Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4471 16 czerwca 2011, 21:11

Black_rose Supermama
Aga ja w dalszym ciągu zachęcam Cię do posprzątania u mnie :D , bo mi mieszkanko już syfem zarasta :P ... ale szkoda mi kurcze czasu na sprzątanie jak widzę ile jeszcze tej zakichanej nauki, albo wole już iść na spacer na działeczke i nie kisić w domu :P Postanowiłam, że gruntowne - takie mega porządki będę robić od wtorku -> może małą to sprowokuje do wyklucia szybciej ;) bo tak mi już życie obrzydza, że szok :P nawet siedzieć nie umiem wygodnie, ani to spać, i ta zgaga ostatnia i te ruuuuchy niekończące co brzuch mają rozerwać... normalnie mam już powoli dość tej ciąży ;) . Niech już wypełza do nas :) .

Zgłoś nadużycie #4472 16 czerwca 2011, 21:23

Konto usunięte
kurcze też mam dosyć już noszenia tego giga brzucha :) moja siora dzień przed porodem miała mniejszy brzuch niz ja teraz... a jeszcze 52 dni!
jutro chyba do swojej gin zadzwonie, bo od kilku dni tak mnie mój brzuch kłuje że dzisiaj to 2 razy wyprostować się nie mogłam :/ chyba to sprzątanie mi szkodzi :P i w sumie im bliżej porodu tym więcej nerwów :/ 
dzisiaj Margolcia gdzieś pisała że szykuje torbe do szpitala :) to normalnie w panike wpadłam "eee co, zaspałam z czymś czy co? cholera nie zdąrze..." i już, seria zmartwień:/ a ile czego jeszcze trzeba kupić... o matko jak to drogo. no kryminał no! 
ahhh AH! i jeszcze tak duszno u mnie że szał idzie dostać :) a niby padać miało. phi, oszustwo cholerne!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4473 16 czerwca 2011, 21:42

agf Supermama
Aga - spokojnie, torbę spakować zdążysz! Najgorzej to samemu się w panikę wpędzić! Margolcia z racji bliźniaków może sie ciut pospieszyć, ale ty się uspokój :)
paprotka - pewnie jakoś tak za tydzień w niedzielę wrócę , tak planujemy przynajmniej. Oby tylko nie padało...

Zgłoś nadużycie #4474 16 czerwca 2011, 21:46

paprotka25 Supermama
napewno będziecie mieć piękna pogodę :) a jak będzie padać to znajdziecie sobie jakieś miłe zajęcie ;)

Zgłoś nadużycie #4475 16 czerwca 2011, 23:00

agf Supermama
Dzięki :) Oby się sprawdziło z pogodą. A zajęcia zawsze się znajdą ;) Swoją droga zabieram laptopa, bo mam taką grę z łamigłówkami na którą w domu jakoś nie mam czasu, bo mam neta ;) To tam sobie nadrobię ;)

Zgłoś nadużycie #4476 17 czerwca 2011, 6:59

Konto usunięte
Dzień dobry :) wczoraj byłam w rossmanie i dokupiłam sobie wkładki laktacyjne :D i patyczki dla dzieci :) torba w którą miałam się spakować okazała się za mała bo połowę zajął sam szlafrok :D to pognałam do biedronki i kupiłam torbę podróżną bo akurat były na stanie w sklepie :D więc dziś zaczynam konkretnie się pakować :) Black_rose mi raczej te podkłady nie będą potrzebne skoro będę mieć cesarkę nie ?? bo tak w sumie to nie wiem czy po cesarce to leci krew ?? bo przecież też musi się tam oczyścić :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4477 17 czerwca 2011, 7:21

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margolcia leci. Nie dość że masz szwy, brzuch boli, to jeszcze krew leci normalnie. Widzę, że Wy fajnie już ostatnie przygotowania przed :D

o cholercia nie wiedziałam :| no ja już się pakuję bo nie wiem kiedy co i jak :| tym bardziej że trwa u mnie remont a po nim nie wiem czy się odnajdę w domu tzn gdzie co leży a tak spakuję torbę wsadzę ją w worek i na strych :)

Zgłoś nadużycie #4478 17 czerwca 2011, 8:10

agf Supermama
Ja widząc ilość tych rzeczy do szpitala to prawdepowiedziawszy tez myślałam o normalnej torbie podróżnej...

