Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4331 13 czerwca 2011, 22:10

Konto usunięte
no to jutro dzień lenia :D
heh mój tez woli prawą stronę z żeberkami :D  
grunt że konflikt liczy się przy drugim dziecku :P póki co nie będę sobie tym głowy zawracać ;)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4332 13 czerwca 2011, 22:40

konwalia Fajna mama
Trzeci dzień mnie dziś nie było,a już nie sposób się połpac. :) Fajnie, że dziewczyny powracały. :)
Margolcia, też już myślałam czy aż tak bardzo bliźniaki się nie pospieszyły. :) Ja mam w czwartek usg i już nie moge się doczekac co tam słychac u tych krasnali malutkich.
W piatek zaczęłam segregowac ciuszki, bo znowu dostałam i do teraz nie skończyłam wszystkiego (sob i ndz leniuchowałam)!!! A tu następne przychodzą! W sobotę odebrałam od mamy wielką torbę pięknych ciuszków, takich już cieplejszych, na zimę-kombinezony,pajace,no prześliczne,jak nowe! A dziś mama dzwoniła, że ma kolejne dwa wory! :)
Dzień dziś jakis taki pechowy.Wszystko mi z rąk leci, nowe spodnie sobie rozwaliłam, sos mi wykipiał, ziemniaki wyleciały, bo rączka od garnka odpadła...Ehhh.I jeszcze się dowiedziałam, że mama wyjeżdża na 3 mc. :( Jestem z nią strasznie zżyta i smutno mi. :( Najbardziej sie boję, że odpukac bliźniaki się pospieszą, a jej nie będzie. :(
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4333 13 czerwca 2011, 22:55

agf Supermama

oliwkowa.mama napisał(a)

jeśli ty masz gr krwi dodatnią to nie ma chyba znaczenia jaka ma ojciec dziecka ale jesli ty masz ujemną to powinni cie zapytac o  gr krwi ojca bo jak dziecko odziedziczy ojaca krew czyli z + to podobno jak krew dziecka przeniknie do twojego organizmu co sie niezwykle żadko może zdarzyc to twoj organizm zacznie produkowac przeciwciała przeciwko org dziecka dlatego robi sie badanie krwi na przeciwciała

A, dzięki za wyjaśnienie. Ja mam krew + a wynik miałam prawidłowy, więc temat chyba zamknięty :)

Zgłoś nadużycie #4334 13 czerwca 2011, 22:58

agf Supermama
Konwalia - zazdroszczę tych pak z ciuszkami. O zimoeych to ja jeszcze nie zdążyłam pomyśleć nawet... A co do wyjazdu mamy to nie martw się na zapas, bo i tak nie masz wpływu na to kiedy dzieci zechcą się pojawić :)

Zgłoś nadużycie #4335 14 czerwca 2011, 6:56

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Trzeci dzień mnie dziś nie było,a już nie sposób się połpac. :) Fajnie, że dziewczyny powracały. :)
Margolcia, też już myślałam czy aż tak bardzo bliźniaki się nie pospieszyły. :) Ja mam w czwartek usg i już nie moge się doczekac co tam słychac u tych krasnali malutkich.
W piatek zaczęłam segregowac ciuszki, bo znowu dostałam i do teraz nie skończyłam wszystkiego (sob i ndz leniuchowałam)!!! A tu następne przychodzą! W sobotę odebrałam od mamy wielką torbę pięknych ciuszków, takich już cieplejszych, na zimę-kombinezony,pajace,no prześliczne,jak nowe! A dziś mama dzwoniła, że ma kolejne dwa wory! :)
Dzień dziś jakis taki pechowy.Wszystko mi z rąk leci, nowe spodnie sobie rozwaliłam, sos mi wykipiał, ziemniaki wyleciały, bo rączka od garnka odpadła...Ehhh.I jeszcze się dowiedziałam, że mama wyjeżdża na 3 mc. :( Jestem z nią strasznie zżyta i smutno mi. :( Najbardziej sie boję, że odpukac bliźniaki się pospieszą, a jej nie będzie. :(

w naszym przypadku różnie może być ,bo nie mamy pewności kiedy i jak :| takie zimowe ubranka jak piszesz już od dawna są na moim strychu :) nawet mam takie jakby kombinezony do wózka na kożuchu żeby Kropelki nie zmarzły :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4336 14 czerwca 2011, 7:24

