Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4391 15 czerwca 2011, 13:45

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Pycha. :) U mnie ciocia i mama trochę sadzą, takżejakieś świeże warzywka zawsze dostanę. :) A ja nie wiem, co zrobic na obiad i buszuję w internecie w poszukiwaniu jakiegoś przepisu. Ale nic mnie nie urzekło. :(

co swoje to swoje wiesz że nie nawożone ani nie pryskane :) a może coś szybkiego ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4392 15 czerwca 2011, 14:02

konwalia Fajna mama
Pewnie, zawsze lepiej i zdrowiej zjeśc swoje. :) Mój dziadek hodował kiedyś pomidory i pamiętam, że żadne ze sklepu nie miały takiego smaku. :) Do dziś takiego pomidora nie jadłam.
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4393 15 czerwca 2011, 14:07

agf Supermama
Zazdroszczę tych swoich warzywek. Ja marze o własnym warzywniaczku na działeczce. A pomidory takie to w ogóle cudo! Mi się nie chce nic dzisiaj, wyzuta jestem z sił. Nie wiem co z obiadem począć...

Zgłoś nadużycie #4394 15 czerwca 2011, 14:09

konwalia Fajna mama
Ja znalazłam fajną zapiekankę z brokułami i mięsem mielonym i zaraz lecę po składniki. :) Ochot nabrałam, zwłaszcza na te brokuły. :)

Zgłoś nadużycie #4395 15 czerwca 2011, 15:02

agf Supermama
Zjeść bym zjadła cos dobrego, ale nie chce mi się robić :( Mam resztkę pierogów z serem i trochę zupy z wczoraj. I chyba będzie musiało wystraczyć.

Zgłoś nadużycie #4396 15 czerwca 2011, 16:49

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) byłam dzisiaj na uczelni, promotorka sprawidziła mi ostatni raz prace i mogę oprawiać :) jupi :) poszłyśmy z koleżankami załatwiać kartę obiegową, ale okazało się że żeby dostać pieczątkę w bibliotece wydziałowej musze mieć najpierw wpis w indeksie z drugiej biblioteki.... dodatkowo mimo tego że nie mieszałam w akademiku też musiałam mieć od nich pieczątke... nałaziłyśmy się... miałam się jeszcze wracać do centrum polować na tanie kalafiory i czereśnie ale już nie miałam siły... akurat po drodze mąż mnie zgarnął jak wracał z pracy i pojechaliśmy po ten podpis w tej drugiej bibliotece, a tą kartę podbije już w piątek bo i tak będę musiała jechać na uczelnie po podpis promotorki w oprawionej pracy, nawet nie ugotowałam dzisiaj obiadu, ale poszliśmy do "obiadów domowych" akurat siostra z narzeczonym jechali na obiad i nas mijali więc poszliśmy w czwórkę :)
Olu nie martw się, minie kilka dni, ochłoniecie i wyjaśnicie sobie wszystko :)
Aga, super że fundamenty już gotowe :)
Gosiu, napewno wszystko w poradni będzie ok :)
A tak wogóle to obcięłam wczoraj włosy, od razu mam mniej na głowie :) zmieniłam awatar, mam nadzieję że coś widać :) z tyłu włosy są troszkę krótsze niż z przodu ale tego nie widać na fotce  :)

Zgłoś nadużycie #4397 15 czerwca 2011, 16:51

paprotka25 Supermama
a właśnie, pisałam do administratorów forum w sprawie tych kosmetyków i okazało się że nie dostali ich jeszcze od producenta, więc trzeba cierpliwie czekać bo napewno je dostaniemy :)

Zgłoś nadużycie #4398 15 czerwca 2011, 16:53

Konto usunięte
Beatko wyglądasz ślicznie :)

Zgłoś nadużycie #4399 15 czerwca 2011, 16:55

paprotka25 Supermama
cieszę się że Ci się podoba :)

Zgłoś nadużycie #4400 15 czerwca 2011, 17:10

konwalia Fajna mama
Paprotko, normalnie Cię nie poznałam, dopiero po nicku i treści posta. :) Przepiękna mamuśka z Ciebie. :) A sama jak się czujesz w nowej fryzurce?

Zgłoś nadużycie #4401 15 czerwca 2011, 17:13

paprotka25 Supermama

konwalia napisał(a)

Paprotko, normalnie Cię nie poznałam, dopiero po nicku i treści posta. :) Przepiękna mamuśka z Ciebie. :) A sama jak się czujesz w nowej fryzurce?

