Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4431 15 czerwca 2011, 18:22

Konto usunięte
Paprotka fajnie Ci w nowych włoskach :) kurcze też bym coś zrobiła z kłakami ale są w tak mizernej kondycji że strach ruszać :)
Agf i Margolcia, zawsze przyre są kłotnie rodzinne... ja w konflikty z rodzicami czy siostrą popadam rzadko, ale jak już to dla mnie jest to bardzo bolesne i przykre, długo się przejmuje i pamiętam... taki jest mój typ:/
Agf mam nadzieje że szybko się pogodzicie, to ważne mieć dobre stosunki z rodzicami.
Margolcia przykro mi że aż tak kiepsko z Waszymi relacjami, ale czasem tak jest, że nic się nie da zrobić... mój szwagier z rodzicami w ogóle kontaktu od dziecka nie miał, a jak urodziła im się córeczka, to moja siostra wzięła sprawy w swoje ręce i odezwała się do jego ojca. i jakoś udało się skruszyć lód z tak dlugiego okresu i jest ok... 
może i u Was kiedyś przyjdzie moment na pojednanie. zawsze - lepiej późno niż wcale...
a mnie od kilku dni okrutnie ciągnie i kłuje brzuch. młody rośnie i szaleje :) a ja staram się oszczędzać - bo co innego mogę :) wizyta u lekarza za niecałe 2 tygodonie i w sumie nie mogę się doczekać. trochę muszę pomarudzić na to kłócie i zadać pare pytań... powoli liste tych pytań zacznę robić :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4432 15 czerwca 2011, 18:34

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

Olu ale ja nawet nie mam pewności czy ona wie że ja jestem w ciąży :(

Myślę, że są duże szanse, że wie albo niedługo się dowie. W końcyu świat jest jednak mały, a tekie informacje rozchodzą się bardzo szybko, nawet bez naszej wiedzy czy udziału.

Zgłoś nadużycie #4433 15 czerwca 2011, 18:46

gosias Fajna mama
O rety dziewczynki, relacje z rodzicami...to nie takie proste jakby się czasem wydawało...czasem lepiej nie miec dobrego albo wogóle kontaktu niż ciągle się kłócic i ranic...na pocieszenie teraz macie własne rodziny, mężów za chwilę dzieciaczki... :) A Beatko normalnie zaszalałaś!bardzo ładanie, trochę chyba poważniej :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4434 15 czerwca 2011, 18:54

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

O rety dziewczynki, relacje z rodzicami...to nie takie proste jakby się czasem wydawało...czasem lepiej nie miec dobrego albo wogóle kontaktu niż ciągle się kłócic i ranic...na pocieszenie teraz macie własne rodziny, mężów za chwilę dzieciaczki... :) A Beatko normalnie zaszalałaś!bardzo ładanie, trochę chyba poważniej :)

poważniej? to super :) bo bałam się żebym w krótszych nie wyglądała jak dziewczynka :)

Zgłoś nadużycie #4435 15 czerwca 2011, 19:01

agf Supermama
Mi się też właśnie  zdaje, że poważniej. Albo taką masz minę ;)

Zgłoś nadużycie #4436 15 czerwca 2011, 21:53

Black_rose Supermama

Aga.W napisał(a)

a mnie od kilku dni okrutnie ciągnie i kłuje brzuch. młody rośnie i szaleje :) a ja staram się oszczędzać - bo co innego mogę :) wizyta u lekarza za niecałe 2 tygodonie i w sumie nie mogę się doczekać. trochę muszę pomarudzić na to kłócie i zadać pare pytań... powoli liste tych pytań zacznę robić :D

no niestety jakoś musimy przekoczować jak już maluchy się nam rozszalały na dobre ;) a ja ostatnio wzięłam sobie taką listę pytań -> pytam lekarza i pytam i w pewnym momencie zapomniałam czegoś i rzucam tekstem: "Momencik, muszę rzucić okiem na moją ściągę" -> i wyciągam tą listę :D a lekarz w śmiech... fajnie było :D

Zgłoś nadużycie #4437 15 czerwca 2011, 21:54

Black_rose Supermama

gosias napisał(a)

O rety dziewczynki, relacje z rodzicami...to nie takie proste jakby się czasem wydawało...czasem lepiej nie miec dobrego albo wogóle kontaktu niż ciągle się kłócic i ranic...

to fakt - lepiej nie mieć kontaktu niż przez ten kontakt stale cierpieć...

Zgłoś nadużycie #4438 15 czerwca 2011, 21:56

konwalia Fajna mama
Kasia, Ty to w ogóle agentka jesteś. :) Ja zaraz zaczynam ciąg dalszy segregacji ciuszków. Jutro o 16:30 usg, więc proszę trzymac kciuki. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4439 15 czerwca 2011, 23:32

agf Supermama

konwalia napisał(a)

Kasia, Ty to w ogóle agentka jesteś. :) Ja zaraz zaczynam ciąg dalszy segregacji ciuszków. Jutro o 16:30 usg, więc proszę trzymac kciuki. :)

No ba! jasne :) I za mnie trzymajcie żeby mi sie udało do tej SR zapisać. Na 9.00 rano jadę :/

