Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4231 11 czerwca 2011, 9:24

agf Supermama
Wenus - dobrze, że tak fajnie zareagował na brzuch, bo niezręcznie by mogło być jakby wybałuszył oczy ze zdziwieniem ;) A co do chodzenia - ja musze cały czas się stopowac i sobie przypominać, ze mam zwolnić, bo mnie coś w środku gna, a potem noga boli :(
A z brzuchem to co kilka dni nowe dolegliwości ;) Raz mnie coś ciągnie przy pępku prze 2 dni, potem ciągnie dół brzucha, teraz od 3 dni jakby z prawej strony jajnik czy coś. Wszystko się tam chyba na razty rozrasta i wyciąga ;)

Zgłoś nadużycie #4232 11 czerwca 2011, 10:09

Konto usunięte

agf napisał(a)

Gosia  - spełnieniea marzeń, samych miłych wrażeń, porodu lekkiego i potomka grzecznego :)
Margolcia- a jak tam remont, skończony już?

no coś Ty heh :) dopiero 1/4 jest zrobiona tego co ma być zrobione :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4233 11 czerwca 2011, 10:12

paprotka25 Supermama
witajcie :) u mnie trochę zachmurzone i bez upału ale za to przyjemnie :) mężuś pojechał na uczelnie, dzisiaj ma ostatnie egzaminy i od jutra aż do października mam go co weekend w domku :)
Gosiu, wszystkiego najlepszego, zdrówka, spełnienia marzeń i grzecznych dzieciaczków :)
Margolciu, może bierz magnez na to mierzwienie?
Marta, super że masz na pół roku spokój z dentystą,  też bym tak chciała :) no nic muszę się chyba umówić na "mały przegląd" i może się okaże że też jest wszystko ok :) fajnie że mężuś tak zareagował :) najważniejsze że jest juz w domku :)

Zgłoś nadużycie #4234 11 czerwca 2011, 10:13

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

no coś Ty heh :) dopiero 1/4 jest zrobiona tego co ma być zrobione :)

zawsze 1/4 mniej do zrobienia :) i najważniejsze że remont już ruszył :)

Zgłoś nadużycie #4235 11 czerwca 2011, 10:23

agf Supermama
Margolcia, ale zawsze zostało już3/4 a nie 4/4 do zrobienia :) A to mierzwienie to też mam, takie delikatne drętwienie nogi, ale nie do końca, tylko tak cierpnie i wkurza styrasznie! Jak pochodze za długo, a najgorzej jak stoję w jednym miejscu. ja biorę magnez 2 x dziennie, ale czy tak mocno pomaga to nie wiem... To może być po prostu ucisk kręgosłupa na jakiś bnerw i nic nie da rady zrobić.

Zgłoś nadużycie #4236 11 czerwca 2011, 10:35

Konto usunięte
może pomoże ,mam magnez w rozpuszczalnych tabletkach więc dziś wezmę na noc zobaczymy. A z remontem to tyle jeszcze zostało że szok :( nawet jeszcze rurki nie są poprowadzone :( dopiero dwie ścianki w wejściu są postawione i poprowadzona tam instalacja. A  gdzie jeszcze wylanie posadzki w korytarzu w łazience i w pokoiku dla dzieci ... masakra. Do tego jeszcze wyrównanie ścian w tych pomieszczeniach ,poprowadzenie instalacji, i pomalowanie ścian ojjj dużo jeszcze tego a termin zbliża się nieubłaganie :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4237 11 czerwca 2011, 11:01

paprotka25 Supermama
napewno zdąrzycie :)

