie.Byłam dziś w Ostrowie, na dworzec przyjechał po mnie jego przyjaciel i dopiero w aucie się dowiedziałam!Nie moge jechac na pogrzeb! Nie dam rady, nie moge stracic dziecka, a przeciez teraz nie mam siły i cały czas ryczę...I jeszcze słyszę jak mi wczoraj mówił "dbaj mi o siebie" Nie moge się z tym pogodzić!!!!!!!!!!!!!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #4533 19 czerwca 2011, 22:41

Lolimaa Gotowa na wszystko
Romko bardzo mi przykro, że Was spotkała taka tragedia.  Śmierć kiedy przychodzi - obojętnie czy w młodym czy w późnym wielku jest ciosem dla bliskich. Życzę Ci dużo sił!

Zgłoś nadużycie #4534 19 czerwca 2011, 23:41

snoopy90 Fajna mama
kondolencje :(

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #4535 20 czerwca 2011, 4:40

Romka Fajna mama
Dziękuję,spałam dwa razy po dwie godz :( Mózgu nie da się wyłączyć;(
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #4536 20 czerwca 2011, 6:20

gosias Fajna mama
Romka bardzo mi przykro, trzymaj się kochana, mysl tez o sobie, On na pewno by nie chciał, żebyś się załamywała...Jesteśmy z Tobą...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4537 20 czerwca 2011, 6:40

Konto usunięte
Romka tak mi przykro :( składam najszczersze kondolencje :( Trzymaj się i myśl o sobie i o dziecku.
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4538 20 czerwca 2011, 9:13

schmetterling Supermama
ledwo co wlazłam na forum,a tu taka smutna wiadomość :(
Romka bardzo Ci współczuję ,trzymaj się i myśl o swoim maleństwie teraz. :( :(

Zgłoś nadużycie #4539 20 czerwca 2011, 9:21

schmetterling Supermama
a ja mam dzisiaj wizytę u mojej gin na 14:15.Tak mi się nie chce jechać bo teraz to mam kawał drogi po tej przeprowadzce :( ale jak myślę że zobaczę moją małą to jakoś bardziej mi się chce.Pogoda okropna,wczoraj moja przyszła teściowa stwierdziła że mam za mały brzuch jak na 7 miesiąc i że pewnie jest coś nie tak ,szmata jedna potrafi człowieka zdołować,oczywiście pół nocy nie spałam ... :|

Zgłoś nadużycie #4540 20 czerwca 2011, 9:38

gosias Fajna mama
Ja też mam dzisiaj wizytę, na 13:30; Aniu teściowa nie rodzina :) :) nie przejmuj się, ja też mam mniejszy brzuch niż miałam pod koniec 8 miesiąca z Hubertem, albo jak porównuję z innymi ciężarnymi, wcale nie oznacza to, że jest coś nie tak, wkońcu jestesmy pod ciągłą kontrolą lekarza! Moja mama z kolei ciągle pyta, czy wkońcu coś przytyłam, a ja widzę, jak tłuszczyk mi się "topi", chociaż jakieś plusy też całej cukrzycy :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4541 20 czerwca 2011, 9:51

schmetterling Supermama
wiem ale wiesz człowiek zaraz zaczyna myśleć.Gosia to zdjęcie w awatarze to aktualne? Który to tydzień u Ciebie? Bo już nie pamiętam ,ale takiego brzuszka to nie mam napewno ,mam mniejszy i to duuużoooo :|

Zgłoś nadużycie #4542 20 czerwca 2011, 9:54

gosias Fajna mama
wczorajsze, jeszcze ciepłe :) sama robiłam :) 35tc;
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4543 20 czerwca 2011, 10:00

gosias Fajna mama
Ani Ty się nie przejmuj, wielkośc brzuszka zależy od wielu czynników, chocby od sylwetki sprzed ciąży(ja nigdy nie byłam drobniutka); w pierwszej ciązy to miałam taki brzuch moze w 7m-cu, poza tym wtedy miałam taki bardziej "rozlany" na boki a teraz jest bardziej sterczący, jakby trochę szpiczasty :) najważniejsze, że dziecko dobrze rośnie, czasem kobieta ma więcej czy mniej wód płodowych i ta wielkosc brzuszka od tego tez zależy...mi ostatnie 2 tygodnie też do przodu wysadziło...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4544 20 czerwca 2011, 10:02

schmetterling Supermama
o to mała gwiazda już niedługo nas przywita :D jak ten czas szybko leci,jeszcze niedawno pisałyśmy 15 tydzien ,17 tydzien a tu juz wszystkie koło 30 -tego jestesmy :) niedługo będziemy się maluchami chwaliły :D

Zgłoś nadużycie #4545 20 czerwca 2011, 10:16

Konto usunięte
Romka bardoz mi przykro, to straszne naprawdę, trzymaj się ciepło.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4546 20 czerwca 2011, 10:18

