Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #4071 8 czerwca 2011, 13:28

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Paprotka- ale żebra od czego? mały ci coś tam wsadza czy może źle spałaś czy za dużo ruchu?

sama nie wiem od czego, codziennie mnie bolą, może dlatego że wszystko się rozciąga i macica naciska, nie mam pojęcia... próbowałam coś znaleźć na ten temat ale w necie zbytnio nic nie ma... no nic jakoś musze przetrwać... a 21 spytam dra może coś mi doradzi, dodatkowo jak już się kłade spać to strasznie bolą mnie lędźwia jak leże na płasko, dopiero jak zwinę się w kłębek i mam zgięte plecy to jest lepiej...
może te żebra bolą od tego że mało się ruszam... jak chodzę to jest lepiej a jak siadam to znów masakra....

Zgłoś nadużycie #4072 8 czerwca 2011, 13:32

paprotka25 Supermama
a tak wogóle to u mnie duchota, wstałam o 8 i pojechałam do promotorki odebrać poprawki :) wszystko jest ok, więc teraz tylko ostateczne poprawienie przecinków, kursyw i innych dupereli i drukuje :) 21 muszę oddać oprawioną do dziekanatu :)
mężuś pojechał do pracy, ja wcinam truskawy i zaraz ide na balkon przesadzać kwiatki, miałam to robić na wiosnę ale cóż, zawsze było coś innego do roboty, a teraz jest czas i motywacja bo jeden kwiatuszek mi choruje i musze obejrzeć korzenie wiec jak już się zacznę babrać w ziemii to przesadze jeszcze kilka...

Zgłoś nadużycie #4073 8 czerwca 2011, 13:34

agf Supermama
To z pracą widze super i do przodu :) A kwiatki są znacznie przyjemniejsze od szafek w kuchni :)

Zgłoś nadużycie #4074 8 czerwca 2011, 13:42

paprotka25 Supermama
oj zdecydowanie przyjemniejsze :) , chociaż ja też musze zrobić małe przemeblowanko w szafkach bo gdzieś mi coś w tym ułożeniu nie pasuje... ale to odkładam na później

Zgłoś nadużycie #4075 8 czerwca 2011, 14:03

wenus1988 Gotowa na wszystko
Nie wiem czy kogoś to obchodzi czy nie ale to ważne! Jutro będzie już przy nas mój mąż! Ale sie ciesze po 2 miesiącach rozłąki :) :)

Zgłoś nadużycie #4076 8 czerwca 2011, 14:05

paprotka25 Supermama

wenus1988 napisał(a)

Nie wiem czy kogoś to obchodzi czy nie ale to ważne! Jutro będzie już przy nas mój mąż! Ale sie ciesze po 2 miesiącach rozłąki :) :)

super :) wreszcie sie doczekałaś :) kurcze dwa miesiące... strasznie długo, pewnie bardzo Ci się ciągły nie?

Zgłoś nadużycie #4077 8 czerwca 2011, 14:13

gosias Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

Pewnie, że nas obchodzi! Cieszymy się z Tobą :) A wiesz ja wczoraj odkryłam dopiero, że masz na imie Marta(a tak przegladałam watek o naszych imionach), wiesz ja znam kilka i wszystkie to świetne dziewczyny! zresztą mojej siostrzenicy to ja wybrałam własnie imie Marta :) i po niej jeszcze dwie koleżanki mojej siosrty tak dały na imię swoim córeczkom :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #4078 8 czerwca 2011, 14:14

agf Supermama
A wię - Marto ;) wyobrażam sobie jak się cieszysz! Ja sobie ta długiej rozłąki nie wyobrażam! daj znać jaka będzie reakcja na brzuszek, hihi :)

Zgłoś nadużycie #4079 8 czerwca 2011, 15:38

Black_rose Supermama
Pewnie, że się cieszymy z Tobą :) hehe a dopiero co pisałaś, że wyjeżdża! Kiedy to zleciało? 
Ajjj ja to się w ziemi babrać nie znoszę :P u mnie zresztą nawet kaktusy umierają :D
Poprawki naniesione. Praca wysłana. W piątek do oddania :) Beatko mam nadzieję, że Tobie też to szybko pójdzie :)
Ja nieustannie coś w szafkach przekładam - teraz głównie w ubraniach/ręcznikach itd. bo trzeba ciuszki i gadżety od małej upchnąć gdzieś. Zauważyłyście, że jak się dobrze poukłada to nagle tyyyyle miejsca się znajduje i wszystko się mieści :) ?
O 18 znoooowu szkoła rodzenia ;) dziś psycholog - będzie nas ludź prostował :D

Zgłoś nadużycie #4080 8 czerwca 2011, 15:55

agf Supermama
No proszę, psycholog, ciekawe co zdziała... ;)

Zgłoś nadużycie #4081 8 czerwca 2011, 16:02

Black_rose Supermama

agf napisał(a)

No proszę, psycholog, ciekawe co zdziała... ;)

no nie wiem czy takie skrzywienia da się jeszcze naprostować :D hihi ale niech próbuje...

