Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4211 10 czerwca 2011, 21:19

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

hey dziewczyny :) nie było mnie przez tyle czasu bo nie miałam internetu :( nie przychodziły do mnie faktury za internet i ich nie płaciłam bo nie miałam jak aż w końcu mi odcieli :| teraz jest juz wszystko zapłacone i już jestem :) ps: jeszcze nie urodziłam :D

No witamy :) Już sie zastanawiałyśmy czy przypadkiem nie powitałaś swoich dzieci na świecie :)

Zgłoś nadużycie #4212 10 czerwca 2011, 21:20

Konto usunięte
a tak w ogóle zaczął się u mnie 28tc gin powiedział że trzymam się jak laska z płaskim brzuchem ;) morfologię mam do D... łykam żelazo , w moczu jakieś bakterie ale gin mówi że to nic strasznego, krzywa cukrowa wyszła wzorowo ,dzieci bombardują moje wnętrzności aż boli ,dziś tatuś dostał 3 porządne kopy w policzek od dzieci :D brzuch prze mi na dół ,jestem senna non stop ,po prostu ja już chcę końca....
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4213 10 czerwca 2011, 21:21

Konto usunięte

agf napisał(a)

No witamy :) Już sie zastanawiałyśmy czy przypadkiem nie powitałaś swoich dzieci na świecie :)

nie tak szybko niech skończy się remont :)

Zgłoś nadużycie #4214 10 czerwca 2011, 21:22

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

to jak już zadzwonisz to ją pozdrów od nas i powiedz żeby wracała :)

nie ma sprawy :) mówisz i masz :D

Zgłoś nadużycie #4215 10 czerwca 2011, 21:35

agf Supermama
Z jednej strony to dobrze czuć, że ma sie już dosyć, bo czeka się na koniec z mniejszym przerażeniem i tylko się modli żeby już się to skończyło ;) ja na razie jako tako się czuję, nie najgorzej, ale w sumie to bym chciala żeby mi na koniec ta ciąża dała popalić bym się już rwała do szpitala :)

Zgłoś nadużycie #4216 10 czerwca 2011, 22:02

olka8922 Gotowa na wszystko

paprotka25 napisał(a)

Kasiu, super że już teraz masz obronę :) napewno pięknie się przygotujesz i będzie piąteczka :)
Olka, fajnie że do nas wróciłaś :) ciesze się że już się jakoś ogarneliście na nowym miejscu, teraz na spokojnie będziecie sobie jeszcze reszte rzeczy układać, przekładać i przemeblowywać :) i gratuluje siostrzenicy :) napewno śliczna z niej kruszynka :) jaka duża się urodziła? 

oj sliczna z niej kruszynka to fakt :) wazy 3,580kg a jaka duza to nie wiem bo w Anglii noworodkow nie mierza :| bylam u siostry 2razy, 2razy zdazyla sie tak glosno rozplakac ze masakra... ale kochana jest i taka slodziutka :) a juz byly 2 przemeblowania, pewnie jeszcze zanim urodze to sie wystroj zmieni :)
oj tych ciuszkow z siostra to widze nakupowalas :) fajnie, beziesz maluszkowi rewie mody robila :) ja b. lubie kupowac ciuszki :) )
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4217 10 czerwca 2011, 22:04

agf napisał(a)

Olka - super, że już  w nowym mieszkanku!  Teraz może już być tylko lepiej!.  Z tą siostrą to dowaliłaś! Jejku, to jakas masakra tyle godzin! Trzymam kciuki by u ciebie nie było to rodzinne ;) No i mam nadzieję, że już częściej będziesz się odzywać :)

nie no mam nadzieje ze rodzinne to to nie bedzie.Chociaz mama z nami tez sie dlugo meczyla :P teraz mysle ze bede z forum na bierzaco, internet jest, gitara gra :D

Zgłoś nadużycie #4218 10 czerwca 2011, 22:05

agf napisał(a)

Olka - super, że już  w nowym mieszkanku!  Teraz może już być tylko lepiej!.  Z tą siostrą to dowaliłaś! Jejku, to jakas masakra tyle godzin! Trzymam kciuki by u ciebie nie było to rodzinne ;) No i mam nadzieję, że już częściej będziesz się odzywać :)

nie no mam nadzieje ze rodzinne to to nie bedzie.Chociaz mama z nami tez sie dlugo meczyla :P teraz mysle ze bede z forum na bierzaco, internet jest, gitara gra :D

Zgłoś nadużycie #4219 10 czerwca 2011, 22:06

paprotka25 Supermama
to spora ta malutka :)
ja wcześniej głównie kupowałam ciuszki używane na allegro, a tu wszystkie nowiuteńkie, można pooglądać ze wszystkich stron, pomacać, super się robi takie zakupy :)

Zgłoś nadużycie #4220 10 czerwca 2011, 22:08

Margolcia napisał(a)

a tak w ogóle zaczął się u mnie 28tc gin powiedział że trzymam się jak laska z płaskim brzuchem ;) morfologię mam do D... łykam żelazo , w moczu jakieś bakterie ale gin mówi że to nic strasznego, krzywa cukrowa wyszła wzorowo ,dzieci bombardują moje wnętrzności aż boli ,dziś tatuś dostał 3 porządne kopy w policzek od dzieci :D brzuch prze mi na dół ,jestem senna non stop ,po prostu ja już chcę końca....

oj kobieto, zobaczysz co pozniej bedzie :P ja jestem w 32tygodniu i od jakichs 3dni tak mnie boli krocze i pachwiny jakbym byla po porodzie a nie przed :| a senna tez jestem i ciezko sie w nocy na drugi bok przewracac, do toalety wstaje z 3razy minimum, wczoraj to mnie tak brzuch bolal, ze tylko sie modlilam zeby nie urodzic przed terminem..... dobrze ze dzieciaczki daja o sobie znac, mnie maluch tez czesto zaczepia, az boli ;) a jak mi sie ciezko oddycha nieraz, olaboga.... Trzymaj sie :)

