Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4151 9 czerwca 2011, 20:22

Black_rose Supermama

desdemona napisał(a)

Hehe ano dokladnie, kiedy szwagierce minal termin i nie pomogly marsze ani wchodzenie po schodach (generalnie chodzi o zwiekszenie ukrwienia macicy) pomogl wlasnie seks  - na nastepny dzien rankiem trafila do szpitala i urodzila synka :) .

Paula co tam u Ciebie :) ? Jak się czujecie? Kiedy wizyta znowu?

Zgłoś nadużycie #4152 9 czerwca 2011, 20:22

Donia1982 Gotowa na wszystko
dziewczyny czy udało mi sie naprawic mój suwaczek ? sprawdzcie prosze czy działa...
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #4153 9 czerwca 2011, 20:26

Konto usunięte
u mnie dzisiaj luksus - 18 stopni :D da się żyć i jest cudnie :D budowa sobie szaleje w najlepsze, wszyscy zadowoleni :)
moja siostra w dosłownie ostatnie dni przed porodem chodziła z psem do lasu na spacery póldniowe i nic a nic nei udało jej sie porodu przyśpieszyć :P widocznie tak miało być ;)
ja bym wolała wcześniej niż przenosić... tak tydzień... hehe generalnie już dziś mam dość :P
wczoraj i dzisiaj tak mi synuś w brzuchu szaleje że normalnei nei wiem jak siedzieć :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4154 9 czerwca 2011, 20:32

Donia1982 Gotowa na wszystko
synus chce wyjść ;) pcha sie na świat
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #4155 9 czerwca 2011, 20:37

agf Supermama
U mnie dziś pogoda pod psem :( Od razu mi humor się psuje,tak jakoś mam.

Zgłoś nadużycie #4156 9 czerwca 2011, 20:43

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

wiecie co obkminiłam :D ? że jak się kliknie na czyjś profil to wyświetla się tam kiedy ktoś był na forum :) i... np. Margolcia była wczoraj ;) więc żyje stworzenie :) mam nadzieję, że dziewczynki się też odezwą co tam u nich :)

no rzeczywiście :) zapomniałam że tak można sprawdzić, ale ciekawe czemu nic nie napisała? czyżby ten nawał postów ją przeraził?

Zgłoś nadużycie #4157 9 czerwca 2011, 20:54

Konto usunięte
ja mu wyjde! jeszce 2 miesiące musi się pokisić :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #4158 9 czerwca 2011, 21:49

konwalia Fajna mama
U mnie zimno, tylko 14 stopni i cały dzień pada. Miałam w planach posprzątac, ale tak mi się nie chciało, że do 19 nic nie robiłam. Ale pokonałam okropnego lenia i mieszkanie lśni. :)   Jutro muszę znaleźc miejsce na kolejne ciuszki i je posegregowac, bo prawie tydzień temu je dostałam i tak leżą i leżą. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4159 9 czerwca 2011, 22:08

paprotka25 Supermama
a ja dzisiaj nic nie zrobiłam :( miałam odkurzać i myć podłogi ale nie mogłam się zebrać...

Zgłoś nadużycie #4160 9 czerwca 2011, 22:18

konwalia Fajna mama
Dziś ogólnie taki leniwy dzień a i odpocząc i polenic się też trzeba paprotko. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4161 9 czerwca 2011, 22:32

agf Supermama
Ja padam, boli mnie noga i brzuch ciągnie. Dopiero co skończyliśmy z szafą - tą jedną część opróżniliśmy, trochę poszło do śmieci, trochę do piwnicy, reszta musi zostac. W sobotę wszystko wyciągnąć, szafę przestawić, wetdy w niej powycieramkurze itd. A dziś już bez sił...

