Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4111 8 czerwca 2011, 20:52

paprotka25 Supermama
kobietki, wczoraj po południu lekko spuchły mi stopy :( przez noc wszystko wróciło do normy i myślałam że to tak jednorazowo, przez te moje akrobacje z malowaniem paznokci...a tu dzisiaj znowu.... nie ma jakiejś masakry ale są pulchniejsze niż zwykle :( myślicie że to przez kucanie prawie przez godzine jak przesadzałam kwiatki? dlaczego moga puchnąc jak wcześniej było ok? jak sobie z tym poradzić? a już się cieszyłam że mnie puchnięcie nie dotyczy :(

Zgłoś nadużycie #4112 8 czerwca 2011, 20:53

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Jejku, to dobrze, że ja jednak tego żelaza nie wzięłam...

mi zostały chyba dwa listki, poza tym teraz przed wizytą robie znowu morfologię i jak się poprawi to pewnie mi odstawi..

Zgłoś nadużycie #4113 8 czerwca 2011, 21:18

agf Supermama
Nie wiem przez co to puchnięcie, bo mi na razie nie doskwiera, może przez upał ??

Zgłoś nadużycie #4114 8 czerwca 2011, 21:24

Romka Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

o tym żelazie nie widziałam... teraz biore tardyferon, to głównie żelazo... mam nadzieję że mi się ząbki nie posypią....

Podobno pomaga mycie zębów po przyjęciu leku!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #4115 8 czerwca 2011, 21:32

Romka Fajna mama
Zniknął temat szczepień :( Aż się nie chce pisać:/

Zgłoś nadużycie #4116 8 czerwca 2011, 21:49

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Nie wiem przez co to puchnięcie, bo mi na razie nie doskwiera, może przez upał ??

no właśnie sama nie wiem.... normalnie zaczynam się sypac...
nie dość że bolą mnie żebra, tak że nie mam już siły siedzieć, zaczęły mi puchnąć stopy to jeszcze jak dłużej postałam jak ogarniałam kuchnie to zaczęło mnie boleć chyba biodro ( pomiędzy plecami a prawym pośladkiem) ...
straszna ze mnie maruda nie?

Zgłoś nadużycie #4117 8 czerwca 2011, 22:20

agf Supermama
A ja to mało się namarudziłam ?? ;) Ale tak to jest, że jednak jak cos nas boli to nie daje  nam spokoju...

Zgłoś nadużycie #4118 8 czerwca 2011, 22:21

agf Supermama

Romka napisał(a)

Zniknął temat szczepień :( Aż się nie chce pisać:/

Kurcze, a gdzie my o tych szczepieniach pisałyśmy, był osobny? Bo już nie pamiętam. Trochę się wątków nie trzymamy i to chyba dlatego.

Zgłoś nadużycie #4119 8 czerwca 2011, 23:44

Lolimaa Gotowa na wszystko
Romka o szczepieniach pisałyścmy w temacie - Szkoła rodzenia.
dziewczyny z tymi opuchnięciami jest  niestety tak, że dopiero możecie zaczać odczuwać dolegliwości. Lato sprzjyja temu. Kiedy czujecie, ze puchną stopy w ciagu dnia odpoczywajcie z nogami opatrymi np o krzesło przy leżeniu. Jedźie natkę pietruszki, róbcie zimne okłady no a jak nie będzie wielkiej porawy to niestety trzeba poleżeć i poodpoczywać. Mam nadziję, że nie będzie Was to mocno męczyć.

Zgłoś nadużycie #4120 9 czerwca 2011, 8:16

Black_rose Supermama
Dzień dobry kobietki :) !
Muszę się Wam poskarżyć. Wczoraj mała na SR tak się wierciła, że wszyscy mieli rozrywkę patrząc mi na brzuch, bo dosłownie "biegał"... a mnie aż bolało :( ... ale dopiero po przyjściu do domu, mała się wściekła - myślałam, że mnie rozerwie! Tak się wypychała, że brzuch był w połowie płaski a z drugiej taka megggga kula! Potem chyba ułożyła się poprzecznie, bo wyglądał jak podłużny arbuz-taki na boki rozepchnięty, a potem zaorała czymś w prawy jajnik, że aż zaklęłam :/ -> jak mi lekarz powie, że znowu jest inaczej obrócona to się nie zdziwię, bo te akrobacje wyglądały właśnie na pełny "obrót" :/ ale to była masakra! Jeszcze mnie bolą mięśnie brzucha :(  
I brzuszek zaczął mi "ciążyć" jakby ważył sto kilo - tak ciągnie w dół :/. Dobrze, że dziś na 12:45 wizytę mam, to spytam czy to "normalne", bo wcześniej tak nie było.
Beatko a może nóżki do góry i niech mąż pomasuje stopy? Poprawi krążenie i opuchlizna powinna ustąpić, bo jak kucałaś tyle to faktycznie może to przez to.
Dentysta-zło konieczne :) to fakt, ja dopiero po ciąży się wybieram. Na szczęście dość mocne mam zębiska.

