Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4131 9 czerwca 2011, 14:36

gosias Fajna mama
Kasiu moja malutka też sie tak rozpycha, też mam wrażenie, że mi brzuch przebije, uważam,że to normalne, w pierwszej ciąży tez tak miałam, chociaz później(jakoś ok.36tc), u mnie dzisiaj koniec 33tc. Daj znac, co Ci lekarz powie.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4132 9 czerwca 2011, 14:38

konwalia Fajna mama
Aaa, no tak Gosiu, na czwartek był fryzjer! :) To masz "nowego" męża teraz. :) Ja rozumiem, że jest konkurs, że moderatorzy chcą przyciągnąc ludzi, ale jakieś bezosobowe się to forum zrobiło.:/
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4133 9 czerwca 2011, 14:40

agf Supermama
Konwalia - to nie nowe wątki, tylko satre, ale "odświeżone"...
A naszych starych dziewczyn to już któryś dzień nie ma, też się zastanawiam co się dzieje, ale Ania miała przeprowazdkę, Margolcia remont, Olka przeprowadzkę, wampirelli pewnie odcięli tego neta już. Może to dlatego ??

Zgłoś nadużycie #4134 9 czerwca 2011, 14:40

Black_rose Supermama
aj leci leci nieubłaganie :) ... wróciłam z wizyty u lekarza - wszystko dobrze :) Najpóźniej urodzę 20 lipca - tydzień po terminie, bo tak mu wypada dyżur ;) , a rodzić mogę już za te 2 :) śmieszne to - jakaś totalna abstrakcja, że niby za dwa tygodnie mała może być z nami! Od przyszłego tygodnia mam chodzić co tydzień na KTG do położnej monitorować tętno małej i aktywność skurczową. Za 3 tygodnie wizyta jak dotrwam :) . Potem wizyta 13-ego i jak co to 20 najpóźniej rodzimy. 23 mam odstawić wszystkie leki i brać się za generalne sprzątanie domu :D
Hehe cały grafik mam ustawiony ;) Raaaanyyyy dziwnie mi z tym!

Zgłoś nadużycie #4135 9 czerwca 2011, 14:46

gosias Fajna mama
Kasiu super, że wszystko jest ok., no wiesz jakos tak się składa, że urodzic wkońcu trzeba :) ja też ostatnie 3 tygodnie mam zamiar spędzic na generalnych porządkach w domu :) Oj teraz to już tylko będziemy się wykluwac :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4136 9 czerwca 2011, 14:46

agf Supermama
Wow, smam nie wiem czy ci, Black Rose, zazdroszczę czy bardziej jestem spanikowana jak pomyślę, że to miałoby być już!

Zgłoś nadużycie #4137 9 czerwca 2011, 14:47

agf Supermama
Gosia - rozumiem, że od razu jakbyś nowego faceta poznała! Super, to takie odświeżające dla związku,  nie?
  :)

Zgłoś nadużycie #4138 9 czerwca 2011, 14:49

konwalia Fajna mama
Black rose super, że malutka już za chwilę będzie z wami. :) Zazdroszczę. Nic się nie martw-na pewno świetnie sobie poradzisz.
Agf chodzi mi to, że jakoś tak nijako się zrobiło, ale może tylko tak mi się wydaje?
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4139 9 czerwca 2011, 14:50

gosias Fajna mama
Dokładnie :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4140 9 czerwca 2011, 14:51

Black_rose Supermama
hihi Gosiu to jaki błysk będzie w domu przed porodem :D ... lekarz wspominał jeszcze o pastwieniu się w łóżku nad mężem do upadłego :D ale niestety tego nie mogę przez to krwawienie z zeszłego tygodnia-mówił, że mogłoby się powtórzyć i lepiej żebym się tym nie denerwowała. Eh... a miło by było po tylu miesiacach posuchy ;) ...
Hihi za to Ty Gosiu możesz swojego mężczyznę "po tuningu" dopaść :D cieszę się, że Ci się podoba!
agf - sama nie wiem czy się cieszę czy panikuję :D !

Zgłoś nadużycie #4141 9 czerwca 2011, 14:57

gosias Fajna mama
:) :) :) My mamy sprawdzone sposoby żeby dzieciątko pośpieszyc :) tak po 37tc (w pierwszej) często się... z mężem, poza tym sprzatanie, chodzenie po schodach i wogóle dużo ruchu..., a i jeszcze oglądanie komedii albo horrorów :) bardzo chceilismy żeby mały urodził się w weekend, żeby mąż był w domu i udało się, teraz pewnie będzie podobnie, że będzie ustawiac poród na weekend :) Wiem, że to nie zawsze jest tak jak bysmy chciały, ale spróbowac można :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4142 9 czerwca 2011, 15:01

paprotka25 Supermama
cześc kobietki :) u mnie dzisiaj "zimno" bo jedynie ok 16 stopni :) wreszcie upały dadzą mi troszkę odpocząć :) mężuś w pracy, ja posprzątałam po obiedzie i zaraz wyciągam ciacho z piekarnika :) ok 18 wpadnie siostra na kawke to będę miała towarzystwo :)
Kasiu, a pamiętam jak zaczynałaś odliczać od 100 dni... swoją drogą jak zrobiłaś sobie ten licznik? bo próbowałam gdzieś znaleźć ale nie wiem jak szukać więc mam suwaczek...
Gosiu, fajnie że męzuś się nie rozmyślił, i dobrze że Ci się podoba jego nowy image :) w takie upały napewno będzie mu przyjemniej z krótkimi...
Miałam zamiar poodkurzać i pomyc podłogi ale nie jestem pewna czy mi się chce...

