Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #31 4 lutego 2011, 18:59

magda85 Świeżo upieczona
a ja mam termin na 5 lipca... co prawda nie sierpniowa mamusia ale pozwolilam sobie napisac :) u mnie naszczescie minely mdlosci, a wystepowaly bardzo czesto i byly bardzo uciazliwe, troche jestem obolala ale poza tym jest ok :) od niedawna czuje wyrazne ruchy Maluszka :) wciaz nie wiem czy bedzie to chlopiec czy dziewczynka ale przy nastepnej wizycie mam nadzieje ze poznam plec ;) pozdrawiam Was.

Zgłoś nadużycie #32 5 lutego 2011, 10:24

paprotka25 Supermama
te przesądy to taka bajka :) ja raczej bym się nimi nie sugerowała, chociaż znam niejedną kobietę która przez całą ciąże nie obcinała włosów, nie nosiła łańcuszka itd. A jeśli chodzi o zachcianki to czytałam że wynikaja one z zapotrzebowania organizmu na jakiś składnik, więc jeśli np masz ochotę na kiszoną kapustę to brakuje Ci wit.C, a na czekoladę - brakuje Ci magnezu itd. Ja narazie nie mam jakiś konkretnych zachcianek ale wiem jedno, jakby przyszła mi w nocy ochota na ptysia to napewno nie wygonię męża do sklepu :) nie miałabym sumienia
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #33 5 lutego 2011, 13:49

anett411 Świeżo upieczona
Hej :) Byłam dzisiaj na usg :) dzidzia ma 8,6 cm ale nie było widać czy to chłopczyk czy dziewczynka :) Zasłaniał się maluszek, termin wyszedł na 30 lipca, ale moja gin powiedziała, że to pierwsza ciąża i z reguły pierwsze ciąże troszkę dłużej są noszone i nie mam się stresować jak urodzę w połowie sierpnia :) Widziałam rączki, paluszki .... strasznie się wiercił, przebierał tymi rączkami, wsadzał kciuk do ust...mega werażenia :) moj mąż prawie wszedł w ten ekran "pomachał mi widziałaś"- hehehe strasznie przeżywał i strasznide mu się podobało :) Brzuszek już mam nawet spory :) ale byłam bardzo szczupła i od razu mnie wysadziło :) za to teraz nadrabiam :) objadam się za 3 :P raz jem ogórki kiszone, raz batony :) nie wyczujesz na co przyjdzie ochota :) poza bólem pleców to nie odczuwam żadnych nieprzyjemnych objawów ;) Pozdrawiam wszystkie mamy i szczęśliwego rozwiązania dla wszystkich :)

Zgłoś nadużycie #34 5 lutego 2011, 15:40

magda85 Świeżo upieczona
zgadza sie to niesamowite wrazenie widziec na ekranie maluszka, ja na pierwszym usg rowniez zobaczylam paluszki, serduszko, a nawet nosek :) na nastepne usg zabieram faceta bo nie mogl mi wybaczyc ze nie widzial tego, poprzednim razem :) zastanawiam sie nad nagraniem tego na plyte wkoncu pamiatka na cale zycie :) pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #35 5 lutego 2011, 20:09

gmalgosia Świeżo upieczona
Ja mam usg w tą środę i juz nie mogę sie doczekac az zobacze maluszka,mam zamiar isć z mężem ciekawe jak to bedzie :)

Zgłoś nadużycie #36 5 lutego 2011, 22:56

guska Świeżo upieczona

adeville napisał(a)

ja mam termin na 20 sierpnia sa tu moze jeszcze jakies mamusie na siepien ?? ?

tak sa

Zgłoś nadużycie #37 5 lutego 2011, 23:00

guska Świeżo upieczona
witam was ! ja mam termin na 19 sierpnia.już nie mogę sie doczekać,a usg prenatalne 10 lutego.