Konto usunięte
Ania a Ty się teściową nie przejmuj :) mi za to wszyscy mówią że taki brzuch się ma jak już się rodzi :/ sama nie wiem co lepsze, za mały czy za duży. mamy jaki mamy i koniec, dzieci rosną nam zdrowo i to najważniejsze :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4547 20 czerwca 2011, 11:25

mamaela Supermama

desdemona napisał(a)

Haha moj mezu tez tak stwierdzil - ale jakos poki nie mam gwarancji ze na pewno bylaby dziewczynka to poprzestane na dwoch chlopakach :D . No chyba ze matka natura znow zdecyduje za mnie...
Starszy poczety na pigulkach, obecna ciaza na prezerwatywie to kto wie czego sie jeszcze mozna w zyciu spodziewac.... :)

No to faktycznie- skuteczna ta antykoncepcja :)
Ja byłam święcie przekonan, że będę miała teraz też syna- u mnie w rodzinie poprostu nie ma dziewczynek :) Moi braia mają  9 dzieci łącznie, mój syn 10 i w tym tylko 1 dziewczynka. Ja testem czwarta, mam 3 starszych braci i mój tata jak był "wcięty" (dawno dawno temu) mawiał, że jakaś nie podobna do niego jestem :) Mój mąż marzył natomiast o córeczce i jak nam lekarz powiedział: "jakby to miał być chłopiec to coś by tu miał a nie ma, więc kupujcie różowe ubranka ". To mnie zatkało, a mój mąż zaczął jak głupi się cieszyć w gabinecie, aż się lekarz zdziwił i powiedział, że już dawno ktoś tak szczerze się w jego obecności nie cieszył :)

Zgłoś nadużycie #4548 20 czerwca 2011, 11:26

wenus1988 Gotowa na wszystko
Romka szczere kondolecje .... przykro ze nie mozesz Go po raz ostatni pożegnać... Trzymaj sie i nie załamuj, zycie toczy sie dalej, taka jest kolej rzeczy ktoś umiera i ktos rodzi się by zyć.
Tydzień temu nasz znajomy zginął śmiercią tragiczna też.... ale za granica dopiero dziś ciało będą transportowac do Polski... ehhhh straszna historia :( chłopak 21lat.

Ja juz dawno na forum nie byłam także nie sposób mi przeczytac wszystkiego co tam u was słychać. Mój mąż przyjechał, nacieszyłam sie nim niecałe 2 tygodnie i znowu wyjechał ale tym razem jest w Polsce także telefony będą dzień w dzień bo za granica nie sposób sobie na to pozwolić. Ja to mam przerąbane, znowu sama :( :( No ale czego sie nie robi by zyć jak człowiek i miec za co jeść...;/ a propo wielkości brzuszka to moim zdaniem jak patrze na siebie to mi to sie chyba kurczy a nie rośnie... mam taki malusi że szok! Także nie ma się co martwić na zapas :) mi nikt nie wierzy jak mówie ze skonczyłam 7 miesiac i zaczynam 8 hehe.. mówią że myślą że to 3 hehe

Zgłoś nadużycie #4549 20 czerwca 2011, 11:28

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

a ja mam dzisiaj wizytę u mojej gin na 14:15.Tak mi się nie chce jechać bo teraz to mam kawał drogi po tej przeprowadzce :( ale jak myślę że zobaczę moją małą to jakoś bardziej mi się chce.Pogoda okropna,wczoraj moja przyszła teściowa stwierdziła że mam za mały brzuch jak na 7 miesiąc i że pewnie jest coś nie tak ,szmata jedna potrafi człowieka zdołować,oczywiście pół nocy nie spałam ... :|

W nosie miej teściową i jej madrości. Moja nie jest lepsza.... Mi dla odmiany lekarz powiedział na ostatniej wizycie, że "jakiś taki duży ma Pani ten brzuch" - też kurna pocieszyciel :)

Zgłoś nadużycie #4550 20 czerwca 2011, 11:32

mamaela Supermama

desdemona napisał(a)

No ja tez biore No-spe od 18 tc odkad wystapily przedwczesne skurcze i teraz mam mieszane uczucia...
Z jednej strony nie wierze zeby przepisywali lekarze srodek ktory moglby realnie zaszkodzic dziecku, z drugiej - mimo wszystko - po takich slowach i to z ust pelnej dobrych checi poloznej, to jakos niepewnie.
Bardziej szczerze mowiac to ten antybiotyk mnie wystraszyl, lekow rozkurczowych jakos nigdy nie traktowalam jako niebezpiecznych.
Czyli sprawdza sie zlota, stara zasada - jak mus to mus a do reszty troche zdrowego rozsadku :) .

No ja też tak o tej Nospie mysle, w końcu sama na nią nie wpadłam, tylko lekarz mi kazał, aby powstrzymać skurze i utrzymać ciążę.  Wie chyba co zaleca i dba o pacjentki i dobro ich dzieciaczków.