Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3951 6 czerwca 2011, 15:52

Black_rose Supermama
Aga widzę, że roboty się posuwają :)  U mnie na szczęście nie ma dziś upału- niebo zachmurzone chociaż ciepło jest. Da się żyć.

Zgłoś nadużycie #3952 6 czerwca 2011, 15:55

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

hej kobietki :) !
Dołączam do kategorii rannych ptaszków - pobudka o 6:00 :/ i tak jeszcze jutro też mnie czeka, bo na uczelnię muszę dylać codziennie aż do czwartku. Ale teraz to już tylko wpisy i koniec. Dziady jedne stwierdziły, że abym mogła bronić się 20tego to indeks muszę oddać nie do piątku tylko do jutra! A wpisy ostatnie są w czwartek -ciekawe jak im to niby zrobimy... także pewnie mi przesuną obronę na 1 lub 5 lipca! :/ Normalnie na złość bym im tam rodzić zaczęła >:[ może by zaczęli studentki w ciąży traktować poważnie -jak mówią, że do 10 to do 10 a nie nagle 7... zła jestem...
Aniu to kupi się Ci wiatrówkę i... ubić ptaszka ;) Jak Ty bez gazu sobie radzisz? U mnie na gaz i kuchenka i piec w łazience, to ani obiadu bym nie zrobiła a myć się w zimnej wodzie musiała - tak to wygląda czy jakoś jest inaczej rozwiązane?
Cieszę się i gratuluję kobietki, że u maluchów wszystko dobrze :) i tak trzymać do samego końca :) !

no to ładne jaja robią sobie z ludzi... powinni z góry powiedzieć do kiedy jest ostateczny termin a nie teraz kręcić... a nie da się z tym nic zmienić? może pogadajcie w dziekanacie?

Zgłoś nadużycie #3953 6 czerwca 2011, 17:03

Konto usunięte
no no :D jeszcze chwila i fundament gotowy :D heh jak ja bym chciała już tak wejść do środka... :D  
kurcze podziwiam, ja gdybym teraz miała jeszcze się studiować i latać to bym szału dostała :) conajmniej!
te nasze maluchy to mają dobrze :) w brzuszkach, upały im nie dokuczają i mają wszystko w swoich cudnych pupeczkach :) a my jako czołgowa obudowa przyjmujemy na klate wszystkie niedogodności pogodowo-warunkowe :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3954 6 czerwca 2011, 17:11

paprotka25 Supermama
no to błyskawicznie idzie budowa :) ile liczycie czasu na postawienie całości i urządzenie?

Zgłoś nadużycie #3955 6 czerwca 2011, 17:20

Konto usunięte
postawienie to do końca lipca. urządzenie? to już gorzej... co będzie kasa, to coś się zrobi :) na początek 1 pokój łazienka i z grubsza kuchnia :) a później to powolutku... czas na urządzenie/wykończenie póki co nieokreślony :)

Zgłoś nadużycie #3956 6 czerwca 2011, 17:38

paprotka25 Supermama
super, naprawde szybciutko :) to młody od razu wprowadzi się do nowego domku :)

Zgłoś nadużycie #3957 6 czerwca 2011, 18:00

Konto usunięte
na to liczymy :) ale nawet jak jakiś poślizg będzie to już nawet się nie przejmuje :) grunt że się ROBI :) a w razie co - do rodziców na tydzień czy dwa i też damy radę ;)

Zgłoś nadużycie #3958 6 czerwca 2011, 18:41

wampirella Zaprawiona w bojach

agf napisał(a)

O, Ania, wróciłaś :) Ptaszki to nie tylko u ciebie śpeiwają, a do odgłosów z zewnątrz można się przyzwyczaić. Sama słyszę jak u sąsiadki na dole dzwoni telefon, a w nocy to nawet słychać jak ktoś sika.Taki urok bloków...
Ja wróciłam z wizyty u gin i z wizyty w pracy, padam normalnie!
A w ogóle to kazała mi się zapisać już na usg po 30 tc - to już niby jest to ostatnie. Ale mi sie wydaje, że to za wcześnie, jak na ostatnie... jak to  u was jest? (pytam te, co nie mają na każdej wizycie usg)

Ja miałam ostatnie USG  o ile dobrze pamiętam w 32/33. POtem juz tylko wizyty macankowe i słuchanie serduszka :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3959 6 czerwca 2011, 18:42

agf Supermama
Jejku, Aga, jak zazdroszczę!  Szybciutko wam ten dom idzie jak do końca lipca ! A powiedz - budujecie taki normalny, ceglany, czy stawiacie ten szybki kanadyjsci - z gotowych elementów?