Dziękuje Konwalio :) hihi będę bogata jak mnie nie poznałaś :) w krótszych włoskach czuje się fajnie :) od razu wygodniej :) i nie aż tak gorąco :)

Zgłoś nadużycie #4402 15 czerwca 2011, 17:18

konwalia Fajna mama
Idę w końcu robic ten obiad. :) I tak jak poszłam na zakupy, to zapomniałam o kilku rzeczach. :) Ehhh. :)

Zgłoś nadużycie #4403 15 czerwca 2011, 17:18

Black_rose Supermama
Beatko a gdzie się podział ten czarujący SMILE ?? ? :) Bardzo ładne cięcie! ja dopiero obiegówkę przy odbiorze dyplomu mam robić, po obronie. A z tą obroną to czeski film normalnie! Jeszcze wyjdzie na to, że się nie obronię 20, bo wpisów elektornicznych nie porobili wykładowcy. Mam nadzieję, że do piątku się uporają. Do tego są dwie komisje i do żadnej mnie i kumpeli nie przypisali i zastanawiają się, czy nam trzeciej nie zrobić!

Zgłoś nadużycie #4404 15 czerwca 2011, 17:19

Black_rose Supermama

konwalia napisał(a)

Idę w końcu robic ten obiad. :) I tak jak poszłam na zakupy, to zapomniałam o kilku rzeczach. :) Ehhh. :)

hihi dlatego ja chodzę z kartką :D miłego pichcenia!

Zgłoś nadużycie #4405 15 czerwca 2011, 17:22

Donia1982 Gotowa na wszystko
Paprotka zmieniłaś fryzurę  -ładnie , kobieco :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #4406 15 czerwca 2011, 17:25

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

Beatko a gdzie się podział ten czarujący SMILE ?? ? :) Bardzo ładne cięcie! ja dopiero obiegówkę przy odbiorze dyplomu mam robić, po obronie. A z tą obroną to czeski film normalnie! Jeszcze wyjdzie na to, że się nie obronię 20, bo wpisów elektornicznych nie porobili wykładowcy. Mam nadzieję, że do piątku się uporają. Do tego są dwie komisje i do żadnej mnie i kumpeli nie przypisali i zastanawiają się, czy nam trzeciej nie zrobić!

ja obiegówkę , zdjęcia, dowód wpłaty za dyplom no i oczywiście oprawioną pracę muszę oddać równo dwa tygodnie przed obroną, tak sobie wymyślili i nawet jakbym chciała oddać dzień wcześniej to nie przyjmą...

Zgłoś nadużycie #4407 15 czerwca 2011, 17:27

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

Beatko a gdzie się podział ten czarujący SMILE ?? ? :) Bardzo ładne cięcie!

a ten "czarujący " smile zaginął w akcji, no cóż mówiłam że jestem niefotogeniczna i to zdjęcie było najrozsądniejsze  :)

Zgłoś nadużycie #4408 15 czerwca 2011, 17:29

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Dziękuje Konwalio :) hihi będę bogata jak mnie nie poznałaś :) w krótszych włoskach czuje się fajnie :) od razu wygodniej :) i nie aż tak gorąco :)

pewnie że w krótszych włoskach jest wygodniej też miałam do piersi i ścięłam tak krótko jak na avatarze :D a poza tym szybciej się je myje :D

Zgłoś nadużycie #4409 15 czerwca 2011, 17:32

agf Supermama
Kurcze, w jakimś innym watku napisałam o zmianie awatara , ale powtórzę - ładnie ci tak,tylko faktycznie uśmiechu brak :)
Ale rozumiem, że to przez to bieganie i załatwianie dzisiaj :) A nie przyciemniałaś włosów? Bo wydaje mi się,że na poprzednim miałaś jaśniejsze?

Zgłoś nadużycie #4410 15 czerwca 2011, 17:34

agf Supermama
My zamawiamy pizzę, bo w końcu nic nie zrobiłam,a  stwierdziłam, że samą zupą się nie najem. Z rodzicami ciut lepiej - rozmawiałam prze tel. z mamą dziś z pół godziny i trochę jest lepiej - najważniejsze , że w pewien sposób przeprosiła mnie. Wyjaśniła o co chodziło, a po prostu inaczej to dla mnie zabrzmiało.  trochę mi lepiej.