Zgłoś nadużycie #4143 9 czerwca 2011, 15:05

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

:) :) :) My mamy sprawdzone sposoby żeby dzieciątko pośpieszyc :) tak po 37tc (w pierwszej) często się... z mężem, poza tym sprzatanie, chodzenie po schodach i wogóle dużo ruchu..., a i jeszcze oglądanie komedii albo horrorów :) bardzo chceilismy żeby mały urodził się w weekend, żeby mąż był w domu i udało się, teraz pewnie będzie podobnie, że będzie ustawiac poród na weekend :) Wiem, że to nie zawsze jest tak jak bysmy chciały, ale spróbowac można :)

mi tak naprawde obojętne w jaki dzień, tylko oby nie w pierwszej połowie sierpnia bo wtedy Jarka kierownik ma urlop i on będzie zastępować więc nie będzie mógł za bardzo wyjść z pracy... a jak później to raczej nie będzie problemu, ja zadzwonię że się zaczęło a męzuś wsiadzie do samochodu i przyjedzie mnie ratować ... a soboty i niedziela ma wolne więc to już wogóle nie ma problemu...

Zgłoś nadużycie #4144 9 czerwca 2011, 15:09

Romka Fajna mama
Ja dziś drugi dzień z rzędu miałam wnusia, bo Asia jechała na jazdy.Jestem trochę zmęczona, bo małemu wyrzynają się ząbki -prawa jedynka i dwójka jednocześnie!Lewe już ma!!!!Teraz śpią oboje(i Dawid i Asia, bo nocka przepłakana)Na szczęście troszkę się ochłodziło!Kasiu!Jak  czas zleciał!Ja mam jeszcze trzy miesiące przed sobą i wydaje mi się,że to wieczność.! :) :) Gosia, za bardzo sie nie rzucaj na męża ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #4145 9 czerwca 2011, 15:51

Black_rose Supermama
ja zmieniam dziennie sama dni :) to tylko napis, ale że jestem codziennie to tylko klikam i zmieniam w profilu ;)
Romko to masz przedsmak tego co nas czeka :) fajnie, że będziecie mogły z Asią się odciążać nawzajem. Czasem tobie malucha podrzuci a czasem Ty jej :) zawsze to więcej odpoczynku i pomocy
to ja zaczynam maratony urządzać niedługo ;) niech się pies i mama już boją :D i chyba często do piwnicy będę po ogórki sama schodzić po schodach :) ciekawe czy też uda mi się zaplanować trochę poród...

Zgłoś nadużycie #4146 9 czerwca 2011, 16:41

paprotka25 Supermama
a myślałam że to tak samo Ci odlicza dni :) moja koleżanka jak chciała szybciej urodzić to zaciagała męża do łóżka :)

Zgłoś nadużycie #4147 9 czerwca 2011, 18:41

desdemona Zaprawiona w bojach
Hehe ano dokladnie, kiedy szwagierce minal termin i nie pomogly marsze ani wchodzenie po schodach (generalnie chodzi o zwiekszenie ukrwienia macicy) pomogl wlasnie seks  - na nastepny dzien rankiem trafila do szpitala i urodzila synka :) .

Zgłoś nadużycie #4148 9 czerwca 2011, 20:08

agf Supermama

konwalia napisał(a)

Black rose super, że malutka już za chwilę będzie z wami. :) Zazdroszczę. Nic się nie martw-na pewno świetnie sobie poradzisz.
Agf chodzi mi to, że jakoś tak nijako się zrobiło, ale może tylko tak mi się wydaje?

Wiem o co ci chodzi, ja też już się nie czuję tu tak jakbym do starych znajomych na lawę wpadała...

Zgłoś nadużycie #4149 9 czerwca 2011, 20:13

agf Supermama
Jak nie urodzę wcześniej to tak tydzień przed też będę wszystkich metod się łapać ;)

Zgłoś nadużycie #4150 9 czerwca 2011, 20:20

Black_rose Supermama
wiecie co obkminiłam :D ? że jak się kliknie na czyjś profil to wyświetla się tam kiedy ktoś był na forum :) i... np. Margolcia była wczoraj ;) więc żyje stworzenie :) mam nadzieję, że dziewczynki się też odezwą co tam u nich :)