Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4191 10 czerwca 2011, 18:21

konwalia Fajna mama
Kasia, a właśnie, bo Ty robiłaś ostatnio wielkie pranie. :) Segregowałaś ciuszki rozmiarami? Ale jak? 0-3, 3-6, 6-9 mc, itd.?
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4192 10 czerwca 2011, 18:56

Black_rose Supermama
Ze spraw organizacyjnych to muszę kupić: biustonosze do karmienia (ale szukanie mojego "małego" rozmiaru skutecznie mnie zniechęca ;) ), aspirator i termometr do kąpieli. Dziś uzupełniłam ostatnie rzeczy do szpitala i mogę się już pakować, a dla małej wszystko gotowe :) . Tak - segregowałam właśnie 0-3, 3-6, 6-9 - niektóre wg. metek, inne "na oko" bo na metce jedno a długość kroku drugie.

Zgłoś nadużycie #4193 10 czerwca 2011, 19:22

konwalia Fajna mama
No właśnie, ja też będę ufac swojemu wzrokowi, bo z tymi rozmiarami to różnie.No nic, to zaczynam. :)

Zgłoś nadużycie #4194 10 czerwca 2011, 19:33

olka8922 Gotowa na wszystko
Hej hej hej! :D
w koncu mam neta... :D w piatek tydzien temu sie przeprowadzilismy, od dzisiaj od rana mam internet, w kooncu :) nie czytalam Waszych poprzednich postow bo nie pamietam ktora strone czytalam jako ostatnia i za duzo tego :P takze jak bede pisala albo zadawala jakies pytania co juz byly - wybaczcie :P u mnie po staremu.Wczoraj mnie tylko tak brzuch bolal, ze masakra.Wzielam 2 paracetamole i lezalam... W ogole w poniedzialek moja siostra urodzila dziewczynke :D do konca ciazy nie znala plci dziecka, wody plodowe odeszly jej w sobote w nocy a w poniedzialek po 59godzinach urodzila dziewczynke ;) i to jeszcze w dzien terminu :) ja juz zaczelam 32tydzien i trzeci dzien, maluszek sie wierci, od 2-3dni ciagle boli mnie krocze i pachwiny, ale czytalam ze to normalne, ze macica sie rozciaga :) tydzien temu w czwartek bylam znowu w szpitalu, bo mialam taka dziwna wydzieline, polozna kazala zadzwonic do szpitala, to zadzwonilam.Kazali przyjechac, pobrali wymaz i zrobili Ktg.Maluch tak sie wiercil, ze ktg trwalo godzine, bo chcieli miec chociaz 5minut ciaglego rytmu serca, a maluszek tak wywijal ze albo zanikalo bicie serca albo sie przesuwal i trzeba bylo szukac :D dopiero wrocilam od siostry, fajna ta jej malutka, a jak pierdzi ;D to zostalam pierwszy raz w zyciu ciocia :) :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4195 10 czerwca 2011, 19:42

konwalia Fajna mama
Hej Olka. :) Ładnie się uwinęliście z tą przeprowadzką. Wszystko już ładnie, pięknie? :) Super, że wszystko się tak udało. I gratulacje, że zostałaś ciocią. :) Choc po 59 (!) godzinach!!! Ale wam się złożyło, że i Ty i siostra zaciążone. :)

Zgłoś nadużycie #4196 10 czerwca 2011, 19:43

konwalia Fajna mama

Black_rose napisał(a)

Ze spraw organizacyjnych to muszę kupić: biustonosze do karmienia (ale szukanie mojego "małego" rozmiaru skutecznie mnie zniechęca ;) ).

Kasia, to jaki Ty rozmiar potrzebujesz? :)

Zgłoś nadużycie #4197 10 czerwca 2011, 20:11

olka8922 Gotowa na wszystko

konwalia napisał(a)

