Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4491 17 czerwca 2011, 11:07

Black_rose Supermama
ja dziś pierwszy raz od niepamiętnych czasów spałam jak kamień i ani raz się nie obudziłam :D ! Rety jak przyjemnie się tak budziło i przeciągało w łóżeczku :) ! Zaraz mi mózg zwieje ;) ale byle do przodu. Eh jeszcze ta obiegówka potem... i to bieganie za pieczątkami.
Aniu gratuluję kupna wózka! :) U mnie na szczęście jak pobierają krew to potem to wysyłają do innego labolatorium i nie trzeba specjalnie jeździć nigdzie. Ale to ta baba nie wiedziała, jak Ci tą krew pobierała, że nie robią tego? To co ona tam w ogóle robi? Pracuje czy kawę pije :/

Zgłoś nadużycie #4492 17 czerwca 2011, 12:06

Konto usunięte
Jezu jak burza u mnie była dopiero myślałam że osiwieję ze strachu tak panicznie boję się burz !! na szczęście teraz tylko pada deszcz :) ale jakie świeże powietrze jest teraz :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4493 17 czerwca 2011, 12:47

gosias Fajna mama
Witajcie kobitki, fajnie że "stare"bywalczynie się odzywają, prawie jak "siostry" :) Olu zyczę Ci udanego wypoczynku, korzystaj, to już tak ostatni raz tylko we dwoje, no może kiedyś jeszcze wyjedziecie bez dziecka, ale to juz będzie inna bajka... Aniu Ty to masz nosa do tanich zakupów! Czerwony fajny kolor, my mamy niebiesko-granatowy, ale spacerówkę czerwoną... Matko chyba też zacznę myślec o tej torbie od szpitala...Moje dzieciątko nadal daje czadu niemal bez przerwy, jestem pewna że jest główką w dół, czasem to by się chciało chwycic za tą małą girę i połaskotac :) tak mi się wybija u góry! Ja ogólnie to humor mam średni, bo mój mąż wczoraj miał jakiegoś focha, bo nie zachwyciłam się jego projektem graficznym i się do mnie nie odzywa!(nie doceniam go!), no ale długo już było bez kłótni więc...żeby on docenił mój trud, zajmuję siędomem, piorę, sprzatam, gotuję i jeszcze zajmuję się dzieckiem, za chwilę nawet dwójką...ale tego to nikt chyba nie docenia...e tam...Z pogodą u mnie teraz ok. nawet słońce świeci, rano też padało ale teraz jest świetnie, nie za ciepło nie za chłodno, zaliczyliśmy juz spacer i zakupy i Hubert własnie zasnął...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4494 17 czerwca 2011, 12:54

Konto usunięte
hej :D
Ania fajnie  że wózek masz :D duuży zakup z głowy ;)
Margolcia zazdroszcze Ci że pakowanie masz za sobą... ja jeszcze trochę czasu mam i na myśl o tym już wiem że zapomnę połowe rzeczy napewno...
ja ostateczne zakupy WSZYSTKIEGO planuje do połowy lipca zrobić. tupu kosmetyki, higieniczne i apteczne...
u mnie w nocy lało, spalo mi się do kitu więc chyba  w ciągu dnia drzemka będzie :)
dzisiaj robie sobie obowiążkowy dzień lenia. brzuch za bardzo dokucza...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4495 17 czerwca 2011, 13:04

agf Supermama
No dobrze moje drogie, zamykam komputer i zaraz w drogę. Będę tęsknić kurcze, bo jakoś się przyzwyczaiłam. A tam wstanę i co? kawkę zrobię i co? Bez forum? eeee....
No, ale zawsze to jakiś inny wypoczynek. Głowy do góry, niech nic nie boli i do usłyszenia! :)

Zgłoś nadużycie #4496 17 czerwca 2011, 13:12

Konto usunięte
no to miłego wypoczynku :D i porządnie się relaksuj!!
3maj się i do napisania :D

Zgłoś nadużycie #4497 17 czerwca 2011, 13:29

schmetterling Supermama
miłego wypoczynku ,nie szalej tam za bardzo :D
Gosia przejdzie mężowi :) Ci faceci to czasem jak dzieciaki się zachowują,trzeba ich podziwiać i chwalić a od siebie nic...My kobiety to tylko dzieci i do garów ,a to bardzo ciężka praca.Ja to wogóle Cię podziwiam bo nie wiem jak bym znosiła tą ciąże mając już jednego malucha,któremu trzeba tyle uwagi poświęcić.
Aga jakoś mi tak ulżyło jak kupiliśmy ten wózek :) fakt :)