Zgłoś nadużycie #4479 17 czerwca 2011, 8:11

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ja widząc ilość tych rzeczy do szpitala to prawdepowiedziawszy tez myślałam o normalnej torbie podróżnej...

w takiej torbie jest wygodniej tym bardziej że nie spakujemy się w reklamówkę nie ?? :D

Zgłoś nadużycie #4480 17 czerwca 2011, 9:12

Black_rose Supermama
Cześć dziewczynki!
Wszamałam śniadanko właśnie, śmigam na kawkę do mamy i znowu (dla odmiany :D ...) wkuwam. Na 15 KTG i na 18 SR to potem pewnie nie będzie mi się chciało. Tak-trzeba by jeszcze gdzieś zakupy wcisnąć, bo w lodówce mam dżem i światło ;) ...
Pogoda się zepsuła :( tzn. ciepło jest ale paskudnie zachmurzone niebo. Taka duchota :/
Małgosiu lepiej kup podkłady, bo oni co prawda Cię "wyczyszczą" ale możesz trochę pokrwawić. Aga spokojnie ;D zdążysz z torbą... tylko te koszta, nie? Ja w aptece wydałam ostatnio stówę (!) a kupiłam raptem tantum rosa, octenisept, podkłady, majtki, podkład na łóżko i no-spę ;) . Jeszcze tylko te nieszczęsne biustonosze, no ale to po wypłacie niestety (dalej nie wiem jaki ten rozmiar miseczki wziąć ;) ).
Ja spakowałam taką torbę mniejszą jak na fitness i do tego drugie pół do reklamówki na następny dzień :P żeby mnie położne nie zjadły hetery jedne :P chociaż wygodniej by było do podróżnej, bo wlazło by wszystko

Zgłoś nadużycie #4481 17 czerwca 2011, 9:38

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

Cześć dziewczynki!
Wszamałam śniadanko właśnie, śmigam na kawkę do mamy i znowu (dla odmiany :D ...) wkuwam. Na 15 KTG i na 18 SR to potem pewnie nie będzie mi się chciało. Tak-trzeba by jeszcze gdzieś zakupy wcisnąć, bo w lodówce mam dżem i światło ;) ...
Pogoda się zepsuła :( tzn. ciepło jest ale paskudnie zachmurzone niebo. Taka duchota :/
Małgosiu lepiej kup podkłady, bo oni co prawda Cię "wyczyszczą" ale możesz trochę pokrwawić. Aga spokojnie ;D zdążysz z torbą... tylko te koszta, nie? Ja w aptece wydałam ostatnio stówę (!) a kupiłam raptem tantum rosa, octenisept, podkłady, majtki, podkład na łóżko i no-spę ;) . Jeszcze tylko te nieszczęsne biustonosze, no ale to po wypłacie niestety (dalej nie wiem jaki ten rozmiar miseczki wziąć ;) ).
Ja spakowałam taką torbę mniejszą jak na fitness i do tego drugie pół do reklamówki na następny dzień :P żeby mnie położne nie zjadły hetery jedne :P chociaż wygodniej by było do podróżnej, bo wlazło by wszystko

Black_rose podkłady spakowane :) i w ogóle już się spakowałam ,zostało mi tylko dokupić jeszcze majtki jednorazowe :) ja spakowałam się do tej torby z biedronki podróżnej co teraz jest na sprzedaż i jeszcze mam luzu więc i co nie co dla dzieci się pomieści, uff ależ się stresowałam jak ją pakowałam :|

Zgłoś nadużycie #4482 17 czerwca 2011, 9:42

schmetterling Supermama
Cześć laseczki :D
Ja znowu miałam zalatany tydzień ,we wtorek poszłam zrobić ten wynik na poziom przeciwciał anty rh ,franca pobrała mi krew tak że siniaka mam na pół ręki ,a później dzwoni do mnie i okazało się że w tym laboratorium niestety nie robią tego wyniku bo nie mają odczynników.No to w środę jazda na miasto do innej przychodni ,nastałam się w dwóch kolejkach i oczywiście zamiast odrazu mi powiedzieć że nie robią tutaj też to tak sobie stałam .....Wkurzona na maksa wyszłam stamtąd,wsiadłam w autobus (chłopak zabrał auto do pracy)musiałam przejechać pół miasta żeby dostac się do szpitala w którym w końcu łaskawie pobrali mi krew i zapłaciłam 23 zł.Przy okazji napatrzyłam się na te ciężarne kobity słaniające się na nogach po korytarzach,masakra jakaś :/:/
Kupiliśmy wózek :) za 400zł jak nówka,gondola ,spacerówka,fotelik do auta i nosidełko ,od takiej znajomej :) Wczoraj byłam na zakupach i nakupiłam sobie ciuchów ,nie ma to jak myśleć tylko o sobie :D   no chłopakowi też kupiłam koszulkę i spodenki :D a dzis siedzę w domu w końcu