gosias Fajna mama
Rety jak mi ciężko zebrac się z łóżka! U nas 5:20 i Hubert obudził się wołając, mamusiu jestem głodny chcę śniadanko!To moze kakao?nie, chcę paróweczkę!to kupimy później bo nie ma!nie chcę teraz!o zgrozo! na szczęście zgodził się na to kakao! oczywiście zryczał się! Matko, co to będzie za dwa miesiące! już słyszę te poranne koncerty! No nic, nikt nie mówił, że będzie łatwo :) U mnie za oknem słoneczko, robotnicy juz działąją, mały bawi się somochodami i co chwilę, mamusiu nie spij jest już dzień! chyba już nie pośpię...może w ciągu dnia...Oj ja zimowych ciuszków też mam, chyba więcej nawet niż na teraz...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4337 14 czerwca 2011, 8:29

agf Supermama
Gosia, mam nadzieję,że moje dziecko będzie śpiochem jak ja, bo w przeciwnym razie to będzie mały horrorek dla mnie... Teraz to i tak musze powiedzieć, że udaje mi się wcześnie wstawać ostatnio- przed 8.00. Pogoda taka czy już po tych kilku miesiącach wypoczęłam odpowiednio?
Ale widzisz  - dzięki Hubertowi jak masz dłuuuuugi dzień! :)

Zgłoś nadużycie #4338 14 czerwca 2011, 8:55

Black_rose Supermama
Dzieńdoberek :D !
Olu jak Cię brzuszek boli to może bierz nospę? Ja się Wam pochwalę kobietki, że od czasu tego krwawienia lekarz każde mi brać no-spę 2x1tab. i wcale mi się brzuch nie stawia! Skurczy jakby nie było i nie bolał nawet po 2h spaceru który strzeliłam sobie wczoraj (zakwasy mam za to na pośladkach :D ). Rety jak to przyjemnie tak bez tego napięcia...
Mała wierci się strasssssznie :) nie kopie już (prędzej rączkami boksuje), ale obczaiła, że da się wyprostować nogi! I wystawia mi z jednej strony tyłek a po przeciwnej (jaka ona długa!) stopę ;) .
Też miałam wczoraj dzień pod hasłem CZEREŚNIE :D i też z drzewa, niemyte -> najlepsze ;) i porzeczek i agrestu i poziomek :D wszystko z krzaka prosto ;) mmmm...
Żarłok ze mnie... rany boskie ile ja jem ostatnio to aż zgroza bierze... dziś natomiast zakuwamy do exama... żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Zgłoś nadużycie #4339 14 czerwca 2011, 9:11

agf Supermama
Trzymam kcuiki by ci się zachciało :) I pamiętaj słowa Króla Juliana "zróbmy to szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu" ;)

Zgłoś nadużycie #4340 14 czerwca 2011, 9:21

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) u mnie dziś słonecznie :) właśnie kończe śniadanko, znowu płatki czekoladowe na mleku :) wyłożyłam pościel na balkon niech się wietrzy, będzie się fajniej spało :) wczoraj strasznie się wkurzałam i myślałam że wywale laptopa przez okno, ten złośliwy word robił mi na złość! i tym sposobem dzisiaj muszę jeszcze przerobić jeden arkusz obserwacji żeby z poziomego był pionowy bo inaczej ciężko mi będzie z pozostałą częścią zapisać na płycie... siedziałam do wieczora, chyba jest wszystko ok, chciaż tak jak pisałyście pewnie jak wydrukuje to się okaże że jest jakiś babol... dopisze sobie jeszcze nr stron w spisie treści bo wcześniej nie było sensu bo i tak wszystko się przesuwało, i wieczorkiem drukujemu jedną wersje, zaniose jutro promotorce niech ostatni raz sobie obejży przed oprawieniem, bo jakby coś jeszcze chciała zmienić to wydrukuje pojedyńcze strony. Kasiu nie ucz się za długo, lepiej sobie poodpoczywaj :) ja muszę sobie któregoś dnia opracować moje 3 pytanka :) bo nam podała promotorka więc wiem o oco mnie spytają na obronie :)
Zaraz się ogarne i lece do sklepu po mąke... w ramach odstresowania muszę trochę posiedzieć w kuchni, i usmaże naleśniki, będą z serem i może część z dzemem :) ok 15 wpadnie mojaj mama a o 17 przyjedzie fryzjerka, już się boje, ja będę wyglądać,  też tak macie że jak już macie obciąć włosy to nagle dochodzicie do wniosku że takie jak są naprawde super wyglądają? bo u mnie znów pojawił się syndrom strachu przed obcięciem... ;) miłego dnia kobietki :)

