Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3931 6 czerwca 2011, 14:29

schmetterling Supermama
miałam do niej nr tel i masz rację pisała mi płeć maluchów jak się dowiedziała,ale kurcze nie zapisałam tego numeru :( :( :(

Zgłoś nadużycie #3932 6 czerwca 2011, 14:35

gosias Fajna mama
Kurcze dziewczynki czy u was też tak gorąco ?? ja siedzę w domu w staniku i majtkach!zjadłam bardzo mało obiadu a cukier mi skoczył!i nie chce spadac!nic tylko wodę piję....a mała daje girami pod cyckami....
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3933 6 czerwca 2011, 14:38

schmetterling Supermama
u mnie w domu 20 stopni ,fajnie chłodno :D

Zgłoś nadużycie #3934 6 czerwca 2011, 14:44

paprotka25 Supermama
u mnie na dworze masakra, a w mieszkaniu spokojnie sobie siedze :)

Zgłoś nadużycie #3935 6 czerwca 2011, 14:44

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

miałam do niej nr tel i masz rację pisała mi płeć maluchów jak się dowiedziała,ale kurcze nie zapisałam tego numeru :( :( :(

kurcze szkoda...

Zgłoś nadużycie #3936 6 czerwca 2011, 14:59

Konto usunięte
dzień dobry :D
ja dzisiaj od rana na nogach, 7:30 pobudka bo robotnicy przychodzą, na 10 do lekarza - młody rozwija się pięknie, nic nowego :P heh i dobrze...
u mnie już nie wiem który dzień z rzędu powyżej 30 stopni. ja mam tego powyżej nosa... w przyszłym tygodniu ma być nawet 34:/ zdechne jak nic.
a w domu 26 stopni... też niewiele lepiej :P
Ania, ale przeprowadzkę masz z głowy i to najwazniejsze :) teraz to się tylko przyzwyczajać ;) a ptaszyska mają czasem swój urok...a le nie o 5 rano :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3937 6 czerwca 2011, 15:02

agf Supermama
O, Ania, wróciłaś :) Ptaszki to nie tylko u ciebie śpeiwają, a do odgłosów z zewnątrz można się przyzwyczaić. Sama słyszę jak u sąsiadki na dole dzwoni telefon, a w nocy to nawet słychać jak ktoś sika.Taki urok bloków...
Ja wróciłam z wizyty u gin i z wizyty w pracy, padam normalnie!
A w ogóle to kazała mi się zapisać już na usg po 30 tc - to już niby jest to ostatnie. Ale mi sie wydaje, że to za wcześnie, jak na ostatnie... jak to  u was jest? (pytam te, co nie mają na każdej wizycie usg)

Zgłoś nadużycie #3938 6 czerwca 2011, 15:07

gosias Fajna mama
Ja miałam ostatnio usg w 28tc(obecnie 32/33) i to dlatego, że czułam słabsze ruchy i skierowała mnie do szpitala,  a teraz to nie wiem, czy mi jeszcze zrobi, moja diabetolog zawsze pyta czy było usg, ale w przychodni to rboią dwa czy trzy razy i już!ja mam wizytę u gin za dwa tygodnie i na pewno ma mi zrobic cytologię, wątpię czy będę miała jeszcze usg ??
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3939 6 czerwca 2011, 15:12

schmetterling Supermama
Aga jak by mi robotnicy dom stawiali to bym mogła nawet o 5 rano wstawać codziennie przez dwa lata :D fakt,te upały są masakryczne,nigdy mi tak nie doskwierały jak teraz -w ciąży,a kiedyś mówiłąm że baby w ciązy przesadzają ;)
Jeszcze trzeba na tamtym mieszkaniu posprzątać ale to szybko pójdzie,tylko zeby gościu się nie doczepił do czegoś ,kiedyś jak się wyprowadzalismy z innego mieszkania to pajac jeden nam kaucji nie oddał bo gwoździe w ściany powbijałam (chciałam jakoś normalnie mieszkać,jakieś ramki czy obrazki sobie powiesić) a ten stwierdził że przez te gwoździe ściany mu popękają ,do tego pies był jeszcze mały i w ostatni dzień zeżarł cały róg dywanu ,to go wzięliśmy pod szafę wcisnęliśmy a on kazał nam meble odsuwac żeby własnie zobaczyć stan całego dywanu :D ale to że zrobiliśmy remont poszło w niepamięć ;)
najgorsze ,że nie wiadomo kiedy gaz będziemy mieć :( nikt nie mówił że trzeba jakieś kratki wentylacyjne porobić ,tym bardziej ze to stary budynek i gaz już był kiedys w tym mieszkaniu ,tylko że klientka nie płaciła i odłączyli liczniki,to ja nie rozumiem dlaczego teraz mieliby nie podłączyć na tych samych zasadach co wtedy :| trzeba będzie kuć ściany na wentylację i tym samym rozwalać to co już wyremontowane ,gnojki jak coś wymyślą to załamać się idzie.Tym bardziej że tylko kuchenkę bym miała na gaz ,no gazowo -elektryczną ,a nie jakieś bojlery gazowe czy piecyki .. :|

