Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4291 13 czerwca 2011, 11:08

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Paprotka - skończ tą swoją pracę, bo to ile można tak się obowiązkami zadręczać... ;)

prawie cały tydzień nic nie robiłam więc kiedyś to trzeba skończyć, a wcześniej miałam strasznego lenia :) na szczęście trzeba tylko ją jeszcze raz dokładnie przejrzec, ewentualnie coś poprzesuwać bo jest gotowa :)

Zgłoś nadużycie #4292 13 czerwca 2011, 11:11

agf Supermama
Pamiętam te ostatnie poprawki... krew mnie zalewała, bo to takie żmudne - tam przesunąć, tu poprawić, to sie znów gdzieś takm poprzenosiło, grrr

Zgłoś nadużycie #4293 13 czerwca 2011, 11:17

Konto usunięte
no ja już po drugim spaniu :) teraz wcinam śledzie w śmietanie , mąż mnie przeklnie bo znów rybka wraca na stół :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4294 13 czerwca 2011, 11:22

gosias Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

Dzień Dobry :) spałam do po 10.... co prawda miałam budzik na 8 ale nie dałam rady rozkleić oczu :( wieczorem nie mogłam usnąć, strasznie mnie męczyła zgaga... nawet rennie nie pomogło :( ale teraz jest już ok :) zjadłam śniadanko - płatki czekoladowe na mleku :) i biore się jeszcze za popraweczki, bo jutro muszę drukować prace więc trzeba sprawdzić czy na pewno jest wszystko ok, żeby później nie było zonka jak już wydrukuje... a generalnie to u mnie pochmurno i raczej chłodno, miłego dnia kobietki :)

Nie chcę Cię martwic Beatko ale nawet jak 1000razy sprawdzisz to i tak po wydrukowaniu i oprawieniu pracy znajdą się jakieś literówki brak przecinka czy kropki :) ale to normalka :) :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4295 13 czerwca 2011, 11:25

gosias Fajna mama
U mnie śliczna pogoda, słoneczko, cieplutko, ale nie upalnie, w sam raz...trochę porobiłam w tym moim nieszczęsnym ogrodzie, ale zarosło po tych deszczach!utrapienie :) Hubert mi własnie zasnął, mnie też coś zmogło na 15min., muszę teraz znaleźc sobie zajęcie, bo coś mnie nosi!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4296 13 czerwca 2011, 11:27

agf Supermama

gosias napisał(a)

Nie chcę Cię martwic Beatko ale nawet jak 1000razy sprawdzisz to i tak po wydrukowaniu i oprawieniu pracy znajdą się jakieś literówki brak przecinka czy kropki :) ale to normalka :) :)

Hhi, nie chciałam jej tego tak dosadnie napisać ;)

Zgłoś nadużycie #4297 13 czerwca 2011, 11:34

Konto usunięte

gosias napisał(a)

U mnie śliczna pogoda, słoneczko, cieplutko, ale nie upalnie, w sam raz...trochę porobiłam w tym moim nieszczęsnym ogrodzie, ale zarosło po tych deszczach!utrapienie :) Hubert mi własnie zasnął, mnie też coś zmogło na 15min., muszę teraz znaleźc sobie zajęcie, bo coś mnie nosi!

u mnie też w ogródku zarosło ale moja ciocia zaoferowała się że przyjedzie i mi wypieli ogródek :)

Zgłoś nadużycie #4298 13 czerwca 2011, 11:34

gosias Fajna mama
Co tam, nawet w książkach profesorów mozna znaleźc niezłe kwiatki :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4299 13 czerwca 2011, 11:35

gosias Fajna mama

Margolcia napisał(a)

u mnie też w ogródku zarosło ale moja ciocia zaoferowała się że przyjedzie i mi wypieli ogródek :)

Ale Ci zazdroszczę, żeby tak ktos u mnie chciał popielic! e tam najwyżej zamiast ogrodu będzie...busz :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4300 13 czerwca 2011, 11:39

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Ale Ci zazdroszczę, żeby tak ktos u mnie chciał popielic! e tam najwyżej zamiast ogrodu będzie...busz :)

no to u mnie już jest busz :) ale ciocia sama powiedziała zasiej warzywa popielę porobię w słoiki no to ja ok :)