Zgłoś nadużycie #4440 16 czerwca 2011, 7:44

gosias Fajna mama
Witajcie kobietki, ale miałam cięzką noc, od wczoraj boli mnie głowa i jestm do niczego, a w nocy to mnie taki skurcz w łydkę chwycił, że myslałam,że mi nogę wykręci, matko co za ból, jeszcze teraz czuję, że cos mnie ściska! I jeszcze Hubert od rana wymyśla, musielismy juz leciec do sklepu po paróweczkę! Chyba nic dzisiaj nie będę robic! No moze poza tym trzymaniem kciuków :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4441 16 czerwca 2011, 8:00

agf Supermama
Tyy to Gosia lepiej kup tych paróweczek zapas, bo widzę , że ona ma fazę na nie :) A głowa pewnie dziś już przejdzie, czasem zdarza się taki dzień gorszy... Mnie dziś obudziło przed 7 krwawienie z nasoa, a o 7.00 pod moimi niemal oknami włączyli kosiarę..... grrrrr W sumie i tak musialam wstać, bo zaraz wychodzę, ale nie była to miła pobudka.

Zgłoś nadużycie #4442 16 czerwca 2011, 8:56

Konto usunięte
Dzień dobry :) dziś obudziłam się co prawda o 5:40 bo mąż szalał po szafkach w poszukiwaniu ubrań do pracy :| ale na szczęście zasnęłam i wstałam o 8:30 :) już pranie wstawiłam i teraz piję kawkę , za oknem słoneczko ale tak jakby jakieś nie wyraźne jest.
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4443 16 czerwca 2011, 10:24

wampirella Zaprawiona w bojach
Ale nudy.... zresztą jak codzień. NIestety nie urodziłam w terminie i nadal sie na nic nowego nie zapowiada. Ide tez wszamac parówki, potem taki gorąc bedzie że nic się nie będzie chcialo jesc. Pozdrawiam
Wampirella

Zgłoś nadużycie #4444 16 czerwca 2011, 10:33

Konto usunięte
kurcze chciałam dziś pakować torbę dla siebie do szpitala i nie wiem jak się do tego zabrać :( nie mogę znaleźć wątku na forum o wyprawce dla mam :( dziewczyny pomóżcie co mam spakować ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4445 16 czerwca 2011, 10:53

agf Supermama
Z tego co pamiętam:
karta ciąży, dokumenty
skarpetki
koszule  do karmienia
szlafrok
wkładki laktacyjne
stanik do karmienia
łapcie
klapki pod prysznic
podkłady poporodowe
majtki siatkowe
papier toaletowe
ręcznik
przybory kosmetyczne
coś do mycia (tantum rosa?)
No i wyprawka dla dzieci

Zgłoś nadużycie #4446 16 czerwca 2011, 11:35

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) u mnie ciepełko, spałam prawie do 10, teraz kończe śniadanko i zaraz lece do kuchni wstawić zupe - dzisiaj botwinka :) moja mama dostała od znajomych z ogródka taką ilość że nie dałaby rady sama przejeść więc nam przywiozła :) jak mężuś wróci z pracy to drukujemy drugi egzemplarz mojej pracy i jedziemy oprawić :) zastanawiam się tylko jaki wziąć kolor okładki?... brodo, granat, grafit? już sama nie wiem?
Gosiu, mnie ostatnio nad ranem złapał taki skurcz w łydkę że aż mnie obudził... później przez cały dzień mnie bolała łydka jak chodziłam... ale już jest ok :)

Zgłoś nadużycie #4447 16 czerwca 2011, 11:50

oliwkowa.mama Zadomowiona
witajcie mamusie :)
 u mnie dziś upała jak nie wiem co można jajka na parapecie robić nie wiem jak dziś to przetrwam.
Paprotka jaki by nie był ważne zebyś zdała na 5 ja swoją obronę odłożyłam bałam sie , że ze stresu urodze im tam.
Dziś mieli mi przysłać wózek dla małej ale przesyłka jeszcze tkwi w krakowie ;/ przyjdzie pewnie po południu jak bede w urzedzie ;/ a wy macie juz wszystko dla maluszka?
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #4448 16 czerwca 2011, 11:54

agf Supermama
Kolor - jaki ci się podoba :) Ja mam jedną bordo, drugą ciemną zieleń :)

Zgłoś nadużycie #4449 16 czerwca 2011, 11:54

paprotka25 Supermama
ja obrony nie odkładam bo nie ma sensu, bronie się na początku lipca a termin mam na 30 sierpnia wiec raczej nie grozi mi urodzenie przed komisją :)
moja wyprawka narazie stoi w miejscu... większość ciuszków mam i kilka kosmetyków a reszte trzeba będzie dokupić... ale to już w lipcu

Zgłoś nadużycie #4450 16 czerwca 2011, 11:59

agf Supermama
Ja co jakiś czas coś do wyprawki dokupuję, ale nie mam jeszcze łóżeczka, wózka, rożka, pościeli do łóżka... Ale w sumie już wybrane i będę kupować na początku lipca jak wróccę z urlopu. Ale mam za to kołderkę i dwa komplety pościeli do kołyski/ wózka - na sam początek wystarczy. Jedna jest zwykla taka kupna, drugą uszyła teściowa i jest śliczna :)