Zgłoś nadużycie #4221 10 czerwca 2011, 22:11

no dosc spora :) moi rodzice sie dziwili ze taka duza, mama mowila ze ja z siostra wazylysmy po 3,200-3,300kg ;) ale jej tata to taki troche pulpet jest, to moze dziewczynka w tate pojdzie ;) ja tez mam ciuszki uzywane, sa tansze i co taki maluszek zniszczy ciuszek,jak tylko spi i je :) dobrze ze tyle ciuszkow nakupowalas, pewnie nacieszyc sie nimi nie mozesz :)

Zgłoś nadużycie #4222 10 czerwca 2011, 22:21

agf Supermama
Nie straszcie tymi pachwinami... Ja pzrecież juz się z nimi męczyłam, a i tak do końca nie przeszło. Jak pomyślę,że na koniec jeszcze miałoby mi znowu tak dowalisto az mi słabo... :(

Zgłoś nadużycie #4223 10 czerwca 2011, 23:29

paprotka25 Supermama
mężuś zachwycony zakupami :) już wszystko poskładałam i schowałam do szuflady, jest pełna :) ale pewnie i tak będe jeszcze wyciągać i oglądać :) i któregoś dnia będe musiała posegregować rodzajami i przeliczyć ile czego mam na jaki rozmiar :)

Zgłoś nadużycie #4224 10 czerwca 2011, 23:39

agf Supermama
Ja też mam plan kiedyś spisać wszystkie ciuszki z podziałem na numery i rodzaj, zeby zobaczyć co najlepiejnjeszcze kupować, czego mam najmniej :)
A teraz oddaję kompa męzowi, więc dobranoc, do jutra :)

Zgłoś nadużycie #4225 10 czerwca 2011, 23:49

paprotka25 Supermama
dobranoc, śpijcie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #4226 11 czerwca 2011, 7:37

Konto usunięte
Witajcie :) wczoraj myślałam że wypłacz wszystkie moje łzy jakie miałam w posiadaniu bo tak bardzo mierzwiła mnie prawa noga :( ale ze zmęczenia od płakania zasnęłam :| od jakiegoś czasu wstaję to o 5:00 to 0 6:00 chyba już mój mózg się przestawił na myśl przyjścia dzieci ale śpię w dzień z dwa razy po 2h.
na ostatniej wizycie przytyłam kilo 800 to już od początku ciąży mam w zanadrzu 10 kilo i 300 g jak na dwójkę dzieci to jest bardzo mało jakie te moje Kropelki będą malutkie  :(

Zgłoś nadużycie #4227 11 czerwca 2011, 8:14

gosias Fajna mama
Witajcie, witajcie...Margolcia miło Cię znowu "słyszec" :) Ja wczoraj miałam bardzo miły dzień, zresztą imienimowy(niewiem czy Ty Margolcia też, jakby cos co najlepszego). U mnie od rana sliczna pogoda, chyba wybierzemy się na Starówkę, u mnie jeste święto miasta, pewnie coś sie będzie działo. Mnie znów pobolewa podbrzusze, mała strasznie się rozpycha; wogóle to ja zaczynam panikowac z tymi ciuszkami, niby mam sporo ale głównie długi rękaw, szkoad,że u mnie nie ma Auchen, dzisiaj chyba spróbuję cos upolowac, jakies bodziaki na krótki rękaw...Miłego dzionka dziewczynki...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4228 11 czerwca 2011, 8:19

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Witajcie, witajcie...Margolcia miło Cię znowu "słyszec" :) Ja wczoraj miałam bardzo miły dzień, zresztą imienimowy(niewiem czy Ty Margolcia też, jakby cos co najlepszego). U mnie od rana sliczna pogoda, chyba wybierzemy się na Starówkę, u mnie jeste święto miasta, pewnie coś sie będzie działo. Mnie znów pobolewa podbrzusze, mała strasznie się rozpycha; wogóle to ja zaczynam panikowac z tymi ciuszkami, niby mam sporo ale głównie długi rękaw, szkoad,że u mnie nie ma Auchen, dzisiaj chyba spróbuję cos upolowac, jakies bodziaki na krótki rękaw...Miłego dzionka dziewczynki...

Małgosiu ja imieniny obchodzę 17 października :) ale Tobie życzę 100 lat :D

Zgłoś nadużycie #4229 11 czerwca 2011, 8:23

agf Supermama
Gosia  - spełnieniea marzeń, samych miłych wrażeń, porodu lekkiego i potomka grzecznego :)
Margolcia- a jak tam remont, skończony już?

Zgłoś nadużycie #4230 11 czerwca 2011, 9:04

wenus1988 Gotowa na wszystko
Hey, no i wrócił męzuś nad ranem w czwartek. Ja wyruszyłam rankiem do dentysty a on spał i odpoczywał do 12. Moja ostatnia wizyta u dentysty juz była, ząbki zdrowe :) i mam z głowy :-) kontrola za pół roku :)
Męzuś nie zdziwił się mocno z powodu mojego już dużego brzuszka, ale np. wczoraj mi oznajmił: Jak ty szybko chodzisz, myslałem że już powoli bedziesz chodzić. .. hehe

Ale juz od jakich kilku dni strasznie mnie brzuch boli tak jak na początku gdy macica sie rozciągała.. i juz mnie to denerwuje bo w nocy nie idzie spać.. :( ehhh We wtorek odwiedzi mnie połozna w domku to sie jej zapytam ..