Hej Olka. :) Ładnie się uwinęliście z tą przeprowadzką. Wszystko już ładnie, pięknie? :) Super, że wszystko się tak udało. I gratulacje, że zostałaś ciocią. :) Choc po 59 (!) godzinach!!! Ale wam się złożyło, że i Ty i siostra zaciążone. :)

nie, wszystko jeszcze nie jest tak pieknie, wiekszosc ogarnieta, ale mamy jeden taki pokoj gdzie nikt nie spi i tam jest najwiekszy burdel do ogarniecia :) ale to sie zrobi na dniach :) a dziekuje dziekuje :) bede chrzestna malej Karolki :) a te 59godzin to mnie tez przerazilo, ale siostra mowila, ze jak juz malutka wyszla to o wszystkim zapomniala :) o bolu, o tych godzinach i ogolnie :) no, sie zlozylo, dzieciaczki beda z jednego rocznika, bedzie chlopczyk i dziewczynka :)
Tobie gratuluje chlopaczkow :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4198 10 czerwca 2011, 20:28

paprotka25 Supermama
Kasiu, super że już teraz masz obronę :) napewno pięknie się przygotujesz i będzie piąteczka :)
Olka, fajnie że do nas wróciłaś :) ciesze się że już się jakoś ogarneliście na nowym miejscu, teraz na spokojnie będziecie sobie jeszcze reszte rzeczy układać, przekładać i przemeblowywać :) i gratuluje siostrzenicy :) napewno śliczna z niej kruszynka :) jaka duża się urodziła?

Zgłoś nadużycie #4199 10 czerwca 2011, 20:28

agf Supermama
Olka - super, że już  w nowym mieszkanku!  Teraz może już być tylko lepiej!.  Z tą siostrą to dowaliłaś! Jejku, to jakas masakra tyle godzin! Trzymam kciuki by u ciebie nie było to rodzinne ;) No i mam nadzieję, że już częściej będziesz się odzywać :)

Zgłoś nadużycie #4200 10 czerwca 2011, 20:30

agf Supermama
Black Rose - ja tego tantum rosa nie widziałam na oczy, ale zdziwiło mnie, ze takie zamieszanie z tym przygotowaniem... nie ma takich jednorazowych jakichś na szybko czy właśnie czegoś jak płyn do higieny intymnmej? A w ogóle to w szkole rodzenia mówili coś o takich środkach? Bo nie chciałabym sobie zaszkodzić, nie wiem czym można się myć jak tam przecież rana będzie...

Zgłoś nadużycie #4201 10 czerwca 2011, 20:47

paprotka25 Supermama
Byłyśmy z siostrą w auchan :) ale nakupiłyśmy :) ja wydałam 70 zł a siostra 40, kupiłyśmy 3 pajace ( były jeszcze inne ale albo bardzo duże albo miały zapięcie na pleckach, a takich nie chciałam), śliczny sweter z kapturem, taki na zameczek, dwie pary spodenek (jedne takie jakby cieńszy jeans a drugie takie cieplejsze jakby z watkę w środku akurat jak się zimniej zrobi bedą dobre) , chyba  ze 4 koszulki, komplecik pólśpiochy plus koszulka, kaftanik tak na wszelki wypadek jakby było chłodniej to żeby włożyć na rączki, 4 pary skarpetek,   3 łapki niedrapki, 2 cieniutkie czapeczki bez sznureczków i jedną troszkę grubszą z uszkami :) i 3 bodziaki, było ich mnóstwo ale bodów mam już dużo :)   to wszystko głównie na 62 i 68 bo tych najmniejszych nie ma sensu tyle kupić bo szybko wyrośnie albo wcale byśmy nie założyli, na 56 są chyba tylko 2 bodziaki ale były takie ładniutkie jedne żółte z misiem a drugie z bobem budowniczym , zresztą wyszły po 2,50 to szkoda było nie kupić :) razem wyszło za to wszystko ok 110 zł a normalnie dałybyśmy za to dwa razy tyle :) acha i kupiłam smoczek silikonowy anatomiczny z canpola ale to już bez zniżki bo była tylko na ciuszki :) ale się cieszę :) jakie to wszystko śliczniutkie :) już się nie mogę doczekać jak Jarek wróci z pracy żeby mu wszystko pokazać :)

Zgłoś nadużycie #4202 10 czerwca 2011, 20:55

agf Supermama
paprotka - no to poszalałaś! Ja za to do tesco pojechałam, bo tam była zniżka 30 % na niemowlęce, a ja mam jeszcze mało ciuszków i mało body. Więc kupiłam 2 pięciopaki body z krótkim rękawkiem, trójpak z długim, trójpak pajaców, ale takich do spania - biało niebieskie, bardzo delikatne.  I koło 100 zł. wyszło, to i tak nieźle. Mogłam wydać mniej, bo jeden pięciopak był po 20 zł., czyli 4 zł. za sztukę, a jedne pięciopak po 35, czyli 6 zł. za szt. , alete droższe były w super kolorach i nie mogliśmy się oprzeć :) Ja na 62 (a właściwie według ich numeracji 0-3 mies.) wzytskiekupiłam, bo myślę, ze na 68 jeszcze zdążę albo dostanę, a na 56 mam kilka ubranek i więcej nie będę kupować.