Zgłoś nadużycie #4238 11 czerwca 2011, 11:14

Black_rose Supermama
Dzień dobry dziewczynki!
Aż się uśmiechnęłam jak zobaczyłam, że powracałyście do nas :) ! Jeszcze tylko Anie trzeba dopaść :) i bedziemy znowu miały komplet :)
Marta hehe dobrze, że trochę nacieszyłaś się już mężczyzną życia i zaglądasz do nas :) ! Nie zamęcz go tam :D !
Małgosia morfologia to jest czasami różna, raz lepsza, raz gorsza :) grunt, że maluchy sa zdrowe i rośniecie sobie dobrze! To jeszcze dużo przed Wami tego remontu...no ale byle do przodu :) na pewno zdążycie!
Ola gratuluje zostania ciocią! Jeju to strasznie wymęczona Twoja siostra musiała być po tylu godzinach! A bobas pokaźny :D ! Jak się czujesz w nowym mieszkanku?
Gosiu wszystkiego NAJ NAJ! :* < przytul > udanej zabawy dziś życzę!
Widzę, że szaleństwo zakupowe zaliczone :D ... zróbcie sobie te listy ciuszków-i w ogóle, listy tego co jeszcze brakuje, bardzo ułatwia życie :) - ja miałam na lodówce i tylko krążę i odchaczam co już kupione :)
Konwalio potrzebuję bagatela 75F ;)

Zgłoś nadużycie #4239 11 czerwca 2011, 11:18

Black_rose Supermama
co do dolegliwości to zauważyłyście, że bardzo to zmienne jest? Raz maluchy dają popalić, my jesteśmy zdechłe, a potem mamy takie fazy, że możemy robić wszystko :) . Mnie po męczarniach tygodniowych rozpiera dziś coś energia :) ! I nawet skurczy nie miewam :) ! Normalnie luz blues i maliny ;D...niech tak teraz zostanie :P
Drukuję stertę notatek do wkucia na egzamin i chyba popełznę na działeczkę, bo pogoda cudna :) ! Super dnia życzę dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #4240 11 czerwca 2011, 12:25

agf Supermama
Miłego wkuwania (jesli yto w ogóle mozliwe ;) ) , załatw to raz dwa i odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #4241 11 czerwca 2011, 12:59

paprotka25 Supermama
może na świeżym powietrzu przyjemniej będzie się uczyć :)

Zgłoś nadużycie #4242 11 czerwca 2011, 13:50

olka8922 Gotowa na wszystko

wenus1988 napisał(a)

Hey, no i wrócił męzuś nad ranem w czwartek. Ja wyruszyłam rankiem do dentysty a on spał i odpoczywał do 12. Moja ostatnia wizyta u dentysty juz była, ząbki zdrowe :) i mam z głowy :-) kontrola za pół roku :)
Męzuś nie zdziwił się mocno z powodu mojego już dużego brzuszka, ale np. wczoraj mi oznajmił: Jak ty szybko chodzisz, myslałem że już powoli bedziesz chodzić. .. hehe
Ale juz od jakich kilku dni strasznie mnie brzuch boli tak jak na początku gdy macica sie rozciągała.. i juz mnie to denerwuje bo w nocy nie idzie spać.. :( ehhh We wtorek odwiedzi mnie połozna w domku to sie jej zapytam ..

wenus ja mam to samo, tez mnie ostatnio tak boli brzuch, ze masakra.Mnie boli czesto na wieczor, w nocy normalnie moge spac... daj znac co Ci polozna powie, bo tez sie troche tym martwie.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4243 11 czerwca 2011, 13:56

Black_Rose w nowej chalupce juz sie zaklimatyzowalam, fajnie sie mieszka, w kooncu jest ogrodek :D dzisiaj mamy taka ladna pogode ze trzeba jak najszybciej kupic jakies krzeselka i wystawic na ogrodek, bedziem grillowac i przesiadywac na swiezym powietrzu ;) a siostra w prawdzie rodzila 16godzin, ale w nocy z piatku na sobote o 24:30 odeszly jej wody, zaczely sie skurcze, urodzila w poniedzialek po 12-stej, ogolnie skurcze miala od poczatku ale nie takie bbolesne.Ale polozna jej powiedziala, ze czy byly bolesne czy mniej to porod liczy sie od kiedy sie zaczely i od odejscia wod, czyli 59godzin :) oby to nie bylo rodzinne... Milego weekendu i nie zakuwaj za duzo, bo Ci mozg wyparuje na tym sloncu ;)

