Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4511 18 czerwca 2011, 9:29

Konto usunięte
Dzień dobry :) ja wstałam o 8:00 bo ekipa przyszła podłączać ( w końcu ) rurki od pieca do grzejników :) a ja będę latać ze szczotą i sprzątać :|
Miłego dnia :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4512 18 czerwca 2011, 9:41

paprotka25 Supermama
Dzień dobry :) ja spałam do 8.40, teraz jem śniadanko, mleczko z płatkami tak jak od kilku dni :) Zaraz lece się wykąpać bo wieczorkiem już mi się nie chciało i zrobiłam sobie dzień trola ;) a później chyba trochę ogarne mieszkanko.
Margolciu nie szalej za bardzo z tą miotłą :)

Zgłoś nadużycie #4513 18 czerwca 2011, 11:47

Konto usunięte
dzień dobry :D a ja dziś spałam do 9:30 i porządki zaraz po śniadaniu :P póki energię mam :P dzisiaj grillll :D mniam :D
wczoraj o 22:30 wcinałam pizze... była przepyszna i normalnie nie mam nawet wyrzutów :P przy tym że rzuciłam wcinanie batonów i ciasteczek to coś od życia mi się należy :D
u mnie całą noc padało, a teraz na dworze jest idealnie, 21 stopni, słoneczko, przyjemny wiaterek :) idealnie na gnicie na dworze :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4514 18 czerwca 2011, 11:59

wampirella Zaprawiona w bojach
Dzisiejszej nocy przeżyłąm horror, taki upał był wczoraj i taka duchota a ani kropla deszczu nie spadła :( . Spałam dosłownie nago przy otwartym oknie i dwa razy musiałam wstać pod zimny przysznic bo myślałam  że się rozpłynę. Ochyda....a dopiero się zaczyna, jak mała się urodzi (wkoncu) to największe upały będą (40/45st). Jakoś musimy sobie poradzić. Dzisiaj jak narazie siedzę przed kompem ze szklaneczką wody z lodem i przy klimatyzacji, może popołudniu odważę się wyjść ale to koło 21 jak się słońce zacznie chować.
Wampirella

Zgłoś nadużycie #4515 18 czerwca 2011, 12:11

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Dzień dobry :) ja spałam do 8.40, teraz jem śniadanko, mleczko z płatkami tak jak od kilku dni :) Zaraz lece się wykąpać bo wieczorkiem już mi się nie chciało i zrobiłam sobie dzień trola ;) a później chyba trochę ogarne mieszkanko.
Margolciu nie szalej za bardzo z tą miotłą :)

matko źle się czuję :( jest mi nie dobrze boli mnie głowa i żołądek ,nie mam apetytu i brzuch mi ciągnie na dół i jest twardy :( jestem jakaś wypompowana z sił :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4516 18 czerwca 2011, 13:20

olka8922 Gotowa na wszystko
Haja :D
ja sie wczoraj troche polenilam, spedzilismy czas razem, bo teraz Wojtek pracuje od pon-czw a piatek ma wolny :) mnie dalej brzuch boli, ale to i mocno....Jutro jedziemy na wyprzedaze do innego miasta, moze jakas okazje wyhacze :P
Olka2747 tak, tutaj nie robia lewatywy.Z jednej strony dobrze, bo wez niech Ci sie skurcze zaczynaja i siedz na kiblu ze sraka.Z drugiej strony to powinni zrobic ze wzgledu na higiene i ogolnie zeby kobiete wyczyscic.Ale spoko, gadalam z kolezankami, to mowily ze przy porodzie masz takie skurcze ze nawet nie wiesz kiedy kupe zrobisz :P ponoc zrobisz i od razu polozna zabiera i wyrzuca.One to nawet nie wiedzialy ze zrobily.Byly takie bole ze nawet nie wiedzialy kiedy poszlo, chlopaki im powiedzieli po porodzie :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4517 18 czerwca 2011, 13:57

gosias Fajna mama
Heja wszystkim :) ja Was przebiję, wstałam o 6:15 :) cóż, spijcie dziewczynki teraz ile wlezie bo niedługo koniec... :) Ja byłam dzisiaj w galerii, matko same wyprzedaże!-50%!kupiłam synkowi buty, takie pół trampki pół sandały w Deichmanie, z 59 na 29zł :) W Smyku i 5-10-15 też mnóstwo rzeczy taniej...i H&M! Tylko kasę miec, a gdzie tu do wypłaty! Mój brzuch tez mi juz bardzo ciązy, ciagnie w dół, twardnieje, czaem nawet iśc nie mogę, dużo odpoczynku dziewczynki, nie forsowac sięza bardzo, nawet kosztem syfu w mieszkaniu :) naprawdę są ważniejsze rzeczy a w tej chwili Wasze dzieciątka w brzuchach, niech jeszcze trochę posiedzą(nie licząc wampirelli :) ,b o Twoja maluka widocznie przez ten upał się nie wybiera :) U mnie z pogodą to średnio, rano padało, teraz nawet 20 stopni ale słońca nie ma, oby pranie mi wyschło na dworze...Miłego dnia...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4518 18 czerwca 2011, 14:05

paprotka25 Supermama
zrobiłam pranie, i w momencie jak wywiesiłam to zaczęło padać :) na szczęście na balkonie nie pada :) i suszareczka może sobie stać :) zaraz wróci mężuś i zjemy obiadek, kalafior już się gotuje więc chyba zjemy go w ramach pierwszego dania, a zupke później albo zostanie na jutro :) ogarnęłam trochę łazienkę, zaraz biore się za układanie papierów bo trochę mi się tego nazbierało i leży wszystko na kupie... a odkurzanie i mycie podłóg zostawie na później, mężuś mi pomoże ;) i podzielimy się robotą :)