Zgłoś nadużycie #4498 17 czerwca 2011, 14:17

Konto usunięte
hehe dobrze że Ci ulżyło i się nie dziwie, bo mnie wczoraj wieczorem dopadła panika że z niczym nie zdąrzymy... a tu TYLKO 51 dni.
a powiem Wam że najbardziej mnie zestresowało to że moja legitymacja ubezpieczeniowa poległa a druki RMUA to ja dostaje z opóźnieniem miesięcznym (siedziba pracodawcy 600 km od mojej placówki;P +opieszałość pracodwawcy...) i dzwonie do swojego Dyrektora, on mówi że ZUS nie wyda mi legitki nowej bo już nie robią. no to dzwonie do ZUSu i faktycznie... teraz RMUA ma wystarczyć i koniec kropka. no to szukam w necie ile jest ważny ten druk bo jak pisałam ja dostaje  ze sporym opóźnieniem. odpowiedzi mizerne, tu inaczej i tu inaczej piszą. no to dzwonie do swego szpitala :) i babeczka "ale proszę pani, niech się pani tym absolutnie nie przejmuje, jak pani ma, niech pani weźmie najświeższą i przy kłopocie. zreszta pewnie pani wie, że bez względu na to czy jest pani ubezpieczona przez pracodawcę czy nie, w szpitalu każdym panią przyjmą bez żadngo problemu, a jak już nawet trafi się jakaś uparta osoba, to możę pani później donieść tą opóźnioną RMUA" no kamień z serca :) bo już się denerwowałam  że mnie będą wyganiać że nie mam superaktualnych tych druków :)

Zgłoś nadużycie #4499 17 czerwca 2011, 14:24

Konto usunięte
ja wstałam po godzinnym śnie ,teraz słoneczko świeci u mnie i jest cudowne powietrze :) zaraz kotleciki trzeba smażyć i sałatę ze śmietanką :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4500 17 czerwca 2011, 14:35

schmetterling Supermama
u mnie też te druki z opóźnieniem wydają i jeszcze sama się prosić o nie :| ale słyszałam że ten druk ważny jest miesiąc czasu.Jak ostatni masz z kwietnia załóżmy to ważny on jest do konca maja.Tak mi babka w przychodni mówiłą u mnie.A w szpitalu rzeczywiście przyjąc cię muszą i koniec a druk mozesz dowieźć i tyle ,bo ten druk to ubezpieczenie jest ?? tzn dowód tego że jesteś ubezpieczona prawda?

Zgłoś nadużycie #4501 17 czerwca 2011, 14:39

desdemona Zaprawiona w bojach
Maaaatko jaka jestem chora, zaraz jakas nas dopadla a wlasciwie Olaf przytargal - najpierw jego rozlozylo a na drugi dzien mnie - roznica taka ze on od kopa na lekach i juz mu powoli przechodzi a u mnie lekarka wolala nie przepisywac antybiotykow (nawet tych co mozna w ciazy  - w pelni sie z nia zgadzam) jak nie ma potrzeby i czuje sie masakrycznie....
Nic doraznego nie pomaga, domowe srodki tez nie, glowa mi peka od kataru, oddychac nie mam jak, gardlo wysiadlo i juz mam dosc :( .
Jeszcze od tego wiecznego smarkania i kaslania brzuch mi sie napina, skurczy wiec mam wiecej, leze co prawda ale guzik to daje wrrr zeby w lecie tak sie rozlozyc to juz chyba klatwa jakas.....
Za te torby Was podziwiam, ja nie ma nic spakowanego i nawet nie chce mi sie o tym myslec, na razie dalej wszystko w przyslowiowym proszku....