Zgłoś nadużycie #3960 6 czerwca 2011, 18:42

konwalia Fajna mama
Hej mamuśki! Na dwa dni was zostawic nawet nie można. :) Ruch tu niesamowity! Ja weekend miałam taki aktywny, że nawet nie było kiedy komputera włączyc. W sobotę byłam w pracy, a od 16 byliśmy u przyjaciół na grillu. Wróciliśmy koło 23 do domu, ale było tak pięknie na dworzu, że wzieliśmy jeszcze psiaka na spacer i koniec końców, wrócilismy o pierwszej. W niedzielę odbliśmy to sobie leniąc się w łóżku do 11, a później byliśmy w knajpce na obiedzie z Przemka rodzicami. Później jeziorko i działka do wieczora. I znów wieczór na świeżym powietrzu, aż do późna. A dziś tak duszno, że wyszłam tylko na 5 minut do sklepu i jeszcze burza mnie spotkała. Maluchy zmokły pierwszy raz. :) I wcale nie lepiej po tej burzy (no może trochę w kuchni, od strony jeziora, a dalej duszno jak było).
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3961 6 czerwca 2011, 18:43

paprotka25 Supermama

wampirella napisał(a)

Ja miałam ostatnie USG  o ile dobrze pamiętam w 32/33. POtem juz tylko wizyty macankowe i słuchanie serduszka :)

czyli co dr macał Ci brzuch żeby sprawdzić ułożenie dziecka?

Zgłoś nadużycie #3962 6 czerwca 2011, 18:46

konwalia Fajna mama
Aga-super Wam się posuwa ta budowa. :) Aż samemu się chce budowac. :) Wampirelko, życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia dla Twojej kruszynki i multum miłości. Daj znac, jak to jest na początku. :) Paprotka, tak czytam Twoje posty i widzę, żę prawdziwy kuchenny Skarb z Ciebie. :) Takie pyszne ciacha robisz, że aż ślinka cieknie. :)

Zgłoś nadużycie #3963 6 czerwca 2011, 18:52

paprotka25 Supermama

konwalia napisał(a)

Hej mamuśki! Na dwa dni was zostawic nawet nie można. :) Ruch tu niesamowity! Ja weekendmiałam taki aktywny, że nawet nie było kiedy komputea włązyc. W sobotę byłam wpracy, a od 16 byliśmy u przyjaciół na grillu. Wróciliśmy koło 23 do domu, ale było tak pięknie na dworzu, że wzieliśmy jeszcze psiaka na spacer i koniec końców, wrócilisy o piewszej. W niedzilę odbliśmy to sobie leniąc się w łóżku o 11, apóźniej byliśmy w knjpce naobiedzi z Przemka rodzicami. Późniejjeziorko i dziaEka do ieczora. I znów wieczór na świeżym powietrz, aż do późna. A dziś tak duszno, że wyszłam tylko na 5 minut do sklepu i jeszcze burza mnie spotkała. Maluchy zmokły pierwszy raz. I wcle nie lepiej po tej burzy (no może trochę w kuchni, od strony jeziora, a dalej duszno jak było).

mieszkacie nad jeziorkiem?

Zgłoś nadużycie #3964 6 czerwca 2011, 18:54

konwalia Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

mieszkacie nad jeziorkiem?

Nasze osiedle leży na obrzeżach miasta, jest trochę bloków,a więcej domków jednorodzinnych.Moje okno z kuchni wychodzi na las, a do jeziora najkrótszą drogą mam jakieś 5 minut. :)

Zgłoś nadużycie #3965 6 czerwca 2011, 19:09

paprotka25 Supermama

konwalia napisał(a)

Nasze osiedle leży na obrzeżach miasta, jest trochę bloków,a więcej domków jednorodzinnych.Moje okno z kuchni wychodzi na las, a do jeziora najkrótszą drogą mam jakieś 5 minut. :)

o to fajnie macie :) ale pewnie jest mnóstwo komarów jak to zawsze przy wodzie?

Zgłoś nadużycie #3966 6 czerwca 2011, 19:13

konwalia Fajna mama
A wiesz, że nawet nie więvej niż gdzie indziej. :) Norma krajowa chyba. :) Uwielbiam tu mieszkac-z lasu mi ranem sosnami pachnie i jeziorkiem, na spacer jest gdzie iśc, czasem zwierzaki przyjdą z lasu, a z drugiej strony mam normalne osiedle i 20 minut autobusem do centrum. :) A w lato rowerek wodny, plaża, lody i zimne piwko (oczywiście, nie teraz :) ).

Zgłoś nadużycie #3967 6 czerwca 2011, 19:14

paprotka25 Supermama
ode mnie do lasu też nie jest daleko, ok 15 min spacerem ale z okien nie widze, inne bloki zasłaniają

Zgłoś nadużycie #3968 6 czerwca 2011, 19:16

konwalia Fajna mama
A u mnie znowu deszcz pada, ale teraz jest milej, bo chłodniej się zrobiło.

Zgłoś nadużycie #3969 6 czerwca 2011, 19:19

agf Supermama
Tak sobie właśnie sie zastanawiam - jesli w 30 tc zrobię usg to i tak nie będe wiedzieć przed porodem chocby jak ułożone jest dziecko czy ile waży. Dla mnie to dziwne - za wcześnie mi się wydaje. Przecież spokojnie do 35 tc dziecko może się przekręcić - to wolałabym jednakwiedziec przed porodem jak jest ułożone... ??

Zgłoś nadużycie #3970 6 czerwca 2011, 19:34

Konto usunięte
u mnie wiać zaczyna, oby dzisiaj padało... bo taka duchota że nie ma jak oddychać :)  
ja w sumie usg miałam dzisiaj znów, tak żeby serduszka posłuchać :)  i za 3 tyg wizyta.... i później już co 2 :)