Zgłoś nadużycie #4082 8 czerwca 2011, 16:10

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

no nie wiem czy takie skrzywienia da się jeszcze naprostować :D hihi ale niech próbuje...

ciezka praca przed nim ;)
ja później zaczne brać się za te poprawki, musze dodatkowo zmniejszyć czcionkę bo mi za dużo str wyszło... i wszystko mi się poprzesuwa...ale mam do środy czas :)   trochę się zmęczyłam, przesadziłam 6 kwiatuszków :) i w ramach odpoczynku jem lody :)
Kasiu, fajnie masz że możesz wysłać prace na @, moja promotorka woli na żywo obejrzec :) w srode zaniose jej gotowe wydrukowane, niech sobie jeszcze raz spoglądnie i jak stwierdzi że jest pięknie to wtedy oprawie :) tak z ciekawości ile musicie oddać wersji? bo my dwie, jedna do dziekanatu w twardej oprawie i jedna zbindowana dla promotorki, z tym że ja chce wydrukować i oprawić jeszcze jedną dla siebie tak na pamiątkę :) postawię sobie na póleczce i będe podziwiać swoje dzieło :)

Zgłoś nadużycie #4083 8 czerwca 2011, 16:19

agf Supermama
Ja też mam swoją i licencjacką i magisterską ładnie oprawione i stoją w szafeczce :)

Zgłoś nadużycie #4084 8 czerwca 2011, 16:20

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Ja też mam swoją i licencjacką i magisterską ładnie oprawione i stoją w szafeczce :)

fajna pamiatka :) tylko że ja będę mieć tylko jedną :)

Zgłoś nadużycie #4085 8 czerwca 2011, 16:32

Black_rose Supermama
Nie zrujnowałaś się jeszcze na papier i tusze do drukarki :) ? Ja kupiłam wczoraj i wydałam prawie stówę :P a gdzie tam oprawienie i koszt dyplomu i zdjęć ;) . Teorię oddawałam też na papierze, ale praktykę już @ - kobietka stwierdziła, że z tym brzuszkiem nie muszę się specjalnie do niej tłuc :) Też oddajemy jedno oprawione a jedno zbindowane do tego wersja elektroniczna na płycie CD. Dodatkowo promotorka chce w piątek dostać jeszcze jedną kopię. 
Nie wpadłam na to żeby sobie też oprawić na pamiątkę :) fajny pomysł!

Zgłoś nadużycie #4086 8 czerwca 2011, 16:43

paprotka25 Supermama
narazie drukowałam wszystko w punktach ksero i to czarno białe bo kończył nam się tusz... ale teraz kupimy i będę drukować w domu bo jak sobie przeliczyłam ile bym za to zapłaciła to bankrut, szczególnie że za stronę w kolorze płaci się 1 zł nawet jak na str jest tylko jeden  wykres, a jak takich stron mam ok 100 więc po któtkim przeliczeniu mi się to nie opłaca... a gdzie reszta stron i oprawa... i to jeszcze dwie/ trzy wersje... a tak to damy stówe za tusz i dokupimy papieru i zaoszczędzimy kupe kasy.... tylko zaniose do oprawienia

Zgłoś nadużycie #4087 8 czerwca 2011, 16:43

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

fajna pamiatka :) tylko że ja będę mieć tylko jedną :)

No wiesz, kto to wie - może jeszcze jakiś doktorat czy coś ;)

Zgłoś nadużycie #4088 8 czerwca 2011, 16:51

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

No wiesz, kto to wie - może jeszcze jakiś doktorat czy coś ;)

mężuś mi mówi żebym poszła na jakieś podyplomowe, ale jakoś mi się nie uśmiecha, znowu się uczyć... a gdzie dom, praca, młody... chociaż nie powiem, był okres że zastanawiałam się czy nie zrobić sobie jeszcze logopedii, ale to może kiedyś...

Zgłoś nadużycie #4089 8 czerwca 2011, 17:48

agf Supermama
Zawsze przecież możesz, jak będzie taka potrzeba czy chęć później.

Zgłoś nadużycie #4090 8 czerwca 2011, 18:28

Konto usunięte
Wenus super że będziesz miała swojego faceta przy boku :) to ważne :)  
a u mnie dzisiaj taka duchota... że nie wiadomo gdzie się schować :/ 
pada, paruje, pada, paruje... i taka wstrętna temperatura że człowiek jak w jakiś tropikach się czuje :/
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*