Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4171 10 czerwca 2011, 10:03

agf Supermama
Ależ fajnie, że nas nie opuściłaś! :) Z tymi czarami to nie przesadzaj, bo i u nas chmury i deszcz, a szczerze to wolałybyśmy ładniejszą pogodę :)
Do środy to jeszcze dużo się może zdarzyć, w sumie w każdej chwili. Jejku, że ty się nie stresujesz!

Zgłoś nadużycie #4172 10 czerwca 2011, 10:09

wampirella Zaprawiona w bojach

agf napisał(a)

Ależ fajnie, że nas nie opuściłaś! :) Z tymi czarami to nie przesadzaj, bo i u nas chmury i deszcz, a szczerze to wolałybyśmy ładniejszą pogodę :)
Do środy to jeszcze dużo się może zdarzyć, w sumie w każdej chwili. Jejku, że ty się nie stresujesz!

eeee...no... troszeczkę się stresuje :D ale tak pozytywnie! Myślę że czar moje nie sięgają aż do Polski. Ile tobie jeszcze zostało?
Wampirella

Zgłoś nadużycie #4173 10 czerwca 2011, 10:38

agf Supermama
Jeszcze 3 miesiące... Ale mi czas tak szybko leci, że ja mam wrażenie, ze to lada moment i już się stresuję. Potem sama sobie musze powtarzać, ze to jeszcze długo, że jeszcze za wcześnie na nerwy ;)

Zgłoś nadużycie #4174 10 czerwca 2011, 11:58

Baska199 Świeżo upieczona
Hej dziewczyny dlugo mnie bylo (chyba miesiac) ale padl mi komputer i normalnie szlak mnie trafia. Teraz dorwalam sie do kompa mojej bratowej. Dzisiaj wyszlam ze szpitala, lezalam od poniedzialku na oddziale. Bralam kroplowki na przyspieszenie rozwoju pluc maluszka bo juz coraz gorzej sie czuje i nie wiadomo kiedy urodze. Jutro koncze 32 tydzien i zostało mi jeszcze 4 tyg. Juz jestem coraz bardziej zmeczona i bardzo skacze mi cisnienie. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i mam nadzieje ze u was wszystko ok. Odezwe sie jak naprawie kompa.

Zgłoś nadużycie #4175 10 czerwca 2011, 12:30

agf Supermama
Trzymamy kciuki by wszystyko byłao dobrze :) Jeszcze troszkę wytrzymaj :)

Zgłoś nadużycie #4176 10 czerwca 2011, 13:22

paprotka25 Supermama
witajcie dziewczęta :) u mnie znów pochmurno i chłodno :) dla mnie lepiej bo męczyły mnie te upały :) mężuś pojechał do pracy, dzwoniła szwagierka i powiedziała że dzisiaj w auchan od 18 będzie zniżka 50% na wszystkie ciuszki niemowlęce :) nie wiem czy tylko u nas czy we wszystkich auchanach ale ja bynajmniej już tak ok 17 pojade żeby sobie pooglądać :) może się uda że siostra ze mną pojedzie jako doradca ale jeszcze nie wiem, ma zadzwonić za godzinke i powiedzieć czy się wyrobi, no coż jak nie to pojade sama... może coś fajniutkiego upoluje :)

Zgłoś nadużycie #4177 10 czerwca 2011, 14:08

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

witajcie dziewczęta :) u mnie znów pochmurno i chłodno :) dla mnie lepiej bo męczyły mnie te upały :) mężuś pojechał do pracy, dzwoniła szwagierka i powiedziała że dzisiaj w auchan od 18 będzie zniżka 50% na wszystkie ciuszki niemowlęce :) nie wiem czy tylko u nas czy we wszystkich auchanach ale ja bynajmniej już tak ok 17 pojade żeby sobie pooglądać :) może się uda że siostra ze mną pojedzie jako doradca ale jeszcze nie wiem, ma zadzwonić za godzinke i powiedzieć czy się wyrobi, no coż jak nie to pojade sama... może coś fajniutkiego upoluje :)

hej :) u mnie szaro i pochmurno, dla mnie niefajnie, ja zdecydowane lepiej znoszę upały niż taką szarość  :( dzięki za info o auchan, zaraz sobie spojrzę czy gdzieś koło mnie jest blisko i może podjadę wieczorkiem.

Zgłoś nadużycie #4178 10 czerwca 2011, 14:13

paprotka25 Supermama
no i moja siorka pojedzie :) jade do niej o 16, wypijemy herbatke i jedziemy :) ciekawa jestem czy będą straszne tłumy, no nic porozpychamy się trochę łokciami ;)

Zgłoś nadużycie #4179 10 czerwca 2011, 14:39

agf Supermama
A ja własnie sprawdziłam i się trochę zdziwiłam, bo u mnie nie ma Auchan ... :(

Zgłoś nadużycie #4180 10 czerwca 2011, 14:56

paprotka25 Supermama
a gdzieś w okolicy? ja musze jechać jakieś 10-15 km.. ale co tam mam nadzieje że na trasie nie będzie korków :)

Zgłoś nadużycie #4181 10 czerwca 2011, 16:02

agf Supermama
W okolicy to w innym mieście, ale to już się nie opłaca choćby nie wiem jaka promocja :)
Daj znać czy było cos fajnego.