Zgłoś nadużycie #4121 9 czerwca 2011, 8:54

Romka Fajna mama

Lolimaa napisał(a)

Romka o szczepieniach pisałyścmy w temacie - Szkoła rodzenia.
dziewczyny z tymi opuchnięciami jest  niestety tak, że dopiero możecie zaczać odczuwać dolegliwości. Lato sprzjyja temu. Kiedy czujecie, ze puchną stopy w ciagu dnia odpoczywajcie z nogami opatrymi np o krzesło przy leżeniu. Jedźie natkę pietruszki, róbcie zimne okłady no a jak nie będzie wielkiej porawy to niestety trzeba poleżeć i poodpoczywać. Mam nadziję, że nie będzie Was to mocno męczyć.

Dzięki ;) jednak czasem dobrze założyć osobny wątek, ale z  drugiej strony czasem się powtarzają, tylko inaczej zapisane ;)

Zgłoś nadużycie #4122 9 czerwca 2011, 9:39

agf Supermama
Witam,
ja dziś pospałam dłużej i może dobrze, bo pogoda nie zacheca do niczego. Szaro i buro. Black Rose - to pewnie normalne, nieraz słyszałam opowieści o tym jak cały brzuch przenosi się w jeden "kąt" ;)   Mamnadzieję, jednak, że nie będzie się boleśnie dla ciebie wiercić.

Zgłoś nadużycie #4123 9 czerwca 2011, 11:11

Black_rose Supermama
też mam taką nadzieję ;) bo ta jej aktywność wybitna wywołuje mi skurcze... a jeszcze ze 2 tygodnie musi posiedzieć w brzuszku

Zgłoś nadużycie #4124 9 czerwca 2011, 11:21

agf Supermama
Jejku, 2 tyogodnie, to już tak malutko :)

Zgłoś nadużycie #4125 9 czerwca 2011, 11:29

Black_rose Supermama
hehe no... mamy już 35tc :) a lekarz mówił, że w 37tc już wszystko się może zdarzyć ;) powoli pakuję już torbę na wszelki wypadek

Zgłoś nadużycie #4126 9 czerwca 2011, 11:43

muzzza Fajna mama
jeju to już na dniach, ale zleciało!!! jak sobie pomyslę że juz za kilka weekendów Młody będzie w domu, to tak nie całkiem to do mnie dociera, nic jeszcze nie przygotowane, ja na szkołę rodzenia nie chodzę bo stwierdziłam że mnie tylko będzie stresować, a w dodatku wyjeżdżam na 2 tygodniowe wakacje. Spoko.

Zgłoś nadużycie #4127 9 czerwca 2011, 12:00

agf Supermama
Mi niby prawie 3 miesiące do terminu zostalo, ale liczę, że miesiąc przed to różnie się może dziać. Więc niecałe 2 miesiące... A czas tak szybko leci!

Zgłoś nadużycie #4128 9 czerwca 2011, 13:48

konwalia Fajna mama
Hej dziewczynki.U mnie dziś burzowa pogoda, rano tak lało, że prawie nic widac nie było. Objadłam się gofrów na obiad (z bitą śmietaną, brzoskwiniami i dżemem) i teraz za to pokutuję.:/ Wczoraj nawet nie miałam kiedy wejśc na forum, bo pół dnia byliśmy na zakupach, a drugie pół na działeczce. Znowu się skusiłam na grilla. :) Ale widzę, że "strasze" dziewczyny gdzieś poznikały dziś?
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4129 9 czerwca 2011, 14:17

konwalia Fajna mama
Nie, no to jest jakaś paranoja, co się dzieje na tym forum. :( Nawet spokojnie pogadac nie można, przez jeden dzień 20 nowych wątków, połowa powtarza się ze starymi, nikt na nic nie odpisuje, tylko pisze swoje, byle jak najwięcej zgromadzic. :( Trudno nadążyc, co tu się dzieje. :(
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #4130 9 czerwca 2011, 14:34

gosias Fajna mama
Oj tak, to już nie jest to samo forum co miesiąc temu :) Ale wkońcu chyba o to chodzi moderatorom, żeby nowi ludzie się pojawiali, kolejne wątki, itp.itd. No cóż ja jeszcze czasem zajrzę :) A dzisiaj to mamy wielki dzień, bo po 9 latach mój mąż obciął włosy! a wygląda...super! normalnie jakbym nowego faceta miała :) Nic tylko...nie będę kończyc :)
Hubert&Helena