Zgłoś nadużycie #4162 9 czerwca 2011, 23:26

paprotka25 Supermama

konwalia napisał(a)

Dziś ogólnie taki leniwy dzień a i odpocząc i polenic się też trzeba paprotko. :)

tak to sobie tłumacze, w końcu kiedyś trzeba poprostu się polenić i nic nie robić... bo za niecałe 3 miesiące skończy się laba a zaczną dyżury 24h na dobe przy Młodym :)

Zgłoś nadużycie #4163 9 czerwca 2011, 23:43

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

tak to sobie tłumacze, w końcu kiedyś trzeba poprostu się polenić i nic nie robić... bo za niecałe 3 miesiące skończy się laba a zaczną dyżury 24h na dobe przy Młodym :)

Jasne! Jak nie teraz to kiedy ??   Ja w sumie same takie leniwcowe dni mam - niby co dzień coś porobię, ale w ślimaczym tempie. A gdzie sie będę spieszyć! ;)

Zgłoś nadużycie #4164 10 czerwca 2011, 6:37

gosias Fajna mama
:) To przyłapałaś Kasiu Margolcię :) Ania też się wczoraj pojawiła, wiec u nich chyba wszystko dobrze i pewnie im się nie chce, ja ogólnie też jestem zrezygnowana, ja wchodzę i widzę tyle nowych postów i sprawdzam tylko sierpniowe, bo po porstu mi się nie chce! A jak widzę te zapracowane mamy(te które już mają dzieci), które całe dnie i w nocy piszą tyle...hmm no to rzeczywiście zapracowane :) poza tym te nowe posty prawie nic nowgo nie wnoszą i człowiek się zniechęca...może jak czerwiec się skończy to znów będzie fajnie na fajnej :) zobaczymy...Ania i Margolcia pewnie i tak mają ze sobą kontakt, fajnie im, bo ja czuję się osamotniona, mam rodzinę, synusia ale takie pogaduchy na forum naprawdę były fajne, rozmowy na bliskie nam tematy, wspólne tematy, takie wygadanie się, ze smutków i radości, wspólnie przeżywanie tej ciąży...! Ale co tam, życie! Miłego dnia wszystkim
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4165 10 czerwca 2011, 7:48

Black_rose Supermama
hehe to z nami nie będzie tak źle po tym porodzie, jak one umieją cały dzień na forum siedzieć ;) widać jest baaaardzo dużo czasu przy dziecku :P  
Trzeba się kobietki lenić :) a co się będziemy :D ... moje mieszkanie woła o pomstę do nieba, ale byłam tak padnięta że cały dzień z małżem przeleżeliśmy na wyrku :)  
Też brzuszek mi ciąży :( ... mała bardzo się wierci. Może one Aga faktycznie chcą coś nam przekazać :P ? Nie koniecznie, że chcą wyjść ;) Myślicie, że takie brzuchowe temperamenty przenoszą się potem na życie, na to jakimi będą bobasami?

Zgłoś nadużycie #4166 10 czerwca 2011, 8:32

desdemona Zaprawiona w bojach
Z tego co mowi moja lekarka to temperament dziecka ksztaltuje sie wlasnie juz w zyciu plodowym :) i generalnie pozostaje juz taki choc wiadomo ze rozne czynniki moga to zmienic (najczesciej nieprzyjemne jak choroba czy pobyt w szpitalu tfu tfu odpukac).
Moj lokator mial jeden dzien obrazania i caly dzien sie nie odzywal, juz sie zaczelam martwic ale wieczorem jak sie obudzil to myslalam ze wyskoczy wprost przez brzuch - chyba ta duchota tak go wymeczyla.
A ja po poprzedniej wizycie troche spokojniejsza - Kubolek rosnie a to najwazniejsze, moze byc mniejszy byle byl przyrost na wadze i wielkosci, ale przez te cholerne skurcze uziemiona juz bede do konca, tylko na badania moge dupke zbierac a to i tak najlepiej zeby nie sama bleeee.
30 czerwaca nastepne badanie na klinice w sprawie glowki bo juz wola na zimne dmuchac i chociaz asymetria nie przekroczyla wartosci granicznych to trzeba juz teraz obserwowac do konca czy nie rosna.
A swoja droga ten konkurs to mnie dobija, wchodze poczytac co u Was a tu nie wiadomo ile nowych - starych postow, ludzie ktorych nie znam,  zastanawiam sie ile jest obecnie w ciazy a ile nie (kto to sprawdzi?) i wlasciwie to wchodze tylko na sierpniowe mamusie bo na wiecej mi sie nawet nie za bardzo chce...