Zgłoś nadużycie #3940 6 czerwca 2011, 15:15

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

O, Ania, wróciłaś :) Ptaszki to nie tylko u ciebie śpeiwają, a do odgłosów z zewnątrz można się przyzwyczaić. Sama słyszę jak u sąsiadki na dole dzwoni telefon, a w nocy to nawet słychać jak ktoś sika.Taki urok bloków...
Ja wróciłam z wizyty u gin i z wizyty w pracy, padam normalnie!
A w ogóle to kazała mi się zapisać już na usg po 30 tc - to już niby jest to ostatnie. Ale mi sie wydaje, że to za wcześnie, jak na ostatnie... jak to  u was jest? (pytam te, co nie mają na każdej wizycie usg)

a wróciłam :) nie mogłam bez Was żyć :D internet mi zamula strasznie ,ale jestem nieugięta i dalej trwam na forum :D

Zgłoś nadużycie #3941 6 czerwca 2011, 15:16

agf Supermama
Zawsze tak jest, że coś się spierniczy , albo tzreba poprawiać, albo w złej kolejności... Ania, a kuchnię macie gazową? Bo jak tylko do kuchni z tym gazem się bawić to może  lepiej elektryczą czy płytę?

Zgłoś nadużycie #3942 6 czerwca 2011, 15:23

Konto usunięte
Ania, wstaje wstaje :D na początku była mowa że na czas budowy robię wypad do rodziców :) bo teren budowy to nie miejsce dla baby w ciąży. ale nie.... nie dam sie tak łatwo spławić :P toż to takie wydarzenie :D
ale wstaje o tej 7.30 a o 9 już z gorąca wysiedzieć się nie da :/ 
też zawsze wielbiłam upały i tą zimą tez jęczałam "kiedy będzie te słońce, te upały" ... i mam swoje upragnione UPAŁY :)
ale jeszcze trochę, dwa miesiące i będzie lepiej...

Zgłoś nadużycie #3943 6 czerwca 2011, 15:29

paprotka25 Supermama
ja nie mam pojęcia kiedy będę miała następne usg, 21.06 mam następna wizyte to się wtedy podpytam

Zgłoś nadużycie #3944 6 czerwca 2011, 15:30

schmetterling Supermama
ahh prawda,niedługo zima także Aga czekamy na zimę :D
nom tylko kuchnia będzie na gaz ,mogłaby być płyta czy całkiem elektryczna ale instalacja jest za słaba niestety :| gdyby wcześniej było wiadomo to porobiło by się coś z kablami i kupiło by się elektryczną i tyle ,ale kto to wiedział że tak będzie :| no ale trudno ,jak mi przyjdą kuć ściany na wentylację to będę nad nimi stała żeby jak najmniej szkód narobili i syf po sobie posprzątali ,w koncu człowiek za to płaci :D a jak Ci tacy przyjdą to byle szybciej,na nic nie patrzą

Zgłoś nadużycie #3945 6 czerwca 2011, 15:35

Konto usunięte
to faktycznie, człowiek by zrobił od razu jak trzeba a tu dupa teraz :/ ale zrobi się wszystko i bedzie ok :)

Zgłoś nadużycie #3946 6 czerwca 2011, 15:38

agf Supermama
Standardowo, jak to u nas  - zawsze coś wypadenie albo trzeba poprawiać. Ty stój tam nad nimi i tylko palcem pokazuj, gdzie mają posprzatać :)

Zgłoś nadużycie #3947 6 czerwca 2011, 15:40

schmetterling Supermama
no chyba nie zostawią ciężarnej kobiecie syfu do sprzątania ;) ?

Zgłoś nadużycie #3948 6 czerwca 2011, 15:41

paprotka25 Supermama
zdecydowanie najlepiej pilnować fachowców... mi jak gościu podłączał zmywarke to tak majstrował przy odpływie że zalał mi w środku nowiuteńkie meble, od razu dostał ściere i musiał to osuszać, i na moment go nie spuściłam z oczu, mąż był wtedy w pracy więc ja musiałam pilnować

Zgłoś nadużycie #3949 6 czerwca 2011, 15:46

Konto usunięte
ahh fachowcy... strach się bać jakby pracowali bez nadzoru :)

Zgłoś nadużycie #3950 6 czerwca 2011, 15:51

Black_rose Supermama
hej kobietki :) !
Dołączam do kategorii rannych ptaszków - pobudka o 6:00 :/ i tak jeszcze jutro też mnie czeka, bo na uczelnię muszę dylać codziennie aż do czwartku. Ale teraz to już tylko wpisy i koniec. Dziady jedne stwierdziły, że abym mogła bronić się 20tego to indeks muszę oddać nie do piątku tylko do jutra! A wpisy ostatnie są w czwartek -ciekawe jak im to niby zrobimy... także pewnie mi przesuną obronę na 1 lub 5 lipca! :/ Normalnie na złość bym im tam rodzić zaczęła >:[ może by zaczęli studentki w ciąży traktować poważnie -jak mówią, że do 10 to do 10 a nie nagle 7... zła jestem...
Aniu to kupi się Ci wiatrówkę i... ubić ptaszka ;) Jak Ty bez gazu sobie radzisz? U mnie na gaz i kuchenka i piec w łazience, to ani obiadu bym nie zrobiła a myć się w zimnej wodzie musiała - tak to wygląda czy jakoś jest inaczej rozwiązane?
Cieszę się i gratuluję kobietki, że u maluchów wszystko dobrze :) i tak trzymać do samego końca :) !