Zgłoś nadużycie #38 7 lutego 2011, 13:52

Konto usunięte
Witam! ja mam termin na 9 sierpnia i nie mogę się już doczekać.... a z ostatniego usg dzidzia ma 7 cm długości. na 28 lutego mam kolejny termin i będziemy próbować posprawdzać czy chłopczyk czy dziewczynka. co do brzucha, to u mnie widać że ciążowy już a nie przejedzony :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #39 8 lutego 2011, 19:05

sabinam Świeżo upieczona
Witam,
mój termin to 12 sierpień.
Ja badanie przezierności karkowej, kości nosowej oraz badanie krwi matki (test PAP-A) miałam 27 stycznia tj. w 12 tc i wyszły super.
Nie mogę doczekać się badnia usg na którym poznam płec dzidziusia.
Trudności sprawia i siedzenie w pracy i kłucie w brzuszku z powodu ucisku maluszka.
Pozdrwaim wszystkie Mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #40 8 lutego 2011, 20:38

Konto usunięte
ja miałam tylko przyzierność i wynik też bardzo ładny. ja czekam na 28 lutego z niecierpliwością :) wizyta i usg,  oby się udało z płcią bo nie mogę się już doczekać...

Zgłoś nadużycie #41 9 lutego 2011, 10:38

basika Początkująca
Cześć wszystkim ja terz mam termin na 20 sierpnia pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #42 9 lutego 2011, 11:54

angeliska999 Świeżo upieczona
witam dziewczyny! ja na poczatku mialam termin na 21 sierpnia ale sie zmienilo na 8 sierpnia. W ten piatek mam wizyte i usg strasznie denerwuje:/ mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku :) Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #43 10 lutego 2011, 12:27

olka2747 Gotowa na wszystko
Witam sierpniowe mamusie :) Ja mam termin na 6 sierpnia.

Zgłoś nadużycie #44 10 lutego 2011, 12:28

gmalgosia Świeżo upieczona
Witam!Wczoraj byłam na usg z mężem,było wspaniale!Widziałam ruchy dzidzusia i bicie srduszka,niesamowite,termin mam wyznaczony na 3 sierpnia na razie nie wiadomo co bedzie bo dzidzius jest za malutki,ma 9 cm od głowki do pupci :) Nie ważne co bedzie,bede się cieszyć tak samo,tym bardziej że to moje  pierwsze dziecko,pozdrawiam wszystkie mamy!

Zgłoś nadużycie #45 15 lutego 2011, 15:04

maiden Świeżo upieczona
ja lipcowa na 4 lipca mam termin :)

Zgłoś nadużycie #46 15 lutego 2011, 18:08

Czy macie już brzuszki dziewczyny? Bo ja już tak :)

Zgłoś nadużycie #47 15 lutego 2011, 19:10

angeliska999 Świeżo upieczona
ja rowniez juz mam i to taki spory sie zrobil. a czy Wam dziewczyny swedzi skora brzucha ?? bo dla mnie dosc czesto strasznie swedzi.

Zgłoś nadużycie #48 15 lutego 2011, 19:22

Tak skóra brzucha też mnie czasem zaswędzi. Ale rzadko. A czy miewacie skurcze, bo ja tak i zastanawiam się czy to teraz normalne. Dodam, że to bolesne ale potrwa chwilę i przechodzi.

Zgłoś nadużycie #49 15 lutego 2011, 19:50

Konto usunięte
brzuchol jest a skóra ja czasem da popalić to horror!!! po bokach najbardziej i nie wiem czy to dziwne czy nie, ale czasem na plecach :)  co do skurczy to takowych raczej nie mam ale czasem jak zakłuje to aż oddech ucieka :) ale to chwila i spokój. W okolicach 15 tyg niby moga się pojawiać skurcze ale bezbolesne z tego co czytałam.

Zgłoś nadużycie #50 15 lutego 2011, 22:32

alex2 Świeżo upieczona
czesc dziewczyny,mam termin na 14 sierpien.