Zgłoś nadużycie #4167 10 czerwca 2011, 8:33

agf Supermama
Gosia - zaglądaj, zaglądaaj, choć z nami, sierpniowymi sobie pogadasz. Ale to fakt, ze ja też nie czuję się już tak dobrze tutaj jak kiedyś.Nie mówię, że źle, że są nowe osoby, bo to nie o to chodzi, tylko większość tych nowych ma już dzieci i to jednak nie to samo co porozmawiać z kimś kto ma takie same rozterki jak my, takie same bóle, pytania, wątpliwości...

Zgłoś nadużycie #4168 10 czerwca 2011, 8:36

desdemona Zaprawiona w bojach
Hmm ja tez mam juz dziecko co nie znaczy ze jestem wolna od rozterek czy lekow :) .
Jak wiadomo kazda ciaza jest inna i porodow dwoch takich samych tez nie ma wiec wlasciwie znow czeka mnie cos nowego i nieobliczalnego, na cokoliwek bym sie juz nie nastawiala :) .
Podobnie z maluszkiem potem - niby z doswiadczenia wiem juz co i jak ale tez moze sie okazac ze wszelka moja wiedza bedzie nic nie warta bo uczulac bedzie co innego, inne przypadlosci, inne tempo rozwoju itp - ot po prostu wszystkie nas czeka jedna, wielka niespodziewajka :D .

Zgłoś nadużycie #4169 10 czerwca 2011, 8:42

agf Supermama

desdemona napisał(a)

Hmm ja tez mam juz dziecko co nie znaczy ze jestem wolna od rozterek czy lekow :) .
Jak wiadomo kazda ciaza jest inna i porodow dwoch takich samych tez nie ma wiec wlasciwie znow czeka mnie cos nowego i nieobliczalnego, na cokoliwek bym sie juz nie nastawiala :) .
Podobnie z maluszkiem potem - niby z doswiadczenia wiem juz co i jak ale tez moze sie okazac ze wszelka moja wiedza bedzie nic nie warta bo uczulac bedzie co innego, inne przypadlosci, inne tempo rozwoju itp - ot po prostu wszystkie nas czeka jedna, wielka niespodziewajka :D .

Dziecko już masz, ale w ciąży też jesteś, więc mamy wiele wspólnego :) A czytanie w temacie "ciąża" osób, które nie są w ciąży tez jakoś tak nie bardzo... Ale co tam, już pewnie niedługo. A ty, jak uziemiona, to zaglądaj do nas częściej :)

Zgłoś nadużycie #4170 10 czerwca 2011, 9:58

wampirella Zaprawiona w bojach
Cześć mamuśki!!! :D Mój współlokator okazał się tak łaskawy że na czas kiedy jest w pracy użycza mi neta :) tak więc aż nie pójdę do szpitala będę was odwiedzać :) .
TAk...tak jeszcze nie urodziłam :( teramin mam na środe przyszłego tygodnia,ale coś się nie czuje na rodzenie ... niestety nie odemnie to zależy. U mnie dzisiaj czasrne chmury i chłodno :) (to dlatego ze taniec deszczu odprawiam codzien, jak narazie chyba skutkuje) od tygodnia taka pogoda :) . Mam juz chyba pozałatwiane wszystko poprane itp. teraz tylko czekam i czekam :(
Wampirella