Zgłoś nadużycie #4182 10 czerwca 2011, 16:16

konwalia Fajna mama
Hej Mamuśki. :) Ja dziś mam bardzo aktywny dzień. Od rana już śmigałam po mieście i kupiłam sobie prześliczne leginsy i majtki, takie niskie rozciągliwe, bo już ledwo co mi się mieści na ten brzuch. :) Zrobiłam obiad, pranie, posprzątałam w szafach... Zostało mi jeszcze odkurzanie i posegregowanie ciuszków.Wciągnęłam dziś prawie kg truskawek i pół kartonika ptasiego mleczka-okropnie się obrzeram, ale co tam. :) Wampirella, ja sama siedzę jak na szpilkach, jak pomyślę, że już zaraz możesz urodzic. :) A swoją drogą, chciałabym zobaczyc Cię w 9 miesiącu odprawiającą taniec na deszcz. :D
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4183 10 czerwca 2011, 16:59

Black_rose Supermama
Konwalio zapraszam do siebie jak masz powera dzisiaj :D też przydałoby mi się posprzątanie mieszkanka :D  
Paula grunt, że maluch sobie rośnie   :) a jak się czasem obrazi...cóż :D ile to razy będą nam nasze maluchy fochami rzucać ;) jak Ty w domu wytrzymujesz? Mnie coś brało jak miałam 2-3 dni koczować, a co dopiero do końca!
Wamprello ja się dziś obudziłam w nocy w bólem pleców - mała zaś dopadła nerkę. I tak leżałam w tym łóżku i taka myśl: Boshe! Przecież te skurcze to będzie dużo gorsze i mogą męczyć parenaście godzin! - i taka mnie panika ogarnęła, że szok... Podziwiam jak Ty sobie radzisz z tą świadomością, że to już tuż tuż...
U mnie też pochmurnie - ufff... jest czym oddychać. Wreszcie mogę sobie siąć na tyłku i poczytać co u Was :) bo od 7 biegałam z dokumentami/drukowałam/oprawiała/podpisywałam itd. aleeeee -> 20 się bronię :D !!! Ulżyło mi... teraz 10 dni na wkucie materiału-powinnam się wyrobić spokojnie :)

Zgłoś nadużycie #4184 10 czerwca 2011, 17:22

konwalia Fajna mama
Będziemy trzymac kciuki Black rose!Ja mam tylko nadzieję, że zdążę przed porodem się obronic, a że planuję zrobic to we wrześniu, to mam nadzieję, że aż tak chłopaki się nie pospieszą. ;)

Zgłoś nadużycie #4185 10 czerwca 2011, 17:36

Black_rose Supermama
Dziewczyny mam pytanie - do szpitala będziecie brały Tantum rosa (bo pojawiło się na tych naszych listach)? Kupiłam sobie ale to są saszetki, które trzeba rozpuszczać w 0,5l przegotowanej wody :/ to raczej ciężko będzie w szpitalu u mnie sobie taki roztworek zrobić... z drugiej strony to działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i przeciwbólowo - to dobrze by było to od początku stosować żeby sobie ulżyć... zgryz mam :)

Zgłoś nadużycie #4186 10 czerwca 2011, 17:42

konwalia Fajna mama
Na korytarzu każdego oddziału z reguły jest czajnik elektryczny także nie powinno byc problemu. :)

Zgłoś nadużycie #4187 10 czerwca 2011, 17:47

Black_rose Supermama

konwalia napisał(a)

Na korytarzu każdego oddziału z reguły jest czajnik elektryczny także nie powinno byc problemu. :)

hehe to jeszcze sobie jakąś miskę spakuję :D albo kubek dodatkowy :D - kurcze to już mogli pomyśleć żeby to TR zrobić w jakiej żelowej konsystencji jak płyn do higieny intymnej to byśmy nie musiały cudować :P a tak to z kubolem pod prysznic cisnąć trzeba będzie :P
a tak w ogóle to muszę poczytać ulotkę jak to się tym podmywa - czy to spłukiwać potem, czy tylko przemyć po prysznicu już...

Zgłoś nadużycie #4188 10 czerwca 2011, 17:57

konwalia Fajna mama
Nie mam pojęcia czy to trzeba spłukiwac... Jest do przemywania, więc chyba bez różnicy...Malutko Ci już zostało, nie Kasiu? :)

Zgłoś nadużycie #4189 10 czerwca 2011, 18:11

Black_rose Supermama
to zależy od mojej Łobuzicy ;) ale najwcześniej może wypełzać już 23 czerwca :P a zasiedzieć się najpóźniej do 20 lipca... ta rozbieżność jest koszmarna :D nie wie człowiek czego się spodziewać...

Zgłoś nadużycie #4190 10 czerwca 2011, 18:15

konwalia Fajna mama
Fakt, różnica miesiąca może dobijac. :) Bo równie dobrze może to byc już za kilkanaście dnia, jak i za miesiąc. Ale chyba z takich spraw dla Malutkiej, to już wszystko masz gotowe prawda?