Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4411 15 czerwca 2011, 17:35

paprotka25 Supermama
Olu, pisałam w tamtym wątku że nie przyciemniałam :) może uda mi się zrobić przy okazji jakieś uśmiechnięte zdjęcie to zmienie :) narazie niestety się nie udało  :)

Zgłoś nadużycie #4412 15 czerwca 2011, 17:36

Konto usunięte

agf napisał(a)

My zamawiamy pizzę, bo w końcu nic nie zrobiłam,a  stwierdziłam, że samą zupą się nie najem. Z rodzicami ciut lepiej - rozmawiałam prze tel. z mamą dziś z pół godziny i trochę jest lepiej - najważniejsze , że w pewien sposób przeprosiła mnie. Wyjaśniła o co chodziło, a po prostu inaczej to dla mnie zabrzmiało.  trochę mi lepiej.

cieszę się że układa się powolutku z mamą ja ze swoją nie rozmawiam już dobre 4 lata :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4413 15 czerwca 2011, 17:36

Black_rose Supermama

paprotka25 napisał(a)

a ten "czarujący " smile zaginął w akcji, no cóż mówiłam że jestem niefotogeniczna i to zdjęcie było najrozsądniejsze  :)

nieee... ja składam reklamację :) mnie się tak podobała ta Twoja uhahana mina! :) (za cholerę nie wiem jak się pisze "uchachana"? :D )
krótkie włoski są świetne, ale długie lubię znowu za to, że wystarczy gumka i kucyk gotowy-nic nie lata :)

Zgłoś nadużycie #4414 15 czerwca 2011, 17:37

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

My zamawiamy pizzę, bo w końcu nic nie zrobiłam,a  stwierdziłam, że samą zupą się nie najem. Z rodzicami ciut lepiej - rozmawiałam prze tel. z mamą dziś z pół godziny i trochę jest lepiej - najważniejsze , że w pewien sposób przeprosiła mnie. Wyjaśniła o co chodziło, a po prostu inaczej to dla mnie zabrzmiało.  trochę mi lepiej.

no to super, że kontakt się troszkę poprawił, niestety czasami tak jest że coś się powie w taki sposób że druga osoba inaczej to odbierze , nawet jak to nie było powiedziane w złej intencji...

Zgłoś nadużycie #4415 15 czerwca 2011, 17:38

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

Olu, pisałam w tamtym wątku że nie przyciemniałam :) może uda mi się zrobić przy okazji jakieś uśmiechnięte zdjęcie to zmienie :) narazie niestety się nie udało  :)

Hihi, zabrzmiało to jakby uśmiechnięcie się było nie lada wyzwaniem, ze ci się nie udało :)   Może światło inaczej padało czy coś i dlatego mi się kolor inny wydawał.

Zgłoś nadużycie #4416 15 czerwca 2011, 17:38

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

nieee... ja składam reklamację :) mnie się tak podobała ta Twoja uhahana mina! :) (za cholerę nie wiem jak się pisze "uchachana"? :D )
krótkie włoski są świetne, ale długie lubię znowu za to, że wystarczy gumka i kucyk gotowy-nic nie lata :)

wybacz Kasiu, że Cię rozczarowałam ;)

Zgłoś nadużycie #4417 15 czerwca 2011, 17:38

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

cieszę się że układa się powolutku z mamą ja ze swoją nie rozmawiam już dobre 4 lata :|

niezależnie od powodów zawsze jest to przykre...

Zgłoś nadużycie #4418 15 czerwca 2011, 17:39

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Hihi, zabrzmiało to jakby uśmiechnięcie się było nie lada wyzwaniem, ze ci się nie udało :)   Może światło inaczej padało czy coś i dlatego mi się kolor inny wydawał.

z uśmiechem nie mam problemów tylko niestety na zdjęciu wychodzi czasami nie tak jakbym chciała :)

Zgłoś nadużycie #4419 15 czerwca 2011, 17:40

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

ja mam długie włosy, ale moim zdaniem mam zbyt odstające uszy i kucyka nie robię.Ale za to zwiajam je w takie coś i taką długaśną spiną z tyłu upinam :)

Zgłoś nadużycie #4420 15 czerwca 2011, 17:40

Konto usunięte

agf napisał(a)

niezależnie od powodów zawsze jest to przykre...

bardzo :( wiele razy próbowałam się z nią pogodzić niestety na próżno :( a najgorsze było to jak odmówiła mi i mężowi przyjścia na nasz ślub :( nawet szczerze powiedziawszy nie wiem czy ona wie że jestem w ciąży :(

Zgłoś nadużycie #4421 15 czerwca 2011, 17:48

agf Supermama
Margolcia, przykro mi bardzo,bo jednak jacy rodzice by nie byli to są to rodzice i nie ma się co oszukiwać, ze nas nie obchodzą, że nas nie boli. Najgorsze jest to, że czasem takie konflikty, nieporozumienia tak narastają, że potem to już w sumie nie wiadomo o co poszło, ale jest już tak cieżko, że nie widać możliwości porozumienia...