Zgłoś nadużycie #4203 10 czerwca 2011, 21:02

paprotka25 Supermama
ja z tych 68 kupiłam głównie te spodenki i sweterek bo już wtedy młody trochę podrośnie i częściej będziemy go ubierać w takie "normalne" ubranka nie tylko w pajace, poza tym te spodenki wyszły po 3 zł! to głupia bym była jakbym nie wzięła a sweterek za 17 ale to siostra kupiła bo się w nim zakochała, a śliczny jest taki szary w ciemne cieniutkie paseczki :)
Fajnie że też upolowałaś ciuszki i też ze zniżką :)

Zgłoś nadużycie #4204 10 czerwca 2011, 21:05

Konto usunięte
hey dziewczyny :) nie było mnie przez tyle czasu bo nie miałam internetu :( nie przychodziły do mnie faktury za internet i ich nie płaciłam bo nie miałam jak aż w końcu mi odcieli :| teraz jest juz wszystko zapłacone i już jestem :) ps: jeszcze nie urodziłam :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #4205 10 czerwca 2011, 21:07

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

hey dziewczyny :) nie było mnie przez tyle czasu bo nie miałam internetu :( nie przychodziły do mnie faktury za internet i ich nie płaciłam bo nie miałam jak aż w końcu mi odcieli :| teraz jest juz wszystko zapłacone i już jestem :) ps: jeszcze nie urodziłam :D

Margolciu, dobrze że wróciłaś bo wszystkie się o Ciebie martwiłysmy i zastanawiałyśmy czy wszystko u Was w porządku :)

Zgłoś nadużycie #4206 10 czerwca 2011, 21:11

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Margolciu, dobrze że wróciłaś bo wszystkie się o Ciebie martwiłysmy i zastanawiałyśmy czy wszystko u Was w porządku :)

milusio :) byłam któregoś dnia u koleżanki zajrzałam na forum i aż mnie zamurowało ile mam czytania :| nie wiem kiedy ja to nadrobię bo trwa u mnie remont :) Beatko dziękuję że odezwałaś się do mnie na gg :)

Zgłoś nadużycie #4207 10 czerwca 2011, 21:13

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margolcia może jestem "nowa" może fakt mało pisałyśmy i jeszcze się nie znamy, ale naprawdę zmartwiłam się, że Cię nie było :P Fajnie że się odezwałaś :)

miło mi a raczej nam :) ja też już szału dostawałam że nie mam netu :| ale z Anią pisałam przez tel smsy i napisałam jaka jest sytuacja myslalam ze przekazala :|

Zgłoś nadużycie #4208 10 czerwca 2011, 21:16

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

miło mi a raczej nam :) ja też już szału dostawałam że nie mam netu :| ale z Anią pisałam przez tel smsy i napisałam jaka jest sytuacja myslalam ze przekazala :|

ja pytałam Ani czy nie ma Twojego nr żeby się coś dowiedzieć czy wszystko u ciebie ok i powiedziała że sobie nie zapisała, a teraz też już chyba ze 3 dni się nie odzywa

Zgłoś nadużycie #4209 10 czerwca 2011, 21:17

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ja pytałam Ani czy nie ma Twojego nr żeby się coś dowiedzieć czy wszystko u ciebie ok i powiedziała że sobie nie zapisała, a teraz też już chyba ze 3 dni się nie odzywa

wczoraj do niej napisalam ale nie odpowiedziała jutro do niej zadzwonie :)

Zgłoś nadużycie #4210 10 czerwca 2011, 21:19

paprotka25 Supermama
to jak już zadzwonisz to ją pozdrów od nas i powiedz żeby wracała :)