Zgłoś nadużycie #4483 17 czerwca 2011, 9:45

schmetterling Supermama
a jutro jadę dokupić resztę rzeczy które mi brakują i będę już miała wszystko gotowe :) nic tylko czekać na małą :)
Wy już tu o pakowaniu mówicie....ehh też trzeba będzie coś pomyśleć :D

Zgłoś nadużycie #4484 17 czerwca 2011, 9:59

Konto usunięte
Witaj Aniu :) (LOL) haha :D dokumenty zostały spakowane :) no oprócz tych co są jeszcze potrzebne czyli karta ciąży książeczka rumowska i ubezbieczenie :)

Zgłoś nadużycie #4485 17 czerwca 2011, 10:17

olka2747 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki ;-) )) Baaaardzo dawno mnie nie było. Ciągle brakuje mi czasu, bo ja jeszcze pracuję, zostały mi 2 tygodnie pracy jeszcze. Starałam się śledzić wasze  wpisy, ale przez ten konkurs za duzo tego było i nie chciało mi się tu wogóle zaglądać, udzielać tym bardziej.
Olka8922 ty tu mieszkasz więc mam pytanko do Ciebie, bo Twoja siostra nie dawno rodziła tutaj w Anglii. Powiedz mi czy robili jej lewatywę? Bo podobno tutaj nie robią. Nie moge przestać o tym myśleć, bo dla mnie byłoby to bardzo krępujące, gdyby mi nie zrobili.
Poza tym u mnie wszystko wporządku :) I widzę, że u Was też. Całuję Was

Zgłoś nadużycie #4486 17 czerwca 2011, 10:33

agf Supermama
O, widzę, że wszyscy "starzy" zaczynają się odzywać :) I dobrze !
Ja tak przed tym wyjazdem planowałam wszystko mieć załatwione, kupine, naszykowane io  oczywiście jak to w życiu, wiele jeszcze btrakuje. No, ale po powrocie jeszcze czasu mi powinno straczyć, wię cstaram się na spokojnie. Na razie gromadze wszystko w komodzie, ale już nie mam miejsca! Fakt, ze wpakowałam tam tez proszki do prania i te płyny, bo wszystko chciałam w jednym miejscu mieć, ale będę musiała je wując stamtąd ;)

Zgłoś nadużycie #4487 17 czerwca 2011, 10:49

paprotka25 Supermama
cześć dziewczynki :) u mnie pochmurno, jak się przebudziłam ok 7 to padało i pewnie jeszcze popada... miałam iść na pobranie krwi ale nie dałam rady wstać bo do 2 nie spałam... jakoś dziwnie się czułam, strasznie mi waliło serce i ciężko mi się oddychało, jak sie kładłam to było jeszcze gorzej, siedziałam godzine na balkonie w piżamie i wreszcie przed 2 jak się położyłam to trochę się pomęczyłam ale usnęłam ... spałąm do 9... zjadłam teraz płątków z mlekiem i lece zaraz umyć włosy, ok 13 jade na uczelnie po podpis promotorki i po drodze muszę wejść do biblioteki po pieczątkę w obiegówce a po południu muszę zrobić fotki do dyplomu, zaraz wstawie zupe i lece umyć włoski żeby jakoś wyglądać na tym zdjęciu ;)
Ani fajnie że kupiliście wózek :) i to za taką cene :) super :) jaki kolorek ?
Miłego dnia kobietki :)

Zgłoś nadużycie #4488 17 czerwca 2011, 10:49

Konto usunięte
torba zapięta :D w niedzielę buszuję na strychu w poszukiwaniu a raczej w wybraniu ubranek dla dzieci i też pakuję już i je do torby :) tzn ubranka nie dzieci hahahah :D

Zgłoś nadużycie #4489 17 czerwca 2011, 10:53

paprotka25 Supermama
kurcze Wy już pakujecie torby a ja nadal nic nie kupiłam... czekam na pieniążki bo podobno pod koniec czerwca albo na początku lipca mamy dostać więc wtedy hurtowo kupimy chyba wszystko...

Zgłoś nadużycie #4490 17 czerwca 2011, 11:01

schmetterling Supermama
wózek ? taki oczojebny czerwony ,nawet nie wiem jaka firama ,ale zadbany i leciutki,dobrze się prowadzi ,kolor trochę mi nie odpowiadał ale nie ma co przebierać i tak długo w nim nie pojedzi.A nam wpadło troche kasy to już chcę wszystko kupić i tak jak juz kiedys pisałam do konca czerwca chcę juz miec wszystko