Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4311 13 czerwca 2011, 13:56

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

a ja zrobiłam pomidorówkę ,truskawki będę też wcinała jak chłopak kupi jak z pracy będzie wracał bo nie chce mi się iść ;) gdyby nie to paskudne uczulenie to bym cały czas jadła te truskawki .A czereśnie jakie pyszne kupiłam ostatnio mmmm,po 6,50 za kg ,a takie duże bordowe słodziutkie mmmm zeżarłam pół kg na raz i do ani jednej nie zajrzałam :D

hahaha :) u mnie czereśnie są po 9,90/kg :( ale już jadłam kupiłam 30 deko tak na spróbowanie ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4312 13 czerwca 2011, 13:56

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

o fujjjj!! czekaj wygrzebie z kosza i Ci je oddam :P a tak serio to przecież smaku nie ma :|

Ale ja lubię jak się tak te włókienka memlą w buzi :D :D

Zgłoś nadużycie #4313 13 czerwca 2011, 13:57

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ale ja lubię jak się tak te włókienka memlą w buzi :D :D

rzygam  :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4314 13 czerwca 2011, 13:58

agf Supermama
Czeresnie na rynku w sobotę były u mnie po 10, znalazłąm też po 4, bo to jakaś końcówka i wzięlam pół kilo tych  tańszych tak zeby sobie podziubać. Mam nadzieję, że stanieją.

Zgłoś nadużycie #4315 13 czerwca 2011, 13:58

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

rzygam  :(

hihihihi :) :)

Zgłoś nadużycie #4316 13 czerwca 2011, 14:27

gosias Fajna mama
Aniu u mnie tez dzisiaj pomidorówka :) i też truskawy wcinam, u mnie w sklepiku były po 5zł/kg ale się spóźniłam i poszłam do innego a tak 6,99!ale i tak trochę wzięłąm, mój synek też tonami ze mną zjada :) a czereśni jeszcze nie jadłam...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4317 13 czerwca 2011, 16:04

agf Supermama
Ja w sobotę kupiłam 4 kg. truskawek (możen abyło już za 4 zł. kupić) - kilo nakonfitury, kilo jakoś sie zjadło, część na sos do pierogów wczoraj, część małą zamroziłam na deserek...

Zgłoś nadużycie #4318 13 czerwca 2011, 20:03

Konto usunięte
agf przeraziła mnie Twoja pasja do suchych cytrusów :P bleee 
ale nic to, każdy lubic o innego :P
Olka, mówie Ci, zbledną :) napewno. moja siostra miała czerwone, później fioletowe a teraz powolutku bledną...zobaczysz ;)
Ania fajnie że się klimatyzujecie w nowym lokum :D
ja dzisiaj mam dzień pod tytułem CZEREŚNIE :D prosto z drzewa, nie umyte i bez zaglądania do środka!
znów miałam od rana szał sprzątania :/ nie wiem co się ze mną dzieje :P gdzie mój powrzechny i lubiany leń :P cholera... się porobiło :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4319 13 czerwca 2011, 20:08

agf Supermama
Hihi, rozbawiłaś mnie tym ulubionym leniem :)   Mnie najbardziej wkurza to, że odczuwam już skutki zbyt długiego ruszania się. Dwa dni na nogach non stop, a dziś nie mogę stanąć, bo coś mnie boli w środku, aż tak w kroku jak stąpnę prawą nogą. Do kitu tak,  a nawet jakiś zapał się w końcu we mnie obudził.

Zgłoś nadużycie #4320 13 czerwca 2011, 20:20

Konto usunięte
no ja mam zapał, ale dwa dni zapierniczania i już brzuch kłuje, ciągnie bardziej i w ogóle... trzeba odpocząć :D jutro dzień leżaczka pod gruszką :D ani za dużo słońca, ani za dużo ciania, miejsce idealne :D

Zgłoś nadużycie #4321 13 czerwca 2011, 20:54

oliwkowa.mama Zadomowiona
dzień dobry  kobiedtki :)
 U mnie jak zwykle leniwie, że aż wstyd. Ponad miesiąc temu wprowadziliśmy sie z mężem do nowego mieszkania i nadal nie ma nic skończonego mała niedługo juz bedzie a my w czarnej d.... Chciała bym to wszytsko ogarnąć raz a dobrze ale mała nie daje mi szans jak tylko za bardzo sie napracuje to od razu nie mam sił i musze się położyć też tak macie ??
schmetterling jeśli chodzi o te przeciwciała anty rh to dotyczy konflikty syrologicznego jeśli ty masz krew + a ojciec dziecka - ja własnie coś takiego mam i miałam jak na razie 2 takie badania  podobno to nic groźnego
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #4322 13 czerwca 2011, 20:59