Zgłoś nadużycie #4301 13 czerwca 2011, 11:44

Konto usunięte
ja wczoraj dostałam od cioci sukieneczki dla mojej Ani normalnie nie mogę się doczekać kiedy jej je założę  będzie jak księżniczka :) dostałam już też komplecik na chrzest dla Ani i Arturka  :) trochę zabawek ,głównie grzechotki. a i dla siebie dostałam tuniki, spodnie ciążowe , mam tyle już ubrań ciążowych że ja po porodzie będę mogła zrobić taką wielgachną paczkę i wystawić na allegro :)

Zgłoś nadużycie #4302 13 czerwca 2011, 11:51

agf Supermama
Ja wam mogę te ogródki popielić z chęcią : )

Zgłoś nadużycie #4303 13 czerwca 2011, 13:21

schmetterling Supermama
ja u mamy trochę sobie grzebie w ziemi,też jej zarosło to akurat robótka dla mnie :) a w domu tez w kwiatach porządki trzeba zrobić bo kot mi 3 kwiaty jednej nocy obrobił .....ja pierdziele,wstałam rano patrze a na podłodze normalnie sodoma i gomora ,pełno ziemi i poobgryzanych łodyżek.Najgorsze że mojego chłopaka paprotkę zeżarł ,a ten sobie ją taką ładną wychodował ,jak kupił miała trzy takie kikuty odstające a tak pięknie mu wyrosła...Jak to zobaczył to myślałam że już kota mojego nie zobacze ;) ale jakoś przeżył ;) a teraz zupka się robi a ja się nudzę ,jakoś tak ponuro za oknami .Muszę spojrzeć na listę wyprawkową i chyba się wezmę za zakupy kolejne

Zgłoś nadużycie #4304 13 czerwca 2011, 13:41

Konto usunięte
a ja zrobiłam sobie truskawki w śmietanie bo wczoraj kupiłam cały koszyczek  i zaraz będę je wchłaniać :)

Zgłoś nadużycie #4305 13 czerwca 2011, 13:44

agf Supermama
Ja właśnie pomarańcza zjadłam,tak dla odmiany, bo ostatnio truskawy non stop :)
Wróciłam z 40-minutowegon spacerku po jedzenie dla kotai już wiem, ze muszę odpocząć, bo po tych dwóch dniach roboty tlo co krok brzuch mnie bardzo bolał :(

Zgłoś nadużycie #4306 13 czerwca 2011, 13:46

Konto usunięte

agf napisał(a)

Wróciłam z 40-minutowegon spacerku po jedzenie dla kotai już wiem, ze muszę odpocząć, bo po tych dwóch dniach roboty tlo co krok brzuch mnie bardzo bolał :(

ja kupiłam też wczoraj dwie pomarańcze to sobie obrałam je i wyżuciłam do kosza bo takie suche były że nawet jeść ich się nie dało :|

Zgłoś nadużycie #4307 13 czerwca 2011, 13:46

Konto usunięte

agf napisał(a)

ja kupiłam też wczoraj dwie pomarańcze to sobie obrałam je i wyżuciłam do kosza bo takie suche były że nawet jeść ich się nie dało :|

Zgłoś nadużycie #4308 13 czerwca 2011, 13:51

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

A widzisz, ja taki wybryk jestem, ze te suche pomarańcze i mandarynki, takie na wiór, lubię najbardziej :)   Wszyscy się dziwią...

Zgłoś nadużycie #4309 13 czerwca 2011, 13:53

Konto usunięte

agf napisał(a)

A widzisz, ja taki wybryk jestem, ze te suche pomarańcze i mandarynki, takie na wiór, lubię najbardziej :)   Wszyscy się dziwią...

o fujjjj!! czekaj wygrzebie z kosza i Ci je oddam :P a tak serio to przecież smaku nie ma :|

Zgłoś nadużycie #4310 13 czerwca 2011, 13:53

schmetterling Supermama
a ja zrobiłam pomidorówkę ,truskawki będę też wcinała jak chłopak kupi jak z pracy będzie wracał bo nie chce mi się iść ;) gdyby nie to paskudne uczulenie to bym cały czas jadła te truskawki .A czereśnie jakie pyszne kupiłam ostatnio mmmm,po 6,50 za kg ,a takie duże bordowe słodziutkie mmmm zeżarłam pół kg na raz i do ani jednej nie zajrzałam :D