Zgłoś nadużycie #4341 14 czerwca 2011, 9:23

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Trzymam kcuiki by ci się zachciało :) I pamiętaj słowa Króla Juliana "zróbmy to szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu" ;)

dobry ten cytat :)

Zgłoś nadużycie #4342 14 czerwca 2011, 10:04

agf Supermama
Paprotka - no mówiłam, ze z tymi poprawkami to takie monotonne, a jeszcze i komputery lubią psikusy robić (masz gdzieś kopię zapsaową pracy ?? ) ;)
W nowej fryzurze na pewno będzie ci do twarzy, ja lekką obawę przed pójściem do fryzjera odczuwam zawsze ;)

Zgłoś nadużycie #4343 14 czerwca 2011, 10:06

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

dobry ten cytat :)

Jedno z ulubionych haseł mojej koleżanki i moje w pracy  ;)

Zgłoś nadużycie #4344 14 czerwca 2011, 10:22

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Paprotka - no mówiłam, ze z tymi poprawkami to takie monotonne, a jeszcze i komputery lubią psikusy robić (masz gdzieś kopię zapsaową pracy ?? ) ;)
W nowej fryzurze na pewno będzie ci do twarzy, ja lekką obawę przed pójściem do fryzjera odczuwam zawsze ;)

mam :) na dwóch pendrivach :) i na poczcie :)

Zgłoś nadużycie #4345 14 czerwca 2011, 10:43

agf Supermama
To dobrze, bo mi się kiedyś coś popsuło i straciłam. Na szczęście to był początek, jakieś 9 stron. potem archiwizowałam co chwilę ;)

Zgłoś nadużycie #4346 14 czerwca 2011, 12:05

gosias Fajna mama

agf napisał(a)

Gosia, mam nadzieję,że moje dziecko będzie śpiochem jak ja, bo w przeciwnym razie to będzie mały horrorek dla mnie... Teraz to i tak musze powiedzieć, że udaje mi się wcześnie wstawać ostatnio- przed 8.00. Pogoda taka czy już po tych kilku miesiącach wypoczęłam odpowiednio?
Ale widzisz  - dzięki Hubertowi jak masz dłuuuuugi dzień! :)

To fakt, długi!bo niedośc że wcześnie wstaje to późno chodzi spac! Też mam nadzieję, że drugie dziecko będzie śpiochem, niby jest tak, że drugie jest prawie że inne niż pierwsze, okaże się :) A ja dzisiaj jest jakaś wczorajsza, byliśmy na spacerze, ale tempo żółwie, jakoś tak mi dzisiaj mega ciężko, brzuch coś ciągnie w dół! I jeszcze zjadłam z małym chrupki serowe i teraz jest mi niedobrze!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4347 14 czerwca 2011, 12:13

wampirella Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczynki :) . Jestem dzisiaj po konkretnym spacerze :) ufff... ale już ciężko. Upał 37stopni o 10 rano, aż się boję pomyśleć co będzie popołudniu. Dzisiaj spokojniejsza jestem bo już dotarł do Polski mój samochód ( w niedziele wysłałam) no i bagaże ponad 100kg (trochę się uzbierało przez 4 lata). Spać mi się coś chce, taki gorąc , duszno fuj! Jutro mam przewidywany termin porodu, ale brzucho nadal wysoko :(   Trzymajcie kciuki żebym urodziła w terminie ! Mam już dość tego nadbagażu :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #4348 14 czerwca 2011, 12:19

agf Supermama
Ja cały dzień dziś przesiedziałam na fotelu. Wieczorkiem jadę na chwilę do rodziców, wiec na razie staram się nie chodzić za dużo :(

Zgłoś nadużycie #4349 14 czerwca 2011, 12:37

Konto usunięte

wampirella napisał(a)

Cześć dziewczynki :) . Jestem dzisiaj po konkretnym spacerze :) ufff... ale już ciężko. Upał 37stopni o 10 rano, aż się boję pomyśleć co będzie popołudniu. Dzisiaj spokojniejsza jestem bo już dotarł do Polski mój samochód ( w niedziele wysłałam) no i bagaże ponad 100kg (trochę się uzbierało przez 4 lata). Spać mi się coś chce, taki gorąc , duszno fuj! Jutro mam przewidywany termin porodu, ale brzucho nadal wysoko :(   Trzymajcie kciuki żebym urodziła w terminie ! Mam już dość tego nadbagażu :)

trzymamy kciuki :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4350 14 czerwca 2011, 13:21

agf Supermama
Wampirella - a ty już tak na stałe do Polski wracasz?