Zgłoś nadużycie #4244 11 czerwca 2011, 14:00

gosias Fajna mama
Oj mnie dzisiaj też energia rozpiera! zdążyłam zrobic pranie, zaraz biore się za prasowanie, bylismy na mieście, uwielbiam Toruń latam :) zapraszam :) Zaliczyłam kilka lumpków, wydałam całe 3 zł na 3 bodziaki malutkie na krótki rękaw :) U mnie pogoda ładna, nie za gorąco, słonecznie, lekki wiaterek, tak w sam raz...Dzięki wszystkim na życzenia :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4245 11 czerwca 2011, 14:18

agf Supermama
Olka - wspaniale, że takie super mieszkanko się wam trafiło! Tam jednak zupełnie inne budownictwo niż u nas, nie ma tych parszywych zwykłych bloków. A ogródek - och, marzenie!!!! :)

Zgłoś nadużycie #4246 11 czerwca 2011, 16:37

agf fajnie fajnie, z tym ogrodkiem, tyle ze mamy klopot teraz z golebiami.Moj Wojtek zalozyl tydzien temu w sobote satelite zebysmy nogli ogladac polska telewizje i od kiedy zalozylo sie satelite to mamy problem z golebiami :P jeszcze na dodatek talerz jest zalozony przy oknie w sypialni i ok5-6rano mamy pobudke :[ golebie gruchaja! :[ ale to nie wszystko... skurczybyki probuja zrobic sobie gniazdo na naszej satelicie.Ciagle siedza we dwojke, albo gruchaja, albo znosza galazki na satelite.Wojtek juz psikal domestosem talerz, wrzucal galazki miotla, a te dalej wracaja z badylami, łajzy niewdzieczne.Juz 3gniazda im strzepal, a te dalej wracaja.Szukalam na necie, nie ma zadnego skutecznego sposobu na golebie.Czytalam tlko zeby puscic z neta odglosy orlow albo sokolow i glosnik przylozyc obok okna albo powiesic na oknie jakis obrazek duzego ptaszyska :P chyba bedzie trzeba jakiegos ptaka wydrukowac i powiesic na oknie, tylko co sasiedzi sobie pomysla :D no i drukarke mamy z tuszem czarno-bialym, nie wiem jak ptaki widza, czy  zobacza i zjarza ze to jastrzab i maich to odstraszyc :P no nic, trzeba cos powaznie pomyslec.zyczcie mi powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #4247 11 czerwca 2011, 18:50

oliwkowa.mama Zadomowiona
Witajcie drogie przyszłe mamy  ja również mam termin na sierpień konkretnie 12 chętnie dołącze do waszego forum jeśli tylko nie macie nic przeciwko :) Pozdrawiam serdecznie
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #4248 11 czerwca 2011, 21:02

Konto usunięte
hej Dziewczyny :D powiem Wam że forum zaczyna mnie przerażać :P choćbym 5 godzin siedziała nie dam rady zaległości z 2 dni nadrobić :)  
kiedy te konkursy się skończą :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4249 11 czerwca 2011, 21:35

gosias Fajna mama
Aga ja czytam głównie ten wątek, chyba że coś mnie zaciekawi, ale póki co to w w większości lanie wody, matko niektórym aż tak zalezy na tych kolagenach :) Ja się cieszę, że "stare"bywalczynie wróciły, jeszcze tylko Ani brakuje...Romka pewnie wnusiem zajęta...odzywajcie się dziewczynki....
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4250 11 czerwca 2011, 21:38

gosias Fajna mama

oliwkowa.mama napisał(a)

Witajcie drogie przyszłe mamy  ja również mam termin na sierpień konkretnie 12 chętnie dołącze do waszego forum jeśli tylko nie macie nic przeciwko :) Pozdrawiam serdecznie

Witaj, witaj...pewnie że pisz i smutki i radości, co Cię aktualnie boli, itd.itp. :)
Hubert&Helena