Zgłoś nadużycie #4422 15 czerwca 2011, 17:52

Konto usunięte

agf napisał(a)

Margolcia, przykro mi bardzo,bo jednak jacy rodzice by nie byli to są to rodzice i nie ma się co oszukiwać, ze nas nie obchodzą, że nas nie boli. Najgorsze jest to, że czasem takie konflikty, nieporozumienia tak narastają, że potem to już w sumie nie wiadomo o co poszło, ale jest już tak cieżko, że nie widać możliwości porozumienia...

mi też jest bardzo przykro tym bardziej że ona też nosiła mnie i moją siostrę pod sercem czyli bliźniaczki a raczej trojaczki bo była też Ania ale ona żyła tylko 5 dni :9 więc  by mi na pewno dużo podpowiedziała jak sobie poradzić z dwójką dzieci na raz a tak jestem zdana tylko na siebie.

Zgłoś nadużycie #4423 15 czerwca 2011, 17:54

paprotka25 Supermama
Margolciu, a nie próbowaliście się jakoś dogadać z mamą i wszystko sobie wyjaśnić?

Zgłoś nadużycie #4424 15 czerwca 2011, 17:55

agf Supermama
Wiesz, może jak urodzisz coś się zmieni. Czasem właśnie takie momenty przełomowe w życiu stają się początkiem czegoś nowego...

Zgłoś nadużycie #4425 15 czerwca 2011, 17:57

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Margolciu, a nie próbowaliście się jakoś dogadać z mamą i wszystko sobie wyjaśnić?

jak napisałam wcześniej : próbowałam wiele razy jednak na próżno :( to taki typ kobiety zawziętej :| nie wiem ale skoro mój ślub, moja ciąża nie pojednała nas to już raczej nigdy nie dojdzie do ugody między nami :( przykre wiem, ale ja już nie wyciągnę ręki do niej, nie to nie dam sobie radę bez niej.

Zgłoś nadużycie #4426 15 czerwca 2011, 17:59

Konto usunięte

agf napisał(a)

Wiesz, może jak urodzisz coś się zmieni. Czasem właśnie takie momenty przełomowe w życiu stają się początkiem czegoś nowego...

Olu ale ja nawet nie mam pewności czy ona wie że ja jestem w ciąży :(

Zgłoś nadużycie #4427 15 czerwca 2011, 17:59

paprotka25 Supermama
jesteś silna więc napewno dasz sobie rade :) ale zawsze lepiej byś się czuła jakbyś wiedziała że masz w niej wsparcie... a do Twojej siostry tez się nie odzywa?

Zgłoś nadużycie #4428 15 czerwca 2011, 18:01

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

jesteś silna więc napewno dasz sobie rade :) ale zawsze lepiej byś się czuła jakbyś wiedziała że masz w niej wsparcie... a do Twojej siostry tez się nie odzywa?

to przykre jest bo co powiem dzieciom jak zapytają gdzie jest babcia ??
też :( nigdy nawet nie widziała dzieci mojej bliźniaczki :(

Zgłoś nadużycie #4429 15 czerwca 2011, 18:05

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

to przykre jest bo co powiem dzieciom jak zapytają gdzie jest babcia ??
też :( nigdy nawet nie widziała dzieci mojej bliźniaczki :(

to niech załuje... a może chciałaby się z Wami pogodzić ale nie może się zebrać żeby zrobić pierwszy krok... tego niestety nie jesteście w stanie się dowiedzieć...

Zgłoś nadużycie #4430 15 czerwca 2011, 18:07

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

to niech załuje... a może chciałaby się z Wami pogodzić ale nie może się zebrać żeby zrobić pierwszy krok... tego niestety nie jesteście w stanie się dowiedzieć...

jakby chciała to by nie odmówiła przyjscia na mój slub!! ajj szkoda pisania o niej ... damy sobie radę bez niej , mamy siebie (ja z moją bliźniaczką) dlatego kiedys napisalam na forum ze chciałabym żeby moje dzieci były tak zżyte ze sobą jak ja z moją siostrą :)