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
ja to chyba na forum juz coraz mniej bede.Masakra, mam takie bole brzucha, ze umieram... mam no-spe ale nie pomaga.Brzuch boli, probuje czesto lezec w ciagu dnia, jak leze to jest spokoj, a jak tylko wstane albo pochodze spowrotem boli.Myslalam ze troche poleze to bol zrobi sie slabszy, a tu dupa :| a bol jest taki tepy, nie nasila sie ani nic, brzuch tez sie nie napina.Martwie sie troche, tutaj jezeli wody sie nie sacza ani krew nie leci to mi usg nie zrobia, takze nie pozostaje mi nic innego tylko lezenie i modlenie sie zeby wszystko bylo okej.
Aga W trzymam Cie za slowo, mam nadzieje ze rozstepy zbledna :) to mnie ucieszylas :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4323 13 czerwca 2011, 21:24

Konto usunięte
trzymam kciuki ;) oby były jak najmniej widoczne :)
a ponoć konflikt serologiczny bierze się pod uwagę dopiero przy drugim dziecku. tak mi moja babka mówiła... bo ja mam +, mój facet sam nie wie, a przy pierwszym to ponoć bez znaaczenia :/

Zgłoś nadużycie #4324 13 czerwca 2011, 21:26

Konto usunięte
Oliwkowa, jak się przemęczę to też od razu się kładę i nie patrze na nic :) trzeba bo to nie ma co przeginać ;) ale ostatnio mam podejrzanie dużo energii...

Zgłoś nadużycie #4325 13 czerwca 2011, 21:35

mnie moja gin mówiłą własnie ze nie ma sie co przejmować bo przy pierwszej ciąży nie ma niebespieczeństwa dopiero przy drugiej ale podobno ten konflikt jest tylko jak kobieta ma - a ojciec dzidzi + nie zanm sie na tym za bardzo nie zagłębiam sie tez bo skoro nie ma sie co przejmowac to po co sie dodatkowo umartwiać.
A jak jest u was z maluszkami bo mnie sie wydaje ze moja za mało kopie oczywiscie czuje ze sie rusza albo ze wkłada mi nóżke czy rączke po żebro ale nie ma u mnie jakiś strasznie mocnych kopniaków tak czesto od czasu do czasu jak sie mała zdenerwuje chociaż ostatnio sama sie wystraszyłam bo dosłownie jakby chciała wyjsc pzez brzuch a jak jest u was troche mnie to martwi  na usg zawsze jest niby wszystko ok
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #4326 13 czerwca 2011, 21:40

Konto usunięte
u mnie coraz mniej kopów a więcej zwykłych ruchów, takich właśnie jakby dzidzia przez brzuch chciała wyjść :) ale to normalne, po czasie za mało miejsca na kopniaki, ale dzieciaczki wiercą się ile wlezie :) mówie Ci, mój brzuch czasami wygląda kosmicznie :) a pod żebro to koszmar, ostatnio to dość często mi się zdarza :) ani się schylić, ani posiedzieć wygodnie :)

Zgłoś nadużycie #4327 13 czerwca 2011, 21:47

własnie moja upodobała sobie prawe zebro i zawsze coś tam wsadzi okropne uczucie ale jakos sie juz przyzwyczaiłam ale nie moge sie juz doczekac kiedy sie wykluje. Jutro ide do lekarza to troszke  ją popodglądam
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #4328 13 czerwca 2011, 21:58

agf Supermama
Ale jak oni ten konflikt sprawdzają to nie potzrebują znać krwi ojca? Bo mnie o jego grupę nikt nie pytał? Czy ja coś mieszam?

Zgłoś nadużycie #4329 13 czerwca 2011, 22:00

agf Supermama
Olka i Aga - to teraz mamy jutro dzień leżenia. Ja też przesadziłam i odczuwam teraz, a nie chcę by było gorzej. Trzymam za nas kciuki by przeszło! Ja w piątek chyba na urlop jadę, wiec tym bardziej chciałabym móc się ruszyć...

Zgłoś nadużycie #4330 13 czerwca 2011, 22:03

jeśli ty masz gr krwi dodatnią to nie ma chyba znaczenia jaka ma ojciec dziecka ale jesli ty masz ujemną to powinni cie zapytac o  gr krwi ojca bo jak dziecko odziedziczy ojaca krew czyli z + to podobno jak krew dziecka przeniknie do twojego organizmu co sie niezwykle żadko może zdarzyc to twoj organizm zacznie produkowac przeciwciała przeciwko org dziecka dlatego robi sie badanie krwi na przeciwciała
oliwkowa.mama