Zgłoś nadużycie #4502 17 czerwca 2011, 14:48

schmetterling Supermama
cholera,współczuje tego choróbska.Nie dośc że w ciąży ciężko to jeszcze męczyć się trzeba z przeziębieniem,a też masz z tą ciążą problemy także naprawdę współczuję :(

Zgłoś nadużycie #4503 17 czerwca 2011, 16:01

Konto usunięte
oj bidna, choróbska współczuje. kurować się błyskawicznie :)
Ania, zgadza się, RMUA to wersja zastępcza legitymacji ubezpieczeniowej ;) w tym druku masz wpis że jesteś ubezpieczona :)

Zgłoś nadużycie #4504 17 czerwca 2011, 18:20

magdab Gotowa na wszystko
Witam, ja po wizycie u lekarza, wszystko ok, mała rośnie ja też. Mam pytanie czy Wam też lekarze zalecają zrobienie badań w kierunku HIV i HCV? oczywiście odpłatnie bo te badania nie są refundowane przez NFZ, jak stwierdził, że nie dlatego, że się źle prowadzę :) ale Ministerstwo Zdrowia takie badania zaleca.
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #4505 17 czerwca 2011, 18:38

Konto usunięte
super że dzidzia ma się dobrze :D
co do badań, moja lekarka nic na temat tych badań nie mówiła :/ bo pytałam jakie badania robimy teraz... wspominala na pewno o HBs i kile powtórnych.

Zgłoś nadużycie #4506 17 czerwca 2011, 18:39

paprotka25 Supermama
byłam na uczelni, załatwiłam obiegówkę później mężuś po mnie przyjechał,i wróciliśmy do domku,  na spokojnie się przebrałam żeby jakoś wyglądać do zdjęcia, zjadłam zupe i pojechaliśmy spowrotem do centrum :) zdjęcia zrobione, nawet nienajgorzej wyszłam :) kupiliśmy buciki na obrone :) mój mężuś jest nieoceniony sam mi je wypatrzył w ccc bo ja tak się rozglądałam że pewnie bym ich nie wypatrzyła... są śliczne, czarne bez palców, płaskie i z przodu mają takiego ślicznego kwiatka i cyrkonie, a jakie wygodne :) jeszcze pani nam poleciła takie welurowe zapiętki żeby bucik nie obcierał bo już planowałam chodzić w domu z plastrami żeby nogę przyzwyczaić a tu nie muszę, kurcze fajny wynalazek i to za całe 4 zł :) teraz wcinam czereśnie :) kupilismy też truskawki, zaraz będę robić konfitury :) narazie z 1 kg zobaczymy czy wyjdą bo nigdy nie robiłam :)
Paula, współczuje, takie choróbsko przy upałach jeszcze gorzej męczy, kuruj się i leż jak najwięcej :)
Gosiu, nie martw się, faceci tak czasami mają... do jutra mu przejdzie i całkiem zapomni o co chodziło :)

Zgłoś nadużycie #4507 17 czerwca 2011, 18:41

paprotka25 Supermama
acha, co do RMUA, jak byłam w szpitalu to pani mi powiedziała że przy przyjęciu nie jest potrzebna, ale w momencie wypisu trzeba koniecznie im dać bo jak nie to uznają że się nie ma ubezpieczenia :)

Zgłoś nadużycie #4508 17 czerwca 2011, 18:54

Konto usunięte
a niech se uznają co chcą :P faktury mi nie wystawią i już. a jako że dostaje z opóźnieniem, dostarcze przy okazji i już.
swoją drogą jak rok temu jeździłam do łodzi do szpitala to przy przyjęciu właśnie wołali ode mnie legitymację...
co szpital to inaczej.

Zgłoś nadużycie #4509 17 czerwca 2011, 19:52

Donia1982 Gotowa na wszystko

magdab napisał(a)

Witam, ja po wizycie u lekarza, wszystko ok, mała rośnie ja też. Mam pytanie czy Wam też lekarze zalecają zrobienie badań w kierunku HIV i HCV? oczywiście odpłatnie bo te badania nie są refundowane przez NFZ, jak stwierdził, że nie dlatego, że się źle prowadzę :) ale Ministerstwo Zdrowia takie badania zaleca.

mi moja też zaleciła na toxo i HIV płatne dodatkowo. ale czy o badaniach nie ma osobnego wątku?
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #4510 17 czerwca 2011, 21:23

gosias Fajna mama
He, he...mąz po powrocie z pracy już złagodniał, teraz jest już ok., spedziliśmy fajne popołudnie we troje :) Paula strasznie Ci współczuję, ja niedawno też smarkałam i wiem, że w ciązy kichanie i kaszel to coś potwornego, brzuch się strasznie napina...kuruj się kochana i oby Ci szybki przeszło :)
Hubert&Helena