Zgłoś nadużycie #4519 18 czerwca 2011, 20:39

olka8922 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Heja wszystkim :) ja Was przebiję, wstałam o 6:15 :) cóż, spijcie dziewczynki teraz ile wlezie bo niedługo koniec... :) Ja byłam dzisiaj w galerii, matko same wyprzedaże!-50%!kupiłam synkowi buty, takie pół trampki pół sandały w Deichmanie, z 59 na 29zł :) W Smyku i 5-10-15 też mnóstwo rzeczy taniej...i H&M! Tylko kasę miec, a gdzie tu do wypłaty! Mój brzuch tez mi juz bardzo ciązy, ciagnie w dół, twardnieje, czaem nawet iśc nie mogę, dużo odpoczynku dziewczynki, nie forsowac sięza bardzo, nawet kosztem syfu w mieszkaniu :) naprawdę są ważniejsze rzeczy a w tej chwili Wasze dzieciątka w brzuchach, niech jeszcze trochę posiedzą(nie licząc wampirelli :) ,b o Twoja maluka widocznie przez ten upał się nie wybiera :) U mnie z pogodą to średnio, rano padało, teraz nawet 20 stopni ale słońca nie ma, oby pranie mi wyschło na dworze...Miłego dnia...

to ja tez sie pochwale.Ja wczoraj wstalam o 5:25 bo nie moglam spac i siedzialam caly czas na kompie :P za to dzisiaj w nocy tak mi sie fajnie spalo, wczoraj specjalni sie w ciagu dnia nie kladlam zeby nie bylo problemu z zasnieciem i dzisiaj cala noc spalam jak zabita, z 2razy bylam w toalecie ale od razu usypialam po polozeniu sie :) dzisiaj bylismy u koelzanki, dala mi kolyske po swoim synku i pare ciuszkow :) ja mysle ze zaczne sie pakowac tak za 2tygodnie..... niedlugo trzeba wszystko poprac i poprasowac :) a za 1,5tyg wizyta u poloznej :P u nas taka nieciekawa pogoda dzisiaj ze przesada jakas.Pada, 10min slonca, leje, przestaje, leje, troche slonce poswieci, leje.... caly czas pada deszcz i to tak mocno, jak jakis grad :/ my juz sie rozgladamy za wozkiem, wczoraj odebralismy pieniadze od dziadkow na wozek i lozeczko to trzeba maluszkowi kupic :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4520 18 czerwca 2011, 21:20

olka2747 Gotowa na wszystko
Ja właśnie poprasaowałam już połowę ciuszków dla Kacperka :-) A w następny weekend resztę. Pogoda u mnie Olka identyczna jak u Ciebie, JOBLA mozna dostać. Upiekłam dziś ciasto o nazwie ambasador hehe :) z cynamonem i jabłkami, pyyychoootaaaa :-)

Zgłoś nadużycie #4521 18 czerwca 2011, 21:59

Konto usunięte
kurcze a ja od paru dni mam takie problemy ze spaniem... normalnei ciągle się budze, leże i leże...zasypiam, pół godziny, godzina i znów się budzę... i tak w kółko :/
u mnie dzisiaj był grill :D mimo deszczu udało sie upiec kurczaki i kielbaskowe sprawy :D mniam!
za to teraz zmęczona jestem jakbym normalnie jakiś maraton miała za sobą :)

Zgłoś nadużycie #4522 18 czerwca 2011, 23:10

paprotka25 Supermama
miałam myć podłogi ale doszliśmy do wniosku że nam się nie chce ;) nie ma tragedii więc do poniedziałku się wstrzymamy :) pojechaliśmy po płyty bo muszę prace oddać też nagraną i po drodze na pasażu było stoisko z ciastami... i mieli piękne drożdżówki :) takiego sobie narobiłam smaka że upiekliśmy :) mężuś wyrabiał ciasto :) i teraz czekam aż wystygnie bo aż mi ślinka cieknie tak pięknie pachnie w całym mieszkaniu :) jutro jedziemy do mojej mamy po gołąbki :) będą chyba w poniedziałek na obiadek bo na jutro już rozmraża mi się mięsko na gulasz :) zaraz kładziemy się spać. Jutro calutki dzień mam mężusia w domku :) Dobranoc kobietki :)

Zgłoś nadużycie #4523 19 czerwca 2011, 9:14

Konto usunięte
dzień dobry :) ja obudziłam się w sumie ok 8 :) nawet nie spało mi się tak źle jak ostatnimi czasy :D
śniadanko już z głowy i chyba jeszcze sobie herbatkę jakąś pyszną zrobie.... kurcze meliska mi sie skończyła :P
miłego dnia mamuśki :D

Zgłoś nadużycie #4524 19 czerwca 2011, 9:56

gosias Fajna mama
Ja tam jakoś ze spaniem nie mam problemów, dobrze mi się spi, chociaz wstaje kilka razy na siku i ostatnio też Hubert woła w nocy siku więc...sprawy wyższe :) ale się cieszę, bo naprawdę mały ostatnio ciągle woła, a w sumie to jakoś specjalnie nie pracowaliśmy nad tym, widac nadszedł ten czas :) Za chwilę zbieramy się do Bozi :) Miłego dnia wszystkim...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4525 19 czerwca 2011, 12:13

desdemona Zaprawiona w bojach
A ja prosto z ostrego dyzuru....
W nocy juz sie tak zaczelam dusic ze nie dalo sie spac i jak tylko synek wstal pojechalismy do szpitala.
No i sie okazalo ze trzeba antybiotyk jednak ale oczywiscie te co mozna w ciazy to jestem na nie uczulona...
Co za zmora jakas, skoro nie mozna z grupy A to zapisali mi z grupy B Sumamed - ponoc rownie bezpieczny i mam sie nie przejmowac bo to sila wyzsza i jak nie wylecze tej zarazy to sie moze skonczyc duzo gorzej :( .
Dodatkowo pani polozna mnie pocieszyla ze tak nagminnie zapisywana i brana w ciazy No-spa jest z grupy C czyli ma wiekszy wplyw na plod (niekoniecznie dobry).
No teraz to juz No-spy do buzi chyba nie wloze, koszmary mi sie zaczna przez te leki w ciazy snic wrrr.

Zgłoś nadużycie #4526 19 czerwca 2011, 17:10

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) my dzisiaj pospaliśmy do po 9 :) zrobiłam obiadek, trochę się poleniliśmy, pojechalismy do mojej mamy po gołąbki :) będą jutro na obiadek a ok 20 pojedziemy do szwagierki na kawke, bo ma dzisiaj urodzinki, imprezy nie robi tylko kawa i ciasteczka, ale chciaż sobie pogadamy :) generalnie u mnie chłodnawo, ale przyjemnie :) trochę pokropiło, możliwe że jeszcze będzie padać bo jest zaciągnięte niebo. Teraz właczyłam kompa i nadrabiam zaległości na forum a mężuś korzystając z wolnego dnia gra na play station w jakiś boks :)

Paula, przykro mi że to choróbsko aż tak Ci się rozwinęło, ale najważniejsze że jest lek który możesz brać... mam nadzieje że Ci pomoże i szybciutko wrócisz do zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #4527 19 czerwca 2011, 17:20

mamaela Supermama
Zajrzałam sobie na ten Wasz sierpniowy wątek- dużo tu Was. Jakiś ten listopad/grudzień był zimny, prąd wyłączali czy co, że tyle dzieciaczków się w sierpniu urodzi ?? ?
Natknęłam się na tę No-spę, a ja ją biorę na skurcze macicy-już sama nie wiem co myśleć o tym. Wprawdzie teraz mam ograniczać do max. 2 tabl. dziennie, bo ponoć macica i tak już ćwiczy więc te skurze są trochę potrzebne. Ale trochę mnie postraszyłaś :(

Zgłoś nadużycie #4528 19 czerwca 2011, 19:22

No ja tez biore No-spe od 18 tc odkad wystapily przedwczesne skurcze i teraz mam mieszane uczucia...
Z jednej strony nie wierze zeby przepisywali lekarze srodek ktory moglby realnie zaszkodzic dziecku, z drugiej - mimo wszystko - po takich slowach i to z ust pelnej dobrych checi poloznej, to jakos niepewnie.
Bardziej szczerze mowiac to ten antybiotyk mnie wystraszyl, lekow rozkurczowych jakos nigdy nie traktowalam jako niebezpiecznych.
Czyli sprawdza sie zlota, stara zasada - jak mus to mus a do reszty troche zdrowego rozsadku :) .

Zgłoś nadużycie #4529 19 czerwca 2011, 19:24

Mamaela a Tobie gratuluje coreczki po tych 15 latach - wlasnie przeczytalam podpis.
My po 12 latach spodziewamy sie tez teraz drugiego dziecka, niestety pomimo usilnych modlow o dziewczynke bedzie drugi chlopak.

Zgłoś nadużycie #4530 19 czerwca 2011, 19:33

schmetterling Supermama

desdemona napisał(a)

Mamaela a Tobie gratuluje coreczki po tych 15 latach - wlasnie przeczytalam podpis.
My po 12 latach spodziewamy sie tez teraz drugiego dziecka, niestety pomimo usilnych modlow o dziewczynke bedzie drugi chlopak.

zawsze można